PDA

View Full Version : Трън



velma
09-11-2008, 09:03
Има тръни в пръстите на ръцете си и много ме боли.Изтръпнали са ми върховте на пръстите.Пробвах да извадя тръните с пинсета,но са много малки и не се подават от кожата ми.Единият го махнах с игла,на адски болеше.:( Ако някой знае някакви други начини да ги извадя ,моля да пише.

Voodo_doll
09-11-2008, 10:03
ами аз бях чела някъде че ако капнеш разтопен восък става. Все пак не давам гаранция

pisenceto_94
09-11-2008, 11:41
Върви на лекар,да ти ги извадят :) :) :)

sexy_baby_originale
09-11-2008, 12:39
Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.

Boyd
09-11-2008, 12:48
Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.

Това е идея - да си напълниш ръцете с вода - после тръните сами ще излезнат, но по-добре да ги ръчкаш и да ги махнеш.

Друго на ум ми идва да сложиш локум, ама как ще стоиш не знам..

sexy_baby_originale
09-11-2008, 13:53
Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.

Това е идея - да си напълниш ръцете с вода - после тръните сами ще излезнат, но по-добре да ги ръчкаш и да ги махнеш.

Друго на ум ми идва да сложиш локум, ама как ще стоиш не знам..

:razz: хехе Не да си напълниш ръцете с вода! :D Да ги сложиш във вода ,за да омекнат. Ама и това с напълването е яко. :razz:

velma
09-12-2008, 07:49
Благодаря :)

Boyd
09-12-2008, 13:38
Натапяш ги във вода известно време,за да бабичасат.Тоест да се размекне кожата и после ще ги извадиш по-лесно.

Това е идея - да си напълниш ръцете с вода - после тръните сами ще излезнат, но по-добре да ги ръчкаш и да ги махнеш.

Друго на ум ми идва да сложиш локум, ама как ще стоиш не знам..

:razz: хехе Не да си напълниш ръцете с вода! :D Да ги сложиш във вода ,за да омекнат. Ама и това с напълването е яко. :razz:

Кожата представлява полупропусклива мембрана. Когато седиш много време във вода ръцете ти "гъбясват" или както ти се изрази "бабичосат". Като стане това, значи в кожата ти е попила вода. Затова казах да ги напълни с вода.

a3c1M
09-13-2008, 20:45
Можеш да отидеш на лекар ама що не пробваш с игла, боли но се превъзмогва. След като ги извадиш полей раничките със спирт или дезодорант за да не са инфектира.