PDA

View Full Version : pls za burzi otgovori



bekssa
09-11-2008, 13:09
zdraveite!purvo sujalqvam za latinicata,no sum na dryg komp.!Zna4i razbrah,4e moje da se na4ypi kosata s bira verno li e?I kak po-to4no da go napravq...iskam leki kadrici daje ne kudrici mi na4ypvaniq!6te mi trqbva li ma6a ili ne6to podobno i kak to4no da iskapolzvam birata?! :o

girl_in_black
09-11-2008, 13:22
Както си я къдриш с пяна, само че вместо пяна -бира.Не ти трябва маша.

mrssmith
09-11-2008, 13:23
аз преди го правех това. наливаш в чаша бирата, мокриш си пръстите хубаво, навеждаш си главата надолу (най-добре над мивка) и почваш просто да я мачкаш. хубаво е да я стане цялата влажна (ама не мокра сякаш си я миеш) и силно я мачкаш с пръсти. като видиш че почва да се къдри, я свиваш на топка както си е разрошена и мокра и можеш да я завържеш с ластичка като на "кок" за по-силен ефект. след 10тина минути я пускаш, сушиш я със сешоара без да я сресваш или нещо такова,само с лак можеш да я напръскаш да не се разваля. дано да съм обяснила горе-долу разбираемо. 8-)

ioancheto
09-11-2008, 13:24
Ми слагаш бирата в шепата и втриваш в косата и мачкаш...също както с пияната... Ако косата ти е права ще стане по-леко кадренето...Ако е чуплива бая ще е кадрава...поне моята е така.. :) аз сам пробвала , но косата после става мн суха... и ти препоръчвам да я напраскаш с нещо след като се начупиш,че не мирише мн хубаво 8-)

tarataika
09-11-2008, 13:24
по-добре ползвай пяна за коса, върши същата работа, ама поне щади косата. има една много хубава на шварцкопф - черна, тя е с най-добра фиксация. Прво да я разтръскаш хубавко, после сложи малко в ръка, си наведи главата на една страна, в смисъл косата ти да пада на една страна, ръката ти да е под косата и както е с пяната започваш да мачкаш косата нагоре, хващаш я с цяла шепа и нагоре, все едно месиш...малко е трудно за обяснение, после на другата страна и така докато получиш желания ефект. Аз така си я правя и става много яко, ама преди тва се къпя вечерта и си връзвам косата на онова нещо, дето му казват лайно, ако знаеш кво е - не на опашка ми хващаш косата и я завърташ, като пак я оплиташ хубаво и я връзваш все едно на кок, само че с ластик. Така косата е станала начупена сутринта като станеш и като сложиш пяната става много яко. Дано да съм била от помощ, и сори за калпавото обяснение.

cLaDyRcHe
09-11-2008, 13:26
ами майка ми след къпане си полива косата с бира и я намачва.нейната коса е къдрева но с бирата става по къдрева и по хубава.не вреди на косата даже било полезно.ако косата ти е права поне малко ще се начупи но след като я полееш с бирата я изсуши с дифузер за по добър резултат.една голяма чаша бира ще ти е достатъчна.успех :wink:

girl_in_black
09-11-2008, 13:54
А има ли опасност после да издушиш хората около теб?

cHooOpiHka___
09-11-2008, 13:56
da s birata procedira6 kakto s pqnata... s posle se6oar... i si The Best.. ade uspeh6eeeee :-)

cHooOpiHka___
09-11-2008, 13:58
А има ли опасност после да издушиш хората около теб?

ne niakva... tq s eizparqva mirizmata ... i posle ne miri6e na ni6ot pone s moita e taka... :P

ioancheto
09-11-2008, 13:58
А има ли опасност после да издушиш хората около теб?

:D :D :D нали ти казвам..мирише...ама ако я пръснеш там с нещо няма проблем... поне така мисля...аз отдавна не сам се правила с бира

girl_in_black
09-11-2008, 14:09
А има ли опасност после да издушиш хората около теб?

:D :D :D нали ти казвам..мирише...ама ако я пръснеш там с нещо няма проблем... поне така мисля...аз отдавна не сам се правила с бира

Защото съм чувала, че някои се къдрят с яйце, обаче от жегите то се разваляло и започваш да миришеш на пор. :D

ioancheto
09-11-2008, 15:11
А има ли опасност после да издушиш хората около теб?

:D :D :D нали ти казвам..мирише...ама ако я пръснеш там с нещо няма проблем... поне така мисля...аз отдавна не сам се правила с бира

Защото съм чувала, че някои се къдрят с яйце, обаче от жегите то се разваляло и започваш да миришеш на пор. :D

:razz: :razz: :razz: oo и аз съм се къдрила с яйце...ама добре,че беше през зимата :lol: Косата ми беше къдрава,но мн суха,дори и след като я измия...ужас...не ви го препоръчвам..