PDA

View Full Version : VW Golf III Или Opel Calibra?



Ridemiz
09-11-2008, 14:32
Избирам Кола
Коя Според Вас По Става
Golf-a Не Бил Лош Или Сложен За Поддръжка
Но Пък Calibra-та Ме Печели С Външен Вид[Нищо,че е малко ръждива:]
Изказвайте Мнения И Съвети,Особено Момчетата

И Горе-Долу Според Вас До Какви Цени Е Приемливо Да Разглеждам Оферти И За Двата Модела?

Ridemiz
09-11-2008, 14:52
Пернишка мечта с/у Селско Ферари


tough choice :( :-o

Извинете ме,Милионера,но още нямам като вашите доходи...

А и всеки търси каквото би му било изгодно или поне по вкуса

bulgarche
09-11-2008, 14:55
Ауди и фоксваген са колите. 3-ката има повече място и е по-удобна за пътуване. Ако мислиш да си само шофьор и да не ти пука за возещите се вземи си калибра, щом ти харесва външния вид. Вземи си повечко нтове, нитачка и поцинкована ламарина ;)

sh3_1s_7h3_0n3
09-11-2008, 14:56
Между 2800 - 4000 лв са горе долу /или поне във Варна :-o /.
Въпреки че 4000 лв е много и се договарят обикновено. ;)

Ridemiz
09-11-2008, 14:57
Можех да задам въпроса
Mustang Giugiardo Или Lamborghini Murcielago
Какво ще кажеш?
Имаме ли средства за по една такава? 8)
Абе Щом Се Тарикатиш,Значи Имаш Кинти,
Еми купи ми,аз парите ще ти ги върна по-късно...Ста'а Ли?

Ridemiz
09-11-2008, 15:03
Ако мислиш да си само шофьор и да не ти пука за возещите се вземи си калибра, щом ти харесва външния вид. Вземи си повечко нтове, нитачка и поцинкована ламарина ;)


:lol: :razz: :D :D
Много ласкави думи,мерси,че ме подготвяш :D

hamilcar
09-11-2008, 15:35
Каква кола искаш, за града или извънградско ? Калибрата не изглежда лошо, но е такъв Опел, който едва ли бих карал.

На голфовете от първа до трета серия не съм фен, но пък една тройка 1.8mi, 90 к.с. с газ е екстра.

Разгледай FIAT Bravo, Renault Clio, Peugeot 306/106, Citroen Saxo. Имат много добри попадения.

Един съвет вземи си кола моно инжекция и си сложи газ. Ако е пълна инжекция то поне да е с алуминиеви колектори. Защото инжекционите все още са доста пари. А пък обикновените газови са по 500 лева.

LizZz
09-11-2008, 15:55
Нито една от двете..
Alfa Romeo 145 или 155. 8)

hamilcar
09-11-2008, 16:09
По принцип за коли и жени не споря. Но пък точно Алфа Ромео не е за нашите пътища. Да не говориме, че тези модели са стари и доста разбити.

Но пък 147 или 159 са друго нещо.

Взимай си Голф и не му мисли. Харесай си някой, закарай го в сервиз да го видят и ако е читав със здраве да си го караш.

Bianca
09-11-2008, 16:14
VW Golf винаги ми е харесвала повече.
Ноо, по-новите модели, разбира се. :D

LizZz
09-11-2008, 16:14
Оф.. не били за нашите пътища.. Екстра си е колата. Аре карайте си голфовете и тва е..

Ridemiz
09-11-2008, 16:25
Кола ми трябва за извънградско..
Абе мислила съм си за FIAT Bravo,но пък FIAT-и като цяло не обичам.
Я кажете ГНП-то при дизелите ли беше?
И друго-Газова Или Метанова уредба,Ако пътувам много с метановата ще си върна парите от монтажа и покупката й.

HenykucT
09-11-2008, 17:07
:razz: Експлойтчо го каза :razz: :razz:

Ако ще е Голф, да е тройка с пернишка регистрация, тунингован с холандска газова уредба, черно фолио, музиката Пайниър, само на високи и бас, и на задното стъкло отгоре да има лепенка също Пайниър :razz:

Калибрата трябва да е отново тунингована, на цвят черна, с бели лепенки отстрани тип WRC, светещи лапмпички от битака ( неон ) и на задното стъкло лепенка Шарк :razz:

Alco
09-11-2008, 18:11
100% ANTI GOLF 8-)

FOOTSOLDIER
09-11-2008, 18:14
Голфа е по-добре от `ферарито` :-D

ArTanDra
09-11-2008, 18:38
Момиче ли си ... ако си момиче да го махаш този Голф и да го махаш това газово.. само в България това нещо с газта , аман от тъпите ви икономии.. вземи си една Опел Корса 1.0 l чиста работа, или някое малко Пежо нз какви са ти възможностите като пари.. Renault Twingo също е много добра и харчи малко.

InitialD
09-12-2008, 00:16
Абе какво му пробутвате тия френски и италиански мекици бе!?
Вие луди ли сте?!?!
Ще вземат да го ударят некъде с французойката и после ще го събираме с лъжичка от асфалта!А тия италианки ... заеби Алфите са бегачки ама ламарината им не струва и не са издръжливи а колкото до Фиат ..пфффф без коментар!
Аз съм Българче го каза много правилно .... така че аз съм за Голфа .. колкото и да е комерсиален и да му се носи лоша слава поне ще го кара много време!

psychopath
09-12-2008, 01:24
ГОЛФ!

ама гледай да е с пернишка регистрация :D

BlueAvalanche
09-12-2008, 06:44
Голф-а.
И двете се потдържат лесно, ама Опела си е Опел, ръждата го настига винаги :) Взимай голф-а ама гледай да не е с регистрация PK

Alco
09-12-2008, 06:59
рено клио копеле. :smt041

ChevyShark
09-12-2008, 07:08
Момиче ли си ... ако си момиче да го махаш този Голф и да го махаш това газово.. само в България това нещо с газта , аман от тъпите ви икономии.. вземи си една Опел Корса 1.0 l чиста работа, или някое малко Пежо нз какви са ти възможностите като пари.. Renault Twingo също е много добра и харчи малко.
и едвам ше дърпа по байрите :lol: дай нещо поне 1.3 за малка кола...

Disrespect
09-12-2008, 07:10
аааааахахаахаххаах

techCandy
09-12-2008, 07:45
потдържат :D
[b]
Ако си от Сф, винаги съм се чудела, защо хората продължават да си
взимат коли, при положение, че скоро ще стане почти невъзможно придвижването. Взимат си някакви трошляци за 400лв., карат като слабоумни, разбиват я някъде....и си купуват следващия таралясник за същата сума....Каква е тая мода?

Ag
09-12-2008, 07:48
Земи си Laguna тройката :D

babity
09-12-2008, 07:59
И аз съм за голфа! Нашият питомец е голф-че,само дето е двойка. Много е красив и е повече от икономичен.

Rowdy
09-12-2008, 08:08
eбем ти селската тема, заклевам се 8-) Нема да си завършен гъзар, ако не караш Голф 3, Калибра, лилава Тройка или Сивик :lol:

ScionOfStorm
09-12-2008, 08:11
има само една кола

....

ЛАДА НИВА!!!!

Rowdy
09-12-2008, 08:13
ДАЧИЯ ЛОГАН <3 :D

Orono
09-12-2008, 11:03
Момиче, как може да си губиш времето точно тук да я пускаш тая тема? Не виждаш ли, че е пълно с лапета или дъртаци с лапешки акъл, дето си приказват наизуст и на харабия, половината нямат книжки, а за коли да не говорим.
Влез в някой автомобилен форум и попитай там. А когато ходиш да я купуваш, вземи с теб някой, който наистина разбира(по възможност монтъор) и избери тази, която е по-запазена, а не която ти е по на сърце. Щото ще чуеш много приказки - тази се чупила, тази гниела, тази била бавна... Всеки модел си носи славата, но ти не разчитай на това, а гледай конкретната кола, която ти ще взимаш да е в добро състояние, за да не даваш после още +1000 за ремонт.

OtherDimension
09-12-2008, 11:29
3ката е в пъти по-добра от калибрата

InitialD
09-12-2008, 15:06
Заеби АГУ-то!!!Не е хубаво за кола която не е фабрично на газ!Получава се нагар по клапаните и трябва да я отваряш през определен брой километри за да ги чистиш!

А опелите не стават и за старо желязо просто защото не е останало такова по тях! 8-)

OtherDimension
09-12-2008, 15:10
:lol: :lol: :lol:

Ridemiz
09-12-2008, 18:15
Момиче, как може да си губиш времето точно тук да я пускаш тая тема? Не виждаш ли, че е пълно с лапета или дъртаци с лапешки акъл, дето си приказват наизуст и на харабия, половината нямат книжки, а за коли да не говорим.
Влез в някой автомобилен форум и попитай там. А когато ходиш да я купуваш, вземи с теб някой, който наистина разбира(по възможност монтъор) и избери тази, която е по-запазена, а не която ти е по на сърце. Щото ще чуеш много приказки - тази се чупила, тази гниела, тази била бавна... Всеки модел си носи славата, но ти не разчитай на това, а гледай конкретната кола, която ти ще взимаш да е в добро състояние, за да не даваш после още +1000 за ремонт.

Abe verno...
Kvo si gyba vremeto s idiotii kato nekvi det ne sa v krak s temata i mi gi govorqt vreli nekipeli...?!
Ako stava na vupros ZNAM 4e BMW-to nai stava.
Ili 4e Mitsubishi-tata pravqt dupki v gurnetata
I kvo mi re4e nekuv smotan pak ot foryma,ti i s 20mln pak 6e ima6 selski vkys...
Emi vkysa nqma ob6o sus sredstvata koito ima6 v momenta...
Vsu6nost predpo4itam 3mlrdniq prototip na Mustang Giugiardo Ili Naj-novata vuzmojna senzaciq na BMW-GINA light visionary
Ili 6o ne Lamborghini D & F Fallen?!?!
Ne opira do vkys ,daje toq det napisa tva v taq tema nenamira razlikata mejdy varbyrga na maika si i volgata na ba6ta si...se taq
V Toq Forym Prevzemacii Prenasacii-Kolkoto 6te6

ABE NEMA LI KOI DA I DADE KLU4 VE4E?!
Az kvo o4akvah to kvo stana...Seleniq...Razpraviqta Kato Na Pazar iliqnci...
Ti vkys ima6 li pari ima6 li??
-A ti KY* ima6 li da si go navre6 tam det slunce ne ogrqva?!
A
??

Mersi za kompetentnite mneniq na malkoto,Drygite "Vonqt"

Ridemiz
09-12-2008, 18:16
Момиче, как може да си губиш времето точно тук да я пускаш тая тема? Не виждаш ли, че е пълно с лапета или дъртаци с лапешки акъл, дето си приказват наизуст и на харабия, половината нямат книжки, а за коли да не говорим.
Влез в някой автомобилен форум и попитай там. А когато ходиш да я купуваш, вземи с теб някой, който наистина разбира(по възможност монтъор) и избери тази, която е по-запазена, а не която ти е по на сърце. Щото ще чуеш много приказки - тази се чупила, тази гниела, тази била бавна... Всеки модел си носи славата, но ти не разчитай на това, а гледай конкретната кола, която ти ще взимаш да е в добро състояние, за да не даваш после още +1000 за ремонт.

Abe verno...
Kvo si gyba vremeto s idiotii kato nekvi det ne sa v krak s temata i mi gi govorqt vreli nekipeli...?!
Ako stava na vupros ZNAM 4e BMW-to nai stava.
Ili 4e Mitsubishi-tata pravqt dupki v gurnetata
I kvo mi re4e nekuv smotan pak ot foryma,ti i s 20mln pak 6e ima6 selski vkys...
Emi vkysa nqma ob6o sus sredstvata koito ima6 v momenta...
Vsu6nost predpo4itam 3mlrdniq prototip na Mustang Giugiardo Ili Naj-novata vuzmojna senzaciq na BMW-GINA light visionary
Ili 6o ne Lamborghini D & F Fallen?!?!
Ne opira do vkys ,daje toq det napisa tva v taq tema nenamira razlikata mejdy varbyrga na maika si i volgata na ba6ta si...se taq
V Toq Forym Prevzemacii Prenasacii-Kolkoto 6te6

ABE NEMA LI KOI DA I DADE KLU4 VE4E?!
Az kvo o4akvah to kvo stana...Seleniq...Razpraviqta Kato Na Pazar iliqnci...
Ti vkys ima6 li pari ima6 li??
-A ti KY* ima6 li da si go navre6 tam det slunce ne ogrqva?!
A
??

Mersi za kompetentnite mneniq na malkoto,Drygite "Vonqt"

Ridemiz
09-12-2008, 18:23
[quote="exploitedteen"]агахаххаахаххаха


:lol: :lol:


Sled Kato Se Smee6 Na Sebe Si-Ima Za Kakvo!!!

babity
09-12-2008, 18:36
Пфф... мо'е да няма пари момичето за повече. К'во го обръщате на вкус, майна. Дразня се! Т'ва, че може да си позволи тея коли не значи, че няма вкус или поне мен така са ме учили. Силно съм разочарована. То човек ви има за няк'ви начетени, хора с опит, от които има какво да се научи пък излиза, че май май се влиза тука само за да се заяждате.

tuzaro
09-12-2008, 18:50
отправям ти една супер оферта, мерцедес c220 cdi 2001 година на 147 000 километра за 24 000лв. и номера му е хубав, ако наистина имаш интерес пиши.

Ridemiz
09-12-2008, 18:55
Пфф... мо'е да няма пари момичето за повече. К'во го обръщате на вкус, майна. Дразня се! Т'ва, че може да си позволи тея коли не значи, че няма вкус или поне мен така са ме учили. Силно съм разочарована. То човек ви има за няк'ви начетени, хора с опит, от които има какво да се научи пък излиза, че май май се влиза тука само за да се заяждате.


A?
Na4eteni?

Explo...tam na kvoto zavur6va6e
Oligofren,sramyva6 se da si priznae
Zagybenqk s PC i se natqga,mnogo qsno,nali nz kuv e "Krivi zubki,mnogo pupki,ro6ava ki4ara i debela dupara,kosata mazna i polovata my bolest zarazna..."
Ei Explo-Na teb govorq,TOVA SI tI-I mamata SI E*I!!! :razz:

Disrespect
09-12-2008, 19:02
Момиче, как може да си губиш времето точно тук да я пускаш тая тема? Не виждаш ли, че е пълно с лапета или дъртаци с лапешки акъл, дето си приказват наизуст и на харабия, половината нямат книжки, а за коли да не говорим.
Влез в някой автомобилен форум и попитай там. А когато ходиш да я купуваш, вземи с теб някой, който наистина разбира(по възможност монтъор) и избери тази, която е по-запазена, а не която ти е по на сърце. Щото ще чуеш много приказки - тази се чупила, тази гниела, тази била бавна... Всеки модел си носи славата, но ти не разчитай на това, а гледай конкретната кола, която ти ще взимаш да е в добро състояние, за да не даваш после още +1000 за ремонт.

Abe verno...
Kvo si gyba vremeto s idiotii kato nekvi det ne sa v krak s temata i mi gi govorqt vreli nekipeli...?!
Ako stava na vupros ZNAM 4e BMW-to nai stava.
Ili 4e Mitsubishi-tata pravqt dupki v gurnetata
I kvo mi re4e nekuv smotan pak ot foryma,ti i s 20mln pak 6e ima6 selski vkys...
Emi vkysa nqma ob6o sus sredstvata koito ima6 v momenta...
Vsu6nost predpo4itam 3mlrdniq prototip na Mustang Giugiardo Ili Naj-novata vuzmojna senzaciq na BMW-GINA light visionary
Ili 6o ne Lamborghini D & F Fallen?!?!
Ne opira do vkys ,daje toq det napisa tva v taq tema nenamira razlikata mejdy varbyrga na maika si i volgata na ba6ta si...se taq
V Toq Forym Prevzemacii Prenasacii-Kolkoto 6te6

ABE NEMA LI KOI DA I DADE KLU4 VE4E?!
Az kvo o4akvah to kvo stana...Seleniq...Razpraviqta Kato Na Pazar iliqnci...
Ti vkys ima6 li pari ima6 li??
-A ti KY* ima6 li da si go navre6 tam det slunce ne ogrqva?!
A
??

Mersi za kompetentnite mneniq na malkoto,Drygite "Vonqt"

първо- вземи се научи малко как се пише
второ- погледни между краката си...ако няма пишка, значи за ппс ти нямаш право да обелиш и думичка
'оди у некоя дискотека да ти пръснат дупарата батковците с голфчета, анцузи адидас за 4 лева и джапанки тип "прашка"

pampers
09-12-2008, 19:03
голфчето ми допада повече :D

Ridemiz
09-12-2008, 19:03
Explo...tam na kvoto zavur6va6e
Oligofren,sramyva6 se da si priznae
Zagybenqk s PC i se natqga,mnogo qsno,nali nz kuv e "Krivi zubki,mnogo pupki,ro6ava ki4ara i debela dupara,kosata mazna i polovata my bolest zarazna..."
Ei Explo-Na teb govorq,TOVA SI tI-I mamata SI E*I!!! :razz:[/quote]


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Porasni I Togava Mi Govori,Puk bilo to i obidi,ne moje da me zasegne6,pedri :-P :razz:
Napuk :-)

Ridemiz
09-12-2008, 19:07
е...

аз не искам да те засягам :-)


теб природата те е надарила с наднормено тегло и наднормена простотия :-o

Аз и да искам не мога да те засегна... :)

E pone opita...
Ti mai samo za tva vliza6 v toq forym
A?
Ima ne6o takova
Da pokaje6 kolko drebnav i nekompetenten moje da si :razz:

Ridemiz
09-12-2008, 19:35
Vlizam tyk,za da ob6yvam...s hora...Ne predpolagah 4e 6e sre6tna i ***** kato tebe

Moita vel4ai6a osoba ne e tolkova veli4ai6a,kakto q predstavq6
Ne se vzemam Toooolko na seriozno kato tebe i ne mi se zanimava s tebe,pitah iskah otgovor,mnenie,tva e forym,a ne mqstoto,kudeto se mu4i6 da izpukne6...Bez da kazva6 ni6o koi znae kolko osobeno...osven prazni prikazki...
Nai-malko s maloletni mislq moje da se govori po taq tema...
Vurvi tam otkudeto si izlqzul,pi4e

Ridemiz
09-12-2008, 19:56
Togava metni se i ti na edna ot izbroenite
I sorry,no nqmam ysvoeno o6e svoistvoto da povtarqm zay4eni frazi,kato tvoite naprimer selqnin-adei mom4e-priznai si kvo se sramyva6,ne otri4ai 6ot nema smisul-i ti si selsko iz4adie,ne 4e selqnite ne sa hora,ama ti prekalqva6..se taq,6ot ne mi se verva dvsi4ki tyka da sa stoli4an4eta..,zaqjdai si se kolkoto 6e6,otdavna sum precenila 4e ne si pokazal ni6o po osobeno,samo 4akam da se nagledam dokude moje6 da stigna6... Tva e...pokaza si mantaliteta-na prostak
I ima izraz koito te opredelq sityaciqta napulno-ne spori s prostak,za6oto gledaiki vi otstrani nqkoi,nqma da preceni koi e prostaka,v sly4aq ili sam si dovur6i temata-dokaji 4e moje6 da pi6e6 mnogo,4etlivo i bezmisleno i tva e leka ti no6t i gledai da ne si namokri6 i taq ve4er 4ar6afite

BulgariaZaBulgarite
09-12-2008, 20:05
отправям ти една супер оферта, мерцедес c220 cdi 2001 година на 147 000 километра за 24 000лв. и номера му е хубав, ако наистина имаш интерес пиши.

При условие, че може да го вземе за 14 000 лв и на 174 000 км.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=65372078&__lp=470&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=17200&makeModelVariant1.modelId=19&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=2001-01-01&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1

tuzaro
09-12-2008, 20:24
Мани в Германия, моя е син металик, автоматични скорости, телефон, и сякви други екстри има и един чакър в багажника и карта на Гърция 8-) и да не забравяме номера 0009 8)

TERRORMACHINE
09-12-2008, 21:41
Баце Вектрата ми е ненормална оня ден падна дясното огледало...със софийска регистрация(с предимство съм навсякъде) абе направо не стъпва на земята има и cd извънземна работа...

bulgarche
09-12-2008, 21:53
И на мен понякога ми е добре, че съм със софийска регистрация. И как може да ти падне огледалото? Аз с дясното счупено огледало изкъртих един гараж и тъкмо като си мислех че никой не е разбрал - "абе колега, каква е тая дупка тука бе" 8-)

OtherDimension
09-12-2008, 21:54
И на мен понякога ми е добре, че съм със софийска регистрация. И как може да ти падне огледалото? Аз с дясното счупено огледало изкъртих един гараж и тъкмо като си мислех че никой не е разбрал - "абе колега, каква е тая дупка тука бе" 8-)
на опелите огледалата се измъкват страшно лесно.... любима мишена за наркомани и всякаква друга крадлива измет

TERRORMACHINE
09-12-2008, 22:58
И на мен понякога ми е добре, че съм със софийска регистрация. И как може да ти падне огледалото? Аз с дясното счупено огледало изкъртих един гараж и тъкмо като си мислех че никой не е разбрал - "абе колега, каква е тая дупка тука бе" 8-)
на опелите огледалата се измъкват страшно лесно.... любима мишена за наркомани и всякаква друга крадлива изметПонякога е хубаво да познаваш някой представители на тая измет! Намерих си именно такъв да ми вземе(открадне) такова огледало срещу 5 лева...

Сашо, бях си тръгнал за село, а там пътя е доста лош...както и да е карах с близо 90 километра и от дупките се откачи и остана да се крепи само на 3 телчици, които фактически служат само за настройка на огледалото...и от вятъра падна...реших да не спирам, защото зад мен имаше поне 3 коли, а отсреща идваше даже и тир и си рекох на връщане ще да е...но за съжаление някой циганин ме е изпреварил!!!

hamilcar
09-13-2008, 15:00
Заяждате се за глупости. Дали е Фолксваген, Опел, Волво, Рено, Пежо, БМВ, Мерцедес все се чупи от дупките.

LiLGrizzly
09-13-2008, 17:34
ae golfa e kolata... mani go toq opel .. golfa e mladejka kola.. eftini sa my 4astite... i e zdraf.. i kakto kaza nqkoi .. manete gi tiq frenski i italqnski mekici.. ! golf 3-ka si e perfecten pak ako mojej zemi si i 4-ka !
GOLF E KOLATA ! 8) pak ako iska6 da gleda6 flez vav www.mobile.bg i si izbirai !