PDA

View Full Version : Когато не сте сигурни в чувствата си???



reAL_TRuth
09-09-2008, 12:51
Направо съм шашната :-o
Преди година някъде тръгнах с едно момче, което ми разби сърцето по супер гаден начин.Бях наранена,отчаяна и страшно много го обичах.Докато един ден не остана нищо от силните чувства.Бях безразлична и не ми пукаше.И срещнах него...

Той беше различен.Забавен,сладък и добър.Усещах една тръпка в стомаха,когато го виждах,когато стоеше до мен.Подбирах думите си,когато съм с него.Срам ме беше.Изобщо симптоми на влюбване.И тръгнахме.Всичко беше супер.Чаках с нетърпение да ми се обади,да излезем,да се хванем за ръка.Радвах се, и виждах как околните ни завиждат....до онзи ден,когато тази тръпка се изпари. :-o :shock:

Изпрати ме до нас.Прибрах се,а не ми пукаше дали изобщо ще се видим на следващия ден.Писахме си.Пак ми беше безразлично.Той се привърза към мен много,аз също...но какво стана?Защо усещам, че чувствата ми ги няма?

Няма да говоря с него на този етап,защото не съм сигурна какво става.Просто искам да знам някой от вас чувствал ли се е така и какво е последвало?Изживявам за 1-ви път такова нещо...да имам чувства и те да се изпарят ей така. :shock:

PeopleAlwaysLeave
09-09-2008, 13:04
Ами 1 път и аз се почувствах по същия начин въпреки че с момчето бяхме заедно вече 7 или 8 месеца. Просто изведнъж, както казваш ти, сякаш ми стана безлазлично. Бях се уплашила първоначално, защото аз знаех, че го обичам, но ми беше станало все тая дали ще си говорим, дали ще се видим и т.н. Това продължи 2-3 дни и после всичко си стана като постарому :)

reAL_TRuth
09-09-2008, 13:08
Ами 1 път и аз се почувствах по същия начин въпреки че с момчето бяхме заедно вече 7 или 8 месеца. Просто изведнъж, както казваш ти, сякаш ми стана безлазлично. Бях се уплашила първоначално, защото аз знаех, че го обичам, но ми беше станало все тая дали ще си говорим, дали ще се видим и т.н. Това продължи 2-3 дни и после всичко си стана като постарому :) Не знам дали и с мен е така.Просто... как ад го обесня...Когато ми звъни,не искам да му вдигам.Когато иска да ме види,си намирам извинения.Супер гадно е,знам!Ако го правят с мен,ще се чувствам супер зле,ако разбера.Обаче не съм сигурна какво става...Точно това е причината никой да не знае. :?

anichkaaaa
09-09-2008, 13:10
Амиии във всяка една връзка има такива моменти ... Просто е въпрос на време да отмине :)

betito_100
09-09-2008, 13:16
Skapa, naistina tova koeto pro4ettoh e gadni4ko, az sam minala po sa6tiqt pat, sega nqma6 4uvstva kam tva mom4e, oba4e badi sigurna v edno, 4e kogato negovite 4uvstva se isparqt i toi spre da te tarsi ti 6te go iska6 mnogo silno. Kolkoto do parvata ti lubov, tova nemoje da se nare4e obi4, ti prosto si bila silno privarzana kam nego, ne 4e si go obi4ala, prosto si sviknala s nego... uspeh :-) :-) :-) :-) :-)

s3xy
09-09-2008, 13:22
^ съгласна с всичко до тук

cinderella_gugutka
09-09-2008, 13:26
според мен ти трябват няколко дена по4ивка от него и после вси4ко ще се върне както е било :)

NaNa_SladuRana
09-09-2008, 14:22
имам к1смет,че имах вр1зка,в която и липсваха много неща,но не и тр1пката :cry:
с1гласна с1м с горното мнение,ако мислиш,че не върв разкарай го докато е време,после става много к1сно и ще го боли много повече
:cry:

Lacey_66
09-09-2008, 14:29
според мен ти трябват няколко дена по4ивка от него и после вси4ко ще се върне както е било :)

+1 :-) :-) :-) Иначе лично на мен такова нещо не ми се е случвало ... но стискам палци това твое положение да отмине бързичко .... :-) дай си малко почивка :)

Lysit0
09-09-2008, 14:49
Това е нормално състояние,на мен също ми се случвало с предишния,но по ,по различен начин.Един хубав ден,той ми каза,че не може да бъде с мен и иска да скъсаме,тогава като чух това,ми стана от начало криво,но след това всичките ми чувства,които имах към него,a те бяхо много,се изпариха.След няколко дни той ми писа ,както и да е...видяхме се ,той почна да ми разправя къ'в глупак бил,как можел да ме зареже итн...Аз обаче ,като се прибрах,той ми писа,казах му късам с теб ,мойте чувства се изпарихa от денят,в който ми каза,че неможеш да си с мен...Той се разстрои,но какво да се прави,той също беше постъпил така с мен.Аз не го направих да му отмъстя,но просто нямах никакви чувства вече.

AnzaRe
09-09-2008, 15:10
Не ми се занимава с чувства въобще.

MaMkaMy
09-09-2008, 15:44
кажи му само че искаш време вместо да правиш тия тъпни, щото той така не знае кво да си мисли и си мисли много лоши работи за тебе.искай си там 1-2 седмици да не си с него, па дано са оправиш. :D сама ако не си помогнеш няма кой да ти помогне ;)

slim__shadygirl
09-09-2008, 16:34
според мен ти трябват няколко дена по4ивка от него и после вси4ко ще се върне както е било :)

+1 :-) :-) :-) Иначе лично на мен такова нещо не ми се е случвало ... но стискам палци това твое положение да отмине бързичко .... :-) дай си малко почивка :)
+2 :)

BaiToq
09-09-2008, 18:49
Когато не съм сигурен...не съм сигурен !
:grin: