PDA

View Full Version : Какво да правя,обича ли ме



MuMuuu
09-10-2008, 09:55
Значи ще започна от самото начало.Тръгнах с него и след една седмица ми беше прощалната.Самата вечер на прощалната едно момче от вече бившия ми клас,което адски много го харесвах,но така и не ме огря,ми се обясни в любов пред целия ми клас и пред даскалите.Аз незнаех какво да правя,бях много объркана.Незнам защо,може да е малко глупаво,но вечерта се натисках с него лекинко.На другия ден незнаех какво да правя и се чудих с кого да остана,но незнам от къде приятелят ми разбрал за авантюрата ми предната вечер и исках не исках скъсах с него.И така тръгнах с другото момче,връзката ми с него беше много скучна,почти не се виждахме,а бившия всеки ден го виждах и постоянно се гледахме.Една вечер той ми се обади и каза,че иска да говори с мен и след това като се видяхме отново ми предложи.Аз на другия ден скъсах с момчето от прощалната и тръгнах с с другия(сигурно ми се чудите на акъла амааа то и аз)и така вече 2 месеца ходя с него.Обаче започват да се случват неща,които въобще не ми харесват.По едно време започна много да хойка с един негов приятел и ме заебава.И така преди няколо дена имахме скандал за това,аз мислех да късам с него,ноооо наистина го обичам и просто не можах,даже това не е първия път,в който се случва това.Нали говорихме се,чудех се какво да правя,той даже плака повече от мен,казваше че ме обича и такива работи.И след този скандал нещата се промениха,обажда ми се като замине нанякъде,през повечето време седи с мен.Всеки път като се скараме е така.Всичките ни спорове са,защото или на мен или на него някой ни е казал,че имаме други.И така аз останах с него.Обаче едно не мога да разбера:Всеки втори ми казва,че той не може да ме понася,че е казал че иска да къса с мен,и че се крии от мен,но ако е така защо ще ми се моли и ще ми плаче пред очите да остана с него.Може би иска да си отмъсти за случката по-горе или може би се опитва да се прави на мъж пред другте ли незнам.И сега незнам какво да правя,аз го обичам и искам да съм с него,но ако единствената му цел е да ме н**бе.Незнам да вярвам ли на другите или на него,по преинцип със мен се държи добре.по едно време малк осе заяждаше,но след скандала ни след като му казах някой неща,той каза,че всичко ще се промени и е така.Но тава дето всеки ми казва други неща от неговите ми е много странно,незнам на кого да вярвам.Като му кажа какво са ми казали,той вика да отидем да го питаме......вие сте доста по-опитни от мен и много ще се радвам,ако ми дадете някой съветчета.....Мерси предварително.

Lysit0
09-10-2008, 10:02
Според мен не се интересува от теб,щом постоянно те зарязва и се те отбягва.По- скоро ще е правилно да скъсаш с него.Намери си друг.А и може наистина да иска да ти отмъсти,и наистина да не те понася.

ReBEELdE
09-10-2008, 10:06
darpai 6tepsala dokato ne e stanalo kasno 4e posle moje pove4e da sajalqva6 ...nameri si drug koito 6te te uvajava i obi4a :-) :-) :-)

Crazytu
09-10-2008, 10:22
darpai 6tepsala dkato ne e stanalo kasno 4e posle moje poi4e da sajalqva6 ...nameri si drug koito 6tete uvajava i obi4a :-) :-) :-)

+1 ;-)

sasha_90
09-10-2008, 10:30
Зарязва те,за да излиза с приятели,а когато му се скараш се променя.Промяната ми по-точно е само докато се карате.Доста странно,не мислиш ли?

ReBEELdE
09-10-2008, 10:38
Ima o6te ne6to koeto mi pravi vpe4atlenie pri mom4etata 4e kogato sa v kompaniq sa edni, a kogato sa nasame s edno momi4e sa savsem drygi ,vse edno sa dve razli4ni li4nosti ,neznam pri vsi4ki mom4eta li e ....prosto mi e napravilo vpe4atlenie :? :? :?

MuMuuu
09-10-2008, 10:39
Зарязва те,за да излиза с приятели,а когато му се скараш се променя.Промяната ми по-точно е само докато се карате.Доста странно,не мислиш ли?

Значи виж сега.Скарахме се преди янколко дена за това,аз му казах,че ми е пуснало да се държи като идиот и всяка вечер като се прибера да плача.Той каза,че това няма да се повтори и от тогава не ми е правил проблем.Въпроса е,че много хора ми казват неща,тези които казах в първия си пост и като му ги кажа на него,той вика ае да отидем да го питаме този ,на когото съм го казал.

А това,че иска да си отмъсти ми е казвал,че няма да го прави.Вски път ми казва,че никога няма да скъса с мен.А защо ще чака 2 месеца да си отмъсти няма смисъл просто.

А това за неговия приятелне ми пречи да излиза с него и аз го правя,но въпроса е че този негов приятел постоянно го настройва против мен,кара го да къса с мен и му казванеща,кото не са верни.

И други хора са ми казвалида късам с него сега докат не е късно.Викат ми "ти май искаш така да се опариш,че цял живот да го помниш".Еми да така е доакто не се опаря няма да разбера и да се науча.

Едит:Оо да така е като е само с мен е много готин,то в повечето случаи и като е с приятели е невероятен с мен.Но просто от когат започна да се събира с онова момче,за което ви казах почна да се променя и аз съм му казала,че не ми харесва е да е с него.Но никога няма да му кажа избирай или мен или него,просто никога!!!!

ReBEELdE
09-10-2008, 10:44
KillSwitchEngage
dnes si s drug avatar :grin: :grin:

ReBEELdE
09-10-2008, 11:39
KillSwitchEngage
dnes si s drug avatar :grin: :grin:

модератора ме смъмри на лично 8-)

с тоя аватар просто исках да видя кога ще реагира някои 8)
opredeleno podeistva :lol: :lol: :lol:
pak ospamix temata do avtora- sorry :oops: :oops: :oops:

MaMkaMy
09-10-2008, 12:07
Ima o6te ne6to koeto mi pravi vpe4atlenie pri mom4etata 4e kogato sa v kompaniq sa edni, a kogato sa nasame s edno momi4e sa savsem drygi ,vse edno sa dve razli4ni li4nosti ,neznam pri vsi4ki mom4eta li e ....prosto mi e napravilo vpe4atlenie :? :? :?
Че само момчетата ли са тъй?И момичетата се държат странно,ма не ги обвиняваме-природа,ко да я прайш...

play_life
09-10-2008, 12:14
А това за неговия приятелне ми пречи да излиза с него и аз го правя,но въпроса е че този негов приятел постоянно го настройва против мен,кара го да къса с мен и му казванеща,кото не са верни.

Еми щом му казва така,значи вече да сте скъсали..а той те харесва или там те обича незнам :D абе за отмъстяването.. странно щтот ако ще го прай т'ва за к'во те държи 2 месица странно.. :-o ама той си знай к'во прай сигурно :D :oops: успех :P

ReBEELdE
09-10-2008, 12:19
Ima o6te ne6to koeto mi pravi vpe4atlenie pri mom4etata 4e kogato sa v kompaniq sa edni, a kogato sa nasame s edno momi4e sa savsem drygi ,vse edno sa dve razli4ni li4nosti ,neznam pri vsi4ki mom4eta li e ....prosto mi e napravilo vpe4atlenie :? :? :?
Че само момчетата ли са тъй?И момичетата се държат странно,ма не ги обвиняваме-природа,ко да я прайш...
:lol: :lol: :D i nie momi4etata gi pravim teq nomera prosto pri mom4etata neznam nemoga da si go obqsnq ...pak na nas ni sa v kravta intrigite i spletnite....pak i kogato nie se dajim razli4no to v pove4eto slu4ai e da vpe4atlim nqkoe mom4e (makar 4e az sam protiv tova za6toto kogato iskam nqkoi da me xaresa iskam da xaresva samata men ne onq 4ovek koito se opitvam da bada za da go vpe4atlq) :oops: :oops: :oops: :) :) :-D

malko_kalpazan4e
09-10-2008, 12:19
Ima o6te ne6to koeto mi pravi vpe4atlenie pri mom4etata 4e kogato sa v kompaniq sa edni, a kogato sa nasame s edno momi4e sa savsem drygi ,vse edno sa dve razli4ni li4nosti ,neznam pri vsi4ki mom4eta li e ....prosto mi e napravilo vpe4atlenie :? :? :?
да така е :?

tarataika
09-10-2008, 12:42
Аз си мисля, че трябва да поизчакаш още малко, няма закъде да бързаш, може да се е осъзнал и да иска да ъде с теб. Никога не съм ги разбирала хората, които не умеят да се справят в различни ситуации или пък това да избираш между гаджето и приятелите... :? Винаги можеш да съчетаеш и двете по някакъв начин. Ако имаш още чувства към него си струва да изчакаш още малко, за да видиш дали ще потръгне. ГЛУПАВО Е ЗАРАДИ ТАКИВА ДРЕБНИ НЕЩА ДА КЪСАТЕ

MuMuuu
09-10-2008, 14:27
Аз си мисля, че трябва да поизчакаш още малко, няма закъде да бързаш, може да се е осъзнал и да иска да ъде с теб. Никога не съм ги разбирала хората, които не умеят да се справят в различни ситуации или пък това да избираш между гаджето и приятелите... :? Винаги можеш да съчетаеш и двете по някакъв начин. Ако имаш още чувства към него си струва да изчакаш още малко, за да видиш дали ще потръгне. ГЛУПАВО Е ЗАРАДИ ТАКИВА ДРЕБНИ НЕЩА ДА КЪСАТЕ

И аз това си мисля да направя,но въпроса е,че колкото повече отлагам,толкова повече се измъчвам и толкова по голяма идиотка изглеждам в очите на другите.
И най-лошото е,че всеки пък като стане нещо си казвам "край",но щом застана до него не мога да го изрека това.На моменти се притеснявам дали ако реша и му пусна няма да ме зареже.Но въпроса е според мен,че ако искаше да ме наебе и да ме остави щеше по някакъф начин да се опита,а за два месеца само един път щеше да стане белята и аз казах,че не искам сега и той нищо не каза.Но също така си мисля,че ако му пусна може би връзката ни ще се заздрави,незнам.

Whyniser
09-10-2008, 14:38
Аз си мисля, че трябва да поизчакаш още малко, няма закъде да бързаш, може да се е осъзнал и да иска да ъде с теб. Никога не съм ги разбирала хората, които не умеят да се справят в различни ситуации или пък това да избираш между гаджето и приятелите... :? Винаги можеш да съчетаеш и двете по някакъв начин. Ако имаш още чувства към него си струва да изчакаш още малко, за да видиш дали ще потръгне. ГЛУПАВО Е ЗАРАДИ ТАКИВА ДРЕБНИ НЕЩА ДА КЪСАТЕ

И аз това си мисля да направя,но въпроса е,че колкото повече отлагам,толкова повече се измъчвам и толкова по голяма идиотка изглеждам в очите на другите.
И най-лошото е,че всеки пък като стане нещо си казвам "край",но щом застана до него не мога да го изрека това.На моменти се притеснявам дали ако реша и му пусна няма да ме зареже.Но въпроса е според мен,че ако искаше да ме наебе и да ме остави щеше по някакъф начин да се опита,а за два месеца само един път щеше да стане белята и аз казах,че не искам сега и той нищо не каза.Но също така си мисля,че ако му пусна може би връзката ни ще се заздрави,незнам.
ЕМи не се знае.Ако му пуснеш той може да си помисли,че си много лесна > почти всеки път ще е при теб само за 1 е*ане. Ако не му пуснеш може да те зареже поради нашата природа (щом не е нашето или на вашето не става :D ) и така. Ще се повторя при една друга тема. Отивай при него без да разбере и му кажи,че трябва да си поговорите какво става със вашата връзка.Приятен Ден.

MuMuuu
09-10-2008, 14:45
Какво да отивам без да разбере,аз постоянно съм с него(е почти де,но постоянно се засичаме),въпроса е че нямам смелост,смисъл като реша да му кажа нещо ииии забивам и не мога да го кажа.

Crazytu
09-10-2008, 14:47
Трябва да събереш малко смелост и да говориш с него директно ... колкото й да ти е трудно

BaiToq
09-10-2008, 18:19
От това си става латиносериал,
няма шега,няма измама...

zaraaa
09-10-2008, 19:02
darpai 6tepsala dkato ne e stanalo kasno 4e posle moje poi4e da sajalqva6 ...nameri si drug koito 6tete uvajava i obi4a :-) :-) :-)

+1 ;-)

+2

xxxSnowflakexxx
09-10-2008, 19:08
Според мен не се интересува от теб,щом постоянно те зарязва и се те отбягва.По- скоро ще е правилно да скъсаш с него.Намери си друг.А и може наистина да иска да ти отмъсти,и наистина да не те понася.