PDA

View Full Version : Към всички които са против темите ебавки.....



SHEMKOV
09-09-2008, 15:30
Здравейте на всички!!!!
Искам който не му допадат тея тъпи теми (ебавки ) да напише предложение към модераторите как да се справяме с тях, защото ми писна от лапетии и децки гъзчета. Една свясна тема не остана.
Писна ми да чета как някакав си се е чудил как да го ръгне на сестра му и тн....
Според мен такива са си направо за БАН .....
Кажете Вие какво мислите!!!
и нека Модераторите ни обърнат внимание..............
Поздрави!!!

Cvetito53
09-09-2008, 15:34
Az sam saglasna s teb!!Pove4eto temi sa ebavki i se polu4ava tapo!!6te pi6e nqkoi nqkoq tema koqto naistina e negov problem i nikoi nqma da mu obarne vnimanie zardi tezi temi ebavki...........tapo e naistina
Sprete be hora da spamite ne vi li pisna......

jotitu
09-09-2008, 15:36
Пич лично аз съм формулирала подобна тема преди време... след малко ще ти я затворят без да обърнат внимание, Това е най-занемареният форум, Точно затова пишат такива отчаяни хора тук. Е все пак има и друг тип отчаяни, които пишат, за да получат някакво мнение въпреки, че сами си знаят, че е некомпетентно..

Slivi
09-09-2008, 15:37
Писна ми да чета как някакав си се е чудил как да го ръгне на сестра му и тн....
Тоя който пусна тая тема...100 на 100 е некво пишлигарче...но...ти си прав/а ... такива теми се затварят...защото пуска некой така на ебавка...и всеки почва да спами...аз например...не мога да му повярвам на оня...че му пращат голи снимки на момичетата от класа си... са...и аз спамя...ма не се ебавам...ами си казвам мнението щот ми омръзна некви на по 11-12-13 години...да си мислят че са голямата работа...и само защото са си бъркали с пръст...(в носа :-D ) ...и вече не са девствени...и...не мога да повярвам че няква на 13 години има година и половина връзка с некъв...не е възможно :? ...секс е раздел за проблеми и съвети...а не за ебавки и лъжи... не е кефче... :? ами тийн проблем...

RiseGirl
09-09-2008, 15:37
Има такава тема, в която можете да ни сигнализирате за подобни теми: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=179296 и по този начин да спомогнете за намаляването им, а аз правя каквото мога. :)

slim__shadygirl
09-09-2008, 16:01
Според мен такива са си направо за БАН .....
:)

SHEMKOV
09-09-2008, 16:05
Az sam saglasna s teb!!Pove4eto temi sa ebavki i se polu4ava tapo!!6te pi6e nqkoi nqkoq tema koqto naistina e negov problem i nikoi nqma da mu obarne vnimanie zardi tezi temi ebavki...........tapo e naistina
Sprete be hora da spamite ne vi li pisna......


=; точно ще ти дам пример. Преди време имах найстина проблем писах и никой не си помисли да ми отговори. А на такива лапета се хващат нз нз според мен трябва да се вземат мерки, като се баннат 2-3 ма и всичко ще си дойде на мястото........

woo
09-09-2008, 16:08
ае нека има малко на кой да се смеем :D са сериозно - БАННННННННННННННННННННННН НННННН !!!

SHEMKOV
09-09-2008, 16:11
е да найстина трябва да има и базици, но няма ли да е по добре да се направи нов раздел примерно там да се пускат такива теми! И като ни е скучно да се смеем и така :)
Но сорка но ми се :smt078 от такива дето пишат че са е...и братята и сестрите си..........

sextazy_baby
09-09-2008, 16:13
Ами с теб сме :)

Rebirthing
09-09-2008, 16:15
Прав си.В този форум всяка втора е на 13-14 и задава въпроса "Свърши в мен, бременна ли съм?", вместо да вземе да прочете една книга или да използва търсачката.А пък всички други теми са ебавки, един я ръгал с дезодорант, друга пък я опипвали някакви непознати момчета...

MostHated
09-09-2008, 16:16
Писна ми да чета как някакав си се е чудил как да го ръгне на сестра му и тн....
Тоя който пусна тая тема...100 на 100 е некво пишлигарче...но...ти си прав/а ... такива теми се затварят...защото пуска некой така на ебавка...и всеки почва да спами...аз например...не мога да му повярвам на оня...че му пращат голи снимки на момичетата от класа си... са...и аз спамя...ма не се ебавам...ами си казвам мнението щот ми омръзна некви на по 11-12-13 години...да си мислят че са голямата работа...и само защото са си бъркали с пръст...(в носа :-D ) ...и вече не са девствени...и...не мога да повярвам че няква на 13 години има година и половина връзка с некъв...не е възможно :? ...секс е раздел за проблеми и съвети...а не за ебавки и лъжи... не е кефче... :? ами тийн проблем...

Не голи а разголени не момичета от класа приятелки от чата ...

SHEMKOV
09-09-2008, 16:28
Ами нека Модераторът да каже какво трябва да се направи, че да се отвори нов раздел! И дали въобще е възможно това нещо!!!!!

blackfate
09-09-2008, 16:44
Ми то си има раздел - кофата ...
Обаче спамерчетата по ги кефи да си избиват комплексите като се правят на мн забавни (което не е така) с някоя "умна тема" от сорта на изброените ... освен по сериозно отношение от страна на админа и триене или по скоро банване по ИП адрес, друго немога да се сетя .... + триене и закючване на тъпите теми ... И най вече - банване по ИП адрес!!!

RiseGirl
09-09-2008, 16:46
Такива теми ще има винаги, каквото и да се прави. Тук обаче се намесваме ние модераторите и се стремим да ги предотвратяваме по какъвто и да е начин да ги премахване, доколкото е възможно това. :)

SHEMKOV
09-09-2008, 16:55
Такива теми ще има винаги, каквото и да се прави. Тук обаче се намесваме ние модераторите и се стремим да ги предотвратяваме по какъвто и да е начин да ги премахване, доколкото е възможно това. :)

Ами да разбирам но тва е че базиците станаха прекалено много. Преди време си спомням имаше теми в който найстина хората имат нужда от помощ!
Но сега не е така.............
Някой друг ако иска нека да си искаже мнението. Ако пък няма такива нека темата да се заключи и Delete ;)

SHEMKOV
09-09-2008, 16:57
Имам едно въпросче към модераторката :)
Някой потребител какво трябва да направи за да му се даде бан на IP?

Love0nlyMyself
09-09-2008, 19:56
виж са ако е неква тъпа тема като например как се праат свирки и аз ги мразя обаче ако е некоя качествена ебавка акто например оная с кона какс е изчукала за такива теми умирам :lol: мн ме радват

SHEMKOV
09-09-2008, 20:06
ами точно това казвам нека има отделен раздел за такива темички забавни..........

BuzkatA
09-09-2008, 20:07
Аз съм на мнение, че една тема с някакъв въпрос примерно за бяло течение след като се получи правилен отговор трябва да се заключи, а не някви да пишат "+1" "съгласен/а съм с теб" и тем подобни кво значение има колко мнения имаш в даден форум немога да разбера?

psychopath
09-09-2008, 20:17
аман от натегачи...пълно е с такива като вас навсякъде

SHEMKOV
09-09-2008, 20:30
аман от натегачи...пълно е с такива като вас навсякъде

кой е натегач??????????????

Love0nlyMyself
09-09-2008, 20:47
ами точно това казвам нека има отделен раздел за такива темички забавни..........


има ;)

кофата :)

Love0nlyMyself
09-09-2008, 20:48
виж са ако е неква тъпа тема като например как се праат свирки и аз ги мразя обаче ако е некоя качествена ебавка акто например оная с кона какс е изчукала за такива теми умирам :lol: мн ме радват

Мда добре е да има подобни теми-ебавки да могат малко да развеселяват обстановката :-D

точно така ;)

angelcheeee_93
09-09-2008, 21:14
da za ssajalenie vinagi se namirat tapi,ligavi muhliovci ,koito palnqt foruma s gluposti .i az estestveno sam protiv tappite temi,no moderatorite 6te se pogrijat :)

CucuTy
09-10-2008, 05:06
Загубена кауза...

BlackWings
09-10-2008, 05:35
Абе то ти хубаво се възмущаваш, ама да си помислял че и модераторите са хора , и не са длъжни 24/7 да ровят в тоя огромен форум тема по тема , и да им ходят по дупетата на несериозните да се занимават нон стоп с техните хлупости... Правят квото могат да изчистват форума но спамери винаги ще има , просто тва им е манталитета на тия , колкото и да цъкаме и да клатим глави. Тъй че колкото и агитиращи и възмущаващи теми да пуснеш - все тая !

krem4et0
09-10-2008, 06:03
Има тема за модераторска помощ. В нея може да сигнализирате за подобни теми. Нито разделът е правилен, нито темата се повдига за първи път.

SHEMKOV, Кофата беше създадена с тази цел-да приютява теми, нарушаващи т.11. Друг е въпросът дали е точно такава!

SHEMKOV
09-10-2008, 06:52
Ами според мен като се даде бан на 2-3ма и ще видите как ще си дойде всичко на мястото. Щото тея теми ни дойдоха в повече.
Тук вече не се знае кой се ебава и кой говори сериозно.
Пс: не съм против модераторите ;) и няма и да бъда.

Пуснете една тема за тея лапетии и който се изгаври с раздела банче и готово. ;)

Който е съгласен с мен да каже, ако пък няма такива темата да се затвори ;)

RiseGirl
09-10-2008, 08:48
Мислиш ли, че това вече не е правено. Бан са отнасяли не един, двама или трима - доста повече. Резултат - минимален, винаги ще има някой, който ще се изгаври. :)

LINKNOT
09-10-2008, 10:37
Имам идея да се въведе ново правило във форума. Потребителите,които са с по-малко от 50 мнения примерно, да не могат да пускат теми.

SHEMKOV
09-10-2008, 11:47
Съгласен съм с tqnko - банче на системката и готово :)

LadyDy
09-13-2008, 18:20
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ТАКИВА ТЕМИ, ПРОСТО САМИ ДЪРПАТ ДЯВОЛА ЗА ОПАШКАТА - ТЕЗИ, КОИТО СИ ПРАВЯТ МАЙТАМ В РАЗДЕЛ 'СЕКС', НАЙ-ВЕЧЕ. ЗАСЛУЖАВАТ БАН ПРОСТО...МНОГО НЕРВЯТ. КАКВИ ХОРА ИМА САМО, ЗА ЖАЛОСТ.

SHEMKOV
09-13-2008, 21:15
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ТАКИВА ТЕМИ, ПРОСТО САМИ ДЪРПАТ ДЯВОЛА ЗА ОПАШКАТА - ТЕЗИ, КОИТО СИ ПРАВЯТ МАЙТАМ В РАЗДЕЛ 'СЕКС', НАЙ-ВЕЧЕ. ЗАСЛУЖАВАТ БАН ПРОСТО...МНОГО НЕРВЯТ. КАКВИ ХОРА ИМА САМО, ЗА ЖАЛОСТ.


Правилно :smt021

PiruBloodz
09-13-2008, 22:36
ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ТАКИВА ТЕМИ, ПРОСТО САМИ ДЪРПАТ ДЯВОЛА ЗА ОПАШКАТА - ТЕЗИ, КОИТО СИ ПРАВЯТ МАЙТАМ В РАЗДЕЛ 'СЕКС', НАЙ-ВЕЧЕ. ЗАСЛУЖАВАТ БАН ПРОСТО...МНОГО НЕРВЯТ. КАКВИ ХОРА ИМА САМО, ЗА ЖАЛОСТ.


Правилно :smt021

майтап в секс, а? почти всяка вечер някакъв задръства "кофата" :-o

alex
09-14-2008, 06:25
Истината е че има доста такива теми. Ще се постараем след въвеждането на новите правила ВСИЧКИ такива теми да бъдат местени в кофата. Защото някой от тях наистина са шедьоври :)
Така, ако някой иска да се посмее ще може да ги прочете, а от друга страна ще разчистим нормалните раздели.

kalinapet
09-14-2008, 10:36
Всичко в кофата :shock: . Не сте видяли как gbem със всичките му там номера прецаква и кофата.

LadyDy
09-14-2008, 11:36
Еми Бан по IP , заслужават някои... :o

SuNsEt
09-14-2008, 13:30
Това няма как да се спре. :wink: ...Единственото,което модовете могат да направят е просто да заключват и да трият темите,на които попадат.

Същото е като излезеш на улицата...има хора,които си хвъртял буклука на земята и хора,които го чистят.Има такива,които са примерни и не правят боклиук,но и за това искат и другите да не го правят.Въпросът е,че колкото и да искат-няма как да стане.Винаги ще си има хора,които си хвърлят боклуците на земята и такива,които ще чистят след тях.

ПП:Нищо лично към никой.Просто се опитвам да обясня по какъв начин аз виждам нещата.

Пък и да им сладат бан по айпи-то...и това не е работа. :?

SuNsEt
09-14-2008, 13:34
Имам идея да се въведе ново правило във форума. Потребителите,които са с по-малко от 50 мнения примерно, да не могат да пускат теми. Това пък е още по-лошо...Щото потребителите,които спамят могат и в сериозни теми да го правят.Ти си чакаш някакъв отговор на въпроса и ти е супер важно,тък тоя ти пише някви дебилизми. :? И така до 50-51 мнения и пак ше си пуска теми...И да им трият мненията,за да не могат да направят 50 мнения,също просто е глупаво.Тогава трябва да се занимават с тва цял месец,братче...Толкова спамери има тук,че няма на къде.

LadyDy
09-14-2008, 13:44
Толкова спамери има тук,че няма на къде.По скоро свобода. :)

Точната дума - свобода! ;)