PDA

View Full Version : Мааалко помощ спешно



UnaBletoLoVeU
09-11-2008, 11:39
Знам, че мястото на темата не е тук, но ми трябва отговор по-бързо.

Гледам филми с bs player и понякога не ми отваря филма, а само звук и казва, че не може да разчете формата. Дали филмът е бъгав или плейъра се бъгва на моменти. Защото пък отваря други филми.
И второ, какво трябва да си инсталирам, за да може да виждам субтитрите на български, а не маймунки.
Мерси (= предварително

fall_out_girl
09-11-2008, 11:43
Според мен е от филма,защото ми се е случвало...При мен има картина,а няма звук,но само при някой филми,а други вървят съвсем нормално...А за втория въпрос,ами мисля,че си е до настройките на BsPlayer-а...

UnaBletoLoVeU
09-11-2008, 11:50
Трябва да си инсталираш някой кодек пак примерно klite , nimo и не знам кво още. Виж харесай си някой.

А да са ти на кирилица субтитрите се прави от опциите- Настрйоки - Свойства - субтитри и там трябва да смениш шрифта на кирилица.


Темата ти е в грешен раздел! 2 седмици бан!

Хъх
Настройки-обаче после няма свойства...

ааа оправих ги :grin:

tarataika
09-11-2008, 12:18
Bsplayer- ът е хипер бъгав и на мен ми прави най-редовно некви шитни. ЗА тва най-добре си дръпни свястна програмка за гледане на филми, ако не ти се занимава може и с windows media player

LeVski_fen
09-11-2008, 12:33
Bsplayer- ът е хипер бъгав и на мен ми прави най-редовно некви шитни. ЗА тва най-добре си дръпни свястна програмка за гледане на филми, ако не ти се занимава може и с windows media player
:? :? :?
BS player е най-добрата възможна програма за гледане на филми ;)
Свали си от датата някоя по нова версия на BS и си инсталирай по нови кодеци... :smt024

Ag
09-11-2008, 12:43
Тогава аз ли съм бъгната като си гледам филмите в MV2Player :-o

MostHated
09-11-2008, 13:01
Вечна слава на великия и винаги праведен екип модератори на този прекрасен форум!
Благодаря Ви, че Ви има!
Трети декември - официален празник на модераторите! (предложение)
Всички



canis dirus натегач...мазен мазен! купи им подаръци още... (finger)