PDA

View Full Version : Как да й предложа?



fortata
09-10-2008, 12:43
Здравейте! Интересува ме вие какво мислите по въпроса: Как да предложа на едно момиче да станем гаджета? Въпроса "Ще ми станеш ли гадже" е за под 10 години... вече не върви. Аз съм на 15. А просто с целувка не става според мен. От къде да знам как ще реагира момичето. Вие как предложихте на момичето? И също момичета могат да се включат как са им предложили на тях и с какво впечатление са останали? Мерси!

MP
09-10-2008, 12:44
Питаш я : Искаш ли да сме заедно? (много романтично нали :-) )

fortata
09-10-2008, 12:48
Е това много делово ми се струва въобще. Става дума за момиче, в чийто чувства към мен аз не съм сигурен. Незнам дали тя има чувства към мен. От друга страна да не стане излагация.. знам ли...

sextazy_baby
09-10-2008, 12:51
Ми мен последния ми приятел ме пита "Искаш ли да си с мен" а иначе е имало случаи като тези "Бейби навита ли си да ходим","Мацка искаш ли да сме заедно",само недей да я питаш "Искаш ли да станем гаджета" защото ще си легне от смях

MP
09-10-2008, 12:52
Еми като незнаеш,какво искаш?Няма как да си сигурен де,но трябва първо някак си тя да разбере,че я харесваш.Казвам някак си,защото не е задължително да и го казваш директно,правиш намеци,нещо от сорта.Но трябва да разбереш какво чувства тя.Има 2 варианта : по поведението и или с директен въпрос.Ако ти е неудобно,казваш на някой пусне слух,че я харесваш,това все някога ще стигне до нея,после ще ти е по-лесно 8)

Lysit0
09-10-2008, 12:52
Купи и един голям букет от червени рози,кутия бонбони във формата на '' :smt007 '' + една плюшена играчка.Отиваш при нея,казваш и харесвам те ,би ли станала гадже с мен.Или примерно и купи една голяма плюшена играчка,примерно заек. :-)

Crazytu
09-10-2008, 12:52
Мии извеждаш я на романтична разходка и вече по държанието й трябва да си проличи дали те харесва или не ... и примерно като я изпращаш вече й признаваш,че я харесваш ... моя приятел на мен тка ми предложи :)

^BeBeTyY^
09-10-2008, 12:57
Ми според мен трябва да поговориш с нея и според държанието й към теб ще разбереш дали и тя има същите чувства, и ако наистина иска да бъдете заедно може би и една целувка ще ти свърши работа.

MaMkaMy
09-10-2008, 13:26
-Искаш ли да ходим?
-Къди? До магазина ли?
-Не,искаш ли да ходим?
-Ама до магазина ли??
-Не бе, да ходим...
-Ааааа, ми айде да идем.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fortata
09-10-2008, 13:32
Моля, без спам. Бих се радвал на още мнения по въпроса :)

FeelMe
09-10-2008, 13:50
az si mislq 4e e nai-dobre da izlezete dvamata.ako ima o6te nqkoi s vas i kaji 4e iska6 za malko da ste nasame.predpolagam 6te razbere kakvo ima6 da i kazva6.otidete na nqkoe tiho mestence i i kaji 4e ima6 nqkakvi 4uvstva kum neq,koito ne sa samo priqtelski.pitai q kakvo misli po vuprosa.ot tam na tam vs zavisi ot neinata reakciq.ako i tq ti kaje 4e ima 4uvstva q celuni i na tam vs e qsno,a ako nqma 4uvstva kaji 4e prosto si iskal da razbere6 dali izpitva ne6to kum teb.za da ne se po4uvstva neudobno (ako kaje 4e ne te haresva) 6te e dobre da i kaje6 4e tva nqma da promeni vzaimootno6eniqta vi i 6te si ostanete priqteli.tva e na4in da i predloji6.mislq si 4e ako kaje6 to4no tova tq 6te vidi 4e namereniqta ti sa seriozni,vsmisul ne e nqkva 6ega ili ne6to takova.na men su6to repliki kato "ae da trugnem" "ae da hodime" "6te mi stane6 li gadje" mi zvu4at adski detinski i neseriozno.tva e moqt suvet.uspeh. :)

amerikanec
09-10-2008, 13:53
Здравейте! Интересува ме вие какво мислите по въпроса: Как да предложа на едно момиче да станем гаджета? Въпроса "Ще ми станеш ли гадже" е за под 10 години... вече не върви. Аз съм на 15. А просто с целувка не става според мен. От къде да знам как ще реагира момичето. Вие как предложихте на момичето? И също момичета могат да се включат как са им предложили на тях и с какво впечатление са останали? Мерси!Я кажи казвала ли ти е някога че си и много забавен?

HardlyAwakened
09-10-2008, 13:54
-Искаш ли да ходим?
-Къди? До магазина ли?
-Не,искаш ли да ходим?
-Ама до магазина ли??
-Не бе, да ходим...
-Ааааа, ми айде да идем.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hahahahah, Е НЕ :lol: :lol:

MiLeNcHeToO
09-10-2008, 13:55
Купи и един голям букет от червени рози,кутия бонбони във формата на '' :smt007 '' + една плюшена играчка.Отиваш при нея,казваш и харесвам те ,би ли станала гадже с мен.Или примерно и купи една голяма плюшена играчка,примерно заек. :-)

Лоша идея според мен.Не се знае как ще реагира затова не рискувай,може да няма чувства към теб или пък да не преполага,че изпитваш нещо към нея и да сее...стресира :lol: Пък и не на всички момичета се харесват такива жестове,особено в началото,все пак няма да се жените :-D Идеята на fenkata_kn е много добра,успех :)

Boyd
09-10-2008, 13:56
Здравейте! Интересува ме вие какво мислите по въпроса: Как да предложа на едно момиче да станем гаджета? Въпроса "Ще ми станеш ли гадже" е за под 10 години... вече не върви. Аз съм на 15. А просто с целувка не става според мен. От къде да знам как ще реагира момичето. Вие как предложихте на момичето? И също момичета могат да се включат как са им предложили на тях и с какво впечатление са останали? Мерси!

"Искаш ли да станем гаджета" - е за под "10 години", а ти като си на уж 15 какви предложения искаш да има ?! Явно акъла ти е за "10 години" - действай с това "за под 10 години". Тя може да реагира по същия начин и като й го натресеш т'ва. След като само с целувка не става - измисли друг по-подходящ начин.

Zqpkov
09-10-2008, 13:56
не го обмисляй ще ти излезе от вътре :razz:

sasha_90
09-10-2008, 14:06
С бившия си стояхме заедно на една пейка и изведнъж ме попита:"вярно ли е,че си ме харесвала?".Казах му :"да" само,защото знаех,че и той също ме харесва(признал на моята приятелка).От приказки на приказки,стана работата.
Със сегашния:писахме си по скайп за любов,секс,чувства,накрая се оказа,че се желаем....и се взехме.

ReBEELdE
09-10-2008, 14:17
с целувка
+1 :-)

BaiToq
09-10-2008, 17:46
Здравейте! Интересува ме вие какво мислите по въпроса: Как да предложа на едно момиче да станем гаджета? Въпроса "Ще ми станеш ли гадже" е за под 10 години... вече не върви. Аз съм на 15. А просто с целувка не става според мен. От къде да знам как ще реагира момичето. Вие как предложихте на момичето? И също момичета могат да се включат как са им предложили на тях и с какво впечатление са останали? Мерси!
Щом питаш,значи продължавай
с метода под 10 год.

exclusive__16
09-11-2008, 06:21
mi pitai q iskash li da xodim ama seriozno ..ili ne6ty ot sorta ama to kat doide momenta ti 6te izmisli6 ne6to drygo :D :D :-D :-D 8-) YSPExX..

jghgh
09-11-2008, 06:47
Купи и един голям букет от червени рози,кутия бонбони във формата на '' :smt007 '' + една плюшена играчка.Отиваш при нея,казваш и харесвам те ,би ли станала гадже с мен.Или примерно и купи една голяма плюшена играчка,примерно заек. :-)

Май се бях изумила от друг твой съвет, и този също ме изумява.

В никакъв случай.
Мацката ти няма да го оцени, а и някак не върви 15годишен да прави такива неща. Такива неща според менсе правят за потенциална съпруга, а не потенциално гадже, което дори ти не си убеден дали я харесваш много или не.

Като се целунете може да й кажеш (след целувката) : "Е, вече си моя, нямаш нищо против нали 8) "
И нещо такова... Тя предполагам ще каже че няма и ти ще изтърсиш че вече ходите и така ; )

LadySunshine
09-11-2008, 07:33
искаш ли да се гаджосаме?!?!

puhi14
09-11-2008, 14:10
охХх :-D за да й предложиш да станете гаджета първо трябва да разбереш какво чувства към тебе... :) след това ако и двамцата се обичкате всичко само си идва на мястото :smt057

DeepWithin
09-11-2008, 17:48
искаш ли да се гаджосаме?!?!

+1 :grin: :D :razz: :lol:

Sladuranka :)
09-11-2008, 22:46
ми как..с уста :D зависи в каква посока се е развила срещата ви..ми казваш и :Сигурно си забелязала че те харесвам...ала-бала...чудех се дали и ти ме харесваш....ала-бала...и ако ти каже Да казваш:би ли тогава искала да сме заедно ...ала-бала..дрън-дрън..
*Е като е било онова за под 10 ти на колко си че не можеш да го измислиш :D 8-) .Ай успех :-P

258
09-11-2008, 23:01
И не се казва "Ще ми стане ли гадже?" ,а "Искаш ли да станем гаджета?" :razz: :razz: :razz:
Сега сериозно: С целувка според мен не става,защото ти може да целуваш всяка срещната,ма няа хоиш с всички... :? Ам например може да стане с разговор за отношенията ви и да кажеш,че искаш нещо повече.Тя ще разбере намека. ;) В краен случай си остана "Искаш ли да хоим?" :lol:

marlboro276
09-11-2008, 23:49
E namen p1k mi e mnogo stranno da predloja na nqkoq s dumi...
Prosto i praq nameci i ako me haresva prosto si tr1gvame :)

slunchiceto0
09-12-2008, 06:44
охх еми как....отивате на разходка....разкриваш й чувствата си,след това я питаш тя изпитва ли нещо към теб..и ако отговора е да....я питаш били искала да се получи нещо между нас...ако не..ок приятели;]

Dqvolitata
09-12-2008, 07:18
leleeeeeeeee koi ti predlaga ve4e be :D:D nqma takiva otivate natiskate se celyvate se tragvate si pod raka i se znae 4e ste gadkjeta :D:D:D ne sami kavali iska6 li da stanem gadjeta ili da sme zaedno ot tolkova mn godi ni :D:D:D:D naptai tai ei ;)

pisenceto_94
09-12-2008, 07:28
Ами разходете се някъде и и кажи "Харесвам те","Искаш ли да сме заедно","Изпитваш ли някакви чувства към мен" и така,УСПЕХ!!! :) :) :)

vesssiii
09-12-2008, 16:57
Купи и един голям букет от червени рози,кутия бонбони във формата на '' :smt007 '' + една плюшена играчка.Отиваш при нея,казваш и харесвам те ,би ли станала гадже с мен.Или примерно и купи една голяма плюшена играчка,примерно заек. :-)

Така все едно е задължава да тръгне с него с тея цветя и подаръци..На една фр и се случи така е да тя го харесваше,ама ако не го харесваше и к'во той и подарява сребърна гривна и предлага и тя к'во?Да му върне гривната и да каже "Не" ли ? Не става така..По-добре разбери дали те харесва и тя и чак тогава и предложи.А за да разбереш не трябва да стоиш като пън и да чакаш да дойде и да ти каже "Харесвам те предложи ми"..Прави намеци,закачай я,зарибявай я и ако и тя отговаря на т'ва,което правиш значи всичко е ок \:D/ Между другото на мен предишното ми гадже не ми предложи направо ме целуна ии тооо тъй като го харесвах и тоо сещате се :oops: :D Ама т'ва не е много много препорачително,че може да се убиди и да те пречука :-D

beiho
09-12-2008, 17:50
Просто и кажи така:
-Виж, сред всички момичета, които познавам само ти ми даде смелост да кажа тези две думи в лицето ти-обичам те (или харесвам те).Но единствено ме тревожи ти какво мислиш за мен.Искам да те опозная повече, но знам че това ще стане само ако съм близо до теб, а това го желая искрено!!!!

KariZma
09-12-2008, 18:19
Сега ще разкажа как ми предложиха на мен.

Значи бяхме отишли при баба му и дядо му да си вземе едни маратонки и после се поразходихме. (те живеят в Панчарево)
И така докато си ходехме и разговаряхме, той спря и каза: Ей, още не съм се обадил на момичето дето ти разправях, да се видим (беше ми споделял преди и аз му казах че е най - добре да се видят и да и признае, пък да става каквото ще) и той извади GSMa и започна да се чуди да звънне или не. Аз го укоражавах да го направи и да си уговорят среща. И той на-накрая се реши да и звънне... обаче на кой телефона му звъни.. моя 8-)
той каза че се е объркал и пак пробва, обаче пак на мен звъни и аз си викам, тука има нещо :-o
и вече на 3тото набиране нямах съмнения че става въпрос за мен и гледах като :shock:
Питах го дали не се ебава нещо, но видях в очите му че е съвсем сериозен!
Е, не му се отвори парашута, щото не го харесвах, но беше най-якото предложение което съм получавала досега! :D

Пожелавам ти успех! :)

и после пиши какво е станало :wink:

slun4ice_90
09-13-2008, 11:16
Сега ще разкажа как ми предложиха на мен.

Значи бяхме отишли при баба му и дядо му да си вземе едни маратонки и после се поразходихме. (те живеят в Панчарево)
И така докато си ходехме и разговаряхме, той спря и каза: Ей, още не съм се обадил на момичето дето ти разправях, да се видим (беше ми споделял преди и аз му казах че е най - добре да се видят и да и признае, пък да става каквото ще) и той извади GSMa и започна да се чуди да звънне или не. Аз го укоражавах да го направи и да си уговорят среща. И той на-накрая се реши да и звънне... обаче на кой телефона му звъни.. моя 8-)
той каза че се е объркал и пак пробва, обаче пак на мен звъни и аз си викам, тука има нещо :-o
и вече на 3тото набиране нямах съмнения че става въпрос за мен и гледах като :shock:
Питах го дали не се ебава нещо, но видях в очите му че е съвсем сериозен!
Е, не му се отвори парашута, щото не го харесвах, но беше най-якото предложение което съм получавала досега! :D

Пожелавам ти успех! :)

и после пиши какво е станало :wink: Мале..яко е харесва ми.... Какво момче само...хаха
:D

danielchety
09-16-2008, 18:36
-Искаш ли да ходим?
-Къди? До магазина ли?
-Не,искаш ли да ходим?
-Ама до магазина ли??
-Не бе, да ходим...
-Ааааа, ми айде да идем.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

CaseY_StoneR
09-16-2008, 18:49
искаш ли да се гаджосаме?!?!
Авее брат/сестра как го измисли туй ве :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ша са прасна от смях :razz: :lol: