PDA

View Full Version : Разкажете за последния рожден ден,на който бяхте



make_you_mine
09-10-2008, 18:30
Как беше,кога,как прекарахте,избухнахте ли си,споделете подробности...

AnIcHkAtA
09-10-2008, 19:11
На една мн близка приятелка.Беше си яко, в едно кафенце, но местата си бяха запазени, сичко точно.Бяхме сами на етажа :smt002 .Лошото е, че половината се изпонапиха, а аз попринцип се въздържам и после как сме ги разнасяли с нея двете по къщите не е истина :D

Bodom_child
09-10-2008, 19:48
:grin: А, леле!!! Това беше най-чуковия рожден ден на който съм бил в последните 2 години!!!
Рожденият ден беше на един от най-уважаваните от мен хора. Наистина всестранно развит човек в областта на културата и изкуството.. (растафар, художник, дърворезбар, музикант, вокалист (TwisT)
Та за рождения ден... Събитието се състоя в една местност на около 8-9 км в пернишкия балкан. Мястото се казва "Света Вода" и е мноого чуково.. има си пейки с маси и навес, чешма с иконостас, огнище със скара и разбира се място където да опънеш палатките :D
По моя преценка имаше около 50 човека, една част от които не бяха от Перник както и около 10-12 стека бира, 10-12 кила наденица(и секво друго ядене на корем) и разбира се домашнярка с литри (какво друго му трябва на човек..?)
Подаръка на рожденника беше едно перкуси, иначе събрахме около 5 тарамбуки и 3 китари и не ме питайте за какво мазало става дума :grin: като се почна с музиката около 21ч . та до 4ч сутринта нито един инструмент не спря да звучи, а ве яко СЕЧ!!! По едно време някъв се загуби в гората ала бала всичко вика и пищи, некви хора се катерат по 6 метрова лиулка за да се качат на клона на който е вързана :D летят бутилки с алкохол и наденица с лютеница, огъня през цялата нощ избиваше насвън от огнището, къде през комина, къде директно отпред!!! НАПРАВО ЛУДНИЦА!!!
Алкохол трева и веселба в промишлени количества..
Накрая май никой не спа там където по принцип трябва :-D Рожденника от палатка с чувал и шалте най накрая спа на една пейка, а аз спах под пейката :D Мачката(един пич от Дупница) спа точно пред огнището и на сутринта се събуди все едно е излязъл от мината с кюмур а до него имаше един пропаднал пияница, дето всички си тръскаха цигарите върху него :D
И още и още и още яки моменти...

batty
09-10-2008, 19:48
6te go kaja s nqkolko dumni mn piha teq horaa eiiiiii 6to povra6tano iz4istih :D

mhmhmhmhm
09-10-2008, 19:51
6te go kaja s nqkolko dumni mn piha teq horaa eiiiiii 6to povra6tano iz4istih :D
ма то е некво гъзарско да повръщаш

cherinka
09-10-2008, 19:52
Моя последния беше някъв ужас!
Голям цирк!
Едни повръщат в тоалетната, други - през терасата, трети се ебат в банята, четвирти въртят свирки, пети леш пияни ми спят на леглото, шести си развява х*я в хола ми и удрашя една мадама по челото с него. OMG
Такава трагедия никога не е било!
А аз тъпата пияна глава въртя кючеци с едни аверки върху табуретките в хола.. мани мани.. тва нещо никога няма да го забравя!
То.. сеа като го разказвам смешно смешно, ама какъв цирк беше просто.. и на идея си нямате...

xXxScreamxXx
09-10-2008, 19:55
беше на един приятел..
рожден ден кат рожден ден :D
торта смях балони хора .. алкохол цигари :D и т.н. и т.н.
не се напих... разбира се :D
Аа като цяло добре си прекарахме :P

Bodom_child
09-10-2008, 19:56
:grin: А, леле!!! Това беше най-чуковия рожден ден на който съм бил в последните 2 години!!!
Рожденият ден беше на един от най-уважаваните от мен хора. Наистина всестранно развит човек в областта на културата и изкуството.. (растафар, художник, дърворезбар, музикант, вокалист (TwisT)
Та за рождения ден... Събитието се състоя в една местност на около 8-9 км в пернишкия балкан. Мястото се казва "Света Вода" и е мноого чуково.. има си пейки с маси и навес, чешма с иконостас, огнище със скара и разбира се място където да опънеш палатките :D
По моя преценка имаше около 50 човека, една част от които не бяха от Перник както и около 10-12 стека бира, 10-12 кила наденица(и секво друго ядене на корем) и разбира се домашнярка с литри (какво друго му трябва на човек..?)
Подаръка на рожденника беше едно перкуси, иначе събрахме около 5 тарамбуки и 3 китари и не ме питайте за какво мазало става дума :grin: като се почна с музиката около 21ч . та до 4ч сутринта нито един инструмент не спря да звучи, а ве яко СЕЧ!!! По едно време някъв се загуби в гората ала бала всичко вика и пищи, некви хора се катерат по 6 метрова лиулка за да се качат на клона на който е вързана :D летят бутилки с алкохол и наденица с лютеница, огъня през цялата нощ избиваше насвън от огнището, къде през комина, къде директно отпред!!! НАПРАВО ЛУДНИЦА!!!
Алкохол трева и веселба в промишлени количества..
Накрая май никой не спа там където по принцип трябва :-D Рожденника от палатка с чувал и шалте най накрая спа на една пейка, а аз спах под пейката :D Мачката(един пич от Дупница) спа точно пред огнището и на сутринта се събуди все едно е излязъл от мината с кюмур а до него имаше един пропаднал пияница, дето всички си тръскаха цигарите върху него :D
И още и още и още яки моменти...

Ау, беше супер яко, да!
И аз си тръсках върху онзи, злето... 8-)


А леле а каква сеч беше сутринта... трябваше ни около час и нещо да събереме боклуците само и половин час да изгорят :D

tuzaro
09-10-2008, 20:04
На един приятел и като се прибирах вратите на рейса ми се струваха малки :oops:

kuklichka_bg
09-10-2008, 20:26
em piqnski istori ko da razkazvam kato ne si spomnqm polovinataaa 8-)

Fickle
09-10-2008, 23:18
Рожденния ден на най-добрия ми приятел. Имаше водка. Много. И бира. Много. Другото ми се губи.

Bianca
09-11-2008, 07:55
Ахаххааха, само аз ли не съм се напивала на последния рожден ден, на който ходих?! :lol: Беше преди един месец в някакъв скучен ресторант. :o Егати.. Поне ложденичката я уважавах мнооого.

Romance
09-11-2008, 08:36
Въобще не си спомням на кой последно бях на Рд,но се сещам на какъв не искам да ходя повече никога..
По принцип(поне според моята представа), когато човек прави 18 трябва да е луд купон..много пиене,много хора,много изцепки и прочие.Но там където бях го нямаше това.
Бяхме в един скъп ресторант.Момичетата всички бяха с официални рокли,с едни прически...едно чудо,а момчетата или бяха с костюми или поне с ризи (ама там нямаше човек над 18), та да не ви говоря какво търсене на подходящи дрехи беше :?
И цяла вечер всички пият вино и говорят едно тихо и изискано.. :-D
И най странното ми беше да видя тези хора в тази им светлина,защото те по принцип са супер луди пичове..Та това беше моят 'незабравим рд'

Buhtaaa
09-11-2008, 08:44
Последният на който бях беше на един Колега ... бърво на бара почнахме после преминахме към едно ччастно парти ... много жестоко се натресохме ... все пак Джеймсън и Джак не са за изпускане ;) от там се пренесохме в една дискотека и до 5:30 не щеше ни се ходи ... много разбито беше .... и все пак якото нямаше пиянски истории а всички бяхме доста почерпани :booooomb:

bulgarche
09-11-2008, 08:44
Беше в центъра на Пловдив (Стария град) в бункер 300 кв.м. Стабилна група приятели, мощна музика и 18 градуса целогодишна температура 8)

Alco
09-11-2008, 09:04
Беше в центъра на Пловдив (Стария град) в бункер 300 кв.м. Стабилна група приятели, мощна музика и 18 градуса целогодишна температура 8)

aaa za toq bunker si mi razpraql. 8-)

cherinka, iskam u vas na rd. :D

Blacklisted
09-11-2008, 09:09
На една вила- много яко място. Яките хора- пийване, музичка, скаричка, простотии...

Добре, че разказа само толкова :-D

bulgarche
09-11-2008, 09:10
Като отвори врати за простосмъртни ще го видиш ;)
Вътре е с шалове на отбори от цял свят, тениски, знамена, картини...невероятно е.

Alco
09-11-2008, 09:11
100% ako imam pyt kym plovdiv she go pregledam.

tuzaro
09-11-2008, 09:14
Като отвори врати за простосмъртни ще го видиш ;)
Вътре е с шалове на отбори от цял свят, тениски, знамена, картини...невероятно е.Мене има ли няква вероятност да ме пуснат :oops:

pandelka
09-11-2008, 09:17
Не си го спомням.Знам само,че се бяхме напили а от там незнам какво е ставало :Д :lol: .

Pedigree
09-11-2008, 09:19
Едни повръщат в тоалетната, други - през терасата, трети се ебат в банята, четвирти въртят свирки, пети леш пияни ми спят на леглото, шести си развява х*я в хола ми и удрашя една мадама по челото с него. OMG
Такава трагедия никога не е било!

Хъхъх, преди време бях на такъв рожден ден. Наистина... ебаси панаира беше. А цялата къща беше в легени, където да драйфат другите. Кочина.

А последният, на който бях, беше на една мацка. Първо, малко билярд, после боулинг. И най - накрая в парка с бири и музика. Та, това беше в началото, за после не ми се разправя, че... 8-)

Madness
09-11-2008, 09:52
И аз последно бях на моя си :D ,всъщност и на гаджето..беше две в едно хаха.

bulgarche
09-11-2008, 12:40
Като отвори врати за простосмъртни ще го видиш ;)
Вътре е с шалове на отбори от цял свят, тениски, знамена, картини...невероятно е.Мене има ли няква вероятност да ме пуснат :oops:
Сега не, но като отвори врати :) В началото е тату студио. Има изходи из почти целия Пловдив :) Ама вратите са заключени, а като отвори почти никъде няма да може да се ходи. Вътре спокойно може да се загубиш. Казва се "Рок енд рола отвръща на удара". Ясно е каква музика ще се пуска там. Стига да не се превърне във фурболна арена...

Entel
09-11-2008, 13:03
:grin: А, леле!!! Това беше най-чуковия рожден ден на който съм бил в последните 2 години!!!
Рожденият ден беше на един от най-уважаваните от мен хора. Наистина всестранно развит човек в областта на културата и изкуството.. (растафар, художник, дърворезбар, музикант, вокалист (TwisT)
Та за рождения ден... Събитието се състоя в една местност на около 8-9 км в пернишкия балкан. Мястото се казва "Света Вода" и е мноого чуково.. има си пейки с маси и навес, чешма с иконостас, огнище със скара и разбира се място където да опънеш палатките :D
По моя преценка имаше около 50 човека, една част от които не бяха от Перник както и около 10-12 стека бира, 10-12 кила наденица(и секво друго ядене на корем) и разбира се домашнярка с литри (какво друго му трябва на човек..?)
Подаръка на рожденника беше едно перкуси, иначе събрахме около 5 тарамбуки и 3 китари и не ме питайте за какво мазало става дума :grin: като се почна с музиката около 21ч . та до 4ч сутринта нито един инструмент не спря да звучи, а ве яко СЕЧ!!! По едно време някъв се загуби в гората ала бала всичко вика и пищи, некви хора се катерат по 6 метрова лиулка за да се качат на клона на който е вързана :D летят бутилки с алкохол и наденица с лютеница, огъня през цялата нощ избиваше насвън от огнището, къде през комина, къде директно отпред!!! НАПРАВО ЛУДНИЦА!!!
Алкохол трева и веселба в промишлени количества..
Накрая май никой не спа там където по принцип трябва :-D Рожденника от палатка с чувал и шалте най накрая спа на една пейка, а аз спах под пейката :D Мачката(един пич от Дупница) спа точно пред огнището и на сутринта се събуди все едно е излязъл от мината с кюмур а до него имаше един пропаднал пияница, дето всички си тръскаха цигарите върху него :D
И още и още и още яки моменти...
Мале съпер яко сте си прекарали. Искам и аз така.

Bodom_child
09-11-2008, 18:48
Мале съпер яко сте си прекарали. Искам и аз така.

:-D Ами за целта ти трябват около 20-30 от най-личните ти хорица + 8-9 палатки + яко местенце в планината(по-далечко) + магазин (в края на града) + музика на вкус = супер яко настроение
това е рецептата за случая :P
Ако си търсиш нещо вече организирано, заповядай в Дупницама 13 тоя месец(вдругиден). Ще има регенце, хардкорец и секви други яки нещица, с 2 думи - яко веселба 8-)

PeopleAlwaysLeave
09-11-2008, 18:54
Миии преди 2 седмици някъде беше - на една позната. Изпонапихме се и така :)

InitialD
09-12-2008, 01:20
Беше отдавна ... януари в Джим бийм-а в студентски ... пихме денсихме после се изнесохме в 33 там стана бой и се изнесохме на бегом!
Дееби тъпите дискотеки!!! :x

SkyEatsAirplane
09-12-2008, 01:21
утре съм на рд ще разкажа :D иначе на последно не помня много на кой бях и кога беше

SWASTICA
09-12-2008, 03:03
Не си спомням да съм бил на рожден ден...

LINKNOT
09-12-2008, 03:16
Беше на едно момиче,което също пише във форума. Стояхме известно време в заведение,после отидохме в парка .. Някои се бяха почерпили в повечко и беше весело .. Зарибих ги да скачаме в тревата,обърнати с гръб към нея (трябва да опитате) .. :D После с момчетата си говорихме на една пейка близо 2 часа и се прибрахме .. Хубаво си беше. :>

chester_love,ако четеш това,ми подпиши в скайпето .. 8-)

Kaos_Urbano
09-12-2008, 23:34
Последния рд,на който бях беше вчера...
Не си спомням как съм се пребирала,събудих се на пейката пред блока на един авер към 4 часа сутринта и се прибрах.Като станах в 8 сутринта,още виждах двойно..
Беше яко.

Kaos_Urbano
09-12-2008, 23:50
^Не,тоя път са пропуснали 8-)

pepita87
09-16-2008, 21:25
Преди около месец на един приятел.Беше лудо,бяхме около 30 човека в селската кръчма 8-) Много се напихме(от уважение към рожденника)Намачкахме се с текили...по едно време свършиха лимоните и продължихме с лимонов сок :D :razz:

AliceSw
09-16-2008, 22:23
хах, ходих до майната си /Габрово/ да уважа пича

пристигнахме, заведе ни в някъв парк, после из града после на кафе

обадиха ни се другите гости, че са пристигнали, пък рожденникът го няма 8-)

после убивахме стършел, влязъл в стаята

накрая се разпихме като хората


и тъй след 6 часа пиене, наргилета, тъпи разговори от типа на чакай да видя при тая дали ще ме огрее, разговори с бивши съученици, чалга и "хаус" започнахме да си пускаме музика с някъв пич и така добре се разбрахме, че домакинът реши да ни жени 8)


сутринта последва събуждане без махмурлук, ядене, кафе и пътуване Габрово-Ловеч с кола с некадърен шофьор без винетка 8-)

hgfh
09-20-2008, 20:01
ами не беше особено забавно .. бяхме в пицария и с не особено приятна компания .. абе имаше някакви логически задачи .. само ме тормозеха да им отговарям :lol: ... не беше за мен но пък уважавах рожденичката и затова отидох

Pliok0019
09-20-2008, 20:06
Преди 2 дни. КФС, бира, наргиле...приятелите ми... Беше си идеално, но като всеки друг ден.

babity
09-20-2008, 20:12
Утре съм поканена, ама мисля да се измъквам с някакъв предтекст...

FOOTSOLDIER
09-20-2008, 20:27
В Mc donalds беше доволно, друсахме се и клоуна ни направи по минет :)

tuzaro
09-20-2008, 22:03
Преди малко се прибрах от последния, който още продължава ама аз утре имам работа и... иначе беше хубаво, Преслава, Цеца Ражнатович и всички други чалготропки, водка Бяла мечка и други неща....

MostHated
09-21-2008, 08:53
братовчед ми стана на 18... приятели, алкохол, музика.... всичко.... :D

CAE
09-21-2008, 09:15
скарах се с приятелката ми и на рд-то се отрязах много жестоко. ;)

Entel
09-21-2008, 09:30
Мале съпер яко сте си прекарали. Искам и аз така.

:-D Ами за целта ти трябват около 20-30 от най-личните ти хорица + 8-9 палатки + яко местенце в планината(по-далечко) + магазин (в края на града) + музика на вкус = супер яко настроение
това е рецептата за случая :P
Ако си търсиш нещо вече организирано, заповядай в Дупницама 13 тоя месец(вдругиден). Ще има регенце, хардкорец и секви други яки нещица, с 2 думи - яко веселба 8-)
Това мислим да го правим на нова година. Хижа Бузлуджа, литри с най-различен алкохол, 20-ина човека компания. Яко хапване, 2х200 W музика и такива работи :)

ANTIHUMAN
09-21-2008, 09:51
Сега като се замисля много отдавна не съм ходил на рожден ден!От началото на 2008 до сега!Хм не се бях замислял. :-o :? :-o Еми то така аз приятели нямам ,че кой да ме кани! :)

HexGirl
09-21-2008, 10:49
ами последния беше моя ми общо взето копон на плажа много хора и много алкохол