PDA

View Full Version : Хахаха ! Метъл хейтъри МРЕТЕ !



fuck_brainpants
09-10-2008, 19:20
http://zdrave.bg/?c=n&id=4220 а четете е бунаци ! "Метълите са депресирани и склонни към самоубииства" :D:D:D:D хахах ама чакайте забравих пише се метАлите :lol: :lol: :lol: :lol:

xXxScreamxXx
09-10-2008, 19:36
Ами според мен тфа за характера и музиката вярно ...
ся кат слушам някфа умряла музика ще се сдуам/ядосам и т.н.
а ако слушам нещо яко дет ми е на душата .. настроението ще е съвсем др :)

MetalL
09-10-2008, 20:46
...метълите(ние) са(сме) по склонни към убиване,отколкото самоубиване...


абе...тъпа работа...колко са "изостанали"..явно говорят само за баладите...я да им пуснем як норвежки блекметъл та да се чудят...тъпа раута..ама мн тъпа..

CtrlAltDel
09-10-2008, 22:49
Въпреки това специалистите са убедени, че в мнението за привържениците на метъл саунда като мрачни, груби и дори склонни към самоубийство хора няма нищо вярно.
Пхахаха, научи се да четеш :P
Аман от злобни простаци.

lsd43
09-10-2008, 22:52
Нещо са се объркали с емо стилът.

LINKNOT
09-10-2008, 22:58
Нещо са се объркали с емо стилът.

Кое са объркали?


Въпреки това специалистите са убедени, че в мнението за привържениците на метъл саунда като мрачни, груби и дори склонни към самоубийство хора няма нищо вярно.

За това също мога да се съглася.


..а поклонниците на хеви метъла – добронамерени и непринудени..

;-)

Swinkenhoffer
09-11-2008, 08:35
Да се самоубиват, квото искат да правят. Колкото по-малко метъли, толкова по-добре.. пфф. 8-)

lsd43
09-11-2008, 11:08
Нещо са се объркали с емо стилът.

Кое са объркали?


Въпреки това специалистите са убедени, че в мнението за привържениците на метъл саунда като мрачни, груби и дори склонни към самоубийство хора няма нищо вярно.

За това също мога да се съглася.


..а поклонниците на хеви метъла – добронамерени и непринудени..

;-)

Не ,бе имах предвид ,че са объркали емотата с метълите,както и да е.

fall_out_girl
09-11-2008, 11:33
Ццц Метълите били склонни към самоубийство...Скоро сигурно и чалгарите ще се самоубиват и незнам ще остане ли народ...

Disrespect
09-11-2008, 11:56
Да се самоубиват, квото искат да правят. Колкото по-малко метъли, толкова по-добре.. пфф. 8-)

ще можем да дишаме...файнъли!

tarataika
09-11-2008, 12:36
верно, че сме по-склонни към УБИВАНЕ на гадни паразити, дето се правят на интересни от рода на емота, фешънчета и най-вече чалгарчета. Тия хорица само хабят безсмислено ценния въздух на планетата

gsh
09-11-2008, 13:26
Да живеят потните с мазни коси метъли !

Cryptica
09-11-2008, 13:30
Хахаха! Забавна статийка! Излиза че нямало много разлика между тези, които слушат класическа музика, и метълите! :-D То при мен е така, аз слушам и двете, а характера ми е точно описан тук - "са плахи и често дори срамежливи, а поклонниците на хеви метъла – добронамерени и непринудени" - направо ми е комбинация от двете. :D

chester_love
09-11-2008, 13:33
боже :D метълите били склонни към самоубийство :D :D както казахте по горе по скоро към убийство..ама то в БГ хората не четат не се интересуват от нещата и праят клипове и изказвания без да знаят..с което стават доста смешни

SuNsEt
09-11-2008, 14:38
Ей ся ше си нарежа вените :( ...След прочетенето вече няма смисъл да живея.Ще се самоубия! 8-) 8)

krisscha
09-11-2008, 16:18
Ахахах...Точно пък на подобни статии в нета мнооого им вярвам!Не съм метЪлка,нито пък метАлка.Ама достатъчно подобни боклуци съм чела...Например,в една статия пишеше,че инди феновете са лентяи и свити хора,а рок ен рол почитателите-с голямо самочувствие...Добре де,ама тези два "коренно различни" стила доста често се преплитат и дори се обединяват..Ама нали...Феновете са къмплийтли дифърънт...Ноу адър уей! ;) :lol: