PDA

View Full Version : ***ТИ НИКОГА НЕ РАЗБРА***(Посветено)



mechtaq_za_teb
09-10-2008, 08:08
***ТИ НИКОГА НЕ РАЗБРА***(Посветено)


Ти никога не си я разбирал истински. Никога не си вникнал в нейната
душа. Ти виждаше само красивото лице, добре оформените гърди, дългите крака.
Тя беше твоето изкушение и цел. Нищо друго, но не признаваше, докато не успя
да я получиш. Тогава интересът ти просто се изпари. Тя ти стана даденост, нали ? Момичето, което винаги е на среща. Но ти не разбра какво се случваше вътре е нея.Как сърцето й се бореше за живота си и как безразличието ти я разкъсваше.Ти не виждаше раните, които сам бе направил.Не беше с нея в тъмните вечери,когато тя стоеше самичка сгушена в ъгъла на мрачната студена стая и плачеше.
Ти никога не видя сълзите й и не почувства болката й. Ти никога не се опита да вникнеш в това, което се криеше зад красиво гримираните очи. Там имаше много тъмнина. Ти никога не усети празнотата зад добре оформените й гърди. А тази празнота беше твоята липса, която тя усещаше. Защото ти не знаеш какво е да си близо до някой,
а да си далеч от сърцето му. Не си разбрал какво е да те приемат като вещ и нищо повече. Не си се чувствал подритван, обиждан и огорчен, както се чувстваше тя след всяка фалшива
ваша среща. Ти я използваше и след това я захвърляше и оставяше да си тръгва сама,мислейки дали това не е последният път, в който те вижда. Ти никога не си усещал страха от това,
че някой ден няма да се събудиш, защото болката, която си усещал през нощта може да те убие. Ти виждаше в нея това, което искаше.А тя не беше такава!Няма и да бъде.Сега за теб тя е стара
история. Страница, която не искаш повече да отваряш. Сега ти не виждаш красотата й, тя вече не те впечатлява. За теб тя е просто минало. Но ти не разбра какво се крие в душата й. Не знаеше чувствата и мислите й, не усещаше топлината й. Ти никога не разбра колко много всъщност беше обичан...

ПОСВЕТЕНО!!!

25.08.2008


Посветено е на един човек, който няма да забравя, защото ми причини много. Жалкото е, че нямам с какво хубаво да го запомня... :( Много ме е наранил.И това беше начинът да излея чувствата си. :(

haterkata
09-10-2008, 08:52
пфффф даеба и простотийте му даеба.чи кво и мен са ме наранявали ама не сядам да пиша сърцераздирателни драматични бележчици по форумите с цел...СЪЖАЛЕНИЕ!тегля му майната и айде напред.за тва съм такъв непокист,егоист и успявам! 8)

zelenooko_kote
09-10-2008, 09:11
Еее ся не се заяждайте с момичето де.Хубаво е и много трогателно,НО един съвет - ГЛЕДАЙ НАПРЕД И ЗАБРАВИ ТОЗИ ЗА КОЙТО Е ПОСВЕТЕНО ТОВА.Има много друго мoмчета на тоя свят.Ако си толкова хубава колкото се описваш (там краката,гърдите и така нататък) няма да ти е трудно да намериш някой друг.Само се огледай наоколо.

mechtaq_za_teb
09-10-2008, 11:06
Еее ся не се заяждайте с момичето де.Хубаво е и много трогателно,НО един съвет - ГЛЕДАЙ НАПРЕД И ЗАБРАВИ ТОЗИ ЗА КОЙТО Е ПОСВЕТЕНО ТОВА.Има много друго мoмчета на тоя свят.Ако си толкова хубава колкото се описваш (там краката,гърдите и така нататък) няма да ти е трудно да намериш някой друг.Само се огледай наоколо.Намерила съм друг.Това не заличава спомените.И не очаквам съжаление.Това е рзадел "Култура,изкуство и лично творчество".

zaraaa
09-11-2008, 20:00
Чудесно е, нямам думи да опиша, колко много ми хареса, в тези думи, откривам себе си и човекът, който много ме нарани......Страхотно е!

Whyniser
09-11-2008, 20:39
Еее ся не се заяждайте с момичето де.Хубаво е и много трогателно,НО един съвет - ГЛЕДАЙ НАПРЕД И ЗАБРАВИ ТОЗИ ЗА КОЙТО Е ПОСВЕТЕНО ТОВА.Има много друго мoмчета на тоя свят.Ако си толкова хубава колкото се описваш (там краката,гърдите и така нататък) няма да ти е трудно да намериш някой друг.Само се огледай наоколо.Намерила съм друг.Това не заличава спомените.И не очаквам съжаление.Това е рзадел "Култура,изкуство и лично творчество".
8)

sundrop
09-14-2008, 12:01
Добре.Първия ми въпрос е дали сама харесваш разказа си,а втория е - на колко си години?
Аз пак мога да ти кажа какво мисля,но държа да се повлиая от отговорите на горепосочените въпроси,защото е важно до някаква степен. (:

mechtaq_za_teb
09-14-2008, 14:47
Добре.Първия ми въпрос е дали сама харесваш разказа си,а втория е - на колко си години?
Аз пак мога да ти кажа какво мисля,но държа да се повлиая от отговорите на горепосочените въпроси,защото е важно до някаква степен. (:На 17 съм.Не го приемайте като разказ.Това е нещо написано на момента,което просто отразява чувствата ми.И за мен не е важно дали някой го харесва.Важно е как се чувствам аз,след като го прочета,защото знам какво съм вложила и защо съм го написала. :) Вче дали на теб ти харесва или не, лично твое мнение е. :)

TasteOfSin
09-23-2008, 20:06
Много ми хареса, браво. :-)

Saymon90
09-24-2008, 06:10
Ами, като литературна творба няма особено голяма стойност. Може би за теб значи нещо, но за нас няма как да е интересно, защото дори не си се опитала да го направиш такова :)
Сори за случката ти все пак.