PDA

View Full Version : 7 години от 11 септември 2001 г.



HenykucT
09-11-2008, 07:36
За Америка Новата ера започна в 8,46 ч местно време точно преди седем години. Тогава два самолета, контролирани от терористи, се врязаха последователно в кулите на Световния търговски център (СТЦ) в Ню Йорк. Малко по-късно трети се заби в сградата на Пентагона във Вашингтон. Четвъртата отвлечена машина се разби в Пенсилвания. Денят бе 11 септември 2001 г. При атентатите загинаха 2974 души от близо 90 държави.

Ето и обобщена картина от кадрите :


http://www.youdecide2008.com/wp-content/uploads/World_Trade_Center_9_11_2001__gallery_msg_11579208 933.jpg

Нека отдадем памет и си спомним за трагедията, която може да сподели всички ни и резултатите от тероризма ! ПОКЛОН !

Bianca
09-11-2008, 07:41
Поклон пред светлата памет на загиналите. :(

splendour
09-11-2008, 07:44
kofti e za mnogoto nevinni obiknovenni xora koito sa bili v samoleta ili sgradata.za terorista xi4 ne mi dreme da mre.toi si go e iskal :x idioti sa

GbSy
09-11-2008, 07:45
Поклон пред светлата памет на загиналите! :?

Jamalska
09-11-2008, 07:46
Апф колкото и да я мразя тая нация хората са си хора...както каза,загиналите са от около 90 държави...Много и от нас на тоя ден кръжахме около телефоните да дочакаме вест от близките си там.
Мир на праха им...

Decu
09-11-2008, 07:48
Секунди преди да видя темата се присетих.. :(
Много жалко, наистина. Още помня как съобщиха по телевизията за трагедията преди 7 години..

PeopleAlwaysLeave
09-11-2008, 07:48
Поклон !!!

Bianca
09-11-2008, 07:49
Поклон пред светлата памет на загиналите! :?
?! Нещо против това, което казах, ли имаш?!

velma
09-11-2008, 07:54
Поклон!

GbSy
09-11-2008, 07:57
Поклон пред светлата памет на загиналите! :?
?! Нещо против това, което казах, ли имаш?!

Дори не съм видяла, че си написала същото!

mir4eto93
09-11-2008, 08:05
Поклон! :(

Bianca
09-11-2008, 08:15
Поклон пред светлата памет на загиналите! :?
?! Нещо против това, което казах, ли имаш?!

Дори не съм видяла, че си написала същото!
Хаха, тогава извинявай. 8-)
Помислих си, че ме иронизираш, и особено с тая емотка на края.. 8-)

Disrespect
09-11-2008, 08:18
Поклон пред светлата памет на загиналите! :?
?! Нещо против това, което казах, ли имаш?!

Дори не съм видяла, че си написала същото!
Хаха, тогава извинявай. 8-)
Помислих си, че ме иронизираш, и особено с тая емотка на края.. 8-)

млъкни и се скрий някъде, че вече се не трае...
тръгнал некъв микроб да се ежи тука пред всички..

bulgarche
09-11-2008, 08:35
Хубава инициатива подеха дивите азиатци 8-)

gryyym
09-11-2008, 08:38
...

MiLeNcHeToO
09-11-2008, 08:46
Поклон пред светлата памет на загиналите! :?
?! Нещо против това, което казах, ли имаш?!

Дори не съм видяла, че си написала същото!
Хаха, тогава извинявай. 8-)
Помислих си, че ме иронизираш, и особено с тая емотка на края.. 8-)

млъкни и се скрий някъде, че вече се не трае...
тръгнал некъв микроб да се ежи тука пред всички..

Пфф що не вземеш да млъкнеш ти, к`ъв ти е проблема в случая?Не разбирам що само се чудите как да се заядете с някой? :?

DimovB
09-11-2008, 08:54
Добре си ги бутнаха кулите. Почти успяха да заблудят населението.

Pooky
09-11-2008, 09:03
R.I.P!

Swinkenhoffer
09-11-2008, 09:32
контролирани от терористи

Абсолютни глупости!!!
За всичко е виновен само Буш. :-x Той е предизвикал всичко! Никой ли не е гледал видеото, когато му съобщават за атентата. Физиономията му все едно казва „Дааа, добре, знам.., сега оставете ме намира!! “ Пък и не само това е доказателството, както и да е и без друго няма значение :-k :smt070
Това не означава, че умаловажавам факта, че загинаха толкова хора!
Факт.
Ама тъпото американско племе, а и не само то, вярва на измислиците за терористи и не знам си кво още. :o

BAD_KID
09-11-2008, 09:35
Поклон пред памета на загиналите

FootballManager
09-11-2008, 09:36
Поклон до эемята! :(

ResPekT333
09-11-2008, 09:54
Поклон!!!! :(

ULTRA_LEVSKI
09-11-2008, 11:17
Кур за гадните американски конспирации и за глупаците, които бяха заблудени от тях! Спомням си, че преди 7 години, като гледах първите кадри по бтв си казах "много ми прилича на "денят на независимостта" (филма) ", като още тогава съм усетил, че има някъв филм в цялата история. 2 сгради да паднат по абсолютно идентичен начин, да минат незабелязано 2 граждански самолета през силна защитена по въздух зона, от всичките не знам си колко хиляди чифути, които работят в търговския център, точно в този ден да няма, нито 1 на работа, не ми се вижда много чисто, а е пълно с още ФАКТИ и ДОКАЗАТЕЛСТВА, които показват, че всичко е долна инсинуация и търсене на повод за започване на война. Ако има някой заинтересован да ползва гугъл.
Поклон пред невинните загинали и смърт за убийците !

yuyuto
09-11-2008, 11:44
kofti e za mnogoto nevinni obiknovenni xora koito sa bili v samoleta ili sgradata.za terorista xi4 ne mi dreme da mre.toi si go e iskal :x idioti sa
Ами искал е... Те още докат са малки им промиват мозъците и някъде бях чела, че им внушават, че колкото хора убият, толкова жени ще имат в рая... Не са психически нормални хора...

ПАМЕТ ПРЕД ЗАГИНАЛИТЕ...

Дядо ми е бил точно там на 8 септ. и много се радвам, че се прибра от САЩ на 10 септ., а не е решил да поразгледа центъра 3 дни по-късно... Помня, че като даваха по новините какво се е случило, аз отидох да проверя дали си е у тях... Бях 2-ри клас някъде... Наистина случилото се много ме шокира, особено като даваха един запис, където хората започнаха да се хвърлят от сградите и операторът пищеше "Ohh, my god, it's human, oohh my god..." Помня дори, че се разревах... Ужасно беше... :( :(

Swinkenhoffer
09-11-2008, 12:12
Стига с тия терористи вече... обясни ви се по-нагоре за какво става въпрос. :-o

democratos
09-11-2008, 12:24
Поклон пред невинно загиналите от фанатичния ислямски ботуш!

Конспирации тук няма! Всеки, който мисли друго е луд комунист!

Entel
09-11-2008, 13:05
Това е дело на БУШ, а не на терористи.

ULTRA_LEVSKI
09-11-2008, 13:15
Поклон пред невинно загиналите от фанатичния ислямски ботуш!

Конспирации тук няма! Всеки, който мисли друго е луд комунист!


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

РЕАЛЕН ЛИ СИ БЕ?

HenykucT
09-11-2008, 13:29
Това е дело на БУШ, а не на терористи.

И буш, ще убие 3000 човека и ще си взреви 1/3 от Пентагона, ей така за кеф ? Нали до сега щеше да бъде на гилотината ...

И какви конспирации, какво чудо ви гони ... смешни сте с такивата си изказвания ... Като не разбирате, по-добре не пишете по темата .... :razz:

Disrespect
09-11-2008, 13:31
вие не знаете ли че Осамата живурка в мазето на белия дом?

gsh
09-11-2008, 14:00
Кур за гадните американски конспирации и за глупаците, които бяха заблудени от тях! Спомням си, че преди 7 години, като гледах първите кадри по бтв си казах "много ми прилича на "денят на независимостта" (филма) ", като още тогава съм усетил, че има някъв филм в цялата история. 2 сгради да паднат по абсолютно идентичен начин, да минат незабелязано 2 граждански самолета през силна защитена по въздух зона, от всичките не знам си колко хиляди чифути, които работят в търговския център, точно в този ден да няма, нито 1 на работа, не ми се вижда много чисто, а е пълно с още ФАКТИ и ДОКАЗАТЕЛСТВА, които показват, че всичко е долна инсинуация и търсене на повод за започване на война. Ако има някой заинтересован да ползва гугъл.
Поклон пред невинните загинали и смърт за убийците !
КУР ЗА АМЕРИКА ! \:D/

ULTRA_LEVSKI
09-11-2008, 15:27
Това е дело на БУШ, а не на терористи.

И буш, ще убие 3000 човека и ще си взреви 1/3 от Пентагона, ей така за кеф ? Нали до сега щеше да бъде на гилотината ...

И какви конспирации, какво чудо ви гони ... смешни сте с такивата си изказвания ... Като не разбирате, по-добре не пишете по темата .... :razz:

Точно така.
добре, че те има теб и тинянко - селските разбирачи, за да ни обясните за какво иде реч.

TERRORMACHINE
09-11-2008, 17:06
Скоро ще си купя танк и ще разкатая фамилията на всички евреи!

HenykucT
09-11-2008, 17:28
Това е дело на БУШ, а не на терористи.

И буш, ще убие 3000 човека и ще си взреви 1/3 от Пентагона, ей така за кеф ? Нали до сега щеше да бъде на гилотината ...

И какви конспирации, какво чудо ви гони ... смешни сте с такивата си изказвания ... Като не разбирате, по-добре не пишете по темата .... :razz:

Точно така.
добре, че те има теб и тинянко - селските разбирачи, за да ни обясните за какво иде реч.

Ама ти някакъв гражданин ли го раздаваш ? Я ми кажи, като си толкова умен, как Буш е организирал всичко ? Дори нападение срещу Пентагона, което се счита за най-сигурното място на света ?

ULTRA_LEVSKI
09-11-2008, 17:32
Сам си противоречиш. Хем е най-сигурно, хем граждански самолет го удря? Ако помислиш малко, ще стигнеш до заключение, че Е ПОЗВОЛЕНО, това да стане . Никъде не съм казвал, че буш е организирал нещо - той е просто пионка, ама ти си ограничен и трябва да кажеш това, което си чул от някъде, а мисловната ти дейност е мощно ограничена.

HenykucT
09-11-2008, 17:34
Сам си противоречиш. Хем е най-сигурно, хем граждански самолет го удря? Ако помислиш малко, ще стигнеш до заключение, че Е ПОЗВОЛЕНО, това да стане . Никъде не съм казвал, че буш е организирал нещо - той е просто пионка, ама ти си ограничен и трябва да кажеш това, което си чул от някъде, а мисловната ти дейност е мощно ограничена.

Горкичкият, злето си ти ... Как ще позволят да умрат, както споменахме около 3000 човека, ей така за кеф бе ?

п.п. Не се прави на важен и умен и на г-н Компетенция, за да не го отнесеш ...

п.п. Като по-умен, не мисля да споря повече с тъпи хора ...

Mbp3eJlaH
09-11-2008, 17:42
п.п. Не се прави на важен и умен и на г-н Компетенция, за да не го отнесеш ...

poslednata dumi4ka kakva e ? 8-)

HenykucT
09-11-2008, 17:46
п.п. Не се прави на важен и умен и на г-н Компетенция, за да не го отнесеш ...

poslednata dumi4ka kakva e ? 8-)

... не спами излишно :)

Mbp3eJlaH
09-11-2008, 17:48
п.п. Не се прави на важен и умен и на г-н Компетенция, за да не го отнесеш ...

poslednata dumi4ka kakva e ? 8-)

... не спами излишно :)

az se dosetih... molba e nali 8-)
a i ako nikoi ne spame6e nqma6e da ima mneniq v toq forum :booooomb:

TERRORMACHINE
09-11-2008, 18:35
Сам си противоречиш. Хем е най-сигурно, хем граждански самолет го удря? Ако помислиш малко, ще стигнеш до заключение, че Е ПОЗВОЛЕНО, това да стане . Никъде не съм казвал, че буш е организирал нещо - той е просто пионка, ама ти си ограничен и трябва да кажеш това, което си чул от някъде, а мисловната ти дейност е мощно ограничена.

Горкичкият, злето си ти ... Как ще позволят да умрат, както споменахме около 3000 човека, ей така за кеф бе ?

п.п. Не се прави на важен и умен и на г-н Компетенция, за да не го отнесеш ...

п.п. Като по-умен, не мисля да споря повече с тъпи хора ...Баце, не си запознат с възможностите на една чифутска нация!!!

Alco
09-11-2008, 22:36
ама веднага синан сакич, начи... 8-)

Spider4eto
09-11-2008, 22:56
Всъщност имаше едно доста инт. филмче за тези атентати, в смисъл в него се разказваше как металните подпори на сградите се стопявали при опр. температура, мн по висока, от температурата на горящите самолети, за това се смята, че може би е имало бомби в сградите и са избухнали точно, когато са се врязали и самолетите. И още странности имаше. Но за жалост умряха сумати хора. Поклон пред паметта им!!!

SWASTICA
09-12-2008, 03:11
И какво тогава?
Защо трябва да се споменава колко време е изминало от дадено световно събитие?
Защо не пишеш тема, като минат примерно 2 месеца? Интересно...
Станало е вече, няма как да се промени, остава да се отпразнува, но и за празник не е, така че?

ULTRA_LEVSKI
09-12-2008, 05:19
Сам си противоречиш. Хем е най-сигурно, хем граждански самолет го удря? Ако помислиш малко, ще стигнеш до заключение, че Е ПОЗВОЛЕНО, това да стане . Никъде не съм казвал, че буш е организирал нещо - той е просто пионка, ама ти си ограничен и трябва да кажеш това, което си чул от някъде, а мисловната ти дейност е мощно ограничена.

Горкичкият, злето си ти ... Как ще позволят да умрат, както споменахме около 3000 човека, ей така за кеф бе ?

п.п. Не се прави на важен и умен и на г-н Компетенция, за да не го отнесеш ...

п.п. Като по-умен, не мисля да споря повече с тъпи хора ...

Пак се посра.... Те не ги "жертват" за кеф, а сами си създават повод за започването на война и да излезнат чисти пред света, че видиш ли ужасТните, гадни, лоши, афганистанци са виновни за всички проблеми и незабавно трябва да се окупират.Явно трябва няколко човек да го повторим 477577868 пъти, че "умници", като теб да го асимилират.
Ще закъсаш !

Saymon90
09-12-2008, 07:48
А не мислите ли, че е доста безсмислено да развивате подобни теории за конспирация, имайки предвид, че никой от нас всъщност няма да разбере каква е истината? Дали ще вярваш на журналистите или на правителството - все е тая. Да, едините може би са мааалко по-лъжливи, но това далеч не гарантира, че другите казват истината.
Факти? Да бе, все едно аз да си ги съчиня.

Наистина е тъжно, че се случи това. Тогава и мой близък беше там, но за щастие е окей, ала си представям какво им е на хората, които нямаха този късмет. Жалко е, че човеците са толкова озлобени и незряли, че избиват собствената си нация заради пари, религиозни вярвания или просто някакви глупави убеждения. И да, глупави са тези убеждения, щом жертват човешки животи заради тях.

ULTRA_LEVSKI
09-12-2008, 08:02
Сами, нали това е целта. Всеки да види за кво става дума, да последи историята и да види какви факти и доказателства има, а чак след това САМ да си направи заключение. Аз не вЕрвам, нито на журналисти, нито на правителства, обаче пак имам теория за ставащото, нали?

2те сгради падат по неестествен начин, след сблъсък = ФАКТ !
Информация за случилото се по време на полета имат само американците = ФАКТ !

очеИЗВАДНИ, а не съчинение .

ПП Махни тая смешна пропаганда от подписчето си.

Saymon90
09-12-2008, 08:06
Там е работата - нещата стоят на прекалено високо ниво, за да се роди стойностна теория от някой обикновен, цивилен гражданин. Или може би си с "връзки" в американското правителство? Е, съмнява ме само то да има общо, имайки предвид колко други големи държави са инвестирали в близнаците, но може само да се предполага... :)

ULTRA_LEVSKI
09-12-2008, 08:10
Доста си наивен.... приемай нещата, както са ти дадени от медийте и си мисли, че всичко е, както трябва.Мога да ти гарантирам, че хората, които поне малко разбират какво става са НАД всички тия конспиратори, евреи, комунисти и кво се сетиш.

Bianca
09-12-2008, 08:27
http://www.youtube.com/watch?v=67U_Q2UjV7w
Супер гаврата, гледайте 8-)
Ако ти беше на мястото на тези хора, едва ли щеше сега да си толкова ухилен и прочие, та дори и да беше оживял. :o

Riot
09-12-2008, 17:40
a taka
pomnete tozi den
denq v koito sym roden
shte se pomni vechno 8-)

HenykucT
09-12-2008, 18:11
a taka
pomnete tozi den
denq v koito sym roden
shte se pomni vechno 8-)

Веднага каса бира !

Riot
09-12-2008, 18:12
a taka
pomnete tozi den
denq v koito sym roden
shte se pomni vechno 8-)

Веднага каса бира !
pari za gluposti nqma 8-)

pilenagril
09-12-2008, 18:17
кви подаръци получи за юбилея си :razz: :razz: :razz:

Riot
09-12-2008, 18:20
kosmodisk, magniten nakolennik i lenta za ryka na dr livain 8)

pilenagril
09-12-2008, 18:21
е да си жив и здрав :-) :D

Lysit0
09-12-2008, 18:47
Поклон пред светлата памет на загиналите. :(

pampers
09-12-2008, 20:57
Поклон пред светлата памет на загиналите. :(

+1 8)

yuyuto
09-13-2008, 14:13
Мдам, а аз дори някъде бях чела, че ако самолет се удари посредата на един небостъргач, той би трябвало да падне настрани и основите би трябвало да останат, а Близнаците падат право надолу, срутват се... Затова се говори, че в подземните етажи били сложени бомби, които да могат да бутнат основите и така всъщност се срутва цялата сграда, не само до мястото на удара... И във въпросния ден 11 септ. всички важни глави, шефове, политици, работещи там, не отишли на работа... Така съм чувала, а доколко е вярно не мога да кажа, ама звучи логично...

yuyuto
09-13-2008, 14:36
911 - Loose Change tova e fiulm opisvasht tazi konspiratcia baziran samo na strqstkashti fakti .Vsichki koito sa vzeli uchastie v tozi fiulm sega sa zad reshetkite
Ще си го сваля да видя за какво става въпрос... Дано да го има в Замундата...

yuyuto
09-14-2008, 16:04
911 - Loose Change tova e fiulm opisvasht tazi konspiratcia baziran samo na strqstkashti fakti .Vsichki koito sa vzeli uchastie v tozi fiulm sega sa zad reshetkite
Ще си го сваля да видя за какво става въпрос... Дано да го има в Замундата...

има го във вбокс на части целия,с превод на Български. има го и в замунда.

съмнявам се да има човек,който след като го е изгледал,да е продължил да вярва в лъжите на американското правителство и слугите им от медиите. тотално ги разнищиха с тоя филм...
Гледах го в вибокс-а, мерси за инфото... Шокирана съм... :shock: