PDA

View Full Version : Бившия На Сестра Ми...



Ridemiz
09-09-2008, 14:25
:-)
Аз съм на 17,той на 23-ходеха със сестра ми 2,5г. и скъсаха този май месец.
Та.. С бившето гадже на сестра ми придружихме наш общ приятел,който се местеше от града.През двудневния ни престой там,това момче ми направи безброй намеци,гушкаше ме по невероятно мил начин и т.н.Леле искам го до себе си,да почувствам пак тези сигурност и спокойствие...Всичко това ми хареса много ясно,но опира до това,че е бивш на сестра ми-с нея не се понасяме,нито те двамата помежду си особено много,но все пак...А и не една или две приятелки ми казаха,че тази постъпка би била подла... :oops:
А и аз всъщност не го правя заради нея,в смисъла на отмъщение или нещо такова.Просто това момче ми харесва,дано и той мен,след това което каза и направи,без натисканици де,той не бърза,все пак до вчера бяхме на "Зетко" И "Балдъзо" и ми е адски странно.Имам предвид,че може да го връща на сестра ми чрез мен,много ясно не искам това...
На връщане той ме остави пред вкъщи,като на вратата на колата си каза да му звънна някой път,по късно размислих над това и реших все пак да не го правя-но пък той ми звънна.
Значи все пак
Не Знам...
Оставям Се На Вас И Съветите Ви Хорица
Важно Ми Е А Е Достатъчно Объркващо,Че Да Ми Трябва Нечий Съвет ...

sasha_90
09-09-2008, 14:29
Предположението ти,че може да си го връща на сестра ти може и да е вярно.Въпреки,че не е особено срещано 23 годишен да се занимава с отмъщения и предизвикване на ревност.Изчакай известно време,прави се на недостъпна,той ако има чувства ще те чака и ще се бори за теб.

NaNa_SladuRana
09-09-2008, 14:29
това ще нарани ли сестрати,искаш ли тя да страда?
аз лично не бих тр1гнала с него дори да беше последния човек
:?

mArMaLaDkA
09-09-2008, 14:30
Щом наистина го харесваш,а не отмъщаваш на сестра си-защо не ?Не мисля,че те използва,но все пак ти трябва да прецениш и усетиш нещата.Не слушай приятелките си.Това,че не се е получило между него и сестра ти,не значи че ти не трябва повече да общуваш с него и да сте нещо повече.Тя няма право да ти се сърди,при положение,че го е оставила..Нали ?

Lysit0
09-09-2008, 14:33
Еми личи си ,че те харесва....пробвай се с него.В това няма нищо лошо.Все пак не изневерява на сестра ти,и все пак е скъсал с нея...Такa,че аз не виждам нищо лошо в това.Но най- добре , послушай сърцето си.

sexa_na_kompleksa
09-09-2008, 14:33
Според мен го прави заради сестра ти.

mArMaLaDkA
09-09-2008, 14:35
Може и да е заради сестра й,може и да не е .Зависи кой с кого е скъсал.

ResPekT333
09-09-2008, 14:49
Кой с кого е скъсал ??? Или по взаимно съгласие.. ? :?

Ridemiz
09-09-2008, 15:00
Общо Взето Не Знам,но тя му признала,че целнякакъв друг я целунал,а тя не се дръпнала защото пък това момче за което говорим не й казало " "Обичам те" и казало още,че нямало смисъл...
Освен това нашите приятели ми казаха,че сестра ми е станала много злобна и егоистична и това също го е изгонило от нея...
Това с целувката го видях в SMS,но защо ли пък той ощо го пази...?!

Ridemiz
09-09-2008, 15:02
Общо Взето Не Знам,но тя му признала,че някакъв друг я целунал,а тя не се дръпнала защото пък това момче за което говорим не й казало "Обичам те" и казало още,че нямало смисъл...
Освен това нашите приятели ми казаха,че сестра ми е станала много злобна и егоистична и това също го е изгонило от нея...
Това с целувката го видях в SMS,но защо ли пък той ощо го пази...?!
Оффф Обърквацията Е Пълна!...

AnzaRe
09-09-2008, 15:06
Не прави глупости после ще съжеляваш.

VilleBaby
09-09-2008, 15:45
никога не бих го направилааа :shock: :shock: :shock: аз съм в идеалнии отношения , но и да не бяхме се пак и е бивш :shock: а и щом имаш съмнения , че иска просто да си отмъсти на сестра ти не се занимавай с него изобщо! :o

slim__shadygirl
09-09-2008, 16:23
Xax zvu4i mi malko kato sapunen serial :-D

Sega seriozno:

Не прави глупости после ще съжеляваш.
Vsi4ko e za da si otmusti na sestra ti!Posle samo 6te strada6.Puk i predpolagam ,4e ne bi iskala da si vlo6i6 o6te tolkova otno6teniqta si s neq.:(

_sheherezada_
09-09-2008, 16:30
не си струва да се караш със сестра си за едно момче,защото със сигурност ще я нараниш ако предприемеш нещо с него.има достатъчно момчета на този свят зада се занимаваш с бившия на сестра си

woo
09-09-2008, 17:06
аз мисля да се опиташ да разбереш дали не иска да го върне на сестра ти и ако не се, пробвай да видиш какво ще стане .. може да излезе нещо може пък да не си уцелила ама какво от това не е единственият :wink:

Ridemiz
09-09-2008, 17:50
супер яко . пича ще има да се хвали "браточки изчуках сестри маина , двечки , и тая втората сама ми се качи на хуя представяте ли си гахахахахахха" 8) и аз ще се радвам за него

Май,Май...Прав Си Баце...
:razz: :-D
Само Че Няма Да Се Радваш За Него,Щот Нема Да Го Угрее...
Аре Темата Се Изчерпа И В Крайна Сметка Thnks За Всички Съветчета,Направих Си Изводите Вече...
Междо Другото Тва а Аватара Ти Вокалиста На Papa Roach Ли Е Или Само Ми Се Е Сторило?

pOiSoN_kIsS_94
09-09-2008, 18:10
На твое място не бих излязла с него...ако наистина имааше чувства към теб нямаше 2,5години да се е*е със сестра ти :-D

BaiToq
09-09-2008, 18:54
:-)
Аз съм на 17,той на 23-ходеха със сестра ми 2,5г. и скъсаха този май месец.
Та.. С бившето гадже на сестра ми придружихме наш общ приятел,който се местеше от града.През двудневния ни престой там,това момче ми направи безброй намеци,гушкаше ме по невероятно мил начин и т.н.Леле искам го до себе си,да почувствам пак тези сигурност и спокойствие...Всичко това ми хареса много ясно,но опира до това,че е бивш на сестра ми-с нея не се понасяме,нито те двамата помежду си особено много,но все пак...А и не една или две приятелки ми казаха,че тази постъпка би била подла... :oops:
А и аз всъщност не го правя заради нея,в смисъла на отмъщение или нещо такова.Просто това момче ми харесва,дано и той мен,след това което каза и направи,без натисканици де,той не бърза,все пак до вчера бяхме на "Зетко" И "Балдъзо" и ми е адски странно.Имам предвид,че може да го връща на сестра ми чрез мен,много ясно не искам това...
На връщане той ме остави пред вкъщи,като на вратата на колата си каза да му звънна някой път,по късно размислих над това и реших все пак да не го правя-но пък той ми звънна.
Значи все пак
Не Знам...
Оставям Се На Вас И Съветите Ви Хорица
Важно Ми Е А Е Достатъчно Объркващо,Че Да Ми Трябва Нечий Съвет ...
Направете тройка,доволни ша останете :D :grin: 8-)

MP
09-09-2008, 18:59
Живееш един живот,забавлявай се,да не ти пука за сестрати,тя си е изпуснала шанса,сега е твой ред 8)

Ridemiz
09-10-2008, 10:16
Живееш един живот,забавлявай се,да не ти пука за сестрати,тя си е изпуснала шанса,сега е твой ред 8)


ХА-ХАААА
Мерси Бе Човек

Много мнения има по тая тема,но ще предпочета да изчакам тоя кво ще направи-Ако ми тича по дирите,значи си заслужава,Ако не-ще го зае*а
То така или иначе след 5мин идва друг,както го бяха казали някъде :razz:

puhi14
09-12-2008, 11:51
Хммм....първоначално след като прочетох разказа ти реших,че трябва да сте заедно,нооо...после прочетох другите мнения и....виж...НЕ залагай на несигурното :smt105 Ако той прави всичко това,за да си го върне на сестра ти ще останеш зарязаната "глупачка"/извинявам се за израза/,а на всичко отгоре и сестра ти ще ти си разсърди най-вероятно... :smt119 За това,че...по-добре не се залавяй с това... :?

xxxSnowflakexxx
09-12-2008, 12:20
Предположението ти,че може да си го връща на сестра ти може и да е вярно.Въпреки,че не е особено срещано 23 годишен да се занимава с отмъщения и предизвикване на ревност.Изчакай известно време,прави се на недостъпна,той ако има чувства ще те чака и ще се бори за теб.

Baby_b
09-12-2008, 14:42
Аз не бих го направила, а и ако сестра ми ми направи нещо такова ще е кофти за мене ужас :o

N0_feAR
09-12-2008, 15:01
Мен ако питаш не би трябвало да се занимаваш с него. Момчета навсякъде, но сестра ти е една. А и е напълно възможно да те използва за да го върне на сестра ти...все пак тва са били 2.5 години, не се забравят лесно.

Sladuranka :)
09-12-2008, 15:29
малко объркано..ако го връа на сестра ти-бягай..не ти трябва...
ако ли не-зависи тука дали на сестра ти ще й стане гадно....малко прецени сама..не ги познаваме като характери за да ти кажем с точност

slun4ice_90
09-12-2008, 15:57
Не си й го помисляй...Това ще е много смахнат филм...... :?

(S) AINT
09-12-2008, 22:16
Bahtiiiii gadno e we ! Postavi se na nein0 mqsto kak moje taka da mislish ne si malka !!!
Kak moje zaradi 1 prost hui da razvalq6 otnoshenieto si sys sestra si.Kravta voda ne stava !