PDA

View Full Version : Интересни места в Пловдив където бих могъл да ходя



NaskoKaulitz
09-10-2008, 14:32
Хорааа от Пловдив съм а ми омръзна....всеки ден ходя или на центъра, на гребната, на Альоша и стария град.....омръзна ми-кажете други интересни места където мога да ходя с колелото :cry:

SiegHeil
09-10-2008, 15:13
Ходи се режеш ^^ :oops:

RAWRRR
09-10-2008, 16:12
Карай в Ки4ука,най-красивият и спокоен квартал в Пловдив. :D

NaskoKaulitz
09-10-2008, 19:24
Карай в Ки4ука,най-красивият и спокоен квартал в Пловдив. :Dхаха аз съм си от кичука :D

cherinka
09-10-2008, 19:47
Аз си помислих, че тва е няква тема за разни заведения в Пловдив и се потготвих да ти давам идея къде да идеш. 8-) Хахахха.
:D

Има куп паркчета където можеш да отскочиш.
Ако толкова ти е омръзнало едно и също всеки ден, нищо не ти пречи да се грабнеш с колелото и да идеш до някой отдалечен край на Пловдив и след това обратно като си одължаваш пътя през разни улички мулички. Аз така правех като имах колело.. поставях си за цел някаква крайна точка и си карах до там, и, разбира се гледах си пътя, да не го забравя хахахаха :D Иначе гребната мен лино не ми е кеф да карам колело там, щото тряа се въртя в кръг (верно по-голям кръг, ама.. пак си е кръг :D ).
Карай на където ти видят очите.. аз тва бих те посъветвала.
Щото то иначе един нормален човек би тръгнал по разни махалички да си джътка с колелото, такива тихички и спокойни, без натоварено движение, ама радиуса им е малък.. хаха
боже, дано си ме разбрал кво имам предвид. :D

NaskoKaulitz
09-10-2008, 19:50
Аз си помислих, че тва е няква тема за разни заведения в Пловдив и се потготвих да ти давам идея къде да идеш. 8-) Хахахха.
:D

Има куп паркчета където можеш да отскочиш.
Ако толкова ти е омръзнало едно и също всеки ден, нищо не ти пречи да се грабнеш с колелото и да идеш до някой отдалечен край на Пловдив и след това обратно като си одължаваш пътя през разни улички мулички. Аз така правех като имах колело.. поставях си за цел някаква крайна точка и си карах до там, и, разбира се гледах си пътя, да не го забравя хахахаха :D Иначе гребната мен лино не ми е кеф да карам колело там, щото тряа се въртя в кръг (верно по-голям кръг, ама.. пак си е кръг :D ).
Карай на където ти видят очите.. аз тва бих те посъветвала.
Щото то иначе един нормален човек би тръгнал по разни махалички да си джътка с колелото, такива тихички и спокойни, без натоварено движение, ама радиуса им е малък.. хаха
боже, дано си ме разбрал кво имам предвид. :D хихи ами разбрах те ама идея си нямам къде другаде да ида освен тия места...а и ме е страх от колите смисъл да не ме блъсне някоя че като не знам правилника на няколко пъти замалко да ме ударят :D :D :D :D :D

cherinka
09-10-2008, 19:55
Ами,излизай си вечерно време, примерно по това време.. или през късния следобед, тогава има по-малко коли, пък и не е казано да караш и д аминаваш през големите шосета и булеварди.
Е, тия дни ако искаш може да отскочиш до моята махала :D тамън да ми дадеш да ударя едно кръгче,, че такъв мерак за колело имам и на представа си нямаш. 8-)

tuzaro
09-10-2008, 20:02
Ходи се режеш ^^ :oops:и по бързо 8-)
П.П. и аз съм от Кичука 8)

NaskoKaulitz
09-10-2008, 20:20
Ами,излизай си вечерно време, примерно по това време.. или през късния следобед, тогава има по-малко коли, пък и не е казано да караш и д аминаваш през големите шосета и булеварди.
Е, тия дни ако искаш може да отскочиш до моята махала :D тамън да ми дадеш да ударя едно кръгче,, че такъв мерак за колело имам и на представа си нямаш. 8-) хихи нямаш проблем колкото кръгчета искаш ти давам :-P

Не съм ЕМО! :D :D :D

AFT
09-10-2008, 21:45
Качи се на някъв автобус, ама без преди да си се качвал на него. Само погледни къде ходи, да не те закара в някоя.. неприятна махала. :Д

IdiOtKa
09-11-2008, 13:49
има и други тепета ...

Rapara_boy
09-13-2008, 09:03
Ми може6 да иде6 на сахат тепе,градската градина,гори4ката до лаута,новотела,аа тфа до гранда и санито там су6то е яко.
Специално за колелета в градската градина и оная гори4ка до лаута.
Пък наистина внимаваи къде ходи6 щото има някои много ло6и хора и особенно роми

georgi.aleksandrov.9
01-26-2014, 21:42
хихи нямаш проблем колкото кръгчета искаш ти давам :-P

Не съм ЕМО! :D :D :D

колелата на багажника и към хижа здравец

DjBaloon
01-26-2014, 21:55
аз ли съм вече чичо или в тоя форум нивото е яко спаднало,
само като чета статиите... и като се досещам че това интересува 90% от малките :D
Как да имам по-големи бицепси?
Как да си купим куче?