PDA

View Full Version : на 15-ти



krisiiiiito
09-09-2008, 18:29
днес вкъщи дойде класната ми... каза че тази година аз трябва да водя програмата приготвена за 15 септември.. да чета за училището за учителите и т.н. .. надявам се да се сетите какво имам впредвид
така дее ... ама аз мноого се притеснявамм :lol: всмисъл понеже съм си притеснителнаа :oops: :oops: 8-) ... страх ме е да не се изложа докато чета или нещо такова.. миналата година водеше едно момиче от моя клас таа тя нещо там обърка докато четешее и след като всичко свърши директоркатаа направо щеше да я изритаа ( тя наща директорка е особнячка ) .. абее с една дума голямо притеснение имам ... тоо не че много хора слушат когато се говори дее :lol:
таа това беше моя ''огромен проблем''
тъпа тема ама ..

dolce_lady94
09-09-2008, 19:04
iii.. kakfo iskash yt nas ??? neshty ne shvanah :-o

gorska
09-09-2008, 19:07
Ммм, репетирай много. Ама НАИСТИНА много. По почти цял ден си ги повтаряй репликите и си представяй обстановката. Но всичко това го прави с усмивка. Тренирай дори да си докарваш гласа да изглежда по-нежен, женски. И в крайна сметка, когато настъпи дългоочаквания момент, се игнорирай от останалите - се едно ги няма, а около теб е само стаята ти - там където се чувстваш сигурна. Пък, ако все пак се обърка нещо - знай, че 1во-почти никой не те е слушал, пък и да е не вярвам да ти се смее; и 2ро директорката миналия път може да е била на път да изгони момичето, но не го е направила, нали? :)
Айде, късмет, и не се притеснявай - приеми го като шега, като една забвна работа, като твоят миг на слава, когато ще се докажеш и ще се издигнеш в очите на учителите. :)

machineheadfan
09-09-2008, 19:12
олее и аз имам същия проблем днеска ми се обади една учителка от новото училище и вика искаш ли да изнасяш реч от името на всички осмокласници и аз се стъписах О.о ужас направо :shock: ...

miss_disgrace
09-09-2008, 21:49
Наистина трябват мн тренировки и то пред огледалото.Аз съм казвала стихотворения и т.н. от 1-5 клас.Тогава вкъщи нареждах плюшените си играчки в спалнята на нашите.Но последните години се убедих,че това с огледалото е най-ефикасно ;) Опитайте,помага ;) :)