PDA

View Full Version : Kenvelo vs..



DYNAMIC
09-10-2008, 17:31
Не мога да разбера как може да сравнявате Кенвело с Теранова например.. щото четох мнение в една тема,че било Кенвело и Манго мн зле :-o . Аз лично мисля,че имат много хубави неща и мн качествени ( разбира се има и тъпотии,ма то от вкуса си зависи).А любимата Теранова,за мен е боклук и въобще е достаа зле,за разлика от Кенвело и Манго.Нз как може да се праи сравнение даже,тея илиенски боклуци и качеството на другите две марки.Вие какво мислите..

Seducti0n
09-10-2008, 17:54
Мисля, че всеки има мнение.
Аз също харесвам много повече дрехите на Кенвело, но в интерес на истината имам повече неща на ТераНова/Принципно дрехите им са адски кичарски, но смея да твърдя, че от време на време се намират и не чак толкова лоши нещица на достъпни цени/

Но примерно има хора, които са си взели едно-две неща на Манго/Кенвело, после като са изпрали дрешката няколко пъти са се разочаровали от качеството и ест.няма как да имат добро мнение за марката.
След време си купуват дреха от теранова и остават доволни.

Въпрос на късмет е.Не може да се съди за една марка дали е добра или лоша, преди ти самият да станеш собственик на дреха оттам и да провериш.

DYNAMIC
09-10-2008, 18:04
Мисля, че всеки има мнение.
Аз също харесвам много повече дрехите на Кенвело, но в интерес на истината имам повече неща на ТераНова/Принципно дрехите им са адски кичарски, но смея да твърдя, че от време на време се намират и не чак толкова лоши нещица на достъпни цени/

Но примерно има хора, които са си взели едно-две неща на Манго/Кенвело, после като са изпрали дрешката няколко пъти са се разочаровали от качеството и ест.няма как да имат добро мнение за марката.
След време си купуват дреха от теранова и остават доволни.

Въпрос на късмет е.Не може да се съди за една марка дали е добра или лоша, преди ти самият да станеш собственик на дреха оттам и да провериш.
Напълно си права.Аз мисля,че и трите марки имат и много грозни и много некачествени неща и трудно да си харесам нещо,но пък се случват наистина готни работи според моя вкус де..но някак си Теранова ми е по парцалива нз

Seducti0n
09-10-2008, 18:09
Определено е по-парцалива и стилово неиздържана, но пък там по-често си харесвам дрешки.
Не знам защо така се получава...
Сега като обикалям по моловете и гледам, че бая грозни неща има на космически цени... :?

DYNAMIC
09-10-2008, 18:19
Вярно е това.То в Бг ако не ги напраскат с големи надценки просто не може.Има и сносни дрешки,ма нещи нищо.Аз ли не съм добре,или все ми се виждат боклуци :lol: аз хубаво защитавам Кенвело ма и оттам по 1-2 най-мн 3 сносни неща да харесам 8-) :lol: поне по качествени ми се видждат..а в Америка и Канада всички ходят с Адидас и Найки ,а тука само -газарите- :lol: ,то че са хубави така е,но егати и цените дет им слагат 3 пъти по-скъпи от реалното :lol: .

Seducti0n
09-10-2008, 18:28
Вярно е това.То в Бг ако не ги напраскат с големи надценки просто не може.Има и сносни дрешки,ма нещи нищо.Аз ли не съм добре,или все ми се виждат боклуци :lol: аз хубаво защитавам Кенвело ма и оттам по 1-2 най-мн 3 сносни неща да харесам 8-) :lol: поне по качествени ми се видждат..а в Америка и Канада всички ходят с Адидас и Найки ,а тука само -газарите- :lol: ,то че са хубави така е,но егати и цените дет им слагат 3 пъти по-скъпи от реалното :lol: .

Хехе е Адидаса и Найка са си класика в жанра.
Иначе и аз не им знам реалните цени, пък и понякога такива добри имитации пробутват измежду марковите, че... :?

darla
09-10-2008, 18:33
Haide i az da kaja.
Spored men ot vuprosnite 3 marki Kenvelo e nai-dobra.Vqrno e 4e trudno se namira ne6to po vkusa mi pri Kenvelo,no opredeleno Terranova sa parcali(li4no mnenie),a Mango sa adski prehvaleni pone ot opita mi.!vo 4e drehite sa neka4estveni(pove4eto) i 2ro 4e kato viziq ne go dokarvat hi4! Kenvelo spored men predlaga nai-atraktivni artikuli.

kuklichka_bg
09-10-2008, 18:35
em v ruse nqma teranova amm nqkolko fr sa si kupuvali ot dr gradove i mi haresvat nne6tata pak i znam 4e ne sa skapi
Onq den hoih da si kupq danki v kenvelo merq eidn nomer pluvam v nego merq po malki ne moga pak da vlqza i mn sa im gadni razmerite za pove4e ne si zalujavat parite i sa nqkfi gluposti kenvelo sux ;] xax

zWezdichkaaa
09-10-2008, 18:41
Аз лично съм доволна и от 3-те марки но мисля че най-добра е Кенвело :)

BoRe
09-10-2008, 18:53
KENVELO имат ебаси некадърните дрехи ? Кво им харесвате освен че магазина и направен яко

6emet4e
09-10-2008, 19:13
допадат ми само някои от моделите на Кенвело,но все пак дрехите който съм си купувала от там излизат доста качествени.... на Манго също...супер доволна съм оставала от нещата който съм си взимала от там... Теранова имат доста сполучливи модели и са и доста по евтини,но за сметка на това някои неща са доста некачествени....така че зависи...

flowers_of_evil
09-10-2008, 19:26
em v ruse nqma teranova amm nqkolko fr sa si kupuvali ot dr gradove i mi haresvat nne6tata pak i znam 4e ne sa skapi
Onq den hoih da si kupq danki v kenvelo merq eidn nomer pluvam v nego merq po malki ne moga pak da vlqza i mn sa im gadni razmerite za pove4e ne si zalujavat parite i sa nqkfi gluposti kenvelo sux ;] xax

Absolutno te podkrepqm!Mnogo mi e stranno kato trygna iz ulicite i vsi4ki sa s ednakvi drehi...ot Kenvelo:] A puk za Terranova i Mango...Ne mislq 4e sme zagubili mn ot tova 4e v ruse nqma :)

InnchetO
09-10-2008, 22:59
Onq den hoih da si kupq danki v kenvelo merq eidn nomer pluvam v nego merq po malki ne moga pak da vlqza i mn sa im gadni razmerite

Подкрепям аз днес бях в Кенвелото и дънките са първо ужасни като модели второ номерата им са тотално разебани .. обаче според мен има доста качествени неща иначе :) даже си купих едно яке (направо ВЪРХОВНО :grin: ) , една тениска и един колан :) , но дънки просто не можах да видя хубави ..

Парфюмите им са хубави :)


А за ТераНова и Манго .. ами нищо не съм си харесвала от там честно казано :) незнам по каква причина , но понеже нямам дрехи от тях не мога да дам компетентно мнение :)

Кенвело рулз 8) :-D

ndle
09-11-2008, 07:25
С Теранова е половин София и селяци които са в София. Тфа е най-циганската марка уж престижна а вътре хората пазаруват на килограм... :-x

darla
09-11-2008, 08:02
С Теранова е половин София и селяци които са в София. Тфа е най-циганската марка уж престижна а вътре хората пазаруват на килограм... :-x
+1

nasi141
09-11-2008, 08:28
а уе всеки си има различен вкус. :) някои харесват на кенвело други на манго трети на теранова.тва е тъпо да се казва че на еди коя си марка дрехите са смотани или грозни.всеки избира по вкуса си,щото все пак всеки си има различен вкус към дрехите. :P а пък и тва че били боклуци в теранова не съм много съгласна.все пак я се замислете,че повечето хора в бг не могат да си позволяват такива скъпи дрехи и от една страна са принудени да купуват от по-евтиното.

Seducti0n
09-11-2008, 08:50
И евтиното винаги излиза по-скъпо... :?

lifelesscorpse
09-11-2008, 09:07
И евтиното винаги излиза по-скъпо... :?
не съм съгласна много с това,защото имам доста дрешки,които не са по 200 лева и ми държат с години,а ги пера доста често.дори имам 2-3 блузки от теранова и те държат още и не са мръднали.тва не е до цена,а до качество.все пак кой квото си намери 8-) (мое мнение :) )

Karin_Vall_Gabbriel
09-11-2008, 09:39
Ми аз много харесвам Кенвело и редовно си пазарувам от там. Доста от нещата ми харесват

alonso
09-11-2008, 11:50
ем на мен лично kenvelo ми е идна от любимите марки дрехи имат много хубави неща :grin: 8)

WithLove
09-11-2008, 12:05
Нямам много дрехи от Теранова,но някои,които съм си вэила оттам са се раэпаднали още на първото пране.Други се окаэаха качествени.Същото се отнася и эа Кенвело.Но не мисля,че има смисъл да се сравняват марките,эащото всеки сам решава.Който харесва повече Теранова,нека купува оттам.Който харесва Кенвело-оттам :)

girl_in_black
09-11-2008, 12:06
На мен ми харесват стоките в Кенвело-качествени са, има хубави, стилни дрехи.Онзи ден си всех от там едно зимно яке, дънки, риза и тениска.А дрехите в ТераНова за мен са пъно боклуци-лошо качество, кич, високи цени,а и на всичкото отгоре,всяко второ момиче е с дрехи от ТераНова в невероятно грозна комбинация, но се мисли за най-голямата газарка...пффф

ElisaDay
09-11-2008, 12:41
Кенвело съкс [-( Купих си два потника от там това лято .. едно носене, едно пране .. забележете - на ръка съм ги прала, а сега ми седят като наметало :-o Супер се раздърпаха и приличат на боклук.Докато от Теранова имам също няколко блузки и потника.Тях също си ги пера на ръка и до сега никой от тях не ми се е раздърпал .. не са помръднали, от както съм ги купила.

pOiSoN_kIsS_94
09-15-2008, 02:28
Имам дрехи и от двете марки,но смятам че в Kenvelo имат по-добро качество :) Докато сега в Теранова какви цветни дрешки видях...майка ми каза ,че е помислила ,че се намира в циганския пазар :lol: :lol:

OtherDimension
09-15-2008, 06:20
Не мога да разбера как може да сравнявате Кенвело с Теранова например.. щото четох мнение в една тема,че било Кенвело и Манго мн зле :-o . Аз лично мисля,че имат много хубави неща и мн качествени ( разбира се има и тъпотии,ма то от вкуса си зависи).А любимата Теранова,за мен е боклук и въобще е достаа зле,за разлика от Кенвело и Манго.Нз как може да се праи сравнение даже,тея илиенски боклуци и качеството на другите две марки.Вие какво мислите..
ти можеш да си мислиш каквото искаш, но кенвело на запад е една селска марка, която е смятат за ултра скъпа и модерна в селската ни държава. това е

ra4ence
09-15-2008, 08:52
Наистина Терранова доста изпростяха :(
Но за качество... почти са ми еднакви- Манго, Терранова, Кенвело, Есприт..
За съжаление все по-рядко намирам качествени дрехи, които НЕ са от акрил,полиествер.Глупави изкуственяци,които само запарват и после смърдиш на пор. Особено зимата..

stefsi
09-15-2008, 14:40
Kenvelo e liubimata mi marka!! ubojavam q ... osobeno promociqta
Vzemi za 200 plati 100 lv !!!!!

j_adore2
09-15-2008, 16:13
И от Кенвело имам дрехи и от Манго и от Теранова .. ноо най съм доволна от Кенвело :)

TheNewReligion
09-15-2008, 16:35
За мен дрехите на Теранова са абсолютни боклуци, макар да има изключения (двете ми якета от там). Като вляза в някой от магазините винаги е фраш. От съблекалня в съблекалня влизат съмнителни персони с несрясани коси и големи очила... :-o Най-често такива, де... В Кенвело е горе/долу същото, но мнение относно качеството на дрехите не мога да дам. Никога не съм си харесвала нещо от там.

whisp
09-16-2008, 11:37
аз харесвам Кенвело 8) Теранова са някви боклуци . Точно два пъти съм им влизала в магазин в Пловдив и нищо не си харесах и плюс тва имаше само някви грамадни размери и дори да си бях харесала нещо щеше да ми стои като чувал ... [-(

ocean_breeze
10-12-2008, 20:54
аз лично смятам, че в Кенвело има по-хубави неща. В Теранова настина имя яки дрешки но цяла България вече ги носи. А колкото до МАНГО на мен лично не са ми по вкуса :-D

kuklichka_bg
10-13-2008, 19:57
Zna4i v Ruse ima samo Kenvelo Teranova za sajelenie nqma ta v kenvelo E palen t6k otsqkade nomeraciqta im parvo e nqkfa i az nz kfa ediniq nomer mi golqm drugiq malak 4e sq dankite sa mi golemi

Tam v Kenvelo dnes hodih i ho bokluci tapi dre6ki nai mnogo 1 2 problqsaka koito sig sa 100 lv koito za bluzka ne gi davam taaka 4e az sega si haresvam mizy fashion :smt007

p1nk_girl4e
10-13-2008, 20:04
Kenvelo anywhere има много яки неща аз от там си взимам най-често обеци и герданчета ,а в терранова е много плоско (въпреки,че в момента съм с блуза на Kenvelo а отгоре с потник I LOVE TERRANOVA.)

LipSoFAnAnGel
11-09-2008, 05:38
Zna4i v Ruse ima samo Kenvelo Teranova za sajelenie nqma ta v kenvelo E palen t6k otsqkade nomeraciqta im parvo e nqkfa i az nz kfa ediniq nomer mi golqm drugiq malak 4e sq dankite sa mi golemi

Tam v Kenvelo dnes hodih i ho bokluci tapi dre6ki nai mnogo 1 2 problqsaka koito sig sa 100 lv koito za bluzka ne gi davam taaka 4e az sega si haresvam mizy fashion :smt007На мен най много ми харесва Кенвело . В Русе нямаме, но като ходих във Варна си взех една блуза и от Теранова, от Манго нищо не ми харесва..Много обаче ми хареса магазина New Yorker искам и в Русе да направят такъв :? Колкото до Mizy..този магазин отначало ми харесваше ама после носят едно и също в различни цветове, което е ужасно тъпо, а да не кажа, че моделите са и от миналата година

temari1785
11-09-2008, 06:19
С Теранова е половин София и селяци които са в София. Тфа е най-циганската марка уж престижна а вътре хората пазаруват на килограм... :-x

.
Вероятно имат мангизи :D Колкото до темата аз съм наи - доволна от манго

OtherDimension
11-09-2008, 07:32
Не мога да разбера как може да сравнявате Кенвело с Теранова например.. щото четох мнение в една тема,че било Кенвело и Манго мн зле :-o . Аз лично мисля,че имат много хубави неща и мн качествени ( разбира се има и тъпотии,ма то от вкуса си зависи).А любимата Теранова,за мен е боклук и въобще е достаа зле,за разлика от Кенвело и Манго.Нз как може да се праи сравнение даже,тея илиенски боклуци и качеството на другите две марки.Вие какво мислите..
кенвело е същият боклук, който в Европа се продава за броени евро, а тук гъзарчетата го мислят за световна модна икона.... смяяях, смяяях

titinkaa
11-09-2008, 08:04
аз харесвам най-много от тук изброените магазини само Кенвело,аз лично секи месец го посещавам по някой път си копувам нещо,друг път пък не,ама има и хубави неща стига да подаднеш деня след като са заредили стока...един път отивам с една фр и почти всичко се беше изпобрало нямаше мн избор за дрехи,и тъкмо излизаме от магазина и докараха стока :razz: :razz: ама не се върнахме щото нямаше смисъл докато я подретят сичката стока :D иначе има и други магазини например Fox там също редовно го посещавам и ако ми хареса нещо си копувам,нямат много завишени цени малко над нормалните,но има мн интересни неща,скоро бяха пуснали есенно-пролетни блузи на 15.00лв. мн яки бяха...айде стига толкоз от мен :razz:

Pliok0019
11-09-2008, 08:33
Аз класирам дрехите:

1. Теранова
2. Манго
3. Кенвело

И от трите имам, от Кенвело най-вече дънките ми харесват, но от Теранова пазарувам от около 5 години.

buffalo88
11-09-2008, 08:53
Скрийте се с тия смешните марки :lol:

Len4etyYyy
11-09-2008, 09:06
В Terranova се намира рядко нещо качествено и хубаво...докато в Kenvelo от около година все засичам адски грозните дрехи....А по въпроса за Mango съм много доволна... :)

tonie__
11-09-2008, 11:04
нз..аз лично мн хар нещата на Кенвело..имам адски мн блузи оттам,зимните ми якета също :) и съм доволна-качествени са и не са скъпи 8) а в Теранова има интересни неща , но не толкова качествени :? :?

8)

Kras4eto_lp
11-09-2008, 14:51
Теранова е под всякаква критика...ако искаш да срещнеш още 50 човека с неща като твоите там е мястото от където да си купиш дрешки :) От Манго имам малко неща, потниците се разтягат, но от дънките съм доволна - не се разтягат след като го обуя 2 пъти. За дънките от Кенвело не бих могла да кажа същото. Винаги като си взема оттам дънки в последствие се оказват или по къси отколкото трябва да са или са ми прекалено широки или тесни. Някой от блузите и суичърите се разтягат, а други не. Най-доволна съм от якетата. :)

tonie__
11-09-2008, 15:20
Най-доволна съм от якетата. :)


+5687264 :grin: :grin: 8)

mim4y_
11-09-2008, 19:52
Незнам но аз предпочитам Кенвело пред Теранова
Многоо от дрхите ми са Кенвело и сам супер доволна

ама секи с вкуса си

sweet_bunny
11-09-2008, 20:42
За този сезон и зимата имам много неща от кенвело.Просто незнам-винаги си харесвам неща и хващам промоции.В Манго нещо...,пък в града в който аз живея няма Теранова.Засега от Кенвело попадам на скъпи и качествени неща,дано и занапред.

Liar
11-10-2008, 13:56
Истина е,че в чужбина тези марки са съвсем обикновени,а хората,които тук ги носят се имат за голяма работа и после ходят един месец с торбичките от там :D Тва е друга тема,но тук повечето хора получават около 500лв на месец и едно е от тия пари да отделиш 100 лева за дънки,друго от 2000 евро средна,ако си в Германия,например.
Не по-малко глупави са и онези,които казват,че това не са марки...Ми хубаво,някой да ви кара да си купувате???
А аз имам един въпрос...Къде има Манго и Ню Йоркър в Плд?

111111111
11-14-2008, 16:36
Кенвело определено повече ми харесва от Теранова, имат по-яки моделчета дрехи и дънки, макар че и от Теранова имам много дрехи (главно потници). Днес си купих зимно яке и много си го харесвам и тая промозия купи за 200, плати 100 е много оферта. Яке за 146 кинта ми излезе за не повече от 50 :)

moon_flower
11-14-2008, 18:21
От всичките нито една не харесвам...Манго наистина е супер прехвалена марка,в Европа избощо не я ценят.Кенвело...за мен са некачествени и имат много малко модели.А Тера Нова просто няма смисъл да бъде коментирана...но е факт,че доста хора пазаруват от там.

krisscha
11-14-2008, 21:06
По принцип...Теранова и Манго само съм ги чувала :D Въобщее си нямам идея какво и защо има в техните магазини!Но ми е направило впечатление,че в магазините на Кенвело има доста семпли и много готини блузки...Аз дори и яке си взех от там.Всички ми казват,че е страхотно,а и цветът му рулира!Не си падам по фешънско облекло (не влагам някакъв негативен смисъл в думата...този път :D) ,но в Кенвело пазаруват всякакви хора с всякакви вкусове и за всеки има по нещо...

varnen4e
11-15-2008, 12:17
Едно е италианска марка, друго е еврейска.. все пак...

Marge
11-15-2008, 12:58
В теранова има интересни модели, докъто в Кенвело има доста тъпи модели, дънки посмъртно не мога да си харесам от там, суичърите им са гадна имитация на колекцията на Миси Елиът за Адидас, единствено тениски имат сладки, аз наскоро си купих една лилава със заека Бъни и супер много ми харесва :)

malka_zapushalka
11-18-2008, 19:13
Едно е италианска марка, друго е еврейска.. все пак... oo da terranova golqmata italianska marka -> drexi na kilogram. Kazvash go se edno e nekva super prestijna pa vsashtnost sa nekvi dolnoprobni parcalaci si4ki drexi

buffalo88
11-18-2008, 19:42
гъзенвело

UFOs
11-18-2008, 19:46
Ако си копувате "марковите" дрехи от МОЛ-а в София,считайте,че носите дрехи направени в Дупница,продадени в Италия и от Италия в МОЛ-а.Тера нова,Кенвело...ако бяха истински марки,а не дубликати шити в Индия щях да се гордея,че имам такава марка по себе си :P

Jo_Ni_To
11-18-2008, 22:40
Ем брат ми е шеф на Кенвелото в Русе :P :P :P Мене лично ми харесват дрехите..Има за най-различки вкусове и предпочитания...повечето ми дрехи са оттам и съм доволна :) :) :grin:

Izzy_
11-19-2008, 17:34
ТераНова-ужас,Кенвело-два пъти по-голям ужас.Не знам,но последният път,когато бях в Mall of Sofia и когато влязох в ТераНова и Кенвело(особено) просто..ужас.Кой би облякъл тези боклуци не знам.. :?

Briseis
11-19-2008, 20:43
не мога да разбера какви "марки" за тези...
аз ги приемам като фирмени дрехи, пък и цените не са чак толкова високи.

дрехи имам само от кенвело, но не винаги съм оставала доволна.
обаче си взех много готин бански това лято от там

а зимното ми яке от кенвело е на 2 години и все още се държи

но определено не се хваля наляво-надясно...
аз разбирам да беше нещо версаче, армани...пък то кенвело... че и се късат

OtherDimension
11-20-2008, 07:05
ТераНова-ужас,Кенвело-два пъти по-голям ужас.Не знам,но последният път,когато бях в Mall of Sofia и когато влязох в ТераНова и Кенвело(особено) просто..ужас.Кой би облякъл тези боклуци не знам.. :?
извинявай, ти какви дрехи носиш?

Mpamop
04-29-2009, 10:24
Вчера си купих дънки, у нас видях че имат дупка .... смениха ги. На новите ръба на единия крачол е крив със 5-6 см. Просто ужасна марка ... отврат. 110 кинта на вятъра. За тези пари съм си пазарувал прекрасни бенетон , мотор ....

Mpamop
04-29-2009, 10:27
имам в предвид - кенвело-то

guinessgirl
04-29-2009, 11:08
дънките и панталоните-не,но горните дрехи много ми харесват.

супер много тениски и суичър имам от Kenvelo.

LittlePrincess
04-29-2009, 11:19
em v ruse nqma teranova amm nqkolko fr sa si kupuvali ot dr gradove i mi haresvat nne6tata pak i znam 4e ne sa skapi
Onq den hoih da si kupq danki v kenvelo merq eidn nomer pluvam v nego merq po malki ne moga pak da vlqza i mn sa im gadni razmerite za pove4e ne si zalujavat parite i sa nqkfi gluposti kenvelo sux ;] xax

Absolutno te podkrepqm!Mnogo mi e stranno kato trygna iz ulicite i vsi4ki sa s ednakvi drehi...ot Kenvelo:] A puk za Terranova i Mango...Ne mislq 4e sme zagubili mn ot tova 4e v ruse nqma :)


Аз па мога да кажа, че в София всички са в ТРН и е много смешно, наистина. Аз лично мога да си харесам неща и от двата магазина, преди един месец си купих страхотно якенце и блузка от Кенвело..

DiScOnEcTeD
04-29-2009, 17:14
абе преди само от кенвело си зимах всичко а сега стана селяния от сякаде ... :shock: :shock:

moon_flower
04-29-2009, 18:28
На мен нито една марка от тези не ми харесва.Теранова няма какво са я коментирам...ебати клошарията.В Кенвело пак са некачествени дрехите и повечето им модели са просто много обикновени.А пък Манго може би направо блести на фона на тия два магазина.Въпреки че и там има некви адски некачествени боклуци.Имаше миналата година едни шалове за по 40 лева ли колко бяха...е една приятелка си купи и шала след 1 седмица прокъсан на шева. :?
А казвате,че цените били космически в магазините в мола.Ми то мола не е единственото място в света,където се пазарува.Има Графа и Витошка също.По Графа пък специално колко магазини има с нормални цени...

Izzy_
04-29-2009, 18:39
ТераНова-ужас,Кенвело-два пъти по-голям ужас.Не знам,но последният път,когато бях в Mall of Sofia и когато влязох в ТераНова и Кенвело(особено) просто..ужас.Кой би облякъл тези боклуци не знам.. :?
извинявай, ти какви дрехи носиш?
Зависи какво имаш впредвид...

teenems
04-29-2009, 18:55
чесно казано се ми е тая :теранова ,манго,кенвело хич не ми пука :smt040 .много от дрехите са ми на теранова ! оня ден влязох в кенвело и гледам някво яке 117 лв. па някъв тънък шушляк никога няма да си го купя . дрехите ми от теранова са ми качествени нищо им няма :-| ..

Carmen_Kass
04-29-2009, 19:15
Теранова- УЖАС,няма какво да я коментирам
Кенвело-Прекалено спортни ми идват за вкуса... не ми харесват особено
Манго- Като че ли най-много ми допада от 3-те

А вярно е и твърдението,че в света,това са си просто марки,който не блестят кой знае с какво и са за по-масовата част ( не влагам лоши чувства).И в крайна сметка всеки си има стил и вкус,и сам решава.

Sweetytoo
05-04-2009, 16:46
В останалите държави теранова и бенетон са най-некачествените и евтини стоки,а тук са едва ли не едни от най-баровските магазини.В никакъв случай не мога да сравня ккенвело с теранова,защото кенвело е скъп и качествен магазин!!!

bloodyF
05-04-2009, 17:04
теранова-не знам какво продават
кенвело-много скъпо за някакви парцали ..
манго-ходила съм само в магазин в Испания и имаше хубави неща ..имам блузки от преди 2 години,които не са мръднали

stealthyGirl
05-04-2009, 17:30
Манго, Кенвело>Теранова
Така мисля и аз. :) Иначе и Терановата я харесвам, но повече другите две.

anity92
05-05-2009, 08:47
хмм.. аз пък имам доста дрешки от Теранова и ми харесват смисъл не са зле.. обаче има и големи парцалки :? гледаш го хубаво на вид а у и после облечеш го два три пъти и станало на нищо ;xx .. за Манго нямам мнение щото от там не си пазарувам.. пък за Кенвело наистина размерите им са някфи преебани така че за мен Теранова си е най-добре.. може дрешките им да не са кой знае кфо ама мен си ме кефи :)

Dundy
05-05-2009, 10:50
ми аз смятам,че от всяка марка има боклуци и качествени.Сега то е ясно,че не са големите марки,но все пак,на когото не му се птъскат пари за дрехи може да ходи там.Аз за манго не знам нищо ,но от теранова съм си взимала дънки и много потничета и блузки.Дънките са супер,блузките обаче са мн зле.Кенвело са по-качествени и на мен ми харесват много повече,обаче искам да кажа нещо.Аз като си купувам български дрехи или просто дрехи от кварталния магазин,се оказват 100 пъти по-здрави и качествени от чуждестранните марки

guinessgirl
05-05-2009, 10:54
оффф,размерите били объркани..

нали за това има пробни,бе

happyfacex
05-05-2009, 19:12
TRN*^ Всеки си има вкус хем са евтини хем цените са ниски

hrisi7uuu
05-05-2009, 19:29
Ми за мен най-качествени са дрехите на Манго ,но са за лелки и не са на много достъпни цени! :-x В Кенвело също има сладки блузки и якенца, но само това.Най-много ми допада Теранова и да не кажа, че повечето ми дрехи са от там!Не мога изобщо да кажа , че се парцали пък и да са такива аз си ги харесвам 8-) :-D !А и да съм поредната селянка в София пак не ми пука, защото си се харесвам като "селянка" :D
П.п. Поздрав са всички "селянки" като мен пазаруващи в Теранова! :-) :-) :-)

Isabelle
05-05-2009, 19:32
Ем в Русе си нямаме нито Манго нито Теранова, долу горе стават нещата в Кенвело, но аз не се обличам спорто тей че рядко ми харесва някоя блузка.. иначе дънките ми харесват :)

In4iTu_
05-05-2009, 19:38
Не знам защо сравнявате Манго със Кенвело... според мен нямат нищо общо като качество..на Манго нещата са доста по-качествени(следователно и доста по-скъпи) :)
А това Кенвело срещу Теранова...аз имам повече неща на Теранова, не знам защо, но просто като вляза в Кенвело никога нищо не си харесвам. Мисля, че имам само 1 или 2 блузи :-o

sladkish_14
05-05-2009, 20:26
Какво значение има ? В смисъл аз като ида по центъра по Пловдив влизам във всичките магазини и където ми хареса от там си взимам .. Терановата е модерна , всички яки дрешки са там и на достижими цени може би затова толкова много се пазарува в нея ,, Останалите магазини който си споменала също има качествена стока но на някой не им е по джоба ,, :)

t1n4e7o
05-06-2009, 06:58
Аз пък мога да ви кажа, че за мен всичко е боклуци... Надути цени и марка.. Само това е.. :?

kyker4y
05-06-2009, 08:53
в террановатаа
или кенвелотоо
едно от двете беше
видях едни панталони 3/4
и струваха
60 леваа и нагорееее

woshata
05-06-2009, 13:01
От теранова пазарувам когато имам нужда от ежедневно количество, а не от ограничено и качествено 8-)
Дрехите в манго ми харесват, но в кенвело не знам и аз защо твърде рядко влизам. Нямам впечатления.

Izzy_
05-06-2009, 16:42
В останалите държави теранова и бенетон са най-некачествените и евтини стоки,а тук са едва ли не едни от най-баровските магазини.В никакъв случай не мога да сравня ккенвело с теранова,защото кенвело е скъп и качествен магазин!!!
Яяя дай пак.. :razz:

titinkaa
05-06-2009, 19:29
от Kenvelo съм доволна и ми харесват,а за Terranova нямам мн добро впечетление освен че има повечето дрехи са за emo girl а тях ги мразя :?

mnool
11-05-2010, 16:09
значи в интерес на истината кенвело лично на мене по ми харесват нещата

mecheeeee
11-05-2010, 16:18
80% от дрехите ми са от кенвело 8-) (Става въпрос за всичко друго освен дънки ... имам само 2 чифта от там ) :)
ии тези дни ще отида да си накупя още някои блузки , жилетки .... в момента има " купи за 150 , плати 75 " :D

fuckme
11-05-2010, 16:46
мии не знам... аз лично имам повече дрехи от теранова по простата пречена, че повече съвпада на стила ми.. пък дали са боклуци не ме интересува особено, защото аз една дреха я нося най - много година- година и половина макс. доволна съм от всичките си покупки. ии да, теранова определено НЕ е за ЕМО гърлс.

bebzgirl
11-05-2010, 17:20
На мен просто дрехите на манго не ми ''влизат'' в стила ... тях майка ми ги харесва и наистина са качествени ... терановата има и качествени неща но има и големи боклуци ... а на кенвело са им качествени нещата ама дънките им не ме кефат :( та вв гардероба си имам доста неща от терановата и кенвелото ... не ме нападайте това е мое мнение =)

Minerva
11-05-2010, 18:47
Аз в тва Кенвело не знам защо никога нищо не мога да си харесам :? Няма, няма и видя някой с нещо хубаво, питам го от къде е, вика "Кенвело" и като ида нищо не ми харесва. С Ню Йоркър същата работа.

Cucko0
11-05-2010, 20:06
имам няколко тениски и 2-3 потника от KENVELO ,но бих казала ,че нещата на KENVELO и TERRANOVA са боклуци ;)

roshlichka
11-05-2010, 20:33
KENVELO имат ебаси некадърните дрехи ? Кво им харесвате освен че магазина и направен яко

подкрепям!

Bllqq
11-05-2010, 20:48
В Теранова са супер некачествени нещата!! Едни дънки си бях купила и за няма и месец се перотъркаха и накъсаха :( . А и по тениските им има дефекти. А от Манго примерно миналата година за рождения ми ден ми бяха подарили къси гащи, елече и тениска и супер много ги носих, но все пак няма и на едно място скъсано. За Кенвело не знам имам от там само една туника, нова е. Ще видим и тя колко ще издържи 8-) .

fuckme
11-06-2010, 05:37
а, още нещо. защо набутвате манго, този магазин няма нищо общо с кенвело и теранова... стилът е мнооооого по - различен! иначе имам една рокля от там, две години не е мръднала.

DesireToFire
11-06-2010, 09:28
Имам суууупер много дрехи от Кенвело. Като цяло повечето неща не ми харесват, просто не са мой стил, но винаги ще се намерят 2-3 в които просто ще се влюбя. Имам тениски от 2-3 години вече от там и нищо им няма. Обаче пък имаше една блуза която сега наистина стои като парцал. Така че зависи на аккво случих явно.

Minerva
11-06-2010, 10:54
И друг път съм казвала май, обаче аз от тая Теранова съм доволна. Смисъл доста неща имам от там и са още здрави и нищо им няма, като ги пера и ги суша постоянно без да им обръщам особено внимание. То като идеш в магазина и видиш и пипнеш се вижда кое е от гадна материя и кое може да се прецака. Гледам такива неща да не си взимам, но за тия пари с гледане можеш да си вземеш добри неща.

Sintya
11-06-2010, 13:39
Не харесвам Кенвело, никога не съм си харесвала нищо от там. Имам дрехи от Теранова, Орсей, Тайли, Калиопе (!?) ... и някои са били качествени, други - не. Въпреки, че Тайли си ми остава най любимия магазин. Уникални модели.

SummerDream
11-06-2010, 14:35
Абе всичко си е до вкус, пък и Мангото е далеч от стила на дрешките в Теранова и Кенвелото..В Мангото са си много по-качествени дрехите..Дрехите в Терановата и Кенвелото са по-ежедневни, не мисля, че има място въобще за няк`во сравнение..

ParisHilton
11-08-2010, 12:52
Мисля, че всеки има мнение.
Аз също харесвам много повече дрехите на Кенвело, но в интерес на истината имам повече неща на ТераНова/Принципно дрехите им са адски кичарски, но смея да твърдя, че от време на време се намират и не чак толкова лоши нещица на достъпни цени/

Но примерно има хора, които са си взели едно-две неща на Манго/Кенвело, после като са изпрали дрешката няколко пъти са се разочаровали от качеството и ест.няма как да имат добро мнение за марката.
След време си купуват дреха от теранова и остават доволни.

Въпрос на късмет е.Не може да се съди за една марка дали е добра или лоша, преди ти самият да станеш собственик на дреха оттам и да провериш.
Напълно си права.Аз мисля,че и трите марки имат и много грозни и много некачествени неща и трудно да си харесам нещо,но пък се случват наистина готни работи според моя вкус де..но някак си
Теранова ми е по парцалива нз



+1 :)

kris4eto15
11-30-2010, 17:59
В Теранова има и качествени неща , но трябва да имаш късмет . Аз например си взимам дънките от там , а те са по 50 лева и нагоре.Едни ги бях носила цяла година непрестанно и нищо им няма . Но имам тениски които от първото пране стават на парцал :x От кенвелото имам няколко неща и бих казала , че са качествени . Абе зависи от това дали имаш късмет :)

Paramour
11-30-2010, 19:31
Мии от Кенвело.. наскоро си взех няколко неща.. не знам още колко ще изкарам с тях.
За теранова: взимала съм си разни неща.. вярно, че си зависи от самата дреха, но тези, които съм си взела, не са мръднали.

п.п. темата е от 2008 :lol:

cherry97
12-21-2010, 17:32
Хм..ами на мен лично повече ми харесва Kenvelo, защото имат много хубави и качествени дрехи.Отделен въпрос е, че не винаги има хубави, но всеки с вкуса си.Относно Terranova- имам дрехи и на тази фирма, но качеството им според мене е не по добро от на Kenvelo.Забелязала съм, че повечето магазини на Terranova има много кичести и скучни дрехи.Поне това е моето мнение : ) ..Но Mango също е много добра марка, макар, че от 3тите коментирани марки най-много ми допада Kenvelo ;) :) :P

Rebirthing
12-22-2010, 08:33
От трите марки най-много харесвам Mango, въпреки, че цените им в България са доста завишени (и не само в България, ами и във Великобритания беше така :( ). Mango обаче са в друг стил, така, че не знам защо трябва да се сравнява с другите две марки. Kenvelo ми е твърде casual, същото се отнася и за Terranova (въпреки невероятния кич който често предлагат). Цените и на двете марки, не отговарят особено на реалността, за толкова пари мога да си взема нещо от Zara.