PDA

View Full Version : Picasa2!



nan4onanka
09-10-2008, 08:22
Така...ето поредното доказателство,че не мога да работя с програми.Снощи ми пратиха една снимка,но имаше така наречения ефект ''червени очи".И аз знам,че Picasa2 може да маха червени очи и реших да опитам.Такаммм...точно тук е проблема.Нали там пише ''кликнете и задържате върху всяко око за да прамахнете ефекта червени очи"Е ама аз направих по-голямо поле-закриваше чак и бузите.Ииии полето беше зелено,но аз мислех че ще се махне като излезна :D Е ами не се махна.Сега всички снимани имат по едно зелено квадратче около всяко око. :D Точно като марсианци.Та молбата ми е ако някой може да махне зелените полета,да ми пише на лични и да му дам снимката,защото ме хвана срам чак... :oops: :-)

haterkata
09-10-2008, 08:36
за пикаса не ти препоръчвам да я ползваш за тоя проблем.дръпни си фото скейп

UNrealPoWeR
09-10-2008, 08:37
PhotoShop :>

nan4onanka
09-10-2008, 09:09
И все пак ще мога ли да махна зелените квадрати? :oops: Сега се вгледах...ужас :shock: :D

lilqna323
09-10-2008, 09:18
ми аз от тая програма сам мн доволна използвам я от 1г. таа за квадратите ... махат се да.. като влезнеш в програмата и снимките които си оправяла в ляво най- отдолу е " отмяна запазване" и снимките се възстановяват.. :grin: а за да оправя6 о4ите... треа да прави6 съвсем малки кръг4ета то4но на 4ервеното око и става :) :grin:

Ruthless
09-10-2008, 10:46
Премахването на червените очи е изключително лесно на Photoshop:
http://www.maniac.ggbit.info/post-112/