PDA

View Full Version : спешно ми трябва отговор :( плс помогнете



vileto*
09-11-2008, 08:48
Първо здравейте на всички! Някой знае ли как мога да ускоря идването на цикъла ми :( Моля да не пишете коментари от сорта "остави си го да ти дойде сам". Сега случая е спешен и трябва да го ускоря по някакав начин, моля Ви помагайте. Благодаря Ви предваритено

galls
09-11-2008, 09:34
mi dA ti kAja ti nemojEsh da go uskorish..dokoLkoTo az zn.. :(

Evanescencefan
09-11-2008, 09:50
Иди на гинеколог,все пак става въпрос за хормони и можеш да си докараш големи неприятности.

techCandy
09-11-2008, 09:57
Иди на гинеколог,все пак става въпрос за хормони и можеш да си докараш големи неприятности.
Иди попитай в някоя аптека, има за забавяне, не съм сигурна дали има
за ускоряване....Няма смисъл да ходиш на лекар за това... И не прекалявай с тия неща... ;)

ell_ownz
09-11-2008, 09:57
mojesh da go zabavish no ne i da go uskorish..e, sig ima na4in noo e vreden za podrastvashti nai veroqtno..moje bi nqkfi hap4eta..idi na lekar

pisenceto_94
09-11-2008, 10:39
Попитай в някоя аптека,според мен неможеш да го ускориш,само можеш да го забавиш :( :( :(

sexy_baby_originale
09-11-2008, 11:22
Понякога,когато на една жена не и идва цикъла няколко месеца и е установена ,че не е бременна и бият инжекции.Незнам какво е съдържанието им,но можеш да попиташ в аптеката.По-добре ще е първо да се посъветваш с гинеколог.А и аз знам един начин,който е съвсем безболезнен,казвали са ми го възрастни хора.Ставало уж с канела и ванилия.Не съм опитвала,но може и да действа. Успех! :)

jenity_bs
09-13-2008, 09:49
различни хора различни проблеми.. и аз исках да го ускоря за да може на 15ти да не съм неразположена но.... ;( таа... ся ако някой може да ми каже как да го спра.. :D