PDA

View Full Version : Обичам го[!]



love'sux..
09-11-2008, 12:51
Za moe golqmo neshtastie namerih prekrasno mom4e koeto mn da obi4am s nadejdata i toi da me obi4a... prekarvame si zaedno strahotno , no me e strah da ne stane kakto s edno moe bivshe gadje :( Az mnogo go obi4ah ,hodihme 6 meseca i nakraq toi me zarqza zaradi nai- dobrata mi fr :-# Sled tova ne se zastoqvah dulgo s drugi mom4eta,no eto 4e pak stana take4e da se vlubq..Mn me e strah dali i toi nqma da me zareje :( Pls kajete mi kakvo da pravq... :(

ImmortalForever
09-11-2008, 12:58
Ми..ако бях на твое място, като имаш усещането, че ще бъдеш прецакан again, няма да се знаимавам повече с тоз мамин хубавец, ми щях да си седя на задника и да си живея красивия живот! :grin:

VerryBerry
09-11-2008, 13:31
Обикновено се впускам в авантюрата без да мисля колко време ще сме заедно и как ще приключат нещата.Тогава се получава хубва връзка.Опитай и ти :) нищо не пречи..(освен ако не стягаш сватба 8-) )

goldpantera
09-11-2008, 13:40
nai dobroto ne6to e da go opoznae6 6to za 4ovek e tova mom4e i togava 6te razbere6 dali si zaslujava naistina da si s nego

Just_me_&_myself
09-11-2008, 13:43
почакай още малко...дай му повод да мисли че го хар, но не толкова голям...после разбери какви са намеренията му...но животът е един...впускаш се по течението на реката и ако той те остави си казваш, че не те заслужава и продължаваш напред...защото ще дойде някой в който да се влее твоята бързотечаща рекичка...

sextazy_baby
09-11-2008, 14:14
Като за начало спри да мислиш че всеки ще те зареже,мисли по-положително,нищо не се знае

Crazytu
09-11-2008, 14:14
Като за начало спри да мислиш че всеки ще те зареже,мисли по-положително,нищо не се знае

+1 :)

love'sux..
09-11-2008, 14:16
mi sigorno taka she e nai- dobre da napravq... :)

Tedi4ka
09-11-2008, 14:28
Недей да си мислиш че щом до сега не си имала особен късмет и с това момче ще стане така :wink: :wink: :wink: Нормално е да ти минават такива мисли през главата,защото го обичаш и може би имаш чувството че си намерила подходящото момче за тебе :) и не искаш да стане така както със бившите ти гаджета :? Но спокойно мила най-важното е да не мислиш отризателно знам че това е изключено защото .......... ще ти дам пример аз имам вече приятел от 2 години повярвай ми минавали са ми същите мисли като на теб и то не веднъж.Но мисля че няма смисъл всеки ден се убеждавам че трвбва да се наслаждаваш на това което имаш сега в този момент и да вярваш че този човек ще е с теб винаги :) С момчето с което съм в момента -това му е първата толкова дълга и сериозна връзка до преди да се събере с мене винаги е имал доста момичета но никога сериозни и той сам казва че не е вярвал ,че с мен ще се задържи толкова много време :)
Така че мила моя съвет е обичай си момчето и изчисти отрицателните мисли от съзнанието си :) Надявам се наистина да съм ти помогнала и ти пожелавам много много успехи :-) :-) :-)

love'sux..
09-11-2008, 14:42
misi mnogo...tova mn mi pomogna.. :-) :-) :-)

anonimka15
09-11-2008, 14:49
Mislq che si prekaleno negativno nastroena ot kusaneto s onova momche...ako ste zaedno i nqma prechki,i toi ne dava znaci che shte te zareje znachi DON'T WORRY,BE HAPPY :P ,no ako pokazva neshto shodno sus bivshata ti golqma lubov,nachii ne vuzlagai golemi nadejdi...tova e vsichko ii se nadqvam da imash kusmet :P

donkihot
09-11-2008, 15:02
и аз имам същия проблем...защо просто не поговориш с него..ако е разбран 4овек ще те разбере и ще ти обясни някои неща..за жалост найстина на нашата възраст няма нищо ве4но,но нека поне да е дълго толкова,колкото са и 4увствата ни си мисля аз...просто поговори с него и му ккажи как се 4увстваш. 4есто мом4етата се питат какво ни е просто му кажи

zaraaa
09-11-2008, 16:24
Аз за Миналото не мисля - не го прави и ти и Смело Напред! :grin: :grin: :grin:

S_L_A_D_U_R_K_A
09-11-2008, 16:57
Стига си мислила негативно, така си привличаш лоши ситуации. Мисли положително! Не живей в миналото!

anichkaaaa
09-11-2008, 17:13
Стига си мислила негативно, така си привличаш лоши ситуации. Мисли положително! Не живей в миналото!
+1 :-)

Lysit0
09-11-2008, 17:31
Като за начало спри да мислиш че всеки ще те зареже,мисли по-положително,нищо не се знае
+ защото така наистина ще предизвикаш това да се случи.Живей си живота,все пак не е единственият мъж на света :) пък и си млада,бъдещето е пред теб.

needtoscream
10-11-2008, 14:27
Недей да се впускаш с такъв страх и не мисли, че всички са еднакви..
Бившия е бил путка, да, ама не значи, че ит ози е... И... ако си още малка... така или иначе ще скъсате някой ден... Малко са случаите от деца - партньори в живота... но.. УСпокой се малко :P

Sigrina
10-11-2008, 15:21
Съвет номер едно: Не се притеснявай :)
Съвет номер две: Не го запознавай с приятелките си :D

dobity
10-11-2008, 15:59
Винаги е така като едно момиче се е опарило веднъж се пази втория път, но пък пробвай как ще вървят нещата и ако виждаш, че не върви късай го преди той да го е направил :)

MegabytE
10-11-2008, 16:06
Е, то и аз живея в перфектната студентска квартира, ама не пускам теми из форума, нали?!

Crissy [*]
10-11-2008, 16:13
Интересно ми е какво значи ' страх ме е да не стане като с предишният ' Все едно казваш,че го искаш завинаги,а то така и така рано или късно ще скъсате .. Няма да се жените ! Така че просто остави гадните мисли на страна и си изкарай хубаво докато си с него! ;)

pisentseto
10-11-2008, 16:24
Трябва да мислиш положително.
То тъй или иначе все някога ще скъсате,няма да се жените я 8-)
Мисли как да прекарваш повече време заедно един с друг.
За да запазиш хубавите моменти които сте има ли двамата заедно :-) :-) :-) :-)

MegabytE
10-11-2008, 16:37
Трябва да мислиш положително.
То тъй или иначе все някога ще скъсате,няма да се жените я 8-)
Мисли как да прекарваш повече време заедно един с друг.
За да запазиш хубавите моменти които сте има ли двамата заедно :-) :-) :-) :-)
Къв е смисълът да си хваща, като след време ще скъсат?!
То логиката се губи, търсете нещо сериозно, но само като тръгвате да се задомявате, иначе не си струва.
И те така, и те така.

HayDeN^^
10-11-2008, 17:16
Рискувай!

mi6unka
10-11-2008, 17:53
Ами според мене недей да мислиш за това какво е станало преди и дали има риск отново да се повтори.Просто живей за мига и гледай сега да ти е хубаво, а каквото трябва да стане ще си стане за добро или за лошо.Не мисля че можеш да гадаеш.Надявам се нещата между вас да си останат такива :-)

Abbie_Broken
10-11-2008, 18:26
пф... ми "Love`sux"... въпреки, че не съм мноо на тфа мнение..

lyfche
10-11-2008, 18:59
всяко момче е различно!ти така няма и да се омъжиш ... :smt012

Presley
10-11-2008, 19:11
Е,айде,прецакали са те веднъж и какво?Ако эа всяко следващо нещо тръгваш със страх,съмнения и негативни мисли,няма да ти се получат нещата.Така че давай смело.

GabisiTa
10-11-2008, 19:37
Ако той не ти е показал по никакъв начин, че не можеш да му се довериш няма смисъл да се тормозиш с подобни мисли.. :)

ValzZi
10-11-2008, 21:37
остави миналото в миналото
живей сега и се радвай на това което миналото ти е донесло и те е направило по силна
ако мислиш така само ще привлечеш негативните емоций :) :-)

roni4kaa
10-11-2008, 22:10
Ми и мене така мме преебаха с най добрата фр-ка...,но това сега не е важно!Значи...ако се страхуваш и се се плашиш дали няма да стане така...се ще ти е гадно!Надявам се да не стане така...но все пак ...има и такава възможност :) а и се пак се ще намериш някой точен Нямаш 839483 най добри фр-ки ... :) шегувам се!Няма да стане така.. :) така си мисли и ще видиш :)

DevilWish
10-12-2008, 07:46
Ми..ако бях на твое място, като имаш усещането, че ще бъдеш прецакан again, няма да се знаимавам повече с тоз мамин хубавец, ми щях да си седя на задника и да си живея красивия живот! :grin:
Е да ,ама ако не му даде шанс как да разбере какъв е?!А и не всяко момче ще си падне по приятелката ти ;)

MoHuTo
10-12-2008, 09:02
Стига си мислила негативно, така си привличаш лоши ситуации. Мисли положително! Не живей в миналото!