PDA

View Full Version : kakvo da napravq za da razbera 4uvstvata mo ???



boleznena_lubov
09-10-2008, 22:51
kak da zapochna ;( ... zapoznah se s edno mom4e ot dr grad (sf) vidqh go na edna exkurziq vlubih se :X polse mu se vkl v skype ... i ot purviq den zapo4nahme da si kazvame kolko se haresvame ... kak kato me vidql dr nqmalo zna4eni ... spored nego e lubof ot pruv pogled ... na 3tiq den mi kaza 4e me obi4a ... ne povqrvah ... posle na 5tiq idva v moq grad samo zaradi men ... proguljihme sled tozi den da podurjame vruska po tela ... i pak da si kazvame kolko se obi4me ... dokato az naistina go obiknah i ne znaeh toi dali men naistina me obi4a... mina se vreme ohladnq kum men ... posle se sre6tnahme pak vsdi4ko be6e idealeno ... o pak si trygna ;( sled vreme skusah s nego za6toto toi se durje6e studeno ... KAMUK ... i uj sega 6te sme fr ... da no sled vreme toi pak zapo4na da mi kazva kolko me obi4a kak ne me e zabravil edinsvenata koeto obi4a za koqto go bolii i z povqrvah :S dovrih mu se pak ... i taka pi6ehme po skype obajda6e mi se ... zapoznah go s roditeli te mi i toi s negovite ... govore6e mi daje kak samo da stanem na 18 6te sme zaedno postoqnno ... i sled mesec mi istyrsva kolko e oburkan kak ohladnql i vsqkakvi takiva ... no mi bil obe6tal 4e vinagi 6te sme zaedno ... posle bqha nekfi romani kak samo men obi4a kokoe glupav 4e me e zagubil ... i taka sdobrihme se dokato toi ne re6i 4e trq skusame da no slde 5 min si promenq re6enieto a az ve4e furgam div oves ot qd kak nz kakvo iska :@ taka de minavat meseci ... meseci v slqpata mi lubof ... vs den pla4 :X do dnes kogato mu kazah sbogom za vinagi ... i toi prehvurli vinata na men kak sum go preebala kak ne mi puka za men :X a ot vutre ne6to mi kazva 4e ne e iskren ... aaa propusnah da kaja toi mi izneveri vednuj a az prostih ... :X ohh tova e nakratko :| :O ;(

Prelude
09-10-2008, 23:04
kak da zapochna ;( ... zapoznah se s edno mom4e ot dr grad (sf) vidqh go na edna exkurziq vlubih se :X polse mu se vkl v skype ... i ot purviq den zapo4nahme da si kazvame kolko se haresvame ... kak kato me vidql dr nqmalo zna4eni ... spored nego e lubof ot pruv pogled ... na 3tiq den mi kaza 4e me obi4a ... ne povqrvah ... posle na 5tiq idva v moq grad samo zaradi men ... proguljihme sled tozi den da podurjame vruska po tela ... i pak da si kazvame kolko se obi4me ... dokato az naistina go obiknah i ne znaeh toi dali men naistina me obi4a... mina se vreme ohladnq kum men ... posle se sre6tnahme pak vsdi4ko be6e idealeno ... o pak si trygna ;( sled vreme skusah s nego za6toto toi se durje6e studeno ... KAMUK ... i uj sega 6te sme fr ... da no sled vreme toi pak zapo4na da mi kazva kolko me obi4a kak ne me e zabravil edinsvenata koeto obi4a za koqto go bolii i z povqrvah :S dovrih mu se pak ... i taka pi6ehme po skype obajda6e mi se ... zapoznah go s roditeli te mi i toi s negovite ... govore6e mi daje kak samo da stanem na 18 6te sme zaedno postoqnno ... i sled mesec mi istyrsva kolko e oburkan kak ohladnql i vsqkakvi takiva ... no mi bil obe6tal 4e vinagi 6te sme zaedno ... posle bqha nekfi romani kak samo men obi4a kokoe glupav 4e me e zagubil ... i taka sdobrihme se dokato toi ne re6i 4e trq skusame da no slde 5 min si promenq re6enieto a az ve4e furgam div oves ot qd kak nz kakvo iska :@ taka de minavat meseci ... meseci v slqpata mi lubof ... vs den pla4 :X do dnes kogato mu kazah sbogom za vinagi ... i toi prehvurli vinata na men kak sum go preebala kak ne mi puka za men :X a ot vutre ne6to mi kazva 4e ne e iskren ... aaa propusnah da kaja toi mi izneveri vednuj a az prostih ... :X ohh tova e nakratko :| :O ;(
На колко си? Иначе по темата ,по -добре го зарежи ,като гледам какво си направил и как е постъпил с теб ,това според мен е правилното решение
btw пише се ''чуствата мУ ,а не чуствата мО''!

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:06
xax ms 4e em popravi :D znam nooo nqkoi pyt kato se iznervi6 i skusa6 s lubofta na jivota si (pone taka mislq za momenta ) ne te ebe mn kak se pi6e :) i na 15 sm

Lacey_66
09-10-2008, 23:11
:shock: Кофти раота .... виж ... няма да стане с тоя пич ... явно е някво копие на един мой слу4ай ... но колкото и да ти е трудно да го забравиш тва е най доброто решение ... той явно наистина незнае кво иска ... как ше си мени мнението на 5 мин .... :? такива като него са много .... прази думи празни обещания .... а след тва ... ти си виновна за всичко ... просто няма смисъл ... да се занимаваш .... пи4а те върти напред назад .... сега е твой ред покажи му 4е можеш и без него :-) :-) :-) :-) :-) УспЕх !!! :-) :-) :-)

anichkaaaa
09-10-2008, 23:14
:shock: Кофти раота .... виж ... няма да стане с тоя пич ... явно е някво копие на един мой слу4ай ... но колкото и да ти е трудно да го забравиш тва е най доброто решение ... той явно наистина незнае кво иска ... как ше си мени мнението на 5 мин .... :? такива като него са много .... прази думи празни обещания .... а след тва ... ти си виновна за всичко ... просто няма смисъл ... да се занимаваш .... пи4а те върти напред назад .... сега е твой ред покажи му 4е можеш и без него :-) :-) :-) :-) :-) УспЕх !!! :-) :-) :-)

подкрепям ;)

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:14
ms mn no kak da se zdurja da ne mu pi6a ;X ohhh

Vichko0o
09-10-2008, 23:16
Мацка ще трябва да го забравиш ! В противен случай той ще си прави каквото иска а ти ще си изцяло наранена ! Не си заслужава да се бориш за някой, който няма никакво намерение да се бори за теб ! Забрави го продължи си живота на пред ! Ако продължиш да си с него единствено ще загубиш и ще съжаляваш ! УСПЕХ :)

anichkaaaa
09-10-2008, 23:17
ms mn no kak da se zdurja da ne mu pi6a ;X ohhh
еми всичко зависи единственно и само от теб и от волята ти .. ако наистина искаш да го забравиш просто го направи :)

Lacey_66
09-10-2008, 23:18
ms mn no kak da se zdurja da ne mu pi6a ;X ohhh
еми всичко зависи единственно и само от теб и от волята ти .. ако наистина искаш да го забравиш просто го направи :)

+1 съгласна съм :-) :-) :-)

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:18
mhm qvno se zalugvam samo i samo za da pritypq bolkata ...

anichkaaaa
09-10-2008, 23:30
mhm qvno se zalugvam samo i samo za da pritypq bolkata ...

крайно време е да спреш ;) :)

Prelude
09-10-2008, 23:32
mhm qvno se zalugvam samo i samo za da pritypq bolkata ...
Блокираи го и няма начин да му пишеш!
btw anichkaaaa и модераторите заспаха,ти цял ден висиш във форума :-D

anichkaaaa
09-10-2008, 23:33
mhm qvno se zalugvam samo i samo za da pritypq bolkata ...
Блокираи го и няма начин да му пишеш!
btw anichkaaaa и модераторите заспаха,ти цял ден висиш във форума :-D

ем страдам от безсъние кво да напрая осъди ме :D

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:34
a mejdo drugoto i tova probvah s blockvaneto toi me nakara 4e mu bilo gadno 4e ne e s men i me kara da go block i koga sum po spokoina da go otblock i prez tfa vreme samo mi pi6e6e vuv vbox nekfi pozdrav4eta na tyjni pesni ...

anichkaaaa
09-10-2008, 23:35
a mejdo drugoto i tova probvah s blockvaneto toi me nakara 4e mu bilo gadno 4e ne e s men i me kara da go block i koga sum po spokoina da go otblock i prez tfa vreme samo mi pi6e6e vuv vbox nekfi pozdrav4eta na tyjni pesni ...

аз спирам да пиша, че ... ще кажат пак нещо :-D

boleznena_lubov
09-10-2008, 23:37
:D :-P

Prelude
09-10-2008, 23:42
a mejdo drugoto i tova probvah s blockvaneto toi me nakara 4e mu bilo gadno 4e ne e s men i me kara da go block i koga sum po spokoina da go otblock i prez tfa vreme samo mi pi6e6e vuv vbox nekfi pozdrav4eta na tyjni pesni ...

аз спирам да пиша, че ... ще кажат пак нещо :-D
нее нямах на предвид нещо лошо ,просто прява заключение ,че цял ден висиш във форума :)

Vichko0o
09-10-2008, 23:44
a mejdo drugoto i tova probvah s blockvaneto toi me nakara 4e mu bilo gadno 4e ne e s men i me kara da go block i koga sum po spokoina da go otblock i prez tfa vreme samo mi pi6e6e vuv vbox nekfi pozdrav4eta na tyjni pesni ...

аз спирам да пиша, че ... ще кажат пак нещо :-D
нее нямах на предвид нещо лошо ,просто прява заключение ,че цял ден висиш във форума :)
Ем ти човек без работа не си ли виждала ? :D :D :D
Аничке да не ми се сърдиш ето ти една :-)

anichkaaaa
09-10-2008, 23:44
a mejdo drugoto i tova probvah s blockvaneto toi me nakara 4e mu bilo gadno 4e ne e s men i me kara da go block i koga sum po spokoina da go otblock i prez tfa vreme samo mi pi6e6e vuv vbox nekfi pozdrav4eta na tyjni pesni ...

аз спирам да пиша, че ... ще кажат пак нещо :-D
нее нямах на предвид нещо лошо ,просто прява заключение ,че цял ден висиш във форума :)

да е повтори го още 10 пъти и може би ще ми стане по ясно :D:D а заключението ти ... не е напълно вярно .. ;)

Vichko0o
09-10-2008, 23:46
Абе тя не че Ани е без работа ..... Просто е супер добро и мило момиче и се старае да помага на хората с проблеми и за това стои тука до толкова късно ! Опитва се да дава любов и мир на хората които страдат ! Без нея форума ще е скучен и сив :) :grin: :grin: :-)

anichkaaaa
09-10-2008, 23:55
Абе тя не че Ани е без работа ..... Просто е супер добро и мило момиче и се старае да помага на хората с проблеми и за това стои тука до толкова късно ! Опитва се да дава любов и мир на хората които страдат ! Без нея форума ще е скучен и сив :) :grin: :grin: :-)

ами .. състрадателна натура съм кво да ти кажа.. :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:02
Абе тя не че Ани е без работа ..... Просто е супер добро и мило момиче и се старае да помага на хората с проблеми и за това стои тука до толкова късно ! Опитва се да дава любов и мир на хората които страдат ! Без нея форума ще е скучен и сив :) :grin: :grin: :-)

С радост бих приел любовта и..... :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil: :D

хмммммм ... не я давам на случайини хора аз :D

boleznena_lubov
09-11-2008, 00:02
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:04
не бях АЗ ! :D те започнахааааа :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry:

boleznena_lubov
09-11-2008, 00:05
ni6to ne kazvam za mackata hubava e :D ma si e moqta tema i si mi puka za neq :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:07
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:09
ni6to ne kazvam za mackata hubava e :D ma si e moqta tema i si mi puka za neq :D

Намери си друг!!!Това е отговора може вече да приключваме с твоята тема :)

ее .. недей толкова грубо :-# :-# :-# :grin:

boleznena_lubov
09-11-2008, 00:09
matapataka e i az tfa vikam :D:D:D

boleznena_lubov
09-11-2008, 00:10
BiG_6a написа:
boleznena_lubov написа:
oo otklonihme se ot temata ve4e


На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има


проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам !
taka si e ;( 6te pla4kaam samyy taq macka e na moq strana :-)

anichkaaaa
09-11-2008, 00:11
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

Ти си виновна.... :oops:

аа обвинете горкото малко русо беззащитно момиченце за всичкооо ! :-# :-# :cry:

Vichko0o
09-11-2008, 00:13
BiG_6a написа:
boleznena_lubov написа:
oo otklonihme se ot temata ve4e


На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има


проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам !
taka si e ;( 6te pla4kaam samyy taq macka e na moq strana :-)
Не е бе ! И аз съм на твоя страна ! Не знам коя точно е страната но съм на нея :D :D :D

Prelude
09-11-2008, 00:14
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

Ти си виновна.... :oops:

аа обвинете горкото малко русо беззащитно момиченце за всичкооо ! :-# :-# :cry:
Пак да се намеся еи нема сън ,а след 1 час съм на тренировка 8-) Та исках само да кажа ,че се те засичам във форума (3 пъти го повторих) има време до 10-я :-P :P

boleznena_lubov
09-11-2008, 00:15
spx vajnoto e 4e si ot moita ;dd

anichkaaaa
09-11-2008, 00:15
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

Ти си виновна.... :oops:

аа обвинете горкото малко русо беззащитно момиченце за всичкооо ! :-# :-# :cry:
Пак да се намеся еи нема сън ,а след 1 час съм на тренировка 8-) Та исках само да кажа ,че се те засичам във форума (3 пъти го повторих) има време до 10-я :-P :P

ааа видя ли ся на мен кво ми е видя ли :D :D

Vichko0o
09-11-2008, 00:17
Радвайте се, че модераторите спят ! Че отдавна да са я локнали тая тема :D :D :D

Prelude
09-11-2008, 00:17
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

Ти си виновна.... :oops:

аа обвинете горкото малко русо беззащитно момиченце за всичкооо ! :-# :-# :cry:
Пак да се намеся еи нема сън ,а след 1 час съм на тренировка 8-) Та исках само да кажа ,че се те засичам във форума (3 пъти го повторих) има време до 10-я :-P :P

ааа видя ли ся на мен кво ми е видя ли :D :D
НЕ! Маи ми трябват нови очила ,ти как мислиш ? 8-) Треа се ляга ама няма сън еи не трябваше да спя до 2 следобяд :razz:

anichkaaaa
09-11-2008, 00:19
ти се заяждаш с мен :-# :-# :-# :-#

boleznena_lubov
09-11-2008, 00:19
xax spah do 15:30 i v 22:00 edno kafe da mi e gadno i da ne spq cqla no6t :D

Prelude
09-11-2008, 00:20
ти се заяждаш с мен :-# :-# :-# :-#
Ми маи да :D Сори ,ама издивях от скука :D Свикваи! :-P Темата на момичето е решена (да го зареже и да се изолира от него) вече можем да спамим докато не ни я затворят на сутринта :razz:

anichkaaaa
09-11-2008, 00:20
тц .. осрахме темата на момичето ... :D :D :-D

Prelude
09-11-2008, 00:21
oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

Ти си виновна.... :oops:

аа обвинете горкото малко русо беззащитно момиченце за всичкооо ! :-# :-# :cry:
Пак да се намеся еи нема сън ,а след 1 час съм на тренировка 8-) Та исках само да кажа ,че се те засичам във форума (3 пъти го повторих) има време до 10-я :-P :P

ааа видя ли ся на мен кво ми е видя ли :D :D
НЕ! Маи ми трябват нови очила ,ти как мислиш ? 8-) Треа се ляга ама няма сън еи не трябваше да спя до 2 следобяд :razz:


Ей педофил не зарибявай младите девойки..... :D те са за мене
Шамар ,запю си сичко у форумО вече :lol:

Prelude
09-11-2008, 00:21
тц .. осрахме темата на момичето ... :D :D :-D
И без това темата е свършена :lol:

anichkaaaa
09-11-2008, 00:23
Това русото девойче име си има :D:D

Prelude
09-11-2008, 00:23
[quote:14d9fbd488="boleznena_lubov"]oo otklonihme se ot temata ve4e :D:D:D

На кой му пука за темата??Виж отгоре над тебе каква мадама има :D :D :D

проваляш темата на горкото момиченце .. как не те е срам ! :D :D :D

Ти си виновна.... :oops:

аа обвинете горкото малко русо беззащитно момиченце за всичкооо ! :-# :-# :cry:
Пак да се намеся еи нема сън ,а след 1 час съм на тренировка 8-) Та исках само да кажа ,че се те засичам във форума (3 пъти го повторих) има време до 10-я :-P :P

ааа видя ли ся на мен кво ми е видя ли :D :D
НЕ! Маи ми трябват нови очила ,ти как мислиш ? 8-) Треа се ляга ама няма сън еи не трябваше да спя до 2 следобяд :razz:


Ей педофил не зарибявай младите девойки..... :D те са за мене
Шамар ,запю си сичко у форумО вече :lol:


Всичко не!За сега само това русото девойче....ама като гледам май с тебе война щте водим за нея[/quote:14d9fbd488]
неее няма! Зимаи я като толкова си я харесал 8-)

Prelude
09-11-2008, 00:24
Това русото девойче име си има :D:D
Незнаехме ,трудно можем да се досетим с този сложен никнеим дет го имаш :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:25
Това русото девойче име си има :D:D
Незнаехме ,трудно можем да се досетим с този сложен никнеим дет го имаш :D

ее оливаш се :D:D:D

Prelude
09-11-2008, 00:26
Това русото девойче име си има :D:D
Незнаехме ,трудно можем да се досетим с този сложен никнеим дет го имаш :D

ее оливаш се :D:D:D
Направо се заля :D Аве да се намираме на приказка ,докато съмне че инак сме умрели от скука :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:27
Това русото девойче име си има :D:D
Незнаехме ,трудно можем да се досетим с този сложен никнеим дет го имаш :D

ее оливаш се :D:D:D
Направо се заля :D Аве да се намираме на приказка ,докато съмне че инак сме умрели от скука :D

аа аз след малко отивам към легълцето мили мои среднощни другарчета :D :D :D

Prelude
09-11-2008, 00:28
Това русото девойче име си има :D:D
Незнаехме ,трудно можем да се досетим с този сложен никнеим дет го имаш :D

ее оливаш се :D:D:D
Направо се заля :D Аве да се намираме на приказка ,докато съмне че инак сме умрели от скука :D

аа аз след малко отивам към легълцето мили мои среднощни другарчета :D :D :D
Аз след малко се примъквам към телевизора тогава :lol: вече и в скаип никои не остана ,тъпа раота другарко :-P

anichkaaaa
09-11-2008, 00:29
Амии попринцип нормалните хора спят по това време :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:36
Е начи ние тримата сме най красивите :grin:

Prelude
09-11-2008, 00:36
Амии попринцип нормалните хора спят по това време :D
Тогава да живеем парабормалните,искаш да кажеш ,че нормалните няма да се занимават с форуми цяла вечер Оооп...маи се изкарах ненормален ,ама купон да става :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:38
Амии попринцип нормалните хора спят по това време :D
Тогава да живеем парабормалните,искаш да кажеш ,че нормалните няма да се занимават с форуми цяла вечер Оооп...маи се изкарах ненормален ,ама купон да става :D

еми кво друго да прая в 4 сутринта ?! :D:D да спя ли ?! :shock: :shock:

Prelude
09-11-2008, 00:39
Амии попринцип нормалните хора спят по това време :D
Тогава да живеем парабормалните,искаш да кажеш ,че нормалните няма да се занимават с форуми цяла вечер Оооп...маи се изкарах ненормален ,ама купон да става :D

еми кво друго да прая в 4 сутринта ?! :D:D да спя ли ?! :shock: :shock:
Ти пък как ще спиш толкова рано :D НЕ се излагаи ся

anichkaaaa
09-11-2008, 00:41
еми именно ся виж колко добре си приказваме мое среднощтно другарче :D:D

Prelude
09-11-2008, 00:41
Амии попринцип нормалните хора спят по това време :D
Тогава да живеем парабормалните,искаш да кажеш ,че нормалните няма да се занимават с форуми цяла вечер Оооп...маи се изкарах ненормален ,ама купон да става :D

еми кво друго да прая в 4 сутринта ?! :D:D да спя ли ?! :shock: :shock:

Ако бях от София щях по това време сиренада да ти правя сигурно ама шанс...
Едва ли харесва Big Sha (Шамара) като изпълнител ,веднага си сменяи ника на БАЛАДАТА :lol:

anichkaaaa
09-11-2008, 00:42
да за предпочитане е да ми пееш My heart will go on :D:D

Prelude
09-11-2008, 00:43
еми именно ся виж колко добре си приказваме мое среднощтно другарче :D:D
ем ше си приказваме я...те другите не значт ,че още е рано(пенсионер)
Само ако тоя лаптоп не се бъгваше щеше да е суперр :D

Prelude
09-11-2008, 00:44
да за предпочитане е да ми пееш My heart will go on :D:D
Само да не изхвъркне ,че незнам как ще го спрем кат излети :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:44
моя лаптоп и той се бъгна и ся е на таковата .. на поправка :cry: :cry:

Prelude
09-11-2008, 00:45
моя лаптоп и той се бъгна и ся е на таковата .. на поправка :cry: :cry:
ахахахахаха моя лаптоп е железен ве носи на бои на изгаряния и оливания с кфо ли не :D авеее мизерна раота :D Де изчезна оня с баладите :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:46
ми не го знам ама ... и аз ше изчезвам май ... :D:D

Prelude
09-11-2008, 00:47
ми не го знам ама ... и аз ше изчезвам май ... :D:D
Няма лошо 8-) Кат моеш да заспиш,аз нема да лягам поне още 1 час ,аве въобще де директно за тренировка ще излизам :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:49
ще чакам ей :D то не че ще моа да заспа де ама... отделен въпрос :D:D

Prelude
09-11-2008, 00:50
ще чакам ей :D то не че ще моа да заспа де ама... отделен въпрос :D:D
забрави да си кажеш адреса :D то маи момчето ше пее под секи прозорец докато ,не нацели апартамента :D btw 3 страници спам за 15 мин напредваме 8) Утре ще има санкции :D Маи трябваше отдавна да продължим на ЛС ама не е интересно :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:52
ще чакам ей :D то не че ще моа да заспа де ама... отделен въпрос :D:D
забрави да си кажеш адреса :D то маи момчето ше пее под секи прозорец докато ,не нацели апартамента :D btw 3 страници спам за 15 мин напредваме 8) Утре ще има санкции :D Маи трябваше отдавна да продължим на ЛС ама не е интересно :D

ма то на ЛС е тъпо веее :D:D айде лягам аз :D ще ми липсвате мои среднощни другарчета :D:D:D

Prelude
09-11-2008, 00:53
ще чакам ей :D то не че ще моа да заспа де ама... отделен въпрос :D:D
забрави да си кажеш адреса :D то маи момчето ше пее под секи прозорец докато ,не нацели апартамента :D btw 3 страници спам за 15 мин напредваме 8) Утре ще има санкции :D Маи трябваше отдавна да продължим на ЛС ама не е интересно :D

ма то на ЛС е тъпо веее :D:D айде лягам аз :D ще ми липсвате мои среднощни другарчета :D:D:D
аре лека :D ние с шамара ще си ''дочатим'' ми изпее баладата ,да му кажа дали си струва :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:54
аау ревнувам !!! :D :D :D

Prelude
09-11-2008, 00:56
аау ревнувам !!! :D :D :D
ем остани тогава де :D Нии не бързаме да си лягаме пък и теб не те караме да си лягаш тъи че :D аве кат ти се ляга си лягаи пък ако не ти се спи пиши тука аз се ще вися до сутринта :D

anichkaaaa
09-11-2008, 00:58
eee aз не знам кога ще стана ... и дали ще стана :D

Prelude
09-11-2008, 00:59
eee aз не знам кога ще стана ... и дали ще стана :D
Аз затова не лягам ,може да не ми се става после :D

anichkaaaa
09-11-2008, 01:02
хахахаха еем айде още малко ще ва радвам :D :D :D

Prelude
09-11-2008, 01:03
хахахаха еем айде още малко ще ва радвам :D :D :D
то маи само двамата останахме :D Бреиии рекорд :lol:

anichkaaaa
09-11-2008, 01:03
:shock: :shock: :shock: :shock: 8)

Prelude
09-11-2008, 01:04
:shock: :shock: :shock: :shock: 8)
По рано в темата стигнахме до извода ,че които седи по-до късно е красив е значи ние сме прекрасни :D

anichkaaaa
09-11-2008, 01:05
Абсолютно вярно е :-D :-D :D

Prelude
09-11-2008, 01:07
Абсолютно вярно е :-D :-D :D
7страници :D

Prelude
09-11-2008, 01:10
Абсолютно вярно е :-D :-D :D
7страници :D

Админите щте полудеят и щте ни тупат
Мноо ясно 8)

zaraaa
09-11-2008, 06:59
:shock: Кофти раота .... виж ... няма да стане с тоя пич ... явно е някво копие на един мой слу4ай ... но колкото и да ти е трудно да го забравиш тва е най доброто решение ... той явно наистина незнае кво иска ... как ше си мени мнението на 5 мин .... :? такива като него са много .... прази думи празни обещания .... а след тва ... ти си виновна за всичко ... просто няма смисъл ... да се занимаваш .... пи4а те върти напред назад .... сега е твой ред покажи му 4е можеш и без него :-) :-) :-) :-) :-) УспЕх !!! :-) :-) :-)

подкрепям ;)

Аз също :wink: :wink: :wink:

DeepWithin
09-11-2008, 07:10
Няма да се получи между вас.

anonimka15
09-11-2008, 07:23
dokato 4etoh se oburkah kolko puti te e zarqzval i kak ne znae kakvo iska i iskam da ti kaaja 4e mi e poznato.Men me posuvetvaha da go zareja,taka 4e i az te suvetvam da go zareje6 :D ili puk go nakarai da razbere kakvo e zagubil...