PDA

View Full Version : за Вашето Бижуу :)



LoF_Is_pOIsOn
09-10-2008, 19:42
Ако правите гривна,гердан... за приятеля/ката си какво ще пише на него?! Мястото е малко и сте ограничени в романите си :-D нещо култово ли ще е или нещо лично... споделетее :D

п.с. изв се ако има такава тема, но са 343 .. не искам и да си помислям, че трябва да ги прегледам

denuutu
09-10-2008, 20:03
ми ще сложа маниста сърчице :-P

snike
09-10-2008, 20:09
ima edni kojeni verijki i kym tqh prodavat bukvi4ki 6te si vsema bukvi s imeto na 4oveka na koito podarqvam i 6te gi naredq ili ako e za gadjeto 6te naredq moeto ime

FeelMe
09-10-2008, 20:19
az puk bih napisala nqkoq duma ili fraza koqto samo nie znaeme kakvo ozna4ava.smisul moje da ima nqkakvo zan4enie poprincip,no za vas tova da e ne6to naistina li4no i ne6to koeto e svurzano sus skup za vas spomen. :)

Madness
09-11-2008, 08:57
az puk bih napisala nqkoq duma ili fraza koqto samo nie znaeme kakvo ozna4ava.smisul moje da ima nqkakvo zan4enie poprincip,no za vas tova da e ne6to naistina li4no i ne6to koeto e svurzano sus skup za vas spomen. :)
Нещо такова,да.
Аз бих написала шуга :-D

cherinka
09-11-2008, 11:00
Оня ден си мислих сега като наближи март месец ква мартеничка да му взема и какво да пише на нея. 8-)
И измислих "За моя любовник" или "За най-страстния любовник, с обич еди си кой" хаха
абе не знам, никога не са ме влечали тия "Обичам те", "Завинаги в моето сърце", "ти си всичко з амен", "С много любов за моето мило" хаха :lol:
и такам :P

Та, моята идея към теб я разбра 8-)

yuyuto
09-11-2008, 11:29
Еми зависи от характера на човека, на който ще го подарявам... Ако ще е на моята фр, която наскоро имаше рд, ще е с черепчета и това много ще я зарадва, другата ми фр пък ще хареса нещо по-оригинално да е, нещо, което друг не може да има и това много би я зарадвало... Абе зависи от човека... :)

BlackWings
09-11-2008, 11:32
Ние с бившия ми приятел си бяхме направили висулки , те са стъклени и отвътре има зрънце от ориз и някаква течност която служи като лупа. На зрънцето с ориз един човек който се занимава специално с това написа имената ни :oops:
По късно този същият човек го видях при Слави в "Кандидати за слава" :)

sherry
09-11-2008, 12:36
31.08.2002
Това е датата на която тръгнахме.

Madness
09-12-2008, 08:00
31.08.2002
Това е датата на която тръгнахме.
УоУ
Браво :)
Аз си мислех,че мойто е много 8-)

Spider4eto
09-12-2008, 08:36
Ние с бившия ми приятел си бяхме направили висулки , те са стъклени и отвътре има зрънце от ориз и някаква течност която служи като лупа. На зрънцето с ориз един човек който се занимава специално с това написа имената ни :oops:
По късно този същият човек го видях при Слави в "Кандидати за слава" :) лооол това е било супер яко, и аз го гледах, а той нещо като ателие ли има? Ако има къде е? 8-)

Иначе по темата и аз бих написала някаква думичка, която само ние си знаем :)

Madness
09-12-2008, 09:07
^По морето ги има много

Spider4eto
09-12-2008, 09:17
Е нема да си вдигна гъза чак до морето 8-) , надявах се някъде из София :-o

krisiiiiito
09-13-2008, 09:17
ко стаа? :D

мм не .. едно ОБИЧАМ ТЕ е достатъчно :) :-)

_showy_
09-13-2008, 09:21
Не мисля, че бил сложила надпис... :) Или пък, ако напиша нещо, то ще бъде кратко и закачливо. :)

rakiQ
09-13-2008, 09:47
ОООООООООФФФФФФФФФ КФИ СА ТЕЯ ГЛУПОСТИ БЕ :razz: :razz:

BlackWings
09-13-2008, 19:30
Ние с бившия ми приятел си бяхме направили висулки , те са стъклени и отвътре има зрънце от ориз и някаква течност която служи като лупа. На зрънцето с ориз един човек който се занимава специално с това написа имената ни :oops:
По късно този същият човек го видях при Слави в "Кандидати за слава" :) лооол това е било супер яко, и аз го гледах, а той нещо като ателие ли има? Ако има къде е? 8-)

Иначе по темата и аз бих написала някаква думичка, която само ние си знаем :)

Аз съм от Поморие , и аз късмет тоя човек лятото точно тук си взима сергийка на главната улица , и всъщност много добре му върви търговията - тая година го гледах - вдигнал цените 8-)
Много е готино защото има голям избор от формички и цветове , освен това можеш да си направиш не само висулка за врата , но и гривна и ключодържател. :)

Spider4eto
09-16-2008, 07:55
Ние с бившия ми приятел си бяхме направили висулки , те са стъклени и отвътре има зрънце от ориз и някаква течност която служи като лупа. На зрънцето с ориз един човек който се занимава специално с това написа имената ни :oops:
По късно този същият човек го видях при Слави в "Кандидати за слава" :) лооол това е било супер яко, и аз го гледах, а той нещо като ателие ли има? Ако има къде е? 8-)

Иначе по темата и аз бих написала някаква думичка, която само ние си знаем :)

Аз съм от Поморие , и аз късмет тоя човек лятото точно тук си взима сергийка на главната улица , и всъщност много добре му върви търговията - тая година го гледах - вдигнал цените 8-)
Много е готино защото има голям избор от формички и цветове , освен това можеш да си направиш не само висулка за врата , но и гривна и ключодържател. :) Мерси много, явно догодина, ако с мъжо сме още заедно, като съм на море, ще отида до Поморие, да му взема :D

Blab
09-16-2008, 14:10
не ми трябват думи

pepita87
09-16-2008, 19:54
Ние с приятеля ми имаме верижки с имената ни,той носи верижка с името ми и съответно аз с неговото.