PDA

View Full Version : Приятелството ни "умря" заради момчета?



anonimka15
09-10-2008, 15:01
dve moi mn dobri priqtelki si hvanaha gadjeta dosta po-golemi kato za taq vuzrast,izlizaha ve4e 3-4 puti i re6iha 4e e mn seriozno i me zagurbiha,kato vinagi sa bili seriozni ii dobri priqtelki,az mn se qdosah i re6ih 4e trqbva da napravq neshto,za6toto koi znae v koi 6ybrak 6te gi zavedat da gi **** kakvo da pravq?!




Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

g1rl4eto_
09-10-2008, 15:04
явно не са ти много добри приятелки както пишеш,говори с тях кажи им че се чувстваш изолирана

sasha_90
09-10-2008, 15:11
Кажи им това,което написа и на нас.

sextazy_baby
09-10-2008, 15:12
Кажи им това,което написа и на нас.
Ммммдам

Lysit0
09-10-2008, 15:13
Явно не са ти най- добрите и 'сериозни','приятелки',които ги описваш.Просто говори с тях,и ги питай дали още искат да сте приятелки или мъжете им са по- важни.Ако е така просто ги остави,не си заслужават,нови ще си намериш.Млада си :)

Ridemiz
09-10-2008, 15:13
Не си мисли,че те не знаят за последиците,за които ти се притесняваш.
Който търси-Намира.
Както в техния случай-или им е писнало без секс или имитират някакво тарикатско поведение...

play_life
09-10-2008, 18:07
Кажи им това,което написа и на нас.


+ :)

BaiToq
09-10-2008, 18:10
Кажи,че двамата са те изнасилили,
със сигурност ще има някакъв ефект.
8-)

JoeBanana
09-10-2008, 18:19
бъди добра приятелка и им дай презервативи !
нали не искаш да забременеят ?
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

zaraaa
09-10-2008, 19:14
Кажи им това,което написа и на нас.


+ :)

+2

devil_feel_f
09-10-2008, 20:56
Поговори с тях и им кажи как се чувстваш.Ако са ти достатъчно добри приятелки, ще те разберат и ще започнат да ти обръщат малко повече внимание, отколкото сега.Но и ти трябва да ги разбереш - не може да са постоянно с теб след като си имат гаджета или предпочиташ да им светиш?

anonimka15
09-11-2008, 07:28
ideqta za prezervativite ne e mn dobra,a i te mi rusqt prostotii ot sorta 4e iskat da rajdat sled kat zavur6at i az unemqh.... :shock:

gothic_angel
09-11-2008, 07:52
Кажи им това,което написа и на нас.
;-)

Crazytu
09-11-2008, 08:28
Явно не са ти чак толкова добри приятелки,щом са те зарязали заради момчета :? Ама поговори все пак с тях ...

anichkaaaa
09-11-2008, 08:39
Поговори с тях и им кажи как се чувстваш.Ако са ти достатъчно добри приятелки, ще те разберат и ще започнат да ти обръщат малко повече внимание, отколкото сега.Но и ти трябва да ги разбереш - не може да са постоянно с теб след като си имат гаджета или предпочиташ да им светиш?
+1 :-P

mel4ety
09-11-2008, 09:41
ideqta za prezervativite ne e mn dobra,a i te mi rusqt prostotii ot sorta 4e iskat da rajdat sled kat zavur6at i az unemqh.... :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: за къде бързат :lol:

MaMkaMy
09-11-2008, 09:55
Те сигурно и скоро няма да завършат... :D Иначе само 1 мога да ти кажа от личен опит, дори и да срещнтеш любовта на живота си не заебавай приятелите си,защото никога не знаеш какво може да стане.Да те зарежи тази любов и после като нямаш приятели, които да помагат е още по-тежко.Тъй, че оставяй ги тях па те сами ще разберат за какво говоря аз.А и като са малки и са си фанали батковци,само ще ти кажа, че тия сериозни батковци мн бързо могат да постигнат това което искат и да станат не чак толкова сериозни.

sasha_90
09-11-2008, 10:01
ideqta za prezervativite ne e mn dobra,a i te mi rusqt prostotii ot sorta 4e iskat da rajdat sled kat zavur6at i az unemqh.... :shock:
Мислят си,че са готови,но май не е така.Едно дете е огромна отговорност.

anonimka15
09-11-2008, 13:11
Kazah im po vsi4ki vuzmojni na4ini,4e nqma da vidqt kupon a shte sedqt pri deteto si...no koi li 4yva :?

mel4ety
09-11-2008, 13:34
Kazah im po vsi4ki vuzmojni na4ini,4e nqma da vidqt kupon a shte sedqt pri deteto si...no koi li 4yva :?остави ги,после сами ще си блъскат главите... :?

natedog
09-11-2008, 13:49
Оле немога да повярвам, че има и др хора готови да загърбят приятелите си заради любов :-x :-x

puhi14
09-11-2008, 14:04
До колкото разбирам двете излизат с момчетата,забравили са те....амиии...мисля,че са се влюбили в тях...ако никога никой не им е обръщал такова специално внимание може би са се впечеатлили и са хлътнали здраво,казвам го от свой собствен опит и бих те посъветвала да ги оставиш на мира,да си ходят по момченцата,а когато разберат що за стока са сами ще ге зарежат! :P :P :P Абеее...незнам приеми съвета ми както искаш :)

anonimka15
09-11-2008, 14:13
moq fr beshe zarqzana ot BF si zaradi gadjeto i ,koeto q nakara da pushi,da pie i da si zareje frs...taka che,veche moje bi zn kakvoo shte pravq...

Tedi4ka
09-11-2008, 14:21
Ами може би трябва да се замислиш какви приятелки са ти за да постъпват така с теб.Въпреки че при мои приятелки и познати има случаи ,в които когато дадено момиче започне да се занимава с едно момче и да излиза с него и това момче примерно не иска да излиза с приятелките и ,тогава момичето се съобразява с приятеля си и постепенно започва да ги заебава :? Но все пак това не ги оправдава защото за истинските приятели винаги се намира време дори и да е 5 мин да ден един телефон дори върши работа да попиташ приятеля ти как е какво прави и така нататък ,но тези момичета не са постъпили никак добре и ще осъзнаят грешката си но все пак на теб за да не ти е гадно горори с тях и им кажи как се чувстваш,напопомни им времето в което сте излизали били сте приятелки и колко ви е било добре заедно :( Но все пак им кажи така разбирам че нищо не може да е както преди защото не можете да оставите гаджетата си но все пак............. пък и незнам за теб май е по добре да не излизаш с тези момчета ........ запщото както каза ти може еи там да ги заведадат в някои храст и да ги ................ :( :? :? :?
Направо нямам думи за постъпката им въпреки че ми е до болка познато това което са направили те :? Надявам се да съм ти помогнала и ти пожелавам наистина успех :-)

anonimka15
09-11-2008, 14:53
mersi mn :-)

MayKyTy
09-11-2008, 14:59
бъди добра приятелка и им дай презервативи !
нали не искаш да забременеят ?
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
+1 :)

pepita87
09-11-2008, 16:27
А според мен,това не е твоя работа!Всеки си има глава на раменете и сам определя начина си на ЛИЧЕН живот! :)

vesssiii
09-11-2008, 19:41
Мен почти винаги ме предават :? Докато имах гадже 2те ми по-добри приятелки умираха да излизат с мен (а с най-добрата ми фр си излизахме с гаджетата) ,като скъсах с гаджето ми 2те ми приятелки,които умираха да излизат с мен започнаха да измислят причини ,поради които да не излизат ,а най-добрата ми приятелка,когато имах ужасно нужда от нея ,тя утешаваше бившото ми гадже (тъй като аз скъсах с него) , а че на мен ми беше объркано дали постъпвам правилно,или не .. т'ва на никой не му пукаше ..

S_L_A_D_U_R_K_A
09-11-2008, 19:59
Толкова са ти били и истински приятелки :(

adiiii
09-16-2008, 16:37
poznato mi e .. ama veche ne im obrushtam vnimanie zashtoto kato im kazah che t`va moje da stane te mi kazaha che ne sum im istinska fr shtom ne gi podkrepqm v vsichko .. :( i ot togava ne mi puka!!! :) namerih si novi priatelki koito naistina znaqt kakvo pravqt i im puka za men i mnenieto mi :) :D