PDA

View Full Version : За нелепата смърт...



CocainCocktail
09-11-2008, 12:42
Усещах тази верига в гърдите си и това не ми дате покой цяла нощ.Очите ми искаха да се затворят тялото ми бе напълно отпуснато от умора,но нещо пак не ми даваше мир.
Вечерта беше тъмна и мрачна,някак миришеше на смърт...на года смърт,но изпълнена с мъчения.
Цялата вечер стоях с насълзени и тевожни очи...мислех ,че е просто така.Че е дошъл момента в ,който да потъжа просто за нищо,но уви не бе така. Към 6 сутринта телефонък ми позвъни,отговорих на непознатия номер,а отсреща се чуваше трепереш глас
-Няма го!
-Кой е на телефона?Кой го няма!
-Отиде си...Няма го вече!
-Извинете,кой търсите...какво е станало.
-Ники вече го няма...след тези думи вече разпознах гласа на Тони сестата на моят най-добъ приятел и истински сапътник в живота ники.
-Тони какво е станало кажи ми?
-Почина,сега съм в болницата казаха,че е издъхнал...немога помогни ми!
-Къде си нека дойда,моля те спокойно посто ми кажи какво се е случило?Кой почина...?
След тези думи само чух как затъшва телефона и чух сигнал заето.Незнаех какво става,даже неможех да мисля минаха толкова мисли пез главата ми...след час се видях с Тони,разбрах всичко.
Ники...починал е от мозъчен кръвоизлив.Участвал е в бой с залагане за да опрости своите дългове.От година се занимаваше с накотици и то доста сериозно никой неможеше да го спре,но той пак ни обичаше безрезервно.За да спести заплахите над семейството и приятелите му,той се е съгласил да участва в бой...и ако спечели всички дългове да са му опростени...
Къде са дълговете...къде е той,та това бой ли е било или касапница?Как подяволите за пари...да убият човек по най-жестокия начин.
След свирепия двубой са оставили Ники да лежи сам.Всички са избягали...шест часа той е нелажал там сам в локва къв на студеният цимент.След шест часа някой е подал сигнал в полицията,но вече е било късно.
-20 минути по-рано,само 20 и можеше да го спасим,трудно,но бихме могли-защо подяволите,колко са 20 минути,колко?20 минути в автобуса,20 минути чакаш някой,20 минути дремваш,20 минути смях,20 минути мъки.Малко ,но и много!
След като разбах всичко посто ми се губят толкова часове,помня само сълзите си и очудените погледи на хората минаващи покрай мен...просто знам,че се събудих с сълзи на очи,без глас,без поглед,без душа...чувствах се празна,някак си отвътре изгнила,пълна само с сълзи които с дни немога да изплача.
Колко е тънка границата между живота и смърта изведнъж се замислих за цялата мъка на този свят...
Незнам какво да пиша.а имам толкова много да кажа ,а може би думите се изливат под форма на сълзи.В очите ми ясно се изписват милиони редове.И другия път загледай се в очите на хората и ще ги видиш с малък дребен шрифт,любов,радост или мъка очите откриват сърцето ни...Но на много от нас очите са вече завинаги затворени,заради нелепа случка,заради пиян шофьор,нарко дилър,или уж "приятел" с пистолет...
Замисли се Бог ти прави подарък с това само,че си жив...щом ти праща мъка значи те учи-с всяка мъка ставаме все повече хора и все повече живи,с всяка жертва или малък жест ние се пераждаме с нови сили и нови чувства...Радвайте се...млади сте.Радвайте се на малкото и нека в очите ви да има много болка и мъничко щастие за да разберете себе си и сами да донапишете редовете на щастието,но не забравяйте мъката тя е началото на щастието!!!

Посветено на нелепата смърт на много млади хора и най-вече Ники и Коко двама мои приятели,повече от братя повече от живота...Почивайте в мир!

FlashMX
09-11-2008, 12:46
:(

t0nit0yy
09-11-2008, 12:48
.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: R.I.P. ,,,,,

Ivalinka
09-11-2008, 13:15
:( :(

VerryBerry
09-11-2008, 13:19
:(

gothic_angel
09-11-2008, 13:38
:(

Crazytu
09-11-2008, 13:39
:cry: :cry: R.I.P :(

Lacey_66
09-11-2008, 13:44
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Tedi4ka
09-11-2008, 13:44
Просто останах без думи като прочетох всичко това :-# :-# :-# Незнам какво да ти кажа....... думите са излишни в случая ...просто :-k :-k :-k незнам......Имаше едно момче на мойта улица което така се занимаваше със наркотии и го бяха намерили починал......... :-# :-# :-# Това са наркотиците и това правят те със хората........ :( :( :( За съжаление това е НЕЛЕПАТА СМЪРТкакто каза ти :(

Just_me_&_myself
09-11-2008, 13:48
:(

`SunShine`
09-11-2008, 13:56
:cry:

Whyniser
09-11-2008, 15:10
То е така смъртта винаги настъпва неочаквано. Млади или стари.Но не казвай,че е нелепа. Никой не знае какво може да стане днес,утре или след 5 години.Тоз горе си "играе" с нас. Учи ни как да бъдем по-добри,по-милостиви и т.н. Но вместо това ние потъваме надолу.Искренни съболезнования за двамата човека . Но съм сигурен,че те биха искали да вдигнете глави и да гледате напред, не назад.Дано Ви се случват добри неща от които не можете да си представите :)

Фантастика
09-11-2008, 15:17
аЕ кВо дА нЕ сЪм гО тЪпКаЛа с нАрКоТиЦи Аз Я....

cHooOpiHka___
09-11-2008, 15:26
:( :( :( no comment....

neshtopotaka
09-11-2008, 16:17
:( :cry: :cry:

Lysit0
09-11-2008, 17:51
:( :( Много съжалявам за смъртта на приятелите ти .И искренно ти съчувства,защото энам какво е да загубиш близък човек :( Но не се отчайвай,защото въпреки всичко живота продължава,сигурно имаш и други приятели и ще намериш още.Гледай поне с тях да се разcейваш.Излизай повече.И съм съгласна,с това,което каза,че Бог така ни учи,и съм сигурна чe eдин ден ,рано или късно убийците на приятелите ти ще си платят,Господ ще ги накаже,той всичко вижда,и не е нужно ние да отмъстяваме,защото той си дава заслуженото на всеки,без значение , дали е добро или зло.

Viche
09-11-2008, 23:00
:( :( R.I.P

miShle
09-11-2008, 23:11
Предпочитам да не коментирам,защото ще се разчувствам. Винаги смъртта е нелепа .. не можеш да кажеш,че е честно да умреш. Защото всички имаме правото да живеем,защото именно затова сме на тоя свят. Загубата на близък е една неописуема трагедия и болка. Просто знай,че не си сама .. защото имаш,приятели,близки,родни и,които винаги са до тебе. Знам,че те боли,защото и аз загубих приятел .. просто се опитай да продължиш напред!

258
09-11-2008, 23:13
Живота понякога поднася неприятни изненади ,kaкто бях озаглавила едно свое клипче ( http://www.vbox7.com/play:b47cdb90 ) :( А и много пъти съм си мислила за това с болката...както са казали хората "Това,което не ни убива,ни прави по-силни" :wink:

slunchiceto0
09-12-2008, 06:51
ужасно тъжно и въздействащо...напълниха ми се очите докато четох,адски гадна и брутална смърт..ниой не заслужава,но уви това е живота... :cry: :cry:

pisenceto_94
09-12-2008, 07:22
Това е ужасно, :cry:

ra4ence
09-12-2008, 09:46
Каква нелепа и неочаквана смърт ? Като знаят околните и по-близките приятели какви ги вършат .. рано или късно изходът е такъв. В тия среди няма прошка.
И все пак са били млади, трябвало е да поживеят повече... :(

wersa4e
09-12-2008, 09:49
живота може да предложи както големите радости така и големите нещастия :(

ResPekT333
09-12-2008, 10:07
:( :( :(

slun4ice_90
09-12-2008, 10:20
Думите в тази ситуация стоят адски сиви и безполезни... :( Нелепо е всичко това..докога ще продължаваме да живеем в този свят???Утре може да умре и наш близък???Замислете се....Съжалявам страшно много за смъртта им.... :-# :-k :neutral: :cry: Трябва да направим нещо..само ако можех да направя и аз нещо.... :o

BulgariaZaBulgarite
09-12-2008, 10:32
До това води наркоманията...

w0sh
09-12-2008, 10:35
Браво.

Аз не мога да възкресявам.

Lysit0
09-12-2008, 11:00
Браво.

Аз не мога да възкресявам.
Абе за какво е нужно само да се заяждаш???Ако не ти харесва,просто не пиши!! Ей такива като теб много ме дразнят.

Wrathchild
09-12-2008, 11:37
Гадно е да умре твой близък. Но и никой не го е карал да попада в тази ситуация. Малко мозък се иска.

Angel4enebesno
09-13-2008, 22:56
Първо наистина съжалявам за случилото се!Аз също бях потресена след прочетеното,това което се е случило е наистина ужасно!

Другото,което искам да ти кажа е относно 20те минути:Преди 13 години на 11.02.1995година почина баща ми по нелеп начин-катастрофа!Колата се е движела с бясна скорост,вътре е имало 4има души,от които единия-военен,за който не се знае как се е озовал там!Най-вероятно той е карал!Ударили са се ж стълб на Цариградско шосе!Иронията е в това,че всички в колата са умрели на място,но не и баща ми,той е изхвърчал през предното стъкло и е бил жив-ранен.но жив!Линейката е дошла след около час час и нещо!Той е умрял минути преди това,само ако не се беше забавила толкова...

Но евалата за внушителните думи и за силата!

HONDA
09-14-2008, 15:00
Съжалявам за загубата ти. Колкото и глупаво да звучи знам какво е да загубиш близък човек. Преди почти 4 месеца загубих един страхотен човек и добър приятел. (Момчето падна с Мотора си и се удари в мантинела.) Болката и до днес ме изгаря. Но смъртта е част от човешкия живот. Единственното, което ми помогна да се изправя след това беше мисълта, че момчето почина на 20 год. Съвсем млад. Колко в кратък живота, нали... Ами аз? Дали ще е след 20год. или 20 дни, или 20 мин.?! Не мога да пропилявам едни от най-хубавите се години в сълзи, а знам, че момчето не иска никой от неговите приятели да тъжи. Докато има хора, които да го помним, той ще е жив! Сега ние сме неговия живот!

Обичам те, брат! Липсваш ми безкрайно много! Спи спокойно вечния си сън!

aka6a_vamp
09-14-2008, 16:43
мии тва са последствията от наркотиците.... :(

hooliganka89
09-14-2008, 18:23
От това да загубиш близък човек,по-лошо няма.
Губила съм приятели и роднини и тази болка която се изпитва не може да се опише с думи,тя се носи в душата до гроб.
Съжелявъм за приятелите ти.

Pliok0019
09-14-2008, 19:10
Той е знаел какво го очаква. Щом се е забъркал с наркотици, участвал е в бой... Колкото и да ми е кофти да го призная - това са били последиците от живота му и именно заради това го е изгубил. Наистина е тъжно как млади си хора си отиват, но може трагедията да помогне на приятелите му. Да осъзнаят накъде вървят...

mon4eto
09-15-2008, 11:50
Mnogo tajno naistina :( Neka po4iva v mir :( :( :(

SunShinePearl
09-15-2008, 18:23
ох насълзиха ми се очите :-# :-# :-# :-# като си помисля колко хора използват наротици и прочие и колко наистина може и след 20 мин или 20 дни да умрат и може и да са хора които познаваш.....жалко е че така някои си пропиляват живота....

WithLove
09-15-2008, 19:23
Съболеэнования.
Каквото и друго да кажа,энам,че няма да е ценно эа теб.
Думи от непоэнати в таэи ситуация,надали те успокояват.
Надали има нещо,което да те успокои,освен времето.
Давай напред.

Whyniser
09-15-2008, 20:21
Съжалявам за загубата ти. Колкото и глупаво да звучи знам какво е да загубиш близък човек. Преди почти 4 месеца загубих един страхотен човек и добър приятел. (Момчето падна с Мотора си и се удари в мантинела.) Болката и до днес ме изгаря. Но смъртта е част от човешкия живот. Единственното, което ми помогна да се изправя след това беше мисълта, че момчето почина на 20 год. Съвсем млад. Колко в кратък живота, нали... Ами аз? Дали ще е след 20год. или 20 дни, или 20 мин.?! Не мога да пропилявам едни от най-хубавите се години в сълзи, а знам, че момчето не иска никой от неговите приятели да тъжи. Докато има хора, които да го помним, той ще е жив! Сега ние сме неговия живот!

Обичам те, брат! Липсваш ми безкрайно много! Спи спокойно вечния си сън!
Какво да ти кажа.Някой и толко нямат късмет.Мой много близък познат на 14 почина.От какво ли от хлабавото и сърце.Загубила съзнание и както си е играела се ударила и е забила главата директно в бетона.Мозъчно сътресение,мозъчната кора се изпълнила с кръв,не се оксигенерира и почина след това от 1 ден кома. Не знам какво да кажа повече.Дано намериш покой,където и да си Светле.