PDA

View Full Version : Въпрос за сайта snimka.bg



NaskoKaulitz
09-11-2008, 11:46
Значи правя си албумите, качвам снимките а никъде ги няма освен в профила ми и пише 0 посещения :cry: как да направя така че да може да се гледа от хората....също така ги правя като публични албуми :booooomb:

т.1
Sam90'

BlackWings
09-11-2008, 12:27
ми качи ги в :
impulse, aha , sladur , flirt4e , elmaz , mucunki ...

Entel
09-11-2008, 13:04
Качи ги в http://tokio.hotel.sa.pedali.com

NaskoKaulitz
09-11-2008, 13:28
ми качи ги в :
impulse, aha , sladur , flirt4e , elmaz , mucunki ...ами те не са снимки на хора :shock:

vanPersieFan11
09-11-2008, 13:34
ми може оше никой да не ги е видял,може както в др саитове да чакат одобрение 24 часа и да ако искаш секи да ги вижда>да са публични :)
пък знаеш ли че там май само рег потребители там когато ги виждат да ти изписва 4е са видени :-o

NaskoKaulitz
09-11-2008, 14:22
ми може оше никой да не ги е видял,може както в др саитове да чакат одобрение 24 часа и да ако искаш секи да ги вижда>да са публични :)
пък знаеш ли че там май само рег потребители там когато ги виждат да ти изписва 4е са видени :-oох леле май по-добре да ги изтрия и да не се занимавам :D

Saymon90
09-11-2008, 14:36
Моля, коментирайте само зададената тема :) Личните нападки и проява на "висока" култура ги махнах и моля да не се налага да повтарям.

Пробвай да си сложиш линк към албума в профилите из различни сайтове. За да има интерес към снимките ти, трябва в заглавията на самите картинки и албуми да има кючови думи, които да привличат потребителите - замисли се какво би накарало ТЕБ да разгледаш някой албум и направи това със своя. :)

mgxpower
09-11-2008, 14:36
Ако не са хора и визираш някакви пейзажи , но са хубави и стойностни ти препоръчвам да си направиш една галерия във deaviantart...признал съм го този сайт отвсякъде!Мога да ти препоръчам и photobucket ама на мен лично ми е маса бъгав! :grin:

Ridemiz
09-11-2008, 15:44
deviantart.com Наистина е готин,Доколкото знам международен
Но относно проблема ти-имах същия и писах на един от админите там
Оправи се всичко
Сега има нов проблем,но не се трогвам особено,просто съм качила снимки там [Не само на хора],защото при честото преинсталиране на компютъра ми и когато съм забравила да ги запиша на диск,загубвам информация.А така ги намирам отново
В най-краен случай-www.album.bg
Дано си свършиш работа :-)

NaskoKaulitz
09-11-2008, 15:59
deviantart.com Наистина е готин,Доколкото знам международен
Но относно проблема ти-имах същия и писах на един от админите там
Оправи се всичко
Сега има нов проблем,но не се трогвам особено,просто съм качила снимки там [Не само на хора],защото при честото преинсталиране на компютъра ми и когато съм забравила да ги запиша на диск,загубвам информация.А така ги намирам отново
В най-краен случай-www.album.bg
Дано си свършиш работа :-)Благодаря сега ще пробвам в тези 2 сайта които ми даде :) а какво каза админа на снимка.бг и как оправи проблема-започнаха ли да ти се гледат снимките.Защото на мен дизайна много ми харесва :P

Ridemiz
09-11-2008, 16:19
По принцип проблем като твоя ми се появи,защото качвах файлове по време на надграждане на сайта.
Всъщност имам предвид от "snimka.bg 1.0" на "snimka.bg 2.0"
Сега,вярно,че дизайна им е супер,но някой неща накуцват
Примерно това,че снимки,който са заглавни корици,липсват при прегледа на целия албум...
След моя случай получих писмо с обещания да се разгледа цялата тази работа,съответно след 2-3 часа някъде това бе станало-НО се получи така,че качените снимки бяха заредени на сайта,която ще рече просто да изчакаш до пълното им прикачване,не нещо друго,и тогава да погледнеш да кажем след 2-3h
Ако пък и така не става пиши и ти на някой от сайта-Все пак те разбират най-много особено от нещо,което е техен продукт

Ако случайно имаш интерес виж www.kanabis4eto.snimka.bg
И това е предимство при тях,защото имаш един вид собствена страничка