PDA

View Full Version : всички ще умремммммм ;(;(((((



Love0nlyMyself
09-10-2008, 07:06
абе да им еба майката и на тъпите учени :x сега заради нещо което всички слабо ни вълнува ще умрем :-x :-x :-x сега започна вече тече 5тата минута от експеримента обаче той сега ще бъде зареден с 1\3 от мощността си на нз кой си октомври ще бъде обявен официално и т.н. а експеримента когато трябвало да се сблъскат 2 частичи още няма обявена дата.. всички ще умреммммм :cry: :cry: :cry: :cry: ебаси наистина ми се реве :cry: не искам да умирамм :cry:

П.П. (за тези които не са гледали новините)
значи това е уникален ускорител на частичи който ще имитира в физичен стил първите мигове след големия взрив както учените наричат създаването на вселената . тва е някаква машина която учените са строили 14 години и половина за да могат да разберат от къде е произлязло всичко и всички частици и ето че машината е готова .... днес в 10 часа ( българско време) е започнал експеримента .

попринцип тази машина е по силна и от самото слънце и от всичко!! някой хора твърдят че експеримента може да доведе до неочаквани псоледници ДОРИ ДО КРАЯ НА СВЕТА !!! той се намира в момента в Швейцария на 100 метра под земята в тунел дълъг 24 километра ..


за повече инфо ви давам този линк http://www.dnes.bg/article.php?id=57060

Love0nlyMyself
09-10-2008, 07:09
може ако искате да кажете какво мислите по въпроса с експеримента :cry:

exclusive__16
09-10-2008, 07:13
za6to ne razbiram kakvo 6te stanq ... i kak taka she ymrem ..... :shock: :shock: :shock: :shock: q obqsnete be xoraAA plSSS plsS :( :( :o :o :shock:

CucuTy
09-10-2008, 07:16
К'ъф експеримент?

Progressive
09-10-2008, 07:21
Слушаите НОВИНИ и ще знаете ;) експеримента е като 100 атомни бмб ;) такава енергия има ... :)

Love0nlyMyself
09-10-2008, 07:22
...

niquetamere
09-10-2008, 07:22
рано или късно всички ще умрем ... което ме навежда на мисълта /// Умиране има , отърване няма ! :-o

GerYy
09-10-2008, 07:24
уоу това е брутално..... :-x

exclusive__16
09-10-2008, 07:26
eeee kato e v shveicariq do tyk moje li da doide ??? ili kvoo?? :shock: :shock:

Love0nlyMyself
09-10-2008, 07:28
eeee kato e v shveicariq do tyk moje li da doide ??? ili kvoo?? :shock: :shock:

нали казвам тва е по силно и от самото слънце може да стигне чак до унищожаването на планетата Земя ...

CucuTy
09-10-2008, 07:32
пLiнцесkъ, и да пишеш тема тук надали някой от някъде ще направи нещо. Темата е безсмислена за този раздел.

exclusive__16
09-10-2008, 07:34
awWWWwWw ne iskam Da ymiram bez da vidqQ za poSLEdNoo eDnO mom4e :D:DD:D:D eGa ne ymirame .... 4e nie sega ni zapo4va jivotaa... e a za6to sa go pravili toq eksperiment kato moje da unijtoji zemqta????????

Love0nlyMyself
09-10-2008, 07:35
пLiнцесkъ, и да пишеш тема тук надали някой от някъде ще направи нещо. Темата е безсмислена за този раздел.

така е обаче мен ме вълнуват мненията на другите ... да чуя какво мислят за експеримент :) а дали темата е за раздел секс не е ама не ме инт особено ... има модератори могат да я преместят

Just_House
09-10-2008, 07:41
i am too young to die !

Незнам кой може да им даде разрешение да направят такъв експеримент който може да бъде катастрофален за човечеството. Аз ако бях George Bush щях да nuke Швеицария и да я изтрия от картата.

sextazy_baby
09-10-2008, 07:42
Ами май учените не са толкова учени...

exclusive__16
09-10-2008, 07:45
amaa za6to ili za kfo e toq eksperiment ?

FlipY
09-10-2008, 07:45
и в на4алото на вси4ко това стоят българи... :shock:

Just_House
09-10-2008, 07:47
Ако българите са в началото всички ще умрем :(

Sapphire_Illusion
09-10-2008, 07:48
Преди три минути експеримента беше проведен. Скука, аз очаквах повече шум.

Lysander
09-10-2008, 07:49
Оффф...ама и вие сте едни! Щял да доведе до края на света! Глупости! Поредната конспирационна измишльотина. Просто някои хора си правят реклама като разправят дивотии за унижението на света. :-x

Sapphire_Illusion
09-10-2008, 07:51
Пичове, стига сте го удряли на тъпи коментари. Експеримента свърши. Последствия няма, освен може би че зеленото е по-зелено.... ааа, не, това е синята ми фанела...

elmosGirl8
09-10-2008, 07:53
ух хора на колко човека да обяснявам, че няма никаква опастност :-D просто тези черни дупки са мн мижави и колкото са по-малки толкова по-бързо се изпаряват.. демек ще има черни дупки,но за части от секундата и то с минимални размери.. :D
пък и в края на краищата експериментът свърши и кво стана умряхме ли веее 8) 8) 8) 8) 8)

MostHated
09-10-2008, 07:57
WhatZ da bullSHIT?! DATZ DA BULLSHIT! като ше се мре.... не ме боли фара!

Sapphire_Illusion
09-10-2008, 08:01
Всъщност, експериментът несвърши. Просто включиха ускорителя в конакта и го пуснаха да се загрява, експериментите почват октомври.

elmosGirl8, ама и ти ги говориш едни.... Това за черните дупки си е чиста фантастика, обратногравитационни кладенци не възникват е така... От друга страна, ако възникнат, според Теорията на Хокинг трябва да изчезнат веднага... но то е теория, може и да е грешал.

Всъщност към края на 2009 ускорителят ще достигне пълна мощност и тогава ще почнат истинската работа.

tigarski
09-10-2008, 08:05
Пичове, стига сте го удряли на тъпи коментари. Експеримента свърши. Последствия няма, освен може би че зеленото е по-зелено.... ааа, не, това е синята ми фанела...


:razz: :razz: :razz:
Еспериментът ЗАПОЧНА, но не е свършил !!!!

PoPsI
09-10-2008, 08:06
ахахахахахаха щели сме да умрем... има такава вериоятност, прави сте ако някое тъпо емо съботира експеримента :D :D :D

PsychoPatt
09-10-2008, 08:06
Ще се мре то ама няма да е скоро. Понеже съседната галактика "Андромеда" се е засилила към нашата. И понеже галактиките имат черни дупки в центровете им кат дойде ще се слеят (черните дупки) и ще стане голямо мазало. А пък Земята или ще бъде привлечена към центъра на галактиката или изхвърлена извън. :-o :-o :-o

Evanescencefan
09-10-2008, 08:09
Да,ще умрем...........по дяволите!Кога ще стана лекар?Ще им еба майката :shock: :-x :-x :-x Не е чесноооооооо!!!Педали нещастни!Ако умра ще ги убия,кълна се в приятелите,роднините ми и в две момчета,че ще ги накълцам със скалпела! :-x Кретени :booooomb:

Evanescencefan
09-10-2008, 08:10
Ще се мре то ама няма да е скоро. Понеже съседната галактика "Андромеда" се е засилила към нашата. И понеже галактиките имат черни дупки в центровете им кат дойде ще стане голямо мазало. А пък Земята или ще бъде привлечена към центъра на галактиката или изхвърлена извън. :-o :-o :-oА това кога ще стане :shock:

jghgh
09-10-2008, 08:10
Сега не знам дали си втълпих ама ми цепна главата...

Just_House
09-10-2008, 08:12
В няколко чуждестранни форума упорито се говори че експеримента е приключил фатално затова досега (около 15 минути след края му) няма никакви новини.Според някои черна дупка е погълнала Швейцария и околностите.Според други експеримента е продължил в паралелна вселена тъи като мощноста на това нещо е била толкова голяма че е направила "дупка във времето".
Факт е обаче че хора от различни страни масово се оплакват от главоболие...
Да и 1 мармот завива черната дупка в станиол и раздава аспирини.

_moonlighT_
09-10-2008, 08:14
рано или късно всички ще умрем ... което ме навежда на мисълта /// Умиране има , отърване няма ! :-o

+1 8)

Sapphire_Illusion
09-10-2008, 08:15
В няколко чуждестранни форума упорито се говори че експеримента е приключил фатално затова досега (около 15 минути след края му) няма никакви новини.Според някои черна дупка е погълнала Швейцария и околностите.Според други експеримента е продължил в паралелна вселена тъи като мощноста на това нещо е била толкова голяма че е направила "дупка във времето".
Факт е обаче че хора от различни страни масово се оплакват от главоболие...

Естествено, хората си внушават неща постоянно. Адски много хора го правят, като знаят, че ще се случи нещо особено.

Новини има, стига да имаш достъп до инфо-базата на Ройтерс:V. Няма никакви проблеми, включването е минало перфектно.

PsychoPatt
09-10-2008, 08:17
Ще се мре то ама няма да е скоро. Понеже съседната галактика "Андромеда" се е засилила към нашата. И понеже галактиките имат черни дупки в центровете им кат дойде ще стане голямо мазало. А пък Земята или ще бъде привлечена към центъра на галактиката или изхвърлена извън. :-o :-o :-oА това кога ще стане :shock:Не помня учените кога прогнозират да стигне ама знам че ще дойде след година с много нули отзад. Пък сичко може да стане дотогава. 8-) 8-) 8-)

zelenooko_kote
09-10-2008, 08:20
Раздела..Много е точен :-D :-D

тА ПО ТЕМАТА...Хора...живи сме бе! Пийте по нещто да отпразнувате тва.Успокойте се вече и чакайте 21 октомври(или ноември) щото отгава щели да го пускат пак ама 3 пъти по-силно.

Love0nlyMyself
09-10-2008, 08:21
Раздела..Много е точен :-D :-D

тА ПО ТЕМАТА...Хора...живи сме бе! Пийте по нещто да отпразнувате тва.Успокойте се вече и чакайте 21 октомври(или ноември) щото отгава щели да го пускат пак ама 3 пъти по-силно.

10-ти октомври :)

FootballManager
09-10-2008, 08:22
заглавието на темата е взето от реплики на Шишо Бакшишо! :D :D
А по темата-в крайна сметка к'вото и да правим,нищо не можем да променим! 8)

MostHated
09-10-2008, 08:22
няма да умре никой! не и преди МАТУРИТЕ! :D

Lysander
09-10-2008, 08:23
Ще се мре то ама няма да е скоро. Понеже съседната галактика "Андромеда" се е засилила към нашата. И понеже галактиките имат черни дупки в центровете им кат дойде ще стане голямо мазало. А пък Земята или ще бъде привлечена към центъра на галактиката или изхвърлена извън. :-o :-o :-oА това кога ще стане :shock:Не помня учените кога прогнозират да стигне ама знам че ще дойде след година с много нули отзад. Пък сичко може да стане дотогава. 8-) 8-) 8-)

А пък други казват, след някоя и друга година астероид ще удари Земята(ама май туй вече е изтъркано 8-) ).Ауу пък теорията за злите компютри които ще развият изкуствен интелект и ще ни завладеят ми е любима. Оу оу да не забравяме и края на света който е 2012, когато нещо много мистериозно ще се случи. Така че, откъдето и да го погледнете все сме прецакани. 8-)

zelenooko_kote
09-10-2008, 08:26
Раздела..Много е точен :-D :-D

тА ПО ТЕМАТА...Хора...живи сме бе! Пийте по нещто да отпразнувате тва.Успокойте се вече и чакайте 21 октомври(или ноември) щото отгава щели да го пускат пак ама 3 пъти по-силно.

10-ти октомври :)

А да мерси за поправката. :) Има умни хора в тоя форум бе :-P :lol:

MostHated
09-10-2008, 08:31
Раздела..Много е точен :-D :-D

тА ПО ТЕМАТА...Хора...живи сме бе! Пийте по нещто да отпразнувате тва.Успокойте се вече и чакайте 21 октомври(или ноември) щото отгава щели да го пускат пак ама 3 пъти по-силно.

10-ти октомври :)

А да мерси за поправката. :) Има умни хора в тоя форум бе :-P :lol:

и те ще умрат

zelenooko_kote
09-10-2008, 08:34
Така е..всички ще умрем
...Шишо Бакшишо / философ и поет /

:D :lol: :-D :-P

BladeDancer
09-10-2008, 08:44
"Днес се раждаш а утре умираш , така е Слави !"
Шишо Бакшишо


няма да стане така се някой трябва да бъде писимист и да каже че нещо лошо ще се случи . Е голям прас бе хора като умрем умрем , ама не вярвам да се обърка нещо !

eveto_xx
09-10-2008, 08:48
Абе вие сте болни...Хората се радват, че са на път да открият как е възникнал света, с това ще се появят много нови физични закономерности...Учените са преценили, че е безопастно :) Не биха рискували живота на планетата...

zelenooko_kote
09-10-2008, 08:51
"Днес се раждаш а утре умираш , така е Слави !"
Шишо Бакшишо

О вдъхнових и други за поезия :lol: :lol:

blood_dodo
09-10-2008, 09:07
От друга страна, ако възникнат, според Теорията на Хокинг трябва да изчезнат веднага... но то е теория, може и да е грешал.Малко вероятно е да е грешал... Човека го смятат за по-умен от Айнщайн, а неговите теории тепърва се доказват.


Ще се мре то ама няма да е скоро. Понеже съседната галактика "Андромеда" се е засилила към нашата. И понеже галактиките имат черни дупки в центровете им кат дойде ще се слеят (черните дупки) и ще стане голямо мазало. А пък Земята или ще бъде привлечена към центъра на галактиката или изхвърлена извън. Много, много, ама адски много дълго след като костите на който и да било от този форум са станали на прах.


Факт е обаче че хора от различни страни масово се оплакват от главоболие...Силата на внушението.


Оу оу да не забравяме и края на света който е 2012, когато нещо много мистериозно ще се случи. Краят на една епоха според календара на Маите. Не краят на света, а нещо от изключителна важност. Чисто и просто календарът им не продължава нататък, затова се интерпретира (грешно...) като края на света

eveto_xx
09-10-2008, 09:10
О и да не забравяме Ванга- 2014- Европа остава пуста, изчезват животински видове (заради ядрената война през 2.12, нещо такова...)
Може би е предсказала нещо друго, ама на хората така им изнася да го тълкуват и така е записано...

WaKo
09-10-2008, 09:15
Освен да кажа, че си тъпа патка, която си няма понятие от физика и за какво става въпрос в тоя ускорител, но бърза да си дава мнението за всичко, друго няма какво

eveto_xx
09-10-2008, 09:16
Освен да кажа, че си тъпа патка, която си няма понятие от физика и за какво става въпрос в тоя ускорител, но бърза да си дава мнението за всичко, друго няма какво
Аз ли?! :D

vaseto0o
09-10-2008, 09:19
Хах тва го знам от 2 години, няма лошо учителките ни по химия и физика и двете ходиха там няколко пъти и имахме свободни 8-)
Неска оцеляхме, ама на 10 октомври ще ги врътнат 10 пъти по-бързо и нз тогава :(
ПП: Щяло да се охлажда до -300 и няколко градуса почти до абсолютната нула за да не стане голямо буум 8)

MostHated
09-10-2008, 09:28
I don't know.... I don't care... ... LIfe is not fair
:D ко ви пука толкоЗзззз

WaKo
09-10-2008, 09:29
Освен да кажа, че си тъпа патка, която си няма понятие от физика и за какво става въпрос в тоя ускорител, но бърза да си дава мнението за всичко, друго няма какво
Аз ли?! :D

Авторката - дори не бях чел мненията в темата след първа страница като писах поста :)

Love0nlyMyself
09-10-2008, 09:35
Освен да кажа, че си тъпа патка, която си няма понятие от физика и за какво става въпрос в тоя ускорител, но бърза да си дава мнението за всичко, друго няма какво
Аз ли?! :D

Авторката - дори не бях чел мненията в темата след първа страница като писах поста :)

оо значи за мен :)

хаха я сега да те питам аз за какво съм си направила регистрация в сайта ?! порпинцип сайта за какво служи ?! или по точно форума на сайта?! нали за да си дават мненията хората на разни теми които са били пуснати в него точно заради тази цел да чуят и другите мнения

то аман бе :x айде пак помисли кой е тъпата патка после

SHEMKOV
09-10-2008, 09:37
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=196276


;)

ReBEELdE
09-10-2008, 09:48
To sa e vidqlo 4e 6te sa mre ami daide da drapnem edno parti pone da znaim 4e e kat za posledno :lol: :lol: :lol: :lol:

LadY_AnonYmitY
09-10-2008, 10:01
Дрън,дрън,голямо важно!Като толкова ви е страх за живота ви,какво сте се заседнали на компютрите!Идете правете нещо пълноценно!!!Аз не се притеснявам!Подкрепям другите...Шишо Бакшишо беше прав!Аз винаги съм го харесвала! 8)

dark_player
09-10-2008, 10:12
От няма накъде сами ще се заличим !
Т'ва сме ние хората... тъпи същества!
Успех с този "експеримент" дано да не боли много! :-o :-o :-o

InnchetO
09-10-2008, 10:13
Ще се мре то ама няма да е скоро. Понеже съседната галактика "Андромеда" се е засилила към нашата. И понеже галактиките имат черни дупки в центровете им кат дойде ще стане голямо мазало. А пък Земята или ще бъде привлечена към центъра на галактиката или изхвърлена извън. :-o :-o :-oА това кога ще стане :shock:Не помня учените кога прогнозират да стигне ама знам че ще дойде след година с много нули отзад. Пък сичко може да стане дотогава. 8-) 8-) 8-)

А пък други казват, след някоя и друга година астероид ще удари Земята(ама май туй вече е изтъркано 8-) ).Ауу пък теорията за злите компютри които ще развият изкуствен интелект и ще ни завладеят ми е любима. Оу оу да не забравяме и края на света който е 2012, когато нещо много мистериозно ще се случи. Така че, откъдето и да го погледнете все сме прецакани. 8-)

Взъщност това за 2012 съм го чела . Все още никой незнае какво точно ще се случи , но няма да е края на света . Най вероятно човешкия мозък ще еволюира и ще започне да мисли на друга честота . Друга вероятност дори по-възможна е от тогава да почнат да се раждат само 2 вида деца - ИНДИГО и КРИСТАЛ . Децата индиго имат развити до максимум чувства и най-вече така нареченото 6то чувство . Те знаят всичко преди да се случи и им е нужен само поглед за да видят всичко невидимо за човешкото око . Тези техни знания биха образували хаос сред хората , а децата кристали са чувствителни и биха били наранявани от това . Което вероятно ще доведе до световна война . Такива деца всъщност се раждат и сега само , че в малки "количества" . Първото такова дете е било родено края на 60те години .

И все пак не вярвам на нищо подобно 8-)

6okolad4e
09-10-2008, 10:18
typo e da se pravqt takiva experimentiii no se nadqvam 4e tezi koito sa sponsorirali u4enite i koito sa im pozvolili da izprobvat dobre da sa go obmislili i da nqma opastnost... :? :o

pampers
09-10-2008, 10:20
сефте чувам за такова нещо.. :? :shock:

TRIUMPH
09-10-2008, 10:22
Чак след месец ще се мре.
До тогава, разгадайте загадката - защо тази тема е в раздел секс.

TheRunaway
09-10-2008, 10:26
А бе вие болни ли сте ?!? А иначе на мен много не ми пука, нали няма да умирам само аз. :)

MusicIsTheKey
09-10-2008, 10:32
Хайде да мрем в една-две теми?

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=196335

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=196276

Пък и раздел 'секс' не е най-подходящото място за подобна дискусия.