PDA

View Full Version : Remember The Time-Предателството,Което Няма Да Забравя



Ridemiz
09-10-2008, 12:41
Всеки от нас е имал приятелства,които и до ден днешен си спомня с едно много топло чувство,също така си спомня и предателството,което е прекратило купона...
Искам Да Ви Питам:Отмъщавате ли си на такива хора,съжелявате ли ,че сте ги познавали или оставате с тях,като сте им простили?

Загубих приятелка заради наркотиците и колкото и да се опитвах да и помогна-не успях,яко се беше зарибила
След 1година ме потърси,уж за да й помогна,но разбрах колко много е пропаднала и как не може вече да се общува нормално с нея.
И този път се сприятелихме,но добре,че не й се доверих напълно,както беше в началото,защото тя ме предаде.Това,че се дръпнах по-рано предотврати по големи вреди от влиянието й.

Толко Подло Ли Постъпих Като Се Спасих,А На Нея Не Успях Да Помогна?
Ако сте имали подобни взаимоотношения,от които прецаканите сте останали Вие,Разкажете:[/b]

Lysit0
09-10-2008, 13:34
Не са ме предавали до сега.Надявам се да не се и случи.Ако ме предадат,зависи за какво предателство е,може и да простя.Защото да сгрешиш е човешко,но да простиш и божествено.Гледам да не отмъщавам,защото това,с което примерно би ме предал Бог ще му го върне,а ако направя и аз зло,все едно копая собственият си гроб.