PDA

View Full Version : Какъв ще бъде вашия избор?



cherinka
09-11-2008, 00:45
Така.
На вън бушува ураган. Вие си карате колата. ама на вън страшен ураган бушува. И си карате колата. Минавате покрай една спирка и виждате една стара баба, която ви е давала бонбони като сте били малък/малка, най-добрият ви приятел, който ви е помагал безрезервно и винаги е бил до вас и жената/мъжа на вашите мечти/на вашия живот. В колата имате място само за един човек. Кой ще качите в колата си?

BornFromPain
09-11-2008, 01:05
Избора съвсем не е равностоен.
Много ясно, че най-добрия ми приятел. Ще се намразим, ще се сбием и после всичко пак ще е наред. С никой от другите индивиди това не може да се случи и всичко да е наред.

cherinka
09-11-2008, 01:11
:shock:

Vancho_Vanchoviq
09-11-2008, 01:23
естествено, че най- добрия приятел

fuckingwhore
09-11-2008, 01:45
добрия приятел :>

KoRnFlAkE
09-11-2008, 02:00
Добрия приятел.
Бабата е стара вече и си е изживяла живота.

psychopath
09-11-2008, 04:30
аз ли си мисля, че не сте разбрали въпроса...или аз не съм го разбрал :D

stefity
09-11-2008, 05:49
Хмм... Аз пък, ще прибера старата жена. Сега ще кажа и защо. Ще обесня на най-добрия ми приятел, че жената е много възрастна и аз съм единствения човек, на който може да разчита, а ако този човек наистина ми е добър приятел ще ме разбере и ще отстъпи мястото на старата жена. А колкото до "мъжът на мечтите ми" .... е, ако наистина той е този мъж, значи ще се срещнем отново при други обстоятелства и ще се съберем каквото и да става. И затова се спрях на бабата, защото тя е стара, немощна и може и да не успее да преживее урагана ако я изоставя... докато другите двама, все някак ще се оправят. :)

SINDEL
09-11-2008, 08:21
Много ясно, 4е мъжа на живота ми ще ка4а.

cord
09-11-2008, 08:30
най-добрия ми приятел ест!

bulgarche
09-11-2008, 08:33
Що да имам място само за един човек? А и какво ще правя в тая кола? Екс вече каза, в клата не е безопасно. На повърхността ли си, значи не си в безопасност. Като си извън колата си в капан, а извън нея имаш някакви шансове. Нали сте виждали какво става с колите по време на урагани? Аз не искам да съм в летяща и търкаляща се по пътищата кола.

Имаше подобно, но с лодка и кой от давещите се да качиш, което е по-лесно за отговаряне (може би). Аз кой ще кача...ще видим, като му дойде времето :)

Disrespect
09-11-2008, 08:33
фуча през спирката с викове "ей сега ше дойде автодруса, видех го!"

Buhtaaa
09-11-2008, 08:37
старата жена не знам защо но я оставям .... просто интуицията ми казва да не я взема ... и винаги съм била на принципа .... гледай любовта но не забравяй приятелите смисъл ... бих взела човека на мечтите си ... защото най добрия ми приятел ще разбере и ще се радва за мен ... аз лично никога не съм се цупила на приятели защото са ме заебавали за гаджета ... (рядко се е случвало ) Не знам дали ми хванахте мисълта ... ама избирам човека на живота мечтите си там квото се води :?

ndle
09-11-2008, 08:42
Ще ги кача и 3мата на предния капак.

merilin1
09-11-2008, 10:49
най-добрия ми приятел... откъм мъже не съм алчна и на малко се задоволявам :D а бабата колкото и бонбони да ми е давала (и най-вероятно заради нея съм била на сумати диети после :D ) няма да рискувам най-близкия ми човек, заради нея...

ChevyShark
09-11-2008, 10:54
Взимам приятеля и жената на мемчтите ми ще търпи в багажника :lol: И без тва не бих си взел такава малка кола да събира 2ма човека :lol: Ще си взема голяма и ще събера всичките... 8-)

Bianca
09-11-2008, 10:59
Аз съм егоистка и няма да кача никого! 8)

shoon
09-11-2008, 11:01
Най - добрия си приятел 8) все пак той ми е помагал така както любимата не може :-o

stefity
09-11-2008, 11:06
Хора, има и друг вариант! 8-) Може Вие да слезете от колата, и да качите двама от спирката, докато Вие ще останете при третия човек... хахаха 8-)

sexy_baby_originale
09-11-2008, 11:18
На старата бабка живота й е почти към края,за кво да я качвам?Много ясно ,че ще избера мъжа на живота си,защото го обичам и давам всичко за него!

BlackWings
09-11-2008, 11:26
Слизам от колата , давам на най-добрия си приятел да се качи и да закара бабата на сигурно място , а аз оставам заедно с човека на мечтите си да се спасяваме заедно :oops:

Seducti0n
09-11-2008, 11:37
Хах, като задуха орагана всички ще ги отвее барабар с колата.
Но иначе мъжа ми. :P

cherinka
09-11-2008, 11:57
exploitedteen :-)

Black`Wings ви отговори. :D

Аз съм БЪЛГАРЧЕ, мале как се филмира с тоя ураган, не е истина. :razz:


Големи егоисти сте, бе, майка му стара. 8-)
Като порастнете и акто се задомите, семейството ви ще е по-важно и няма да ви остава толкова много време за приятелите.. според мен. :)

Та така.
Абе тва с урагана вчера го казаха в един филм с Брус Уилис и ми хареса такова хахаха ;]

BlackWings
09-11-2008, 12:14
Ъъъ това ли бил верният отговор 8-)
Филм не съм гледала, заклевам се.

stefity
09-11-2008, 12:42
Хора, има и друг вариант! 8-) Може Вие да слезете от колата, и да качите двама от спирката, докато Вие ще останете при третия човек... хахаха 8-)

Ееее 8-) И моето е близко до отговора на Black`Wings 8-) 8-) 8-)

fall_out_girl
09-11-2008, 12:51
Лично аз бих взела приятелката ми...Не,че за другите хора не ми пука,но със сигурност тя е най-важната!

bulgarche
09-11-2008, 14:38
Как ще сложиш някой в багажника или колата ще ти е за повече от 2 човека. Тук имаш право да избереш един от тримата. Моеш само един човек да вземеш, въпроса е кой.

FakePlasticTree
09-11-2008, 15:47
Ако познавам този човек на мечтите ми и се обичаме без да се замисля взимам него.

Ако не го познавам, а е някакво теоретично, приятеля.

Бабата - не. Пък и много баби ще са благодарни, ако ги избавя от мъките им.

ScionOfStorm
09-11-2008, 15:52
язе сме сционЪъфСТОРМЪ, ще ги спасим 'сите от урагана O_________O!


Иначе приятеля бих гепил, може би.

FakePlasticTree
09-11-2008, 15:54
^Тц, тц..разгони момичетата.. Ще ти се разтури фен-клубът от съфорумки. :-D

TERRORMACHINE
09-11-2008, 17:10
Аз пък ще съм шофьора на автобуса от градския транспорт и ще кача всеки!

TheNewReligion
09-11-2008, 17:17
Естествено, че най-добрия ми приятел. :)

krem4et0
09-11-2008, 17:30
Мъжът ми е и най-добрият ми приятел. да не се обиждат приятелките ми, но за него бих си разменила мястото в колата, ако знам, че ще оживее

LINKNOT
09-11-2008, 18:12
Бабата - Квото било,било .. бонбоните дето ми е давала няма да са ми помогнали в живота ..
Мъжът на живота ми - Не си падам по любовта и не мога да си представя да наричам някого "мъжът на живота ми" .. :?
Най-добрият приятел - Такъв трудно се намира .. За да го наречеш "най-добър" значи си се убедил,че си част от живота му и няма да те остави,затова и ти няма да го направиш.

Обобщено - ще спася дъ бест френда си. 8-)

emily_1234
09-11-2008, 18:26
приятеля ест. няма какво да му се мисли :) жалко за другите двама :o

pOiSoN_kIsS_94
09-11-2008, 19:04
Амии ще кажа на бабата да седна върху най-добрия приятел :D :D ще им е малко тесничко ама 8-)

Lysit0
09-11-2008, 19:09
Хмм... Аз пък, ще прибера старата жена. Сега ще кажа и защо. Ще обесня на най-добрия ми приятел, че жената е много възрастна и аз съм единствения човек, на който може да разчита, а ако този човек наистина ми е добър приятел ще ме разбере и ще отстъпи мястото на старата жена. А колкото до "мъжът на мечтите ми" .... е, ако наистина той е този мъж, значи ще се срещнем отново при други обстоятелства и ще се съберем каквото и да става. И затова се спрях на бабата, защото тя е стара, немощна и може и да не успее да преживее урагана ако я изоставя... докато другите двама, все някак ще се оправят. :)


stefity ...взе ми думите от устата.И а3 съм на същото мнение.

Alco
09-11-2008, 19:12
пичето ше кача естествено, на задната седалка чики-на чики-на-на.. 8-)

Seducti0n
09-11-2008, 19:15
Според мен трябва да се разсъждава най-вече от позицията на човека зад волана.Идеята не е в това какво е направила бабата, най-добрият приятел или мъжа/жена мечта, а това кой ти е най-присърце.
Ненужно е да аргументираш решението си пред останалите двама, защото няма да могат да погледнат през твоите очи, а ще си знаят, че са втората/третата цигулка... :?

Dreammy
09-11-2008, 19:24
Ако трябва, някой и на тавана на колата ще стои, но ще побера по някакъв начин ньй-добрия си приятел и мъжа на мечтите ми ! 8-)

EarthShaker
09-11-2008, 19:31
кат се знам няма да ги видя

pampers
09-11-2008, 19:41
а бе ще гио сместя всички , кой вътре при мен, кой в багажника ще им намеря място хаха :grin:

hgfh
09-11-2008, 20:12
сложен въпрос.. може би ще направя така че в колата да се качат и двамата ...

малко трудно ще стане ама карай ..

cherinka
09-11-2008, 20:39
Аббе, хора, не четете ли кво съм писала на втора страница !?

krem4et0
09-12-2008, 09:06
Аббе, хора, не четете ли кво съм писала на втора страница !?

Видях, че си написала, че е от филм и кой е п"правилният" отговор. От това следва ли темата да се приключи? не виждам нищо лошо всеки да се постави в подобна ситуация и да изрази мнение. Колкото и да съм романтична, бих иснкала да спася първо собствения си задник и този на мъжа на живота ми.....бабата-заради нея обичам сладко и пълнея, а приятелката ще си има друг пич с кола, който да я спаси. Те моите са страхотни мацки и няма да ги оставят сами :D

Iria
09-12-2008, 14:25
Може би мъжа на мечтите ми, но ако го познавам. Иначе най-добрия приятел/ приятелка

cherinka
09-12-2008, 17:22
Аббе, хора, не четете ли кво съм писала на втора страница !?

Видях, че си написала, че е от филм и кой е п"правилният" отговор. От това следва ли темата да се приключи? не виждам нищо лошо всеки да се постави в подобна ситуация и да изрази мнение. Колкото и да съм романтична, бих иснкала да спася първо собствения си задник и този на мъжа на живота ми.....бабата-заради нея обичам сладко и пълнея, а приятелката ще си има друг пич с кола, който да я спаси. Те моите са страхотни мацки и няма да ги оставят сами :D
Е, да, права си, не е казано да се заключи, но ако не си забелязала, виж ги тука някои как се лигавят и дават супер бъзикстични мнения. :(

Bianca
09-12-2008, 17:29
Аббе, хора, не четете ли кво съм писала на втора страница !?

Видях, че си написала, че е от филм и кой е п"правилният" отговор. От това следва ли темата да се приключи? не виждам нищо лошо всеки да се постави в подобна ситуация и да изрази мнение. Колкото и да съм романтична, бих иснкала да спася първо собствения си задник и този на мъжа на живота ми.....бабата-заради нея обичам сладко и пълнея, а приятелката ще си има друг пич с кола, който да я спаси. Те моите са страхотни мацки и няма да ги оставят сами :D
Е, да, права си, не е казано да се заключи, но ако не си забелязала, виж ги тука някои как се лигавят и дават супер бъзикстични мнения. :(
Е, твоят въпрос е не кой е правилният отговор, а какво НИЕ ще изберем. 8-)

cherinka
09-12-2008, 17:49
Аббе, хора, не четете ли кво съм писала на втора страница !?

Видях, че си написала, че е от филм и кой е п"правилният" отговор. От това следва ли темата да се приключи? не виждам нищо лошо всеки да се постави в подобна ситуация и да изрази мнение. Колкото и да съм романтична, бих иснкала да спася първо собствения си задник и този на мъжа на живота ми.....бабата-заради нея обичам сладко и пълнея, а приятелката ще си има друг пич с кола, който да я спаси. Те моите са страхотни мацки и няма да ги оставят сами :D
Е, да, права си, не е казано да се заключи, но ако не си забелязала, виж ги тука някои как се лигавят и дават супер бъзикстични мнения. :(
Е, твоят въпрос е не кой е правилният отговор, а какво НИЕ ще изберем. 8-)
Да! Точно така е, но пак ще повторя - аман от лигави мнения.... "той рейса щял д амине за бабата", "ще видя да ги кача на капака на колата и да потеглим" .... ЕЕЕЕЕ!прекаляват бе :)

Bianca
09-12-2008, 17:50
Аббе, хора, не четете ли кво съм писала на втора страница !?

Видях, че си написала, че е от филм и кой е п"правилният" отговор. От това следва ли темата да се приключи? не виждам нищо лошо всеки да се постави в подобна ситуация и да изрази мнение. Колкото и да съм романтична, бих иснкала да спася първо собствения си задник и този на мъжа на живота ми.....бабата-заради нея обичам сладко и пълнея, а приятелката ще си има друг пич с кола, който да я спаси. Те моите са страхотни мацки и няма да ги оставят сами :D
Е, да, права си, не е казано да се заключи, но ако не си забелязала, виж ги тука някои как се лигавят и дават супер бъзикстични мнения. :(
Е, твоят въпрос е не кой е правилният отговор, а какво НИЕ ще изберем. 8-)
Да! Точно така е, но пак ще повторя - аман от лигави мнения.... "той рейса щял д амине за бабата", "ще видя да ги кача на капака на колата и да потеглим" .... ЕЕЕЕЕ!прекаляват бе :)
Е, да, ама аз си отговорих честно-няма да кача никого, защото съм егоистка. 8-) 8-)

Pooky
09-12-2008, 18:49
Хах отговор на тоя въпрос може да се даде само при реални обстоятелства, ако наистина има ураган.

Riot
09-12-2008, 18:52
nikoi razbirase
posle shte mi se duqt 8-)

vesssiii
09-12-2008, 19:43
Много ясно, 4е мъжа на живота ми ще ка4а.

И ще заебеш просто така приятеля,който до сега е бил плътно до теб и ти е помагал във всичко.Винаги те е изслушвал,давал съвети и правил невъзможното за теб? :?

bulgarche
09-12-2008, 21:11
Аз пък ще съм шофьора на автобуса от градския транспорт и ще кача всеки!
Аз пък все ще намеря кой и защо да оставя на спирката и ще се гавря с него 8-)

hgfh
09-14-2008, 18:30
измислих го ! значи първо качвам бабичката ... 1 во защото е стара жена и ако се разболее ще се оправи по трудно като я кача ще кажа на момчето да изчака и ще се върна за него .. все пак ако той се разболее смятам че по лесно ще се оправи

Ch0c0la73
09-14-2008, 20:11
бабата бе 8-) :razz: :razz: как ли пак не... мне .. значи ще ги поогледам всичките ще изчакам да им се изпълнят влажните очички с надежда и след тва ще си надуя радиото и ще си изпараша с мръсна газ :D :D :razz:

hgfh
09-17-2008, 17:19
измислих го ! значи първо качвам бабичката ... 1 во защото е стара жена и ако се разболее ще се оправи по трудно като я кача ще кажа на момчето да изчака и ще се върна за него .. все пак ако той се разболее смятам че по лесно ще се оправи

нереално...

е що ?

OtherDimension
09-17-2008, 17:20
направо го измисли, гений, облечен в женска кожа си ти!

velma
09-17-2008, 17:27
[quote=stefity]

По темата:

След като си е ебало майката и ураган- слизам от колата, дръпвам ги всичките към някое мазе и се покриваме там. Да си в кола по време на ураган е просто тъпо и който и да взема го обричам на смърт. :)

Това мисля,че е най-разумното.

pinky_shine
09-17-2008, 18:38
Приятеля.Ама дано не ми дойде тва до главата..

Sensuality
09-17-2008, 19:03
Бабата :D

Briseis
09-17-2008, 19:09
Няма правилни и грешни отговори тук.

Всеки би постъпил според приоритетите си.
Не знам как бих реагирала в подобна ситуация.

Или ще е човека, който обичам, или приятеля.
Но не мога да дам еднозначен отговор сега.
Вероятно да се качват двамата, а аз да вървя при бабата.

Аз винаги мисля първо за останалите, после за мен.
Осигурявам чуждото щастие, а не моето.
Лошо е обаче това, много лошо.

Sintya
09-17-2008, 20:53
Слизам от колата и си мрем четримата заедно. 8-)

petet
09-17-2008, 22:13
Бабата на седалката,приятеля в багажника,другият между мен и предната седалка и има ли още някой,ако да,ще го завържем на покрива!Така всички ще са щастливи!! 8)

million_dollar_baby
09-19-2008, 17:31
Всички :D Ще седнат един върху друг 8) ...

BlueMushroom
09-20-2008, 11:55
To puk shte ima uragan a te horata shte si visqt na spirkata..da be da :D

AvaLan4e
09-20-2008, 16:28
Кмикадзе си. Имаш един живот. Кого ще убиеш със себе си?

или

Спайдърмен си. Мери Джейн или децата с родителите им?


:smt112 :razz:

LadyDy
09-20-2008, 17:21
Мъжът на живота ми. :grin:

krisiiiiito
09-20-2008, 19:33
най-добрият ми приятел
бабата - съжалявам я женицата ама тя живота вече си го е изживяла
любовта на мечтите ми - тук вече не знам но все пак бих предпочела третия вариянт

Yahoo01
09-28-2008, 18:14
Бабата у багажника, приятела на свободното място, жената върху мене :D

SunShinePearl
09-28-2008, 18:20
няма логика да си в кола при ураган ама приятеля ест ако знам че на него преди съм разчитала и т.н тоест ако наистина това ми е истински фр не като тея за 2 дни

Christ
09-28-2008, 18:29
И тримата, колата ми е 4+1 8)

Също така, не е мъдро решение да си в кола по време на ураган... :D

emchetyyy
09-28-2008, 18:37
може ли да попитам какъв е смисала на целия въпрос ? смисъл такъв ако има ураган защо ще се возя в колата още по малко аз няма да се возя а ще летя едва ли не .. не хващам логиката и се пак най добрия приятел бих избрала и пред мъжа на живота си даже ..

Pliok0019
09-28-2008, 19:50
Мъжа на живота ми.

Приятелят ще ме разбере, за възрастната жена наистина ще ми стане жал, но...

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-28-2008, 20:01
В такива моменти се радвам, че не ми се налага да избирам. :D
А пък не са ми ясно много неща: защо по време на ураган не са се покрили временно някъде, в някой вход, кафене, подлез? Как ще разпозная през дъжда, че точно Онзи е Човекът на мечтите ми? И то защо ще успея да го позная само по външен вид - егати повърхностната история!
Ще кача старата жена, ще я откарам някъде на сухо, а после ще се върна за приятеля си. Ако той не ме разбере и не му е жал за жената, значи трябва преоценка на приятелството.
А относно господинът - нека си виси там, едва ли някога бих разбрала, че това е било Той. Ако не съм щастлива в любовта, можела съм да я изпусна по милиони други начини, как ще разбера, че точно ураганът е бил съдбоносен?
И аз искам отговори!

5StaR
09-28-2008, 20:39
В БГ няма опасни урагани => не може да се случи 8-) 8-)

Yancheto
09-29-2008, 09:13
В такива моменти се радвам, че не ми се налага да избирам. :D
А пък не са ми ясно много неща: защо по време на ураган не са се покрили временно някъде, в някой вход, кафене, подлез? Как ще разпозная през дъжда, че точно Онзи е Човекът на мечтите ми? И то защо ще успея да го позная само по външен вид - егати повърхностната история!
Ще кача старата жена, ще я откарам някъде на сухо, а после ще се върна за приятеля си. Ако той не ме разбере и не му е жал за жената, значи трябва преоценка на приятелството.
А относно господинът - нека си виси там, едва ли някога бих разбрала, че това е било Той. Ако не съм щастлива в любовта, можела съм да я изпусна по милиони други начини, как ще разбера, че точно ураганът е бил съдбоносен?
И аз искам отговори!

И аз така. :)

WILD__BOY
09-29-2008, 09:19
първо ще те блъсна пък после ще мисля кой да качвам