PDA

View Full Version : Какви са навиците ви?



sladku_bebzi
09-09-2008, 20:10
Имате ли някви навици и кви са те?
В сми примерно някои хора всяка сутрин пият кафе,
други пушат след секс..
За друго в момента не се сещам,
но в никакъв случей не става въпрос за суеверия -
прим всяка сутрин да тръгвате с еди кой си крак,
понеже смятате, че така ще ви върви през деня,
или пък винаги когато черна котка ви мине път
да започнете да се въртите :-D
Надявам се да сте схванали мисълта ми,
аз за мои навици в момента не се сещам :D
Вие сте ;]

pavl3
09-09-2008, 20:33
Чета вестник докато сера

girl_in_black
09-09-2008, 20:34
Всяка сутрин като се събудя си казвам, че денят ще бъде хубав.Лош навик ми е, когато някой ме попита нещо, преди изобщо да съм помислила казвам"не знам".А и друг лош навик ми е винаги да имам нещо в устата,пф

pavl3
09-09-2008, 20:36
А и друг лош навик ми е винаги да имам нещо в устата Тфа да ти кажа не е лош навик

Jumbie483
09-09-2008, 20:53
Вечер преди лягане пускам музика (и спя на музика)- балади или любовни песни :P :smt020

remember_me
09-09-2008, 20:54
mmm moje bi ne to4no navik imam no mi haresva da sedq do hladilnika. prava ili sednala i hladinata vrata da e otvorena i da qm ne6to po toq na4in. primerno dinq da si reja ili pak grozde da qm..6okolad a be kakvoto mi e na kef :D

nefchi_bs
09-09-2008, 20:58
Сутрин пия кафе и ако ги няма наще пуша...Друго не загасям лампите като изляза от някоя стая,не пускам вентилатора в банята след като се изкъпя,не затварям врата на тоалетната като изляза от там :shock: не си прибирам дрехите в гардероба,не си оправям леглото(доста често взех да го прая тва 8-) )Иии тва е...

П.С. Абе аз съм голям писюп е :-D 8-) 8-) :D

ValzZi
09-09-2008, 21:18
яуууу
тфа с устата.... :D :D :D
-аз пък винаги оставам бутилките с вода някъде из къщата и никога в хладилника
-пристрастена съм към кафето..признавам..
-смея се като..улигУфриен...само за да дразня майка ми обаче вече почнах само така да се смея...
-обичам да дразна майка ми вечер като се прибирам
мама:къде беше??
аз:амииии наоколо...
мама:къде по точно??
аз:амииии не знам,,...не помна....
мама:(вече припаднал от притеснение)аз ще си лягам...

и се отдалечава с бавна тресяща се крачка
просото запомняща се гледка...
:razz: :razz:

mrssmith
09-09-2008, 21:25
абсолютно ВИНАГИ спя на пуснат телевизор, иначе няма никакъв шанс да заспя.#-o
винаги първо се ядосвам и избухвам :smt091 , после обмислям ситуацията.
преди да си легна проверявам дали външната врата е заключена. :shock:
преди да изляза от вкъщи минавам да се изпишкам. 8-) :idea:

Blab
09-09-2008, 21:32
Събуждам се всеки ден.

mArMaLaDkA
09-09-2008, 22:59
-не мога да заспя без телевизор+винаги предварително го нагласям на самоизключване
-през 30секунди казвам на нашите или някакви по-близки роднини(лели,баби,дядовци и прочие) колко ги обичам и те естествено ми отвръщат,пък аз им казвам,че не им вярвам.И така минава деня,ако вкъщи се мързелува.Обсебваща съм,ама си ме обичат,къде ще ходят. 8-)
-често се оглеждам в огледалото
-не си оправям леглото
-винаги загасям след себе си
-когато съм нервна или просто в неловка ситуация,почвам да си ровичкам в телефона-не че нещо търся,просто си оправям настройки,такива неща,само за да мине неловкия момент. 8-)
-много мисля.

Isabelle
09-09-2008, 23:02
-пиша бележки
-пия вода
-изгасям лампите

Seducti0n
09-10-2008, 00:04
Върха на селящината-нон-стоп се оглеждам във витрините на магазините :oops:
-винаги имам дъвка в устата по време на час/но не винаги дъвча, не ми е удобно, все пак съм на първия чин/ (:
-разпиляна съм, оставям мои си неща из целия мезонет и това меко казано влудява наще
-винаги излизам със зареден телефон
-след като се прибера от някъде, си пускам пс и не ми дреме колко е часа...
-твърде лесно се привързвам-това не знам до колко се числи към навиците, но ми се случва често, та за това...

Сега за тези нещица се сещам. (:

st1ka
09-10-2008, 00:38
Винаги включвам телевизора щом си легна, а първата ми работа щом стана е да включа компютъра. За друго не се сещам вмомента.

ScaRLett*
09-10-2008, 01:01
Много кофти навици имам аз :D Най-гадния е сутрин,като стана целия свят ми е крив и съм в състояние да се изпокарам с всички :shock:

psychopath
09-10-2008, 01:10
имам навика да не спя 8-)

sladku_bebzi
09-10-2008, 07:23
Върха на селящината-нон-стоп се оглеждам във витрините на магазините :oops:

Тва и аз го правя :-D
И също както казаха някои
и аз заспивам на включен телевизор,
обаче гледам да се отуча от тоя навик,
понеже няма кой да се сети
да го нагласи да се изключи сам
и така всяка сутрин се будя към 4-5,
изключвам го и заспивам пак :D

Sensuality
09-10-2008, 09:17
Пукам си пръстите
Веднага след като стана пускам pc-то и тв-то
След сън много мразя някой да разговаря с мен :D
Като съм на пазар все гледам да се огледам в прозореца на някоя кола или витрина на магазин :D
Вечер се събуждам към 3,4 ставам разхождам се из къщи и пак лягам :D
Винаги правя забележка и избухвам,без да се замисля,че не съм права :D

за сега само за тези се сещам :D

ElisaDay
09-10-2008, 09:39
:arrow: пукам си пръстите на ръцете и краката :D
:arrow: като стана си включвам компютъра, независимо дали ще излизам някъде
:arrow: пиля си ноктите през 1 час :-D
:arrow: постоянно си ръчкам снимките в телефона
:arrow: винаги заспивам само на една страна - към стената..
:arrow: като си лягам нарочно включвам тв-то и то на Фокслайф
:arrow: като стана след 15 мин макс отивам да ям
:arrow: винаги имам шише с вода на рафта зад мен
:arrow: всеки ден се лакирам
:arrow: абсолютно всеки ден си пренареждам тоалетката и изхвърлям по нещо
:arrow: зареждам си телефона, когато батерията е на половина

:D

voodoodoll1
09-10-2008, 09:45
Винаги заспивам на включен телевизор-преди работеше по цяла нощ,но вече го правя да се самоизключва
Оглеждам се във витрините или прозорците на колите :D
Като стана,първата ми работа е а пусна pc-то и тв-то
Когато съм в стаята си,винаги затварям вратата.Просто ме дразни като е наполовин отворена :D
Сутрин мразя да говоря
Като седна на компа,първата ми работа е да си пусна музика
Вечер към 12 часа винаги ходя до кухнята да се взема сладолед или нещо сладко
Когато ми е неудобно или съм притиснена си ровя в телефона и уж правя нещо.А просто влизам в менютата и излизам
НЕ мога да седя на компютъра без да ям нещо 8-)
Заспивам само към вътрешната стена
Има и още много други,но не се сещам в момента :D

Lysit0
09-10-2008, 11:28
И аз като Цветито си пускам винаги пц-то ,когато се прибера,независимо дали е нощ.И всеки ден си чистя гарероба и хвърлям по поне 3 неща :D

Pedigree
09-10-2008, 12:43
Пия кафе всяка сутрин. Закон!
Никога не гледам дали имам батерия на телефона, докато не изписука, когато най - много ми трябва да набера някого.
Първия час, когато се събудя, не съм в настроение. Супер раздразнителна съм. По - добре е никой да не ми казва нищо.
Постоянно се оглеждам в огледала, витрини на магазини, стъкла на коли. Което е гадно, защото не знаеш как, като си слагаш молив, някой ще пусне черното стъкло надолу, и ще видиш как се напилява от смях по теб.
Имам гадния навик постоянно да си пукам пръстите. Ако не ги изпукам, имам чувството, че ще ми изпопадат ръцете.
Ако не си пусна музика, не мога да заспя. Затова си пускам плеъра, и когато усетя, че ми се доспива, го изключвам.
Много се дразня, когато някой случайно влезе в стаята ми, да остави вратата отворена след това. Затова... още като видя, че някой се появява в стаята ми, му казвам да затвори, като си замине. 8-)
Имам гадния навик да оставям телевизора включен, когато излизам.

И блаа, сега осъзнах, че имам много и гадни навици. И ако тръгна да пиша, два дена няма да ми стигнат.

DieselBlood
09-12-2008, 13:49
аз също си пукам пръстите което супер много дразни майка ми
вратата на стаята винаги е затворена и винаги щорите са спуснати.може да умирам от жега ама щорите тряя са спуснати :D :D :D

Spunky
09-12-2008, 15:08
Обичам много да оригам защото дразна наще :-P (било то спонтанно или нарочно )

N0_feAR
09-12-2008, 15:18
-когато съм притеснена или просто ми е скучно почвам да си въртя кичур коса около пръста
-постоянно си вадя телефона уж да видя часа, веднага след което съм го забравила и повтарям упражнението
-постоянно се оглеждам дет мога - я в огледало, я във витрина, я в джама на някоя кола...

Jaffs
09-12-2008, 15:59
:arrow: Всяка сутрин пия кафе с мед и мляко. :)
:arrow: Като чета вестник първо започвам от спортните новини и тогава преминавам към останалата част. :)
:arrow: Като ям ядки винаги лапам по 2,4,6 и т.н. (четно число) като си ги разделям в устата на две. Едните дъвча от едната, а другите от другата страна (не знам дали ме разбрахте). А ако ям салата първо изявам краставиците (понеже не ги обичам толкова) и после доматите и останалите неща. :-D
:arrow: Винаги забравям да изключа кафеварката като отивам за работа. Освен нея и винаги се връщам да проверя дали съм затворила вратата след като вече съм стигнала гаража. :oops:
:arrow: Имам ужасния навик да си почесвам носа отгоре дори и да не ме сърби. Освен това си хапя постоянно устата, ако съм нервна или си гледам ноктите. :oops:
:arrow: Като се качвам в колата винаги си бърша седалката. Може да е току що изчистена, но пак я бърша :oops:

mgxpower
09-12-2008, 16:51
Аз съм малко странен!
1. Слагам оцет на картофи , ориз и боб ;) (луда работа) дори на салата с домати...
2. Събувам се насредата на коридора и баща ми като се спъне много вика
3. Пускам телевизора или уредба или каквото и да е осилвам и излизам от стаята
4. Мачкам си устата :D
5. Като съм навън на улицата и говоря с някой винаги се подпирам на предния капак на някой кола опъвам си краката напред и кръстосвам ръце
6. Когато ям нещо винаги започвам от най-гадното и си оставям най-хубавото за на края , но в повечето случаи се натъпквам и хубавото се хвърля!
Ако се сетя за още ще допълня

yozito
09-12-2008, 16:55
1.Когато си седя в стаята винаги я заключвам без значение какво правя.
2.Когато няма какво да правя и отивам да си мия зъбите,независимо дали сам си ги измила преди малко пр.
3.Когато седя винаги си клатя десния крак.
4.Компа ми трябва да е винаги включен дори да не сам вкъщи.Само кат спя е изкл.
5.И аз чести си гледам тела уж да видя колко е часа,обаче не го гледам. 8-)

yozito
09-12-2008, 16:57
6. Когато ям нещо винаги започвам от най-гадното и си оставям най-хубавото за на края , но в повечето случаи се натъпквам и хубавото се хвърля!
[/color][/b]

Аз гадното не го ям. 8-)

NaNa_SladuRana
09-12-2008, 17:48
когато се събудя, винаги лежа в кревата около полувин час преди да стана,затова си нaвиваM алармата 20 минути по-рано :oops:

krisiiiiito
09-12-2008, 18:15
1. когато съм притеснена винаги почвам да си пипам пръстите и да си ги пукам
2. когато стана първата ми работа е да включа ПЦ-то след това да се дотътря до кухнята да видя какво има за ядене и да отида да се измия - в тази последователност всеки деен 8-)
3. спя само по корем :shock:
3.не излизам от вкъщи без пакетче дъвки или тик-так
4.когато няма какво да правя и ми е скучно отивам и си мия зъбите :D

за това се сещам в момента :-D

wersa4e
09-12-2008, 18:19
ами пия кафе и правя редица други безсмислени работи които даже съм забравил вече :-D

0riginalSin
09-12-2008, 18:53
1.обичам да ям сладко и солено едновременно
2.обичам да спя на музика
3.тв ми непрекъснато е включен независимо дали гледам
4.мразя някой да ми пипа нещата
5.заспивам с плюшено куче
6.оглеждам в огледала, витрини на магазини, стъкла на коли.
7.непрекъснато задавам въпроси
Има и още много, но не се сещам в момента

bube7y
09-13-2008, 09:06
пукам си пръстите.. УЖАСЕН навик :oops: ..Най-добрата ми приятелка също го прави ..и междодругото не е никак приятно за околните,но въпреки,че го знам пак не мога да се сдържам :( Преди мама или тате,когато ме видят ме пляскаха през ръцете :D

malkata_kukli4ka
09-13-2008, 09:09
Постоянно си гледам ноктите
Винаги спа завито през глава,даже в най-големите жеги :D
Не пия вода,а кола :shock:
Винаги си мечтая когато слушам музика :lol:

krisiiiiito
09-13-2008, 11:59
6. Когато ям нещо винаги започвам от най-гадното и си оставям най-хубавото за на края , но в повечето случаи се натъпквам и хубавото се хвърля!


ха ...и аз почвам от най-гадното но дори да съм се натъпкала пак го изяждам чее хубаво не се оставя :o :razz: :razz: :razz:

pOiSoN_kIsS_94
09-14-2008, 00:25
Когато се събудя не знам дори как се казвам :oops:
Винаги преди лягане изключвам компютъра,махам си грима,слагам си някой друг крем 8) после на телефона си гледам разни снимки или пиша смс на някоя нощна птица като мен 8-) мисля си за някой друг сладур и заспивам.. :D
Сресвам си косата точно преди да изляза :lol: :lol:
Правя упражнения ,като слушам музика и закусвам пред телевизора
Не е нищо особено 8)

zvezdichkaaa
09-14-2008, 06:10
Винаги заспивам на включен телевизор-преди работеше по цяла нощ,но вече го правя да се самоизключва
Оглеждам се във витрините или прозорците на колите :D
Като стана,първата ми работа е а пусна pc-то и тв-то
Когато съм в стаята си,винаги затварям вратата.Просто ме дразни като е наполовин отворена :D
Като седна на компа,първата ми работа е да си пусна музика
Вечер към 12 часа винаги ходя до кухнята да се взема сладолед или нещо сладко
Когато ми е неудобно или съм притиснена си ровя в телефона и уж правя нещо.А просто влизам в менютата и излизам
НЕ мога да седя на компютъра без да ям нещо 8-)
Има и още много други,но не се сещам в момента :D



Ооо и аз съм същата.Телевизора ми е ВИНАГИ включен,но без звук и чак вечерта го настройвам след 40мин да се изключи.Обичам да ям по нещо винаги преди да легна.Независимо дали ще е дъвка или плод или нещо др.Вратата на стаята ми мразя да е отворена.Дори,когато съм с гръб към нея мога да позная отворена или затворена е.При мен никога не е отворена и ако трябва ставам и в 4 сутринта,за да я затварям.И да обичам да ям пред компа,но само когато гледам филм.Просто повечето пъти,когато гледам филм обичам да ям или да си лакирвам ноктите хаха.

CaseY_StoneR
09-14-2008, 07:26
ми първото нещо което правя след като стана е да пусна компа 8-) а последното нещо преди да легна е да го спра :lol: :lol: :lol: :grin: :grin: :grin:

Krasencety
09-14-2008, 18:25
:!: Непрекъснато си пипам врата! Незнам защо го правя, но едната ми ръка почти винаги е там! :-D 8)
:!: Когато вляза в някоя стая винаги затварям вратата.Просто много се дразня когато е отворена! :o
:!: Винаги заспивам обърната към стената , на една страна или по корем, защото по гръб немога да заспя! :?
:!: Оставям лампта включена когато излизам от някоя стая, радиото също, а дядо ми се дразни, върви подир мен и ги изключва! :D :razz:
:!: Винаги изстисквам гъбата когато приключа с миенето на съдовете, а дядо ми, ако ме види ми прави забележка, че препарата за съдове струва пари и винаги когато той мие оставя гъбата неизстискана, и аз се дразня като ми потрябва да избърша масата.. :-x :razz: :lol: :razz:
:!: Слушам музика надута до дупка в ушите ми докато заспя, защото така заспивам по-лесно! :shock: :-o :o :? :D
:!: Касетофона е включен непрекъснато дори и да не го слушам! Някак си ми е странно когато е тихо.. :? Изключвам го, когато чета или спя.
:!: Смесвам солено и сладко когато ям! Най обичам бисквити с кетчуп! :oops: :shock:
:razz:
:!: Много често се гледам огледалото! Почти непрекъснато!
:!: Поглеждам си телефона уж да вида колко е часа, но или изобщо не поглеждам или докато го пребера съм забравила и гледам пак! :razz:

Сигурно има и още, но в момента не се сещам!

:)

Blab
09-14-2008, 18:48
И до тоалетна ходя, ама не знам т'ва брои ли се, все пак е нужда. :-o

tItEufFf
09-14-2008, 18:51
1. Слушам музика адски тихо, много се дразня от силна музика
2. Дъвча си ноктите без да ги гриза. Само ми седят в устата.
3. Постоянно си вчесвам с пръсти бретона
4. Видя ли огледало - веднага съм пред него.
5. Спя с две плюшени играчки - едната ми служи като възглавница, а другата да си я гушкам, щото ианче не знам къде да си сложа ръцете
6. Като се изнервя почвам да си дъвча косата (ужасен навик!)
7. Никога не си развързвам връзките на маратонките като ги събувам - просто ги махам от крака си.
8. След като сутрин изляза от баня седя по 20 минути по хавлия независимо колко ми е студено
9. Пердето в стаята ми трябва перфектно да покрива прозореца. Ако се вижда дори малко се дразня много.

Само тези се сещам сега...

TheNewReligion
09-14-2008, 19:35
Навици като навици, иначе много обичам да си пея и да си говоря сама в асансьора.

yozito
09-14-2008, 19:41
И до тоалетна ходя, ама не знам т'ва брои ли се, все пак е нужда. :-o


wow аз го нямам тоя навик :-D

MaLty
09-14-2008, 20:00
1.Винаги като спя при мен трябва да има поне една плюшена играчка.
2.Говоря си сама понякога :-D
3.Не си връзвам връзките на кецовете.
4.Като влизам някъде оставям вратата отворена..незнам защо :D

vikitu
10-02-2008, 08:11
Всяка сутрин като стана докато не си измия зъбите и лицето и не се изкъпя дори "добро утро" не казвам на нашите и те често пазят тишина докато аз правя тези неща,а те си мислят че спа :D имам и мн мн други навици но не се сещам нещо :-o

mynichka
10-02-2008, 10:27
Винаги спя на пуснат телевизор.
Не излизам без дъвкииии :grin:
Без NESTEA лимон ..поне 2 на ден ..съм в лошо настоение ..
Сутрин след като телефона ми звънне да ставам го изключвам и пак заспивам :D
абе многооо навици ... :)