PDA

View Full Version : Невероятен секс уикенд



desita_menzisita
09-10-2008, 08:26
Отдавна не бях писала, но тези два почивни дни бяха доста екстремни и напълно заслужаващи си да се опишат.
Историята започна още от сряда вечерта, бях много възбудена и мокра, яздих приятеля си, като освен парчето му в путката си бях вкарала и два пръста. После ме обърна на задна прашка и пръстите в путката ми станаха три. После ме еба седнала на края на дивана, а той на колене пред мене. Играеше си със зърната ми и се забавляваше да ме държи на ръба преди оргазма, като ту го стискаше или дърпаше силно, ту ги галеше нежно. Пръстите в путката ми вече бяха четири (освен яко надървеното му парче), вече се бяхме чукали повече от час, направо не можех да се начудя как още успява да се удържи и да не свърши, респективно, да ми разреши и на мене да го направя. Чак като го попитах дали иска да си вкарам цялата ръка вътре и да ме ебе така, не издържа на възбудата и ми поля обилно лицето със горещата си сперма. После ми позволи да си пъхна цялата ръка вътре и с един вибратор на клитора да свърша, смучейки все още полунадървеното му парче.
На другия ден ходихме на пазар и си купихме краставици :) Аз се спрях и пред една сергия с лимони. И когато приятеля ми ме попита: "За какво са ти пък лимони сега?" тихичко на ушенце ми пошушнах: "Много са удобни за носене в путката". Чух го как шумно си пое въздух и си представих какви мисли са забушували в главата му.
Почти веднага след като се прибрахме, аз разбира се вече бях голичка, с лимон в путката и му въртях свирка. После ме чука в мократа пичка без да вади лимона, после пак му духах, само че вече с два лимона в путката и накрая се изпразни, хубавичко изчуквайки дупето ми, все така с двата лимона в мене. Докато облизвах и изсмуквах останалата по кура му сперма, тои ми обясни какво ме очаква тези дни, как сега специално ще отиде да пазарува дебели куроподобни предмети, с които ще ми разтяга путката, ден след ден, все по широко и по-широко, докато ми стане като кладенец.
Остави ме така недоебана, с двата лимона в мене на четири крака да се чукам с една краставица в задника с поръчка като се върне путката ми да е толкова мокра и разгонена, че лимоните сами да излизат от нея, ако не ги държа.
Като се върна от магазина го видях, че е донесъл малка бутилчица с минерална вода.... на татъка просто не мога да го разкажа, защото вече се подмокрих обилно. Сори и се надявам да ме разберете.

Biskfitka
09-10-2008, 08:48
тфа го четох вчера някъде :-o

eveto_xx
09-10-2008, 08:49
Ох, бла...Егати гадното, сега няма да мога да ям 3 дни...Не можете ли да се изразявате малко по-културно...

narkotikche
09-10-2008, 09:06
Да бе :D :razz: После не забравяй да напишеш как си е вкарал крака в п*тката ти и в същото време те е ебал :razz: :razz: :razz: хахах

Love0nlyMyself
09-10-2008, 09:08
:razz: :razz: :razz:

blood_dodo
09-10-2008, 09:11
тфа го четох вчера някъде :-oВ един блог. Казваше се Титаник и е около 2х като дължина, макар да е все още незавършено. Баси искам да знам какво е титаник-а :razz: :razz: :razz:

vaseto0o
09-10-2008, 09:12
Вие сте уникални :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ioancheto
09-10-2008, 09:30
Баси чудовищата.. :razz: :razz: :razz: :razz:

vaseto0o
09-10-2008, 09:31
Да дойа и аз да ти го начукам а :grin:

BaBy_bS
09-10-2008, 09:41
гнусотия

ell_ownz
09-10-2008, 09:43
ti mai imash neshto kato kofa tam dolu li kfo ;D

darla
09-10-2008, 09:46
Да дойа и аз да ти го начукам а :grin:
nqma da te useti taq bezdunna kofa :razz:

Giva
09-10-2008, 09:51
Да дойа и аз да ти го начукам а :grin:
nqma da te useti taq bezdunna kofa :razz:
:razz: :razz: :razz:

SHEMKOV
09-10-2008, 10:34
Сори и се надявам да ме разберете.


:lol: :lol: :lol: ::: да да да да всичко отлично те разбрахме :razz: :razz: :razz:

sextazy_baby
09-10-2008, 10:35
Тъпотия...представям си какъв кеф правиш на момчетата след като отдолу сигурно е бездънна яма

zelenooko_kote
09-10-2008, 10:39
Хахаха,като ти четох ника ми се стори че пишеше Деса-Мензиса :lol:
А иначе...no koment. 8) :? :?

pampers
09-10-2008, 10:46
ако не друго то поне фантазията ти е развита много.. другия път си въобрази че си пъха напрАВО ГЛавата 8-)

pampers
09-10-2008, 10:47
ако не друго то поне фантазията ти е развита много.. другия път си въобрази че си пъха напрАВО ГЛавата 8-)

sasha_90
09-10-2008, 11:05
И как така не си писала скоро,като виждам,че днес си се регистрирала?

ReBEELdE
09-10-2008, 11:07
Отдавна не бях писала.....

ta kato gledam ima6 2 komentara samo :lol: :lol: :lol:

ReBEELdE
09-10-2008, 11:08
И как така не си писала скоро,като виждам,че днес си се регистрирала?

ei izprevari me ei :lol: :lol: :lol:

sasha_90
09-10-2008, 11:16
Тъпотия...представям си какъв кеф правиш на момчетата след като отдолу сигурно е бездънна яма
Едва ли...То като е толкова широка,за момчето няма да е толкова голяма тръпка,както да го прави с тясна.

Biskfitka
09-10-2008, 11:39
тфа го четох вчера някъде :-oВ един блог. Казваше се Титаник и е около 2х като дължина, макар да е все още незавършено. Баси искам да знам какво е титаник-а :razz: :razz: :razz:а да...маи така се казваше 8-)

RiseGirl
09-10-2008, 12:05
Следващият бъди по-оригинална, стана ясно че текста ти е копиран. :)