PDA

View Full Version : Как Да Игнорираш??



Ridemiz
09-11-2008, 07:29
Как да игнорираш обидите на някой относно външния си вид?
Ако има някоя по пухкава потребителка :oops: на форума нека каже някое съветче, :oops: Как да не ти вгорчават целия ден обиди от рода на:Дебелана и т.н,много по-груби неща...
:-)

Disrespect
09-11-2008, 07:34
отслабваш и няма да има такива работи

ndle
09-11-2008, 07:36
Ако толкова се засягаш от ебавки ще работиш върху себе си !

velma
09-11-2008, 07:39
Ами просто не му обръщай внимание.Да не ти пука!

SINDEL
09-11-2008, 07:42
Ъмм... дъъъ...
Просто се правиш, 4е не си ги 4ул/а. И в един момент им писва и престават.
Какво му е сложното?

miminia
09-11-2008, 07:45
Ем ,ако визираш себе си ....
не им обръщай внимание , макар че това не е решението
шот понякога на човек му идва в повече
напраи малки усилия да го промениш ,че да не ти викат таака

Seducti0n
09-11-2008, 07:52
Няма чокек, който да не са зясага дори съвсем малко.
Неприятно да ти се натяква очевидното или да те третират като извънземно, само заради килограмите.
Моя съвет е да намериш някакъв недостатък на тези, които те обиждат.Така ще знаеш, че нито ти, нито те са перфектни.
Всеки път, когато се опитат да те унижат се сещай за този недостатък и остани глуха за изреченото от тях.
Раздразнителността ти ги мотивира да продължават да се заяждат, но ако веднъж им покажеш, че мнението им не те интересува може нещата да се променят постепенно.
Успех!

Bianca
09-11-2008, 07:59
А аз как успявам да ги игнорирам?
А повярвай ми, моето е по-сериозно от твоето. :D

Ridemiz
09-11-2008, 08:08
отслабваш и няма да има такива работи

Eдно Уточнение:
Ходела съм на фитнес и едновременно с това съм била и на диета...
Така като се замисля,май,кажи речи,цял живот съм била обиждана и на диети...

За теб NDLE:Всяка вечер тренирам,тъй,че не съм някоя нехаеща от вида си,че да ме обижда всеки срещнат,само защото си няма друга работа...!

miminia
09-11-2008, 08:15
Ае ти фо искаш ве
мноо ми пука че цел живот си на диети и на фитнес ....
к'во се оплакваш тука ся ... аааре

Bianca
09-11-2008, 08:18
отслабваш и няма да има такива работи

Eдно Уточнение:
Ходела съм на фитнес и едновременно с това съм била и на диета...
Така като се замисля,май,кажи речи,цял живот съм била обиждана и на диети...

За теб NDLE:Всяка вечер тренирам,тъй,че не съм някоя нехаеща от вида си,че да ме обижда всеки срещнат,само защото си няма друга работа...!
Е, аз съм слаба, ама каква файда, като всеки тука ми вика, че съм безполово и грозно? :lol:

Ridemiz
09-11-2008, 08:20
А аз как успявам да ги игнорирам?
А повярвай ми, моето е по-сериозно от твоето. :D

:-)
Всъщност има много по закъсали мацки от мене,вярно,не би следвало да се оплаквам,Но ми е някакво адски тъпо да съм по средата
Трудно си намирам дрехи,пък отстрани не изглеждам с коремче или нещо такова,в смисъл отвсякъде съм еднакво пухкава,а една френдка казва,че всъщност съм изглеждала стегната,без "любовни дръжки,дръжчици и т.н."
...

Bianca
09-11-2008, 08:21
Яяя ми прати снимка на ЛС, може и да си внушаваш. ;)

hardball
09-13-2008, 16:25
Обкръжи се с неща, които те правят щастлива :)
Когато си щастлива и доволна от себе си и не ти пука от другите, тогава ще спечелиш респекта им.

_showy_
09-13-2008, 18:09
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?

fall_out_girl
09-13-2008, 18:33
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?
Тук грешиш адски много...
За да й казва някой,че е дебела и т.н.,значи е от гаднярите,които си избиват комплексите като обиждат другите,а не мисля,че на тях им пука добър или лош човек си всъщност...

_showy_
09-13-2008, 18:48
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?
Тук грешиш адски много...
За да й казва някой,че е дебела и т.н.,значи е от гаднярите,които си избиват комплексите като обиждат другите,а не мисля,че на тях им пука добър или лош човек си всъщност...
Има ги и такива.. Дам.. Все пак съм на мнение, че като цяло добрите дебеланки никой не ги закача. :)

babity
09-13-2008, 19:16
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?
Тук грешиш адски много...
За да й казва някой,че е дебела и т.н.,значи е от гаднярите,които си избиват комплексите като обиждат другите,а не мисля,че на тях им пука добър или лош човек си всъщност...
Има ги и такива.. Дам.. Все пак съм на мнение, че като цяло добрите дебеланки никой не ги закача. :)

Еми да, защото са добри т.е. нагаждат се така, че на другите да им е удобно и да не им дават повод да ги обиждат.

Към авторката: хубаво е човек да си знае недостатъците. Похвално е когато иска да ги "преработи". Рано или късно ще ти писне и ще започнеш да ги игнорираш. Колкото по - рано спреш да си даваш вид, че някой те дразни с квалификациите си, толкова повече нерви ще си спестиш. Дори от опит ще ти кажа, че ако съумееш да се шегуваш с недостатъците си, непременно ще бъдеш желана компания, а останалите, които искат да те нагрубят ще си умрат от яд.

Bianca
09-13-2008, 19:22
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?
Абе, мозък, при първо впечатление няма как да разбереш дали човекът е добър или не! Просто гледаш външния му вид, чак след това, като се опознаете, се преценя характера на човека! :booooomb:

_showy_
09-13-2008, 19:25
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?
Абе, мозък, при първо впечатление няма как да разбереш дали човекът е добър или не! Просто гледаш външния му вид, чак след това, като се опознаете, се преценя характера на човека! :booooomb:
И те кво.. Според тебе и викат:
"Здрасти дебелано! Аз съм Пешо. Nice to meet U..."
Ходи си премери пишката и се успокой...

babity
09-13-2008, 19:31
Извинявам се, че се надупвам там, където двама си мерят пишките, ама емото е право. Примерно на улицата като те видят някои пИдИрасти или в даскалото и не се спират да те питат дали си добра дебелана или не, просто профилактично ти подвикват нещо и толкова. Пък и незнам дали си забелязала ама имаше друга тема на същата потребителка, където тя започна спор с човеа с фенклуба (експлойтедтийн) и той директно и направи мноооого хаплива забележка за килограмите (което пък нямаше нищо общо със спора им!).

Bianca
09-13-2008, 19:40
Ако си добър човек никой не би те обидил.... :?
Абе, мозък, при първо впечатление няма как да разбереш дали човекът е добър или не! Просто гледаш външния му вид, чак след това, като се опознаете, се преценя характера на човека! :booooomb:
И те кво.. Според тебе и викат:
"Здрасти дебелано! Аз съм Пешо. Nice to meet U..."
Ходи си премери пишката и се успокой...
Пишката ми е огромна и внимавай да не ти я плесна на лицето, че да не се обезобразиш. /Накъде повече./