PDA

View Full Version : абе хора...



vesela_bull
09-11-2008, 15:33
Абе хора я кажете ся..в Червило и Ялта не пускат под 18 нали???

XaMcTePKa
09-11-2008, 15:37
Щом си на 14 няма да те пуснат :lol:

Ridemiz
09-11-2008, 15:50
Не се еб*вайте с детето
Купонясва му се!
:lol:
Аре все едно няма пък къде другаде да иде,ама хайде...

ioancheto
09-11-2008, 16:04
Що бе на детската площадка вече не е ли забавно...
Оле ужасна съм :?
няма да те пуснат мила

s3xy
09-11-2008, 16:05
:( и аз мисля че няма да те пуснат... и аз съм на 14 ама не съм ходила

UmnoMace
09-11-2008, 16:29
там да те пуснат... е абсурд
но щом толкова ти се мотае по "заведенията за големи", можеш да пробваш в Тантра /в студентски/, ама там е яко чалга :D
иначееее нз... тия детските дискота от едно време амор и дажъл вижън не бачкат ли вече? (не че не са пълните дупки, нооо... децата си имат свои виждания хехе)

vesela_bull
09-12-2008, 15:55
там да те пуснат... е абсурд
но щом толкова ти се мотае по "заведенията за големи", можеш да пробваш в Тантра /в студентски/, ама там е яко чалга :D
иначееее нз... тия детските дискота от едно време амор и дажъл вижън не бачкат ли вече? (не че не са пълните дупки, нооо... децата си имат свои виждания хехе)
амии да ти кажа не ми се мотае по никакви заведения камо ли по заведенията за големи .. просто питах .. сестра ми ходи там и ми беше чудно дали има някаква такава възможност да пускат и по-малки .. ии не мога да си обясня защоо човек като попита за някоя дискотека ии задължително трябва да му се ходи .. ? ](*,)
ии даа мисля че тая тема щом такива коментари от по-големи подиграващи се хора на по-малките може да се затвори .. някой модератор да има ?? :-s

HenykucT
09-12-2008, 15:58
Принципно пускат, ама трябва да си с мама или с тати 8-) И да не забравите беберона !

vesela_bull
09-12-2008, 15:59
Принципно пускат, ама трябва да си с мама или с тати 8-) И да не забравите беберона !
да задължително <_<

RhytmiX
09-12-2008, 16:05
q pootrasni malko. t.e. 3-4 godini i trugvаi po zavedeniq ot roda na Ялта

HenykucT
09-12-2008, 16:10
q pootrasni malko. t.e. 3-4 godini i trugvаi po zavedeniq ot roda na Ялта

Чш, тя вече се е е*ала два пъти и вече се чувства голяма ... Мани ти, таа ралта :lol:

tuzaro
09-12-2008, 16:19
Ходи у Амор, слушам че там било най-голямата детска градина у София 8-)

Bianca
09-12-2008, 16:46
q pootrasni malko. t.e. 3-4 godini i trugvаi po zavedeniq ot roda na Ялта

Чш, тя вече се е е*ала два пъти и вече се чувства голяма ... Мани ти, таа ралта :lol:„
Ти, драги мой, да не би случайно да си някое воайорче, че да казваш кой колко пъти се е ебал? :-)

cherinka
09-12-2008, 17:20
Няма значение "Червило", "ялта" или друго заведение.
От гледна точка на закона - никъде не пускат под 18 години, а в някои заведения има изискване за момчетата да са 21+ 8-)
Сега вече на някой 'дребосък' ако му се ходи на дискотека, да затаи дълбоко дъх, да отиде при фхода и да се надява, че ще има късмет и охраните ще го пуснат.
Или пък да пробва да влезе с на някои 18+ личната карта и така :)

А относно това, че ти е станало тъпо, че просто си попитала от любопитство дали пускат под 18 в Червило и Ялта си е твой личен проблем, тъй като закона е безсилен пред невръстни деца като теб. 8-)

А също и по закон забраняват престоя в сладкарниците на непълнолетни след 21ч. :D :D :D :D :D :D
Яката работа, бррррррааааааат. :lol:

pampers
09-12-2008, 20:08
малко трудно ще влезеш, освен ако си някоя връзкарка :D

psychopath
09-12-2008, 20:53
no chance 8-)

vesela_bull
09-12-2008, 22:27
q pootrasni malko. t.e. 3-4 godini i trugvаi po zavedeniq ot roda na Ялта

Чш, тя вече се е е*ала два пъти и вече се чувства голяма ... Мани ти, таа ралта :lol:


ти па какъв си ми на мене че знаеш кво съм правила та чак съм се е**ла ??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

vesela_bull
09-12-2008, 22:33
такаа аз лично за мен слагам край на темата ии вие все пак ако искате си пишете :lol: тва ще ми бъде темата с най-много постове в този форум :razz:
мисля че нямаше никво значение защо съм го задала този въпрос щото вас принципно не ви грее и си е моя работа ама карай ..
така като гледам има някои хора които на години сигурно са по-големи от мен ама се държат като малки деца от детската градина които незнаят какво да кажат и все пак за да кажат нещо пишат разни простотии ..
айде чао ви на всички лека нощ и приятни сънища :razz: :razz: :razz:

kuklichka_bg
09-13-2008, 01:29
pri nas Qlta e sgrada s mnm magazin4eta 8-)