PDA

View Full Version : Духовен проблем



unhappyboy
09-10-2008, 12:47
Този раздел ми се видя правилното място за този пост
Проблема е че от известно време (да кажем около 3 год.) ми се натрупа твърде много мъка страдание и самота... нямам си никого на когото да споделя мъките си (е имам родители но немисля че ще ми помогне като им кажа всичко) дали психолог може да ми помогне ? или какво ?това страдание .. тази мъка и самота ще ме разбият отвътре вече с никой дори немога да говоря и вечер си правя нещо като изповед (не такава за каквато си помислихте) просто си споделям на себеси мъките си и после немога да спя цяла нощ лежа си вкаменен и текът сълзи колкото и да неискам да текът (но да не продалжавам да пиша че почвам да я казвам тая изповед )

Lysit0
09-10-2008, 12:58
Мисля,че може да ти помогне до някаква степен,поне до колкото да ти олекне и да не полудееш,но най- добре да имаш поне 1 приятел или приятелка,и с него или нeя да споделиш.От приятел ,никой друг неможе по- добре да те разбере.

jujulinkaa
09-10-2008, 13:00
гадно.. излизай навън помъчи се да се забавляваш намери си приятели ако това непомогне върви при психолог..успех :)

g1rl4eto_
09-10-2008, 13:04
трябва ти човек пред когото да си излееш мъката психолога може би е добро решение

Bellatrix
09-10-2008, 17:39
Намери приятел или някой който да те изслушва поне. :( Ако няма такъв изобщо, пиши ми на лично, ще те изслушам (ако имаш скайп) :)

unhappyboy
09-10-2008, 19:09
Намери приятел или някой който да те изслушва поне. :( Ако няма такъв изобщо, пиши ми на лично, ще те изслушам (ако имаш скайп) :)
ми на мен лично ми се вижда психолога най доброто решение но ако ме домързи а на теб ти се занимава може да ти поплача на рамото
отностно приятелите нямам такива на който мога да доверя такива мъки пък и съм момче как да поплача на рамото на друго момче неудобно е някак а момичетата по принцип ме избягват

pisenceto_94
09-11-2008, 10:53
Може да си пишем по скайп ако искаш,ще те изслушам,ако си съгласна,пиши ми лично съобщение

AnyLee
09-12-2008, 11:34
Психолога е най-доброто решение, аз съм ходила в много труден за мене момент, помогна ми и ми вдъхна живота, който бях изгубила :)

webmast3rche
09-12-2008, 12:02
Давай малко по весело според мен :grin:

fenkatakrisi952
09-12-2008, 17:58
Намери приятел или някой който да те изслушва поне. :( Ако няма такъв изобщо, пиши ми на лично, ще те изслушам (ако имаш скайп) :)

И аз предлагам услугите си на *приятел* :-)
+1

Gothique♫
09-12-2008, 19:06
Да намери си просто едно кошче за емоционално отпадъци и си излеи всичко 8-)

angel000
09-12-2008, 19:08
Намери приятел или някой който да те изслушва поне. :( Ако няма такъв изобщо, пиши ми на лично, ще те изслушам (ако имаш скайп) :)

И аз предлагам услугите си на *приятел* :-)
+1

Аз също ! Момиче съм , но съм изпадала в подобни ситуации ! Пиши лс ако искаш !

tarataika
09-12-2008, 20:39
ако наистина дори нз защо плачеш, отиди на психолог, той ще ти помогне да го преодолееш, и то иди преди да си станал някой депресант или емо, дето си реже вените

Im_on_the_Outside
09-13-2008, 01:31
Прекалено си отчаян. В твоя случай да отидеш на психолог е добро решение. Мисля,че ще свърши работа.

trevko
09-13-2008, 14:22
Аз не мисля,че ти е до психолог ;).Просто излез навън,разходи се,гледай по магазине ии каквото там ти е приятно,но не се задържай много вкъщи.Може да се чувстваш сам,но винаги гледай да се сред хора.Каза,че имаш приятели,така че не виждам какъв е проблемът?Просто излез един ден с тях и ако не ти се говори много отначало не отчайвай,след време ще се отпуснеш.А иначе все там,някъде,едно момиче те чака.Не се плаши,човек,винаги има изход,но само ти можеш да го намериш ;).
Успех!