PDA

View Full Version : Любов,секс,сватба...



b_a_b_y_87
09-10-2008, 11:15
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?

MiMcHeToOo
09-10-2008, 11:24
Еми и аз мисля, че е хубаво да си поживееш преди да попаднеш в оковите на брака :-D

Crazytu
09-10-2008, 11:28
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?

Мда прав е човекът ... трябва да си поживееш ... :)

hahavteen
09-10-2008, 11:30
Аз нямам намерене да се женя по задължение или защото "така трябва" . Ако един ден реша да се омъжа то ще е само от любов към човека с който съм. Така че не смятам че трябва да си "поживея" тъй като със сватбата не свърша живота а започва нещо ново и прекрасно.

Vichko0o
09-10-2008, 11:32
Аз нямам намерене да се женя по задължение или защото "така трябва" . Ако един ден реша да се омъжа то ще е само от любов към човека с който съм. Така че не смятам че трябва да си "поживея" тъй като със сватбата не свърша живота а започва нещо ново и прекрасно.
Абсолютно 100% подкрепям това мнение !

ReBEELdE
09-10-2008, 11:32
Аз нямам намерене да се женя по задължение или защото "така трябва" . Ако един ден реша да се омъжа то ще е само от любов към човека с който съм. Така че не смятам че трябва да си "поживея" тъй като със сватбата не свърша живота а започва нещо ново и прекрасно.

+1....pak i braka e samo na xartiq

tigity
09-10-2008, 11:43
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?


ПРАВИЛНО ГОВОРИ МЪДРЕЦА !
+1 :D :D :D :D

Lysit0
09-10-2008, 11:46
Хубаво е да си поживееш,преди да почнеш да 'робуваш' на мъжа си.

Lost_Kiss
09-10-2008, 11:51
Аз нямам намерене да се женя по задължение или защото "така трябва" . Ако един ден реша да се омъжа то ще е само от любов към човека с който съм. Така че не смятам че трябва да си "поживея" тъй като със сватбата не свърша живота а започва нещо ново и прекрасно.

+1....pak i braka e samo na xartiq

+2 Напълно съм съгласна..

ReBEELdE
09-10-2008, 11:56
az vikam da pusnem edna anketa za6toto mneniqta ni se delqt na dve zadaljenie li e braka ili udovolstvie :) :) :)

denuutu
09-10-2008, 11:57
да бе ще му робувам амаха в никъв случей :razz: :D както миа казал женооо дай салатата и ракията така съм го цапардосала с една саксия :-D

anichkaaaa
09-10-2008, 11:59
Цитирам Рос от "Приятели" : Ако искаш един мъж да спре да се къпе и една жена да спре да се бръсне .. ОЖЕНИ ГИ :D :D

vamp
09-10-2008, 12:02
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?

да,да си преживял достатъчно и да си разбрал какво искаш,да искаш спокойствие и сигурност и другия човек да ти я дава :)

ReBEELdE
09-10-2008, 12:02
Цитирам Рос от "Приятели" : Ако искаш един мъж да спре да се къпе и една жена да спре да се бръсне .. ОЖЕНИ ГИ :D :D
:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol:

SINDEL
09-10-2008, 12:05
Действително не е оферта да се ожениш/омъжиш прекалено рано. И в един момент да се окаже, 4е 4увствата ти към половинката ти са поохладнели, а на теб ти се иска да си 'поживееш', понеже на времето не си. Особено пък ако има намесени и деца, тогава става голяма трагедия.
Единствено от такива съображения съм съгласна с твърдението. Наистина брак не озна4ава доживотен затвор, но е хубаво да си наистина сигурен, 4е го искаш, а не да се поддадеш на някакъв моментен импулс. И именно затова се казва, 4е ако хората са си 'поживяли' като млади, опитали са вси4ко, което им се е искало да опитат и няма да имат за какво да съжаляват, браковете са по-щастливи.

wow_f
09-10-2008, 12:08
Семейството не означава край на живота... Ако обичаш някой бракът може само да ви сплоти,всичко друго са предразсъдъци. А и откога разврата е синоним на "да си поживееш" ?

malko_kalpazan4e
09-10-2008, 12:24
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?и аз съм на същото мнение

Crazytu
09-10-2008, 12:28
Е да брака не означава край на живота,но ако се омъжиш/ожениш прекалено рано и не си си "поживял", с времето започваш да се чудиш дали не си избързал с брака,дали не си направил грешка и от там почват изневери и всякакви такива,един вид почваш да дивееш примерно на 30 години и тка брака ти започва да се разпада.
За това моето мнение е че не трябва да се избързва с брака(да си "поживееш" преди това),да си опитал всичко в живота,и след това разбираш вече че искаш единствено спокойствието и сигурността,която ти дава семейството.

tarataika
09-10-2008, 12:28
абе трябва да си поживее човек преди да се ожени, ама като дойде човека, няма да те чака, просто разбираш, че е той и не искаш нищо друго. Чак след години може да се сетиш, че е трябвало да си поживееш повечко :D :D

sasha_90
09-10-2008, 12:41
Ще кажа,че преди да се омъжиш/ожениш трябва да си живял достатъчно с половинката.Да сте се опознали достатъчно и най-вече да сте сигурни,че искате да се обвържете за цял живот.Защото брака е доста отговорно нещо,целта е да е за цял живот.А не да си с някой от 1 година(например) да сте се еб*ли няколко пъти и да сте решили да се ожените,без дори да се познавате,а накрая да се разведете.Лично аз,бих опознала човека до себе си и ако наистина си допадаме чак тогава да се омъжа.

sextazy_baby
09-10-2008, 12:55
Да,напълно прав е

amerikanec
09-10-2008, 13:00
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?Аз мисля че реда ти не е правилен >СЕКС,СВАТБА,ЛЮБОВ,РАЗВОД!

Boyd
09-10-2008, 14:04
Хубаво е да си поживееш,преди да почнеш да 'робуваш' на мъжа си.

Точно това ще правиш, защото ще си намериш такъв, на който да робуваш и да му слугуваш, защото него го мързи да си мръдне пръста. И това какво говори за теб ?! Че си поредната овца, която мисли че брака е нещо кой знае какво - всъщност 1 лист хартия.

devil_feel_f
09-10-2008, 14:16
Бракът е отговорност, а не само някаква си хартийка.Това е важна кракчка в живота на човек.Не мисля, че ако си се оженил/омъжила рано и не си си поживял/а достатъчно на 30 ще почнеш да изневеряваш, защото ако обичаш човека до себе си няма да мислиш за изневери и т.н.Но наистина трябва да си поживял достатъчно с партньора си преди да сключите брак и да го опознаеш добре, да си сигурен/а в чувствата си.Освен това, бракът се поема по собствена воля, така че ако искаш може да не сключваш брак никога до края на живота си.

Sladur_
09-10-2008, 15:58
ami estestweno trqbwa da si opital otwsi4ko za da razberesh 4e to4no towa mom4e e podhodqsto za tebe

kifla
09-10-2008, 16:52
Цитирам Рос от "Приятели" : Ако искаш един мъж да спре да се къпе и една жена да спре да се бръсне .. ОЖЕНИ ГИ :D :D
8-) :shock: 8-) 8-) 8-) 8-) :razz:

Vichko0o
09-10-2008, 17:01
Това че повечето семейства са много банални не значи че брака може да е скучен и да е край на живота !!! Има някои семейства, които успяват да се оженят рано и да продължат докато смъртта ги раздели ! И то правят така че докато са още млади да си преживяват толкова добре, че дори хора от студентски град (София) може да им завидят ...... Това че са подписали някаква си хартийка не значи че живота им е приключил.... Стига и двамата да поискат мога да си направят целия брат разкошен .... Просто когато се бракуват на 18-19 години е по трудно тъй като трябва работа/учене да се гледа семейството (ако има дете случайно) и за това е по хубаво да се изчака, но има хора на които родителите помагат много и всичко става перфектно ! Стига да могат да го изживеят като хората, брака на млади хора може да е по-щастлив от колкото на студенти и т.н !

FlipY
09-10-2008, 17:21
абе тва с поживяването...не го подкрепям много много..верно требва да поживее6 но нима не може6 да го направи6 с съпруг/а си?аа ..ако тръгне6 да опитва6 си4ко от живота преди да се ожени6 ...4е стане6 на 30-35...а тогава е много по трудно да намери6 4овека с които да се бракосъ4етае6...поне това е моето мнение...(пиша "ш"-то с 6 защото ми е малко трудно на всяка втора дума да превключвам Flexa)

hahavteen
09-10-2008, 17:21
А кой ви гарантира че това което искате да преживеете на 20 ще е същото което искате на 40? Ако примерно до 30 си се "наживял" (правил си тройки, четворки, заминавал си на екскурзия без да предупредиш никой, боядисвал си си косата във всички цветове на дъгата... демек всичко което сте искали тогава и сте разбирали под "наживяване") кой ви гарантира че на 45 (вече женени и с 2 деца) няма да ви се иска да повтроите някои неща или да опитате нови за които дори не сте се сещали на 20? Тогава какво? Значи все пак не сте се наживяли достатъчно а?
Според мен няма такова нещо като "наживяване" защото в живота няма гаранция за нищо и всяко наше решение крие известен риск.

BaiToq
09-10-2008, 17:39
Имам един познат,казва че за да се омъжиш (или ожениш) за даден човек трябва да си поживял достатъчно,да си се поебал с доста за да е пълноценен брака ти...какво ще кажете по това мнение?
Ще кажа,че си много мъдър/ра.
Бъзикам те :lol:

play_life
09-10-2008, 17:42
Аз нямам намерене да се женя по задължение или защото "така трябва" . Ако един ден реша да се омъжа то ще е само от любов към човека с който съм. Така че не смятам че трябва да си "поживея" тъй като със сватбата не свърша живота а започва нещо ново и прекрасно.

Е немога да разбера к'во му е прекрасното.. добре мой са обичат ама чак да е прекрасно .. брака си има и своите лоши страни.. :o пък за пожевяването жевееш до 18 и почва странния живот :grin: :grin:

hahavteen
09-10-2008, 17:49
Е немога да разбера к'во му е прекрасното.. добре мой са обичат ама чак да е прекрасно .. брака си има и своите лоши страни..

Изглежда не си обичал до сега :) Пък и според мен е по-хубаво да се ожениш, да има сватба, всички да празнуват вашата любов, вече официално сте заедно... Не казвам естествено че хората които живеят заедно без брак не се обичат истински но за мен лично идеята да съм НЕГОВА пред държавата и Бог ми харесва :)

play_life
09-10-2008, 18:13
Ха момиче съм и спокойно обичала съм :shock: ама добре обичате се не съм казала нищо лошо хаха просто КАЗАХ че брака си има и лоши страни тоест почвате да се карате.. ако пък искаш да излезеш трябва да си с него или нея.. аби квото и да пиша ти си знайш че ще ти е хубаво :o

play_life
09-10-2008, 18:14
Ха момиче съм и спокойно обичала съм :shock: ама добре обичате се не съм казала нищо лошо хаха просто КАЗАХ че брака си има и лоши страни тоест почвате да се карате.. ако пък искаш да излезеш трябва да си с него или нея.. абе квото и да пиша ти си знайш че ще ти е хубаво :o

play_life
09-10-2008, 18:15
Ха момиче съм и спокойно обичала съм :shock: ама добре обичате се не съм казала нищо лошо хаха просто КАЗАХ че брака си има и лоши страни тоест почвате да се карате.. ако пък искаш да излезеш трябва да си с него или нея.. абе квото и да пиша ти си знайш че ще ти е хубаво :o

hahavteen
09-10-2008, 18:17
Ха момиче съм и спокойно обичала съм :shock: ама добре обичате се не съм казала нищо лошо хаха просто КАЗАХ че брака си има и лоши страни тоест почвате да се карате.. ако пък искаш да излезеш трябва да си с него или нея.. аби квото и да пиша ти си знайш че ще ти е хубаво :o

Извинявам се за грешката :oops:
Иначе според мен няма повече лоши страни от дългогодишна връзка БЕЗ брак (докато не се стигне до развод естествено защото там нещата са по-сложни).
Майка ми и пастрока ми са заедно от 14 години а са женени от 6. Няма разлика в отношенията им откакто са ударили подписа. И той и тя си излизат сами (ако искат) и почти не се карат. Един подпис не променя отношенията и чувствата.
И все пак нека не излизаме от темата :)

ghetto_superstar
09-10-2008, 18:36
Абе хора...любов.Тя идва и си отива за да е сполучлив един брак трябва да има уважение между двамата!Любов,любов...бла,бл а :-& .Уважението е важно а не любовта 8) (Поне аз така мисля :wink: )

xxxSnowflakexxx
09-10-2008, 19:10
Еми и аз мисля, че е хубаво да си поживееш преди да попаднеш в оковите на брака :-D

BaBsYyY_SeXyYy
09-10-2008, 19:16
Еми и аз мисля, че е хубаво да си поживееш преди да попаднеш в оковите на брака :-D
+1

sexy_baby_originale
09-10-2008, 19:58
Еми и аз мисля, че е хубаво да си поживееш преди да попаднеш в оковите на брака :-D

Хехе..напълно съм съгласна.Затова действайте. :-|

SINDEL
09-11-2008, 07:40
Слън4ице, на тва му се вика криза на средната възраст. :D
И при по4ти вси4ки се слу4ва, независимо поживял ли си си преди да се жениш или не.
И от това спасение няма :) В смисъл, само можеш да се надяваш да не го тресне мъжа ти (или жена ти съответно) или теб прекалено силно, за да минете през този период безпроблемно :D

Wrathchild
09-11-2008, 08:39
Е, зависи човек какво разбира под 'наживял'. За мен живота би бил много по-пълноценен, ако съм имала малко, но сериозни връзки, но пък има такива, които биха се чувствали така ако са сменяли често партньорите си.
Пък и не мисля, че след брака се карате повече. При сериозните връзки също го има, няма я опцията 'преди всичко беше цветя и рози, не знаехме какво е караница, ама сега след брака, виж какво стана...'.

no_baby
09-11-2008, 10:16
Цитирам Рос от "Приятели" : Ако искаш един мъж да спре да се къпе и една жена да спре да се бръсне .. ОЖЕНИ ГИ :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

fenkatakrisi952
09-11-2008, 11:30
Тва за ебането преди да се омъжиш си е въпрос на възгледите на хората :lol:

Entel
09-11-2008, 12:00
Трябва първо да си поживял няколко години лудо за да може после да се оставиш на по-спокойния живот след брака.

hahavteen
09-11-2008, 14:55
Слън4ице, на тва му се вика криза на средната възраст. :D
И при по4ти вси4ки се слу4ва, независимо поживял ли си си преди да се жениш или не.
И от това спасение няма :) В смисъл, само можеш да се надяваш да не го тресне мъжа ти (или жена ти съответно) или теб прекалено силно, за да минете през този период безпроблемно :D

Точно! Така че съм съгласна с твоето мнение че човек трябва да е достатъчно зрял и да е видял някои неща преди да встъпи в брак но не може да се "наживее" и да се "налудее" :)

krem4et0
09-11-2008, 15:23
За мъжете може и да важи, ма жената ако са я минали повече от 5, много не я щат. Аз се наживях няа младитни. Още ми се живее де, ама не съм се заженила. Не съм имала опит с други мъже и не ме плаши фактът, че цял живот може би ще съм с него. Напротив, радва ме и то много. Но зависи как приемаш по принцип брака-дали за теб е окова или тънка нишка, която те свързва с любимото сърце......

pepita87
09-11-2008, 16:16
Строго индивидуално е!