PDA

View Full Version : за първи път при гинеколог!!!



kukavshtica
09-09-2008, 17:16
след няколко дена ще ходя за сефте на гинеколог и имам едно въпросче...може би е малко глупаво но...нужна ли е пълна епилация интимните части или....и аз незнам... :oops:

cooool
09-09-2008, 17:20
Това си е твой избор, но не се притеснявай и срамувай и в драва случая. Със сигурност при тях ходят и епилирани и не епилирани, така че няма нищо срамно. Може би при първи преглед, ако имаш някакви проблеми, не се обезкосмявай, тъй като и расрежът на космите зависи от хормоналния баланс. :)


It's your choice :)

Idony
09-09-2008, 17:40
Аз лично ходя напълно обезкосмена, защото просто така предпочитам. Но ти не нужно да си правиш "пълна епилация" Изборът си е твой. Може да си направиш просто "прическа" :-D - да ги махнеш около срамните устни и да оформиш малко триъгълника :)
Всеки случай не е нужно и наложително, но аз се чувствам по-добре като ги махна :)

kukavshtica
09-09-2008, 17:48
мерси...не че с този отговор ми е по-малко притеснено или пък се срамувам по-малко :oops: ...обаче поне отпада едно нещо за което да се чудя :-o

BlackWings
09-10-2008, 06:27
Аз лично винаги се обезкосмявам , не само като ходя на гинеколог - просто така ми е по комфортно. Но и да не се - сигурна съм че няма да има проблем , стига да не се затруднява работата на лекаря :D
Кажи за какво друго се чудиш , може да ти помогнем :)

pisenceto_94
09-10-2008, 07:02
Това си е лично твой избор

foreverr
09-10-2008, 07:22
Aми и аз до сега не съм ходила на гинеколог, но ако някога ходя бих се обезкосмила, защото ще се чувствам по добре и няма да ме е срам, че имам косми.Но това си е лично теой избор дали да се обезкосмиш!

kukavshtica
09-10-2008, 09:52
Кажи за какво друго се чудиш , може да ти помогнем :)

ами другото за което се притеснявам адски много е че една приятелка постоянно ми повтаря че като ида на гинеколог ще ме натъпчат с някви хормонални хапове и ше кача килограми :shock: така ли е наистина?

Giva
09-10-2008, 10:17
Кажи за какво друго се чудиш , може да ти помогнем :)

ами другото за което се притеснявам адски много е че една приятелка постоянно ми повтаря че като ида на гинеколог ще ме натъпчат с някви хормонални хапове и ше кача килограми :shock: така ли е наистина?
Ако нямаш проблем защо ще те тъпче с хапчета?!

BlackWings
09-10-2008, 10:27
Кажи за какво друго се чудиш , може да ти помогнем :)

ами другото за което се притеснявам адски много е че една приятелка постоянно ми повтаря че като ида на гинеколог ще ме натъпчат с някви хормонални хапове и ше кача килограми :shock: така ли е наистина?
:shock: Твоята приятелка колко пъти е ходила , и колко хапчета е пила и колко кила е качила , че знае?
Ако отиваш на гинеколог защото искаш да пиеш противозачатъчни , или за да ти се нормализира цикъла - да вероятно ще ти изпише хормонални хапчета. Но незнам какви ще са тия хапчета които да влияят грандиозно върху целият организъм че да те накарат да напълнееш. Приятелката ти май си измисля световни катаклизми :-o

kukavshtica
09-10-2008, 11:01
Кажи за какво друго се чудиш , може да ти помогнем :)

ами другото за което се притеснявам адски много е че една приятелка постоянно ми повтаря че като ида на гинеколог ще ме натъпчат с някви хормонални хапове и ше кача килограми :shock: така ли е наистина?
Ако нямаш проблем защо ще те тъпче с хапчета?!

ами то точно това е че аз май имам проблем някакъв и за това ще ходя...

Giva
09-10-2008, 11:49
Няма 100% гаранция че дори да ти изпише хапчета ще напълнееш от тях.Зависи от хапчетата зависи и от организма

kukavshtica
09-10-2008, 12:04
еми не знам...ще се престраша ще ида...пък дано не е нещо сериозно... :(

tedi_96
09-10-2008, 19:00
tva lqto hodih na ginikolog men me beshe mn sram shtoto az ne bqh obezkosmena no me beshe pk sram ot drugo ot da ti gledat tam dolu no nqma nishto strasno tam hich ne te gledat kvo imash prosto lekarq si varshe rabotata i ne te komentira no az ti preporachvam da e pri jena ginikolog az lichno se sramuvah da bada pri maj ginikolog tq me pregleda vzemat ti sekret ot dolu preglejdat ti na vidiozon qichnicite i matkata i ti kazvat kato izlqzat issledvaniqta da utidesh pak da ti predpishat lekarstva koito da gi majej tam dolu i da gi piesh.tova koeto e kazala tvoita priqtelka sa palni gluposti :? ne se pritesnqvai :wink: :wink:

Puky
09-10-2008, 20:50
tva lqto hodih na ginikolog men me beshe mn sram shtoto az ne bqh obezkosmena no me beshe pk sram ot drugo ot da ti gledat tam dolu no nqma nishto strasno tam hich ne te gledat kvo imash prosto lekarq si varshe rabotata i ne te komentira no az ti preporachvam da e pri jena ginikolog az lichno se sramuvah da bada pri maj ginikolog tq me pregleda vzemat ti sekret ot dolu preglejdat ti na vidiozon qichnicite i matkata i ti kazvat kato izlqzat issledvaniqta da utidesh pak da ti predpishat lekarstva koito da gi majej tam dolu i da gi piesh.tova koeto e kazala tvoita priqtelka sa palni gluposti :? ne se pritesnqvai :wink: :wink:

Аа ти си на 12 години ,даже не се знае дали имаш още 12.. Какво правиш при гинеколог.. :? :?

Evanescencefan
09-11-2008, 06:51
tva lqto hodih na ginikolog men me beshe mn sram shtoto az ne bqh obezkosmena no me beshe pk sram ot drugo ot da ti gledat tam dolu no nqma nishto strasno tam hich ne te gledat kvo imash prosto lekarq si varshe rabotata i ne te komentira no az ti preporachvam da e pri jena ginikolog az lichno se sramuvah da bada pri maj ginikolog tq me pregleda vzemat ti sekret ot dolu preglejdat ti na vidiozon qichnicite i matkata i ti kazvat kato izlqzat issledvaniqta da utidesh pak da ti predpishat lekarstva koito da gi majej tam dolu i da gi piesh.tova koeto e kazala tvoita priqtelka sa palni gluposti :? ne se pritesnqvai :wink: :wink:

Аа ти си на 12 години ,даже не се знае дали имаш още 12.. Какво правиш при гинеколог.. :? :? Може да е имала някакъв проблем.

nikolchetuy
06-21-2011, 21:53
tva lqto hodih na ginikolog men me beshe mn sram shtoto az ne bqh obezkosmena no me beshe pk sram ot drugo ot da ti gledat tam dolu no nqma nishto strasno tam hich ne te gledat kvo imash prosto lekarq si varshe rabotata i ne te komentira no az ti preporachvam da e pri jena ginikolog az lichno se sramuvah da bada pri maj ginikolog tq me pregleda vzemat ti sekret ot dolu preglejdat ti na vidiozon qichnicite i matkata i ti kazvat kato izlqzat issledvaniqta da utidesh pak da ti predpishat lekarstva koito da gi majej tam dolu i da gi piesh.tova koeto e kazala tvoita priqtelka sa palni gluposti :? ne se pritesnqvai :wink: :wink:

Аа ти си на 12 години ,даже не се знае дали имаш още 12.. Какво правиш при гинеколог.. :? :?


Защо правиш такива коментари ве ако иска ще е на 9 имала е нужда от генеколог не си човека , който ще и каже ;) :)

kalpazanka
06-26-2011, 12:22
Научете се да гледате ДАТАТА, на която е пусната темата!