PDA

View Full Version : Ае аз ли незнам ко искам или как ?



iff
09-09-2008, 20:16
След като наскоро разбрах , че ужасно съм хлътнала по едно момче .. с което няа стани нищо .. нещо започва да ме влече към най-добрия му приятел .. ?? утфф .. днес замалко не му казах .. шит ..

Проста ли съм .. хх''

Кой е изпадал в моето положение .. ??
Незнам как да му кажа .. :-o

tuzaro
09-09-2008, 20:29
Проста ли съм .. хх' :smt023ма ти съмняваш ли са :lol: :lol:

ioancheto
09-09-2008, 20:35
да ти имам проблемите..

mArMaLaDkA
09-09-2008, 20:35
Леле,дете,всеки ден ти чета темите,а повярвай ми те нямат край.Всеки ден харесваш тоя и оня.Вчера беше боклукчията,днес е продавачът на закуски."Докато ми продаваше баничката,той впи дълбок и влюбен поглед в мен" 8-).Аз толкова момчета,не съм харесвала през целия си живот,колкото си харесвала ти за един час.И не разбрах на кой да кажеш какво ? Бтв пишеш на "миеко",представям си как говориш наживо.Ако те познавах досега да съм те убила с някоя лопата.

punkrock
09-09-2008, 20:36
Праскай наред .

bladeTBG
09-09-2008, 20:36
not a word :D

еми кажи му го нищо не губиш и без тфа :)

bladeTBG
09-09-2008, 20:38
да ти имам проблемите..

и аз така :-D надеждата ми е в новото даскало да има яки каки инече незнам де ще си търся женичка :-D

iff
09-09-2008, 20:45
Проста ли съм .. хх' :smt023ма ти съмняваш ли са :lol: :lol:

до преди малко да .. :razz: :razz:

ioancheto
09-09-2008, 20:47
да ти имам проблемите..

и аз така :-D надеждата ми е в новото даскало да има яки каки инече незнам де ще си търся женичка :-D

Не си единствения самотник ... :( (не се предлагам,само споделям,че някои хора може да се изразят )

Jumbie483
09-09-2008, 20:47
Кажи му, че го обичаш, но да не си прави илюзий, защото утре ще обичаш друг :smt102 - 8-)

bladeTBG
09-09-2008, 20:51
да ти имам проблемите..

и аз така :-D надеждата ми е в новото даскало да има яки каки инече незнам де ще си търся женичка :-D

Не си единствения самотник ... :( (не се предлагам,само споделям,че някои хора може да се изразят )

аз съм изоставен човек :cry: гаджето ме остави и вече незнам кви глупости пиша и защо ги пиша

punkrock
09-09-2008, 20:51
Кажи му, че го обичаш, но да не си прави илюзий, защото утре ще обичаш друг :smt102 - 8-)
Оф какви глупости говориш...

В никакъв случай не говори за любов!
Просто флиртувай малко с него, чат пат и то става, той ако те харесва ще се получат нещата, момчетата са толкоз лесни, че малко им трябва.

Но за любов просто недей да говориш сега.

mArMaLaDkA
09-09-2008, 20:51
да ти имам проблемите..

и аз така :-D надеждата ми е в новото даскало да има яки каки инече незнам де ще си търся женичка :-D

^impulse,aha,rusenci,sofianci,hot,gepime 8-) пускай обяви по вестници,тормози съфорумничките с ежеминутни ЛС-та. :lol: По тоя начин ше си намериш жена.Просто трябва упоритост и много търпение. 8-)

malko_kalpazan4e
09-09-2008, 22:06
Кажи му направо - "Рипай да са гнясаме" :lol: :razz:

BaiToq
09-10-2008, 05:54
След като наскоро разбрах , че ужасно съм хлътнала по едно момче .. с което няа стани нищо .. нещо започва да ме влече към най-добрия му приятел .. ?? утфф .. днес замалко не му казах .. шит ..

Проста ли съм .. хх''

Кой е изпадал в моето положение .. ??
Незнам как да му кажа .. :-o
Ае шит отсякъди уе...уфф

HardlyAwakened
09-10-2008, 06:02
Я научи първо БЪЛГАРСКИ ЕЗИК, и после ходи да се ебеш :x

play_life
09-10-2008, 17:34
Ае незнам дали си проста ама ай спри са на едно момче само и тогава на питай :o

zaraaa
09-10-2008, 19:18
Леле,дете,всеки ден ти чета темите,а повярвай ми те нямат край.Всеки ден харесваш тоя и оня.Вчера беше боклукчията,днес е продавачът на закуски."Докато ми продаваше баничката,той впи дълбок и влюбен поглед в мен" 8-).Аз толкова момчета,не съм харесвала през целия си живот,колкото си харесвала ти за един час.И не разбрах на кой да кажеш какво ? Бтв пишеш на "миеко",представям си как говориш наживо.Ако те познавах досега да съм те убила с някоя лопата.

+10 Вземи ги остаи и двамата, не мисля, че ще е добре да разваляш приятелството им

Neftochimic
09-10-2008, 19:58
Шшшшш, тва мноооо гадно вееее. Утре ще земеш да "хлътнеш" по брат му, на другия ден баща му, дадо му.. Ужас.... :D :lol: :razz:

Lacey_66
09-10-2008, 20:21
Леле,дете,всеки ден ти чета темите,а повярвай ми те нямат край.Всеки ден харесваш тоя и оня.Вчера беше боклукчията,днес е продавачът на закуски."Докато ми продаваше баничката,той впи дълбок и влюбен поглед в мен" 8-).Аз толкова момчета,не съм харесвала през целия си живот,колкото си харесвала ти за един час.И не разбрах на кой да кажеш какво ? Бтв пишеш на "миеко",представям си как говориш наживо.Ако те познавах досега да съм те убила с някоя лопата.


:lol: :lol: :lol: :lol:

Soy_tu_mujer
09-11-2008, 11:23
да ти имам проблемите..

+1

tarataika
09-11-2008, 12:13
леле, ква тъпа тема...ми избирай бе момиче...то е ясно че нямаш сериозни чувства към нито един от двамата, просто си избери един, че да мирясаш

Tedi4ka
09-11-2008, 12:27
ами недей според мене направо да му го изтъсиш защото това може да го отблъсне от теб.Първо се поопознайте говори си повече с него обръщай му повече внимание отколкото на другите но това разбира се не значи да ги пренебрягваш :wink: И по този начин той ще разбере че имаш интерес към него и ако и той реши че си му приятна и че може да има нещо между вас ще ти отвърне в смисъл ще започне да търси компанията ти често,ще иска да си говорите повече двамата :) но това е мое мнение и според мен след това може да започнеш да разкриваш какво си започнала да изпитваш към него малко по малко :wink: :wink: :wink: пожелавам ти успех и дано съм ти помогнала :-)

sasha_90
09-11-2008, 12:36
Не се занимавай нито с единия,нито с другия.

NeLLy_BaBy
09-11-2008, 12:39
Първо си оправи правописа.