PDA

View Full Version : Клип за българските циганчета!



mgxpower
09-11-2008, 04:16
http://www.metacafe.com/watch/456272/gipsy_children_love_and_hot_soup/

LINKNOT
09-11-2008, 04:55
Това е клип за дом за сираци. Просто там повечето са циганчета.

С каква цел пусна темата? Ако е за да ни трогнеш .. тц,не одобрявам тази раса и толкоз.

GbSy
09-11-2008, 07:54
^Toва не е раса, а етонос! :)

Ами аз не разделям хората било то бели, черни, цигани и т.н. И съответно ми става жал за тях. И те са хора, като всички нас. Едно дете /било то циганче или не/, се ражда ненаучено. И ако свикне да проси или да прави нещо подобно, да очаква останалите да му уредят живота, то не се е сетило да го направи само, а родителите му са го научили. А тях са ги научили техните родители и така от самото начало до края на света в един безкраен кръговрат, който честно казано НЕ ЗНАМ, как да спрем! Жалко, наистина, за тези деца, те също заслужават живот. Също имат право на шанс!

mgxpower
09-11-2008, 13:13
LINKNOT като не разбираш смисъла на темите недей да коментираш в тях нямам нужда от хора , които да се правят на интересни ... очудва ме това ,че не българин е правил този клип и ,че много хора по света смятат българите за цигани!!!Гавриха се и със химна и с какво ли не...

Националист
09-11-2008, 13:19
Имат право на шанс в Индия !Никой не ги е канил да се заселят тук! Тези цигани дето са свестни вече са се интегрирали и са сигурно 1% от всички ,а другите 99% да си се връщат в Индия. Все пак България е за българите не е за мангалите!И повечето циганета в сиропиталищата са изоставени от родителите си.Онези правят по 10 деца и ги зарежат по сиропиталища, които се издържат с парите на българите .При положение ,че си имат живи родители защо държавата да ги издържа!!!Да си ги гледат родителите им от какъв зор държавата ще ги гледа!!! :-x

valkanovb
09-11-2008, 13:21
Na men kwo mi dreme 4e se gawrqt.Te si izmislqt neshta da se gawrqt s nas a nie moje da se gawrime s istinski fakti.Taka 4e kakto kazah towa za gawrenete hi4 ni ma enq.

mgxpower
09-12-2008, 00:42
Да , но само ние си мислим ,че са измислици и това е жалкото ,че цял свят ни мисли за това гнусно и черно племе! В чужбина като чуят за България и вдигат ръце...

InitialD
09-12-2008, 01:00
Да , но само ние си мислим ,че са измислици и това е жалкото ,че цял свят ни мисли за това гнусно и черно племе! В чужбина като чуят за България и вдигат ръце...

Вдигат ръце ако им извадиш нож ... но ако ти ,белият и чист българин, покажеш на чужденеца културата си и добротата си ... то той надали ще те мисли за оня мързелив помияр който се е опитал да го метне в центъра на София!!!

LINKNOT
09-12-2008, 03:03
Дон Цеци,обесни как мога да разбера смисъла на темата като съобщението ти се състои само от линк към клипче?

Прав си за това,че цял свят ни мисли за гнусно племе. Има някаква истина.

Защо като са в България наричат себе си "турци"?? Гражданството им иначе какво е не се сещат! Като отидат в чужбина грабят,правят мизерии и като ги хванат "Аз съм българин"!! Какъв българин си ми ти ве,мама ти циганска! :-x

GutCandy
09-12-2008, 07:48
Наричат себе си турци,защото ДПС им внушава такива глупости...

InitialD
09-12-2008, 15:48
Дон Цеци,обесни как мога да разбера смисъла на темата като съобщението ти се състои само от линк към клипче?

Прав си за това,че цял свят ни мисли за гнусно племе. Има някаква истина.

Защо като са в България наричат себе си "турци"?? Гражданството им иначе какво е не се сещат! Като отидат в чужбина грабят,правят мизерии и като ги хванат "Аз съм българин"!! Какъв българин си ми ти ве,мама ти циганска! :-x

По тоя повод могат да ми ядат ***!!! :-x

SiegHeil
09-27-2008, 14:21
Sprite ТИ СИ ШИБАН ИДИОТ СТИГА СИ СПАМИЛ РАЗДЕЛА БЕ !

cappy123
10-20-2008, 23:05
Това е в дом за сираци , доколкото виждам!!! Да ,жалка е гледката, че те са много и са гладни и бедни !!! :( Защо даваш пример с циганчетата ??? Знаеш ли колко много българчета има в домовете за сираци ... :( :( :(

Jo_Ni_To
10-21-2008, 09:01
Да , но само ние си мислим ,че са измислици и това е жалкото ,че цял свят ни мисли за това гнусно и черно племе! В чужбина като чуят за България и вдигат ръце...



Вярно си е като кажеш че си от България сички те гледат на криво и що...
Майка ми от 10-12 години е в чужбина.Беше в Гърция после в Италия в Германия и сега се установи в Холандия...и във всяка държава щом чуели че е българка и се отнасяли с неуважение :-x :-x :-x

kristo
10-21-2008, 12:39
^Toва не е раса, а етонос! :)

Ами аз не разделям хората било то бели, черни, цигани и т.н. И съответно ми става жал за тях. И те са хора, като всички нас. Едно дете /било то циганче или не/, се ражда ненаучено. И ако свикне да проси или да прави нещо подобно, да очаква останалите да му уредят живота, то не се е сетило да го направи само, а родителите му са го научили. А тях са ги научили техните родители и така от самото начало до края на света в един безкраен кръговрат, който честно казано НЕ ЗНАМ, как да спрем! Жалко, наистина, за тези деца, те също заслужават живот. Също имат право на шанс!
Те не са и етнос, те винаги са били и ще си останат племе и то номадско племе. Циганина просто е роден такъв, да бъде номад и да няма родина, а и да не иска да има такава, просто такова им е мисленето. За съжаление и малкото свястни цигани страдат от огромното мнозинство, на което му е по-лесно да живее на гърба на другите. Ако не сме ние българите да ги храним от нашите данъци, не ги виждам просто. Това обаче не е редно, в този живот всеки трябва сам да си носи кръста, не е нормално ние да ги храним и издържаме от мизерните си доходи, щом са нормални хора като нас, да се държат като такива, да работят, да си гледат децата, да си плащат данъците, тогава проблем няма да има. Но щом не искат да са такива просто правата им трябва да бъдат ограничени до минимум и по възможност да бъдат изселени от България и пратени в своята прародина Индия. Просто така е навсякъде в нормалния свят, включително и в нарочените за люлка на демокрацията западни страни и САЩ - не спазваш ли законите, не поемаш ли задължения съответно те лишават от права. Това се отнася за абсолютно всички, включително и за българите, които също не са съвестни граждани и нарушават закона, но те са много малко в сравнение с циганите, които правят това. Ето това е демокрация - върховенство на закона за всеки един човек, а това, което го има в България въобще не е демокрация, това е диктатура на беззаконието и мафията, от която се възползват малцинствата и най-вече циганите.