PDA

View Full Version : Проблем с Direct3D Acceleration



PsychoPatt
09-09-2008, 19:19
Значи проблема ми е следния: Наложи ми се преди няколко дена да преинсталирам Windows напълно. И сега сяка програма, игра или квото и да е което изисква да стартира Direct3D Acceleration на видео картата ми не вари. Вместо това ми забива компа и се ресва след 10-20 секунди. Имам инсталирани най-новите драйвери на видео картата и DirectX 9.0 също. Нагласих и Hardware Acceleration на Full и пак е същото. Сетих се да пусна и Direct Diagnostic Tool. Сичко си е наред само на Direct3D Acceleration ми пише че го няма. Другите 2 неща са си на Enabled. Вече нямам никаква представа що е така. Аре спецовете да помагат че ми се играе E:WW... :D :D :D


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

UNrealPoWeR
09-10-2008, 08:39
Значи проблема ми е следния: Наложи ми се преди няколко дена да преинсталирам Windows напълно. И сега сяка програма, игра или квото и да е което изисква да стартира Direct3D Acceleration на видео картата ми не вари. Вместо това ми забива компа и се ресва след 10-20 секунди. Имам инсталирани най-новите драйвери на видео картата и DirectX 9.0 също. Нагласих и Hardware Acceleration на Full и пак е същото. Сетих се да пусна и Direct Diagnostic Tool. Сичко си е наред само на Direct3D Acceleration ми пише че го няма. Другите 2 неща са си на Enabled. Вече нямам никаква представа що е така. Аре спецовете да помагат че ми се играе E:WW... :D :D :D


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)


Хммм ти маи си опитал ВСИЧКО... nz az bez WoW умирам

PsychoPatt
09-10-2008, 16:38
Оправих го... :grin: :grin: :grin:

Heavy_Metal_winner
10-13-2008, 15:45
Ае брато и аз имам същия проблем ае сподели как го оправи :) скайпа ми е neindent1 :)

Swingswing
10-13-2008, 16:45
Хммм ти маи си опитал ВСИЧКО... nz az bez WoW умирам

:smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt043 :smt042 :smt042 :smt042

Redo
10-13-2008, 20:39
Ае брато и аз имам същия проблем ае сподели как го оправи :) скайпа ми е neindent1 :)
Например като си сложиш последните драйвери за видео картата ти.

Heavy_Metal_winner
10-14-2008, 12:52
Мен .... Пробвах да инсталирам DirectX 9.0C от Август месец.. Каза ми че инсталацията не може да бъде завършена защото вече има инсталиран DirectX 9.0C което ме притеснява......... :x