PDA

View Full Version : не знам как да и кажа



swete
09-09-2008, 20:34
значи първо се извинявам ако темата не е за този раздел.значи днес ми дойде за първи път,но не знам как да кажа на майка ми.в такъв смисъл,че с нея не сме си говорили на тази тема тя само веднъж ми каза като ти дойде нали ще ми кажеш и аз казах да,но сега нз как да и кажа.плс момичета кажете как вие сте казали на ваште майки ,че ви е дошло.

girl_in_black
09-09-2008, 20:38
Ами на мен като ми дойде за първи път, тъй като не знаех как да и кажа се разревах 8-) сега ми се струва доста тъп начин.Ами казваш"мамо, знаеш ли, днес ми дойде за първи път", съвсем естествено, няма от какво да се притесняваш.

swete
09-09-2008, 20:40
ами аз знам,че е нещо съвсем нормално,а още повече,че на мойте 14 години си беше време вече и мерси мн за отговора

nefchi_bs
09-09-2008, 20:53
Ми аз първоначално неможах да разбера какво става и майка доиде и вика какво има и така...

Jumbie483
09-09-2008, 20:56
Аз бях много малка когато ми дойде и почнах да пищя: Какво ми е това на гащите 8-) 8-) 8-) То не само майка ми чу, сигурно целия квартал :oops: :lol:

KrisiBep
09-09-2008, 20:57
По-добре й кажи,няма значение как.По-добре от теб да разбере,отколкото от гащичките ти,когато ги хвърля за пране...

А пък аз въобще не разбрах какво става,защото в началото малко и кафяво(съжалявам за подробностите 8-) ) и така едни сменям и на следващия ден я питах какво е това и тя ми каза,не че не знаех какво представлява менструацията ,но не очаквах да е такова за първи път.все пак нали кръвта е червена 8-)

Няма нищо срамно,страшно или необичайно ;)Не трябва да се притесняваш дори и от баща ти за това,все пак им е ясно на хората,че се развиваш 8)

Biskfitka
09-09-2008, 21:07
ми на мен ми дойде кат бях у баба и се прибрах и се преоблякох ...след няколко часа викам на майка ми "мамо бе ти изпра ли ми белите прашки 8-) и тя ми да....викам нещо да забеляза и тя -ми не...викам имаше кръв :D и тя се усети и се радваашеее многоо :D така че спох просто и кажи ....мамо дойде ми

ValzZi
09-09-2008, 21:09
аз излязох от банята и казах:ам..мамо ми то май ми дойде ама не съм сигурна и тя ми изгледа цапнато и вика...е то пъ оставаше и да не знаеш..или нещо такова :razz: луда жина :D

ioancheto
09-09-2008, 21:11
ми и аз бях малка...и от още по-малка .. сиг съм била на 10 когато баба ми и майка ми ми говориха за цикъла.. да не се стряскам а у... и после като ми дойде си го казах на право и не се притеснявах за нищо

Rofl4e
09-09-2008, 21:21
На мен пък майка ми ми беше обяснила нали.. какво е що е обаче като ми доиде зза 1 път и то е някфо кафяво(поне при мен беше така) и и викам абе мамоо тука имам нещо на гащите и тя вика я да вида и видя и ми каза закфо иде реч :)

Rofl4e
09-09-2008, 21:21
На мен пък майка ми ми беше обяснила нали.. какво е що е обаче като ми доиде зза 1 път и то е някфо кафяво(поне при мен беше така) и и викам абе мамоо тука имам нещо на гащите и тя вика я да вида и видя и ми каза закфо иде реч :)

Rofl4e
09-09-2008, 21:21
На мен пък майка ми ми беше обяснила нали.. какво е що е обаче като ми доиде зза 1 път и то е някфо кафяво(поне при мен беше така) и и викам абе мамоо тука имам нещо на гащите и тя вика я да вида и видя и ми каза закфо иде реч :)

darla
09-09-2008, 21:54
ми на мен ми дойде кат бях у баба и се прибрах и се преоблякох ...след няколко часа викам на майка ми "мамо бе ти изпра ли ми белите прашки 8-) и тя ми да....викам нещо да забеляза и тя -ми не...викам имаше кръв :D и тя се усети и се радваашеее многоо :D така че спох просто и кажи ....мамо дойде ми
:shock: i ostavi ei taka izcapanite s kruv pra6ki da gi izpere maika ti?!?!? :?

Biskfitka
09-09-2008, 22:01
ми на мен ми дойде кат бях у баба и се прибрах и се преоблякох ...след няколко часа викам на майка ми "мамо бе ти изпра ли ми белите прашки 8-) и тя ми да....викам нещо да забеляза и тя -ми не...викам имаше кръв :D и тя се усети и се радваашеее многоо :D така че спох просто и кажи ....мамо дойде ми
:shock: i ostavi ei taka izcapanite s kruv pra6ki da gi izpere maika ti?!?!? :?то беше съвсем малко.... 8-) остаих ги при дрехите ми които трябва да се изперат и мислех после да и кажа....ама тя вече ги беше изпрала...детска работа 8-)

Seducti0n
09-10-2008, 00:25
Отиваш и казваш с думи прости, че вече имаш цикъл.
п.с-честито

st1ka
09-10-2008, 00:30
Отиваш и казваш - няма от какво да се срамуваш все пак ...

ScaRLett*
09-10-2008, 00:39
И аз подобно на едно момиче,връщах се от училище и като видях,взех да пищя като ненормална,въпреки,че знаех всичко по въпроса(майка ми ми беше обеснила много неща) И моят савет е просто да и кажеш няма от какво да се притесняваш,тя също го е преживяла.

swete
09-10-2008, 08:28
мерси мн на всички вече и казах обаче стана малко страно.снощи ми беше лошо и порвъщах и нали я буда и тя ми вика боли ли те корем и аз не ама вчера ми дойде и тя ми добре тогава сега лошо ли ти е и аз не и тя ами айде лягаи си. :D :D :D