PDA

View Full Version : Според вас родителите дават ли повече свобода на момчета



malka_diva4ka
09-11-2008, 11:50
Еми нз къде да я вкарам тая тема затова я набутах тука... 8-) 8-) Еми искам да ви питам нещо...според вас родителите дават ли повече свобода на момчетата отколкото на момичетата...Стигнах до извода че те имат повече свобода..Ше ви кажа и пример...Имаше панайр и аз разбира се съм с нашите :( и гледам някво момче играе на една маса[познавам момчето то е с 3 години по-малко от мен..на 10 фактически..] и не можех да повярвам...Той е сам..пие бира и се забавлява,а аз.. :shock: :shock: Кажете си мнението...

BTW:Сории ако има други такива теми..
BTW:без обиди..плс :) :) :)

anichkaaaa
09-11-2008, 11:52
Ами зависи ... Понякога родителите смятат, че момчетата като "силния пол" са по отговорни и могат да се оправят сами .. ама доста често не е така ... :-D

viketuyu
09-11-2008, 12:09
emi da neznaino zashto te imat poweche swoboda ... prosty roditelite sa malko po pritesnitelni za momichetata zashtoty shansa da hwanat edno momche w hrastite e mn po malak ot kolkoto edno momiche a i f powe4ito slu4ai ni mislqt za po wqtarni4iwi ,razhaitqni i tempodobni a izobshto ne osaznawat kakwo prawqt momchetata ...

sry za latineca ama mi se preeba kirilika :booooomb:

xXxScreamxXx
09-11-2008, 12:22
И според мен имат пове4е свобода ...
пример на мен и мойте фр ( моми4етА ) ни да дават да седим навън до 8.. 8 и 30 ... 9 най мн
На мом4етата 10 .. 10 и 30 .. 11 ..
на една и съща възрасте сме .. тук там някой по голям с една година :-D

И др примери има но ме мързи да обяснявам :D :D

vikitu
09-11-2008, 12:24
според мен зависи от родителите..има родители,които без значение дали имат момче или момиче си ги пазят особенно майките винаги искат да са до полите им..има родители които позволяват повече от колкото трябва но в повечето случаи и аз мисля че момчетата имат повече свобода ..

LeVski_fen
09-11-2008, 12:41
Логично "ДА" \:D/

MostHated
09-11-2008, 12:44
Ами зависи ... Понякога родителите смятат, че момчетата като "силния пол" са по отговорни и могат да се оправят сами .. ама доста често не е така ... :-D Вярно е че се оправяме по добре от момичетата! :-P :-)

denuutu
09-11-2008, 12:46
ам нз явно са повече притеснителни за момичета ем.... аз съм на 15 и наще ми дават да седа навън до 9:30 .... др деца на мойта възраст ги пускат на купони дискотеки.... а а з фо го е*а :o :x :-x не е чесно

fuckingwhore
09-11-2008, 12:47
определено,така е. :>

MostHated
09-11-2008, 12:48
И според мен имат пове4е свобода ...
пример на мен и мойте фр ( моми4етА ) ни да дават да седим навън до 8.. 8 и 30 ... 9 най мн
На мом4етата 10 .. 10 и 30 .. 11 ..
на една и съща възрасте сме .. тук там някой по голям с една година :-D

И др примери има но ме мързи да обяснявам :D :D

абе сега за момче до 11 е рано, то зависи от възраста де. на мен за това лято най рано съм се прибирал 9.30 а най късно 13.00 (на др ден ест.)

Tedi4ka
09-11-2008, 13:01
ами дават според мене повече свобода на момчетата защото според тях сигурно момчетата са по отговорни и могат да се грижат по добре за себе си а всъщност в повечето случаи не е така :? :? :? Но има някои изключения които си мисля обаче,че са адски малко при които родителите позволяват някои неща повече на момичетата но това пак казвам имам чувството че са изключения :wink: Но това все пак си е мое мнение :)

anichkaaaa
09-11-2008, 13:03
Ами зависи ... Понякога родителите смятат, че момчетата като "силния пол" са по отговорни и могат да се оправят сами .. ама доста често не е така ... :-D Вярно е че се оправяме по добре от момичетата! :-P :-)

е да ама има и изключения .. :) :-D

CuteBaby
09-11-2008, 13:18
Да факт е .. момчетата имат повече свобода.Аз нямам вечерен час но не злоупотребявам с това.А по темата пример:най-добрата ми приятелка има брат с 2 години по-малък от нас и той е без вечерен час,а тя е... и съм забелязала че момичетата винаги ни питат "с кой излизаш","къде отиваш","кога ще се прибереш" и т.н.
Един приятел обича да казва : "Родителите на момчето се грижат за един к*р,а момичето го пазят от много..."

GotTheLife
09-11-2008, 13:32
верно е щот тях е по-малко вероятно да ги наебат и забременеят :D и доста родители на момчета смятат че ако пие или пуши не е чак такъв проблем

natedog
09-11-2008, 13:46
Най-мразя някоя да ми каже ... "АМИ ТИ СИ МОМЧЕ!" ... то е повече от ясно, обаче това да минава да извинение от родителите е ОТВРАТИТЕЛНО !!!!!!! :o :o :o :o :o :o

SkyEatsAirplane
09-11-2008, 13:52
не е ли нормално ? по скоро ще изналисят момиче вместо момче същото важи и за ограбване примерно , скапаните наркомани и всичката сган по улиците от която се плашат родителите по скоро ще налети на момиче от колкото на момче+1

pepita87
09-11-2008, 16:50
Ами зависи ... Понякога родителите смятат, че момчетата като "силния пол" са по отговорни и могат да се оправят сами .. ама доста често не е така ... :-D
+1 Подкрепям!

Don'T wAnNa SeE yOu cRy
09-11-2008, 18:51
То си е факт.. 8)

Boyd
09-11-2008, 18:58
Зависи от амбалажа в главата на момчето/момичето. Като знаеш к'во "нещо" е детето ти си правиш и сметка колко свобода да му даваш.

vesssiii
09-11-2008, 19:05
И според мен на момчетата се дава повече свобода..Макар че едно момиче от бившия ми клас миналата година зимата,докато аз бях до май 8,тъй като се стъмваше много рано ,тя беше до 11-11:30 (бяхме на 13 ) :? Нашите,ако ме бяха пуснали до 11:30 то просто .. Не знам какво трябва да бъде .. :D

BaiToq
09-11-2008, 19:06
Ами зависи ... Понякога родителите смятат, че момчетата като "силния пол" са по отговорни и могат да се оправят сами .. ама доста често не е така ... :-D Вярно е че се оправяме по добре от момичетата! :-P :-)

е да ама има и изключения .. :) :-D
Ти изключение ли си? :razz:

По темата-зависи.

anichkaaaa
09-11-2008, 19:08
Ами зависи ... Понякога родителите смятат, че момчетата като "силния пол" са по отговорни и могат да се оправят сами .. ама доста често не е така ... :-D Вярно е че се оправяме по добре от момичетата! :-P :-)

е да ама има и изключения .. :) :-D
Ти изключение ли си? :razz:

По темата-зависи.

ето .. пак ти са сърдя ... :-# :-# :-# :-P :-P :D

Neftochimic
09-11-2008, 19:33
попринцип на момчетата дават повече.... но ги има и такива които дават и на двата пола еднакво

258
09-11-2008, 19:39
Съгласна съм! :? И ако момче прави секс,ще му кажат "Браво мойто момче!Гордея се с теб.",пък на момичето "Много си малка!Предтави си,че стане нещо и забременееш." :razz: Прецакани сме :-#

GreenFairy
09-11-2008, 19:51
Защото често момичетата са самонадеяни и поемат прекалено големи рискове, мислят си че щом като са на 14-15-16 години могат всичко. Казвам го от личен опит. Пък и притесненията на родителите на момиче са да не я изнасилят, да не я отвлекат или да не я дрогират. Притесненията на родителите на момче са да не го набият, което пък ще му помогне в изграждането му като човек. И честно казано понякога като се прибирам по-късно към 10:30 например адски много ме е страх от всякакви тъмни фигури ходещи зад мен, и се радвам, че обикновено се прибирам в 9:30

VinDiesel
09-11-2008, 20:02
Разликата със сестра ми е 10 години тя на 28 аз на 18 кат бяхме по малки нея и забраняваха много неща а аз бях на произвола на съдбата :D на нейните години :)

InnchetO
09-11-2008, 20:06
определено момчетата имат повече свобода .. постоянно натяквам на майка ми , че брат ми е по-привилегирован .. например него са го пускали на НОЩНА дискотека на 13 :shock: а мене майка ми ми казва до 17-18 след 10 няма да се прибираш :shock: и изобщо .. нямам думи :shock: някакви дечица на по 10 максимум години седят до 11 пред нас а аз се прибирам в 10 ..

VinDiesel
09-11-2008, 20:09
определено момчетата имат повече свобода .. постоянно натяквам на майка ми , че брат ми е по-привилегирован .. например него са го пускали на НОЩНА дискотека на 13 :shock: а мене майка ми ми казва до 17-18 след 10 няма да се прибираш :shock: и изобщо .. нямам думи :shock: някакви дечица на по 10 максимум години седят до 11 пред нас а аз се прибирам в 10 .. Ти си повече от ПДН :D

gabi_94
09-11-2008, 20:19
еми родителите пазят повече дъщерите си, защото те са по-беззащитни от момчетата. По принцип с момичетата стават разни гафове, с момичетата се закачат и ги сплашват, момичета ги изнасилват, момичетата ги отвличат....Просто има защо на момичетата да не им се дава чак такава свобода, все пак родителите се притесняват. То аз се страхувам кат се прибирам към 9 в това време на годината, когато е вече тъмно и опустяло и особено ако покрай мен минават разни подозрителни роми, с гадни подсвирквания.

InnchetO
09-11-2008, 21:41
определено момчетата имат повече свобода .. постоянно натяквам на майка ми , че брат ми е по-привилегирован .. например него са го пускали на НОЩНА дискотека на 13 :shock: а мене майка ми ми казва до 17-18 след 10 няма да се прибираш :shock: и изобщо .. нямам думи :shock: някакви дечица на по 10 максимум години седят до 11 пред нас а аз се прибирам в 10 .. Ти си повече от ПДН :D :-o а ПДН е .. ? :-o

InnchetO
09-11-2008, 21:43
еми родителите пазят повече дъщерите си, защото те са по-беззащитни от момчетата. По принцип с момичетата стават разни гафове, с момичетата се закачат и ги сплашват, момичета ги изнасилват, момичетата ги отвличат....Просто има защо на момичетата да не им се дава чак такава свобода, все пак родителите се притесняват. То аз се страхувам кат се прибирам към 9 в това време на годината, когато е вече тъмно и опустяло и особено ако покрай мен минават разни подозрителни роми, с гадни подсвирквания. да и на мен ми е притеснено в такива ситуаций и не веднъж съм се отървавала "на косъм" както се казва , но ако не си сама или си в компания не би трябвала да има никакви проблеми :)

6emet4e
09-11-2008, 21:47
ами да така е,логично е и мисля че е правилно(въпреки че съм момиче)..не защото момичетата са по-безотговорни или нещо такова а просто заради-отвличания,изнасилвания,ог рабвания и още куп неща...

Alabalaportokala
09-11-2008, 22:01
Ne razbiram momi4etata kvo se oplakvate 4e ne ste priveligirovanite sled kato vie kazvate 4e se pla6ite dokato varvite po kasnite 4asove. Ami po uqzvimi ste i tolkova priemete go. Shtoto na mene priqtelki sa mi zvanqli v 3 prez no6ta da im kupq ne6to ot magazina 4e umirali ot glad, pyk gi bilo strah da otidat do samiq magazin :o :o :D. No vi kazvam : nqma po qko ne6to ot tova da izliza6 kogato si iska6 i da se pribira6 kogato si iska6 bez ograni4eniq, volna peperuda. Dokato vie si piete mlqkoto horata navan izrigvat :-P :razz: :D

Prophecy
09-11-2008, 22:09
Аз съм момче на 16 и имам доста голяма свобода , родителите ми до някаде не са съгласни с това но вече не съм на 7 :?

pOiSoN_kIsS_94
09-11-2008, 22:37
Мдам :?

miShle
09-11-2008, 23:03
Естествено,че им дават много повече свобода,отколкото на нас момичетата. Което ако питате мене си е много шит .. :? Ето ти дискриминация между половете :lol: Но факта,че много по-вероятно е да хванат едно момиче и да го замъкнат нанякъде е много,много по-голям отколкото това да се случи на едно момче. :shock: И сега като се замисля .. повечета ми фрс - момчета нямат вечерен час, повечето ми фрс момичета /да не кажа почти всичките/ - имат .. :? :?

slunchiceto0
09-12-2008, 06:57
Определено момчетата имат повече свобода за всичко,самите родители им имат повече доверие,защото са по отговорни и по разумни и мислят по трезво на моменти :) ,докаот момичетата...те не мислят за последствията отдават се на момента...и правят повече глупости..а и са по застрашени на улицата ;]

Pliok0019
09-12-2008, 07:07
Да, има нещо вярно определено. Най-добрия ми приятел може по абсол'тно всяко време на денонощието да се обади на майка си и да й каже, че ще спи у нас и тя естествено ще му каже "добре". :D

Аз лично (по-голяма съм от него с една година) трябва да кажа на майка ми 1 седмица предварително и шанса да отида да купон и да се прибера към 3-4/да не се прибера е около 30 процента. :D

Dqvolitata
09-12-2008, 07:14
ooooooooo da az sam momi4e i moita kompaniq e samy ot mom4eta (4 mom4eta) i vseki den stava dyma 4e men me darjat iskaso otkoloto tqh i dori maika se zase4e s maikata na edin fr ot kompaniqta i si govoriha i tq onaq kazva tam ko my davala i nakraq vikam na maika vidqli pak men ma darjite na kai6ka i maika vika mi ti si momi4e :D:D mn sa tvara taka :D

jghgh
09-12-2008, 08:02
Ми, да, повече свобода имат и е обяснимо.
На нас, момичетата, по-върви да ни слагат вечерен час... или поне аз не съм чувала да отвличат момчета за проституция :lol: (само пример)

SunSmile
09-12-2008, 08:13
Ми според мен момчетата имат по-голяма свобода, отколкото момичетата. Най - малкото аз като се прибирах към 3-4-5 сутринта последните дни на август майка ми ми звънеше доста често да види как съм и да нямаме проблеми нещо, а ние бяхме 12 човека 6 момичета и 6 мом4ета то4но...Ама аз последната ве4ер като се прибрах и преид тва с ебяхме разбрали д ане ми звъни като си дойда, ще я събудя и ше й кажа, 4е съм се прибрала, ама тя не могла да заспи, ами само придремвала, щото ме няма вкъщи.
А приятеля ми си излиза и се прибира и той към 4-5, но майка му и баща му си спят и той не се обажда, че се е прибрал. Преди го правеше, но вече техните му имат огромно доверие и знаят, 4е може да се пази и 4е ако има нещо той ще се обади ...
Абе въобще момчетата като по-силни не ги е страх от тъмното или от някой пиян по улицата, а мен ме е страх... и за това се налагаше 2 мом4ета да ме изпращат...

.. DeViL mAy CrY ..
09-12-2008, 09:15
Мисля че момчетата имат по голяма свобода.момичетата могат да бъдат отвлечени изнасилени и какво ли още не.Но и на момчетата може да им се случи нещо такова.В моята компания няма момче което да се прибира по рано от някое момиче.Явно родителите се притесняват за дъщерите си,защото те не могат да се защитят в даден момент,въпреки че и момчетат немогат да реагират понякога в лош момент като отвличане.Но като цяло момчетата имат по голяма свобода от момичетата

zoben_pitbul
09-12-2008, 09:42
Да,при равни други условия.

wersa4e
09-12-2008, 09:51
То си е ясно че момчетата сме по свободни все пак изнасилват повече момичета от колкото момчета а пък и на някои би им харесало :lol:

sexa_na_kompleksa
09-12-2008, 13:55
Да.

alonso
09-12-2008, 14:01
зависи мен лично не ме ограничават например със вечерен час или нещо друго но имам приятели които не са така :? :)

leko_otkachena
09-12-2008, 14:15
Най-мразя някоя да ми каже ... "АМИ ТИ СИ МОМЧЕ!" ... то е повече от ясно, обаче това да минава да извинение от родителите е ОТВРАТИТЕЛНО !!!!!!! :o :o :o :o :o :o дааа така е :grin: наще са същите и ако ще ходя някъде за дълго времеискат да знаят с кой ще хода и да има поне 3 момчета да познават и да знаят че могат да ме защитават :-o някво гадно е

SuNsEt
09-12-2008, 14:49
Абе...де да знам...Зависи от родителите и от самото момче.Но по принцип повечето ми причтели момчета имат повече свобода от мен,определено.Макар,че познавам и такива,които са не чак толкова свободни. :-D

no0dy
09-12-2008, 16:09
Еми така е защото няма мене да ме хване някоя едрогърда кака да ме изнасили или ми напраи нещо а 1 само момиче се прибира от купон или нещо друго и е по-голяма вероятността да се случи на нея с некои пияница.Наще никога не са ми правили проблем къде съм,с кой съм защото познават хората с които излизам и съм израснал и знаят че няма да направя някоя простотия,но това доверие съм си го извоювал,отначало се притесняваха но вече не 8)

DYNAMIC
09-12-2008, 16:25
факт..момчетата са с привилегии в тоя случай :o

AFT
09-12-2008, 16:37
"Радвам се, че имам момче. Сега поне ще се притеснявам само за един *мъжки полов орган*, а не за хиляди." - цитат от един филм (забравих му името).

Gerrytooo_
09-12-2008, 18:50
Еми нз къде да я вкарам тая тема затова я набутах тука... 8-) 8-) Еми искам да ви питам нещо...според вас родителите дават ли повече свобода на момчетата отколкото на момичетата...Стигнах до извода че те имат повече свобода..Ше ви кажа и пример...Имаше панайр и аз разбира се съм с нашите :( и гледам някво момче играе на една маса[познавам момчето то е с 3 години по-малко от мен..на 10 фактически..] и не можех да повярвам...Той е сам..пие бира и се забавлява,а аз.. :shock: :shock: Кажете си мнението...

BTW:Сории ако има други такива теми..
BTW:без обиди..плс :) :) :)
takam 1vo tezi roditeli qvno sa bezotgovorni... az sym na 15 i roditelite mi davat da piq no asmi kazali kakfoto praa dasi e vka6ti pred tqh na ob6testfeni mesta daneprekalqvam i t.n. vs v granicite... momi4e li si..ti si deteto na tati .. otli4en opit go zn (momi4e sam ) :D imat ti doverie i t.n. no se pritesnqvat kogato si do kasno sama.. zada ne se slu4i ne6ty s teb... no mom4e li si qvno nqma za kakfo dase pritesnqvat..

LaDy_DaQnA
09-12-2008, 21:56
а земята върти ли се!??! ДАА

Prelude
09-12-2008, 21:59
"Радвам се, че имам момче. Сега поне ще се притеснявам само за един *мъжки полов орган*, а не за хиляди." - цитат от един филм (забравих му името).
Кръцни,срежи :)

DulceGatito
09-13-2008, 08:14
Да :-o :)

Slave4You
09-13-2008, 19:35
По мои наблюдения е така;)

ThePowerOfLove
09-13-2008, 19:54
Абсолютно сте прави.. И аз това нещо съм го забелязала, мои връстници са до 12 а аз едвам до 22:20 и е гадно :?

NeLLy_BaBy
09-13-2008, 20:52
според мен да.

mynichka
09-14-2008, 15:44
мХм ..според мен зависи от родителите и отношението ни към тях ...аз например имам брат, който нямаше потчи никаква свобода ..но аз не съм така ..на мен всичко ми е позволено и не се оплаквам :grin:

kato` limonche
09-14-2008, 15:56
Да, дават. Така и трябва. 8)