PDA

View Full Version : Глезли и надувки



puhi14
09-11-2008, 10:06
Има две надувки от класа ми....Мн ме дразнят,правят се на мн важни,а всъщност нямат и грам мозък в главите си :x Мислят се за нещо повече от мен и мойте фр и се подиграват за всичко несъществено... :P И най-лошото е,че по едно време се движех с тях :shock: Незам какво ми беше станало... :smt017 Сега само кота ги зърна двете наконтените куклички и ми иде да ги бошунирам здраво :o ама такива смехорий плещят в классс ха ха :razz: Та исках да ми помогнете да спра да им обръщам внимание и на всичкото отгоре незнам дали това е омраза или завист :( /все пак всички момчета са хлътнали по тях/

Voodo_doll
09-11-2008, 10:40
Ако им завиждаш, едно ще ти кажа: Няма смисъл да завиждаш на такива като тях! Може отстрани живота им да изглежда идеален и момчетата да им се лепят като мухи, но я се замисли какво може да стане с нея по нататък? :след като се ебе безразнорно на 16 вече ще има две деца и ще живее само в боксониера без дори да знае кой е бащата на децата и, ще се състари преждевременно и цицте и ще стигнат до пъпа!!! Доста злобно, а?
Идеята ми е: Гледай си живота и не се занимавай с такива надувки като тез двете

успех :-)

TheLittleAngel
09-11-2008, 11:24
Гледай си твоята работа и не им обръщай внимание! Ще видиш, че след време ще спрат да се заяждат с теб. Ти поне имаш само две такива, а във моя клас са 7 надути кокошки. Никой не ги понася. Няма да се учудя, ако стане някой скандал и се изпокараме с тях.

webmast3rche
09-11-2008, 13:01
Присмял се хърбел на щърбел :D

mimoza16
09-11-2008, 13:15
Има две надувки от класа ми....Мн ме дразнят,правят се на мн важни,а всъщност нямат и грам мозък в главите си :x Мислят се за нещо повече от мен и мойте фр и се подиграват за всичко несъществено... :P И най-лошото е,че по едно време се движех с тях :shock: Незам какво ми беше станало... :smt017 Сега само кота ги зърна двете наконтените куклички и ми иде да ги бошунирам здраво :o ама такива смехорий плещят в классс ха ха :razz: Та исках да ми помогнете да спра да им обръщам внимание и на всичкото отгоре незнам дали това е омраза или завист :( /все пак всички момчета са хлътнали по тях/

sa6toto ne6to mi se e slu4valo samo 4 v moq klas liglite ot toq tip sa pove4e ot 2

mArMaLaDkA
09-11-2008, 13:39
Ако им завиждаш, едно ще ти кажа: Няма смисъл да завиждаш на такива като тях! Може отстрани живота им да изглежда идеален и момчетата да им се лепят като мухи, но я се замисли какво може да стане с нея по нататък? :след като се ебе безразнорно на 16 вече ще има две деца и ще живее само в боксониера без дори да знае кой е бащата на децата и, ще се състари преждевременно и цицте и ще стигнат до пъпа!!! Доста злобно, а?
Идеята ми е: Гледай си живота и не се занимавай с такива надувки като тез двете

успех :-)

Егати прогнозата ! :lol: Подкрепям ! Наистина си представи тея кифли на какво ще приличат после?-на мазни банички ! :lol: И в моето училище има такива индивиди,само че са от съседните два класа.И аз отначало им се нервех,но после си представих как ще изглеждат(това,което написа Voodo_doll),пък и като знам колко са кухи,може само да ме избива на смях.Момчетата тичат сега след тях,понеже са пъпчиви разгонени пубери,които обичат изкуственото,пък и вероятно твоите съученички имат големи бюстове.(просто от такива тъпи неща се впечатляват 12-14 годишните)После ще видиш като попораснете още малко как ще ги избягват тея кукли и ще им се присмиват.Радвай си се на живота и въобще да не ти пука!

Ivalinka
09-11-2008, 14:09
и на мен ми се е случвало подобно нещо,когато бях в 7ми клас...безразличие!!!това е решението :)

Ribelle
09-11-2008, 17:34
Момиче... Такива трябва да ги подминаваш кат линейка :-D Да не ти пука за тях... Те единствено мислят за косата и маникюра си :D Сигурна съм, че не искаш да си като тях, затва изобщо не ги удостоявай с вниманието си... :D

Di
09-11-2008, 17:39
тегли им майната (:

puhi14
09-11-2008, 18:36
Ехххх.....благодаря за всички съвети,ама без дори да им обръщаме внимание те се подиграват и както казах за глупости,ако например на някой му стърчи косъм от главата,ако на някой случайно му се е скъсала блузата или се е изцапал...Знам,че ще прозвучи смешно,но е така :( ЗАтова вече не ги понасям....изпитвам невероятна омраза към тях и толкова съм им насъбрала!!!!!! :smt097 Те- само едни прецакани наконтени кукли с оогроооооомно самочувствие ми вдигат нервите както никой друг! :twisted: :-x

pampers
09-11-2008, 19:00
Присмял се хърбел на щърбел :D

много точно казано :-D

nefchi_bs
09-12-2008, 09:42
В моя клас 2/3 от момичетата са такива...Като си помисля,че 5 години ще съм с тях :cry:Теглиш им една майна и да са спасяват... 8-) 8-)

Lysit0
09-12-2008, 10:13
Не им обръщай внимание,бъди безразлична.Те така ще ги хваща повече яд,защото никой не им се връэва на детските игрички,и ще загубят интерес.

ice_cream_f
09-12-2008, 11:11
Не им обръщай внимание,бъди безразлична.Те така ще ги хваща повече яд,защото никой не им се връэва на детските игрички,и ще загубят интерес.+1 :grin:

pOiSoN_kIsS_94
09-12-2008, 18:09
Остави ги да се мислят за голяма работа :D :D

vOdKa_FlIrT
09-12-2008, 18:53
i AZ imah poDOBNI V MoQ KlAS,POsTOQNNo se podigravaha nA mEn i moiTE FR,ako tE oBiJdAt ILI ne6to takova Ne IM sE vr1zVaI,ako se qdosva6 im pravi6 usluga,podsmihvai se naglo :D ,tvA 6te gi nakara da se 4udqt kvo si misli6,ako tva nedeistva napravo i lepni dva 6amara(edin български на едната буза и един цигански на другата :razz: ) i kAji da te ostavi namira

sflt_vankata
09-12-2008, 23:33
:o бой до кръв и докато не им останат косички ( ама снимаи за да се наслаждаваме тука :-P )

shokolladd
09-13-2008, 05:54
не Им обръщаи внимание,прекалено са жалки и не заслужават твоето внимание .. ;) :-D [/b]

londonboy
09-13-2008, 09:16
Просто не им обръщай внимание.. а и подсъзнателно им завиждаш, защото те е яд на момчетата че обръщат внимание само тях и другите сте на втори план споко и аз имах такива в бившия клас половината момччета бяха хлътнали по тях (тц тц идиоти) някви дето мозъка им растял в косата :razz: такаче споко хич да не те е*е за тях и за тъпите момчета дето ги харесват тея кукли барбита :o