PDA

View Full Version : За красива и блестяща коса



AnIcHkAtA
09-11-2008, 10:21
Здравейте!Открих как да си оправя сухата косичка и искам да споделя с вас.Може пък да помогна на някой :) .Значи преди всеки ден се изправях и косата ми беше направо прецъфтяла и адски суха.Реших, че не може да продължавам повече така.Подстригах се и си свалих около 5 см от дължината и доооста от първия етаж.Най-важното от всички маски е моята измислена смес за бърз разтеж и подхранване :D .Смесих
-Спрейче GLISS hear repair
-Розова вода (повече за аромат, отколкото за подхранване)
-Хининова вода.
Получи се една еднородна течност с много приятен розов цвят.Ето ви и снимка --> http://prikachi.com/files/347277E.jpg .Шишенцето ми е 30 ml и го напълних половината с хининова вода, другата половина с GLISS и колкото остана място, с розова вода.Мн съм доволна.Косата ми е с блясък и дори да не съм я изправяла седи все едно е правена със сешоар.Избягвам пресата.Течността я пръскам след къпане и деня преди да се изкъпя, защото омазнява малко.Отива по половин шишенце.Пръска се най-вече в корените, но и останалата коса не бива да се пренебрегва.Опитвала съм и всеки ден, но наистина омазнява.Който иска, нека опита, надявам се да помогне :)

Успехчета ! :-)

Voodo_doll
09-11-2008, 10:45
мисля и аз да я пробвам...
А междудругото ти ли си същата Аничка от една друга тема, дето един се влюбил в тебе? :D

ioancheto
09-11-2008, 11:00
да и аз ще пробвам :)