PDA

View Full Version : Американски колеж София..



torba
09-10-2008, 07:39
Здравейте...след няколко дни ми предстои да се местя в София, защото ще уча в Американския колеж.Та въпросът ми (към тези които учат там или са чували нешо за него и имат познати там)наистина ли е такъв затвор и те скъсват от учене без да ти остава време за излизане и за купонясване и наистина ли сички са некфи забили зубъри,грозни и цайсати..пфф

mel4ety
09-10-2008, 07:49
ако не се лъжа май имаше още една такава тема...
до колкото знам не са чак такива зубари,имам една фр-ка която влезе там и честно казано даже е голяма надувка и се мисли за голямото нещо...и изобщо не е грозна :) всеки е различен...късмет :)

nom
09-10-2008, 08:06
както навсякъде, има и печени хора :) има и зубъри, има и надувки, и мамини синчета/щерки, но ти ще си намериш компания, не се притеснявай :) верно си е, че малко юркат и трябва повече учене понякога, но в крайна сметка именно затова ти дава по-добро образование от повечето други училища

Lysander
09-10-2008, 08:30
Мхм правилно си чула. Наистина всички са цайсати зубъри и най-лошото е, че който влезе там и той става такъв. Така че, всичко лудо каквото си искала да правиш го направи сега щото после шси зубърка. 8-)

smlie
09-10-2008, 09:45
nai dobrata mi fr u4i tam i v na4aloto ne be6e dovolna ..6oto n epoznava6e nikoi v dsk i v klasa si.. no s vremeto i haresa obrazovanieto koeto e na visoko nivo.. ama klasa i e ujasen.. samo da ti kaja ot dumite koito tq mi ekazvala.nee hi4 hubavo..6ot tam vseki se oprava kakto moje ..sam za sebe si.. nemoje6 da izgradi6 koi znai kfo priqtelstvo.. xax se6 se ;] no se pla6i 6e sfikni6 ako si po otforena spored men.. a i nai vajnoto tam na pansion li 6e si ili 6e sa pribira6 u vas >?

nom
09-14-2008, 12:34
не е вярно, че не можеш да си изградиш приятелство там, защото с най-добрия ми приятел от години се запознахме там, а компаниите, които са се създали там, и те са си заедно и след завършването и са суперблизки... приятелство можеш да си изградиш навсякъде, американския не е изключение