PDA

View Full Version : Изневяра в пълна тайна?!



windyar
09-11-2008, 15:20
Бихте ли изневерили на гаджето си, ако сте 100% убедени че никой няма да разбере. Примерно сте били някъде, ударил ви е хормона и после другия просто изчезва. Защо? И след това какво ще стане с връзката ви?

sheilsis
09-11-2008, 15:22
не бих

unfaithful1234
09-11-2008, 15:22
Бихте ли изневерили на гаджето си, ако сте 100% убедени че никой няма да разбере. Примерно сте били някъде, ударил ви е хормона и после другия просто изчезва. Защо? И след това какво ще стане с връзката ви?
Ми аз попринцип така правя :D :D Посля си мълча и всичко си е наред :D

windyar
09-11-2008, 15:24
Държиш ли изобщо на приятеля си или си с него просто ей така?

cHooOpiHka___
09-11-2008, 15:28
xaX tva e mn t1po ako d1rja na nego ....nikoga nqma da go naprava....

unfaithful1234
09-11-2008, 15:36
Държиш ли изобщо на приятеля си или си с него просто ей така?
нямам приятел :lol: а и да имам...ми е все тая :-D

GabisiTa
09-11-2008, 15:39
Разбира се, че не... това означава да предам доверието, което ми има от толкова време, а и ще сложи край на връзката ни... :?

sextazy_baby
09-11-2008, 15:48
На момчето с което съм в момента няма да го причиня,дори да знам че 100% няма да разбере,защото виждам какво прави за мен и после на мен ще ми е тъпо за него

nestle
09-11-2008, 15:48
Правила съм го, но...със сегашния ми приятел не бих постъпила така!

`SunShine`
09-11-2008, 15:54
никога не бих ... къв е смисъла да си с някои, щом ще му изневеряваш ... :?

pepita87
09-11-2008, 16:01
Твърдо против изневерите съм,но въпреки всичко не мога да съм 100% сигурна...Ако се случи нещо от сорта,няма да издържа,ще се чуствам гузно и ще призная на приятеля ми!Това съм научила с времето,че успеха на една връзка се гради на взаимно доверие и много,много,много компромиси!

zaraaa
09-11-2008, 16:15
никога не бих ... къв е смисъла да си с някои, щом ще му изневеряваш ... :?

+1

donkihot
09-11-2008, 16:26
наскоро имах тази възможност...бях в друга държава..разхождах се с мом4е,с което знам,4е след два дни няма да видя пове4е...Пожела да ме целуне,но аз се дръпнах...не знам защо..знаех,4е няма да нау4и няма и от къде,но просто си помислих"заслужава ли си заради тази сладка целувка да прецакам 4овека,с който съм изградила нещо?" и не го направих..после дълго стоях и си мислих правилно ли постапих? ядосвах се за пропусната възможност,но бях ужасно горда от себе си,4е запазих себеуважението си :)

SINDEL
09-11-2008, 17:16
Правила съм нещо такова. Не 4е ме оправдава, но не го оби4ах и не ми пукаше изневерявам ли му или не.
Сега си оби4ам мъжа и не бих при никакви обстоятелства :?

Lysit0
09-11-2008, 17:28
Със сегашният никога не бих го направила,но е имало и такива случаи.

t0nit0yy
09-11-2008, 18:33
Правя разлика между изневяра и невярност. Изневярата се отнася до тялото, а неверността - до душата. . .
:)

BaiToq
09-11-2008, 18:55
Бихте ли изневерили на гаджето си, ако сте 100% убедени че никой няма да разбере. Примерно сте били някъде, ударил ви е хормона и после другия просто изчезва. Защо? И след това какво ще стане с връзката ви?
Зависи от гаджето и
от ситуацията 8)

`SunFlower`
09-11-2008, 19:05
със сегашното ми момче...никога не бих, независимо от това,какво ще стане и т.н дали ще разбере или не,просто никога не бих:) макар че съм изневерявала...ама на човекза който не ми е пукало по абс никакъв начин,въпреки ,че съм била с него

vesssiii
09-11-2008, 19:33
Имах тази възможност мноооооооого пъти,но не го направих :D

_Amat3ur_
09-11-2008, 22:03
Хмм изневярата...Някои биха се гордяли от този "велик" подвиг на човешкия дух и съзнание.Пък и ако сме сигурни че никой няма да разбере за нея - бре,това вече е възможност , на която трудно може да се устои.Пропуснеш ли удобен случай значи че си глупак , не си направил "бройката".Аз съм ГЛУПАК ! Не съм се поддавал на изкушениято ,макар че съм можел . Изневярата е гадна .Предаваш човека , с който си ,изчезва доверието , на което всяка връзка се крепи . .Изневярата причинява болка , затова прави на другите това , което искаш да правят на теб , а ако си достатъчно слаб -изневерявах на воля . Горд съм че не съм изневерявал и никога не бих наранил "слънцето" до мен.

unknown_lady93
09-11-2008, 22:09
nee

InnchetO
09-11-2008, 22:20
според мен пък няма възможност да си 100% убедена че няма да разбере ;] но както и да е по темата ббих казала - не , не съм изневерявала на сигурно , изневерявала съм искайки той да разбере ..

suitable
09-11-2008, 22:25
Изневеря ли - ще предам не само човека до мен, а и самия себе си.. дори и да знам, че никой няма да разбере - пак не бих.. преди дни се замислих на тази тема.. помислих си дали бих се навил на някое момиче.. случайно минаващо по улицата, но просто не ме влекът нито мислите за това, нито нищо.. искам си моето и това е..

puhi14
09-12-2008, 12:33
ПфФ!Ако наистина обичаш човека,с когото си,няма да му изневериш! :smt105

LovelyGirl
09-12-2008, 14:55
При никакви обстоятелства не бих изневерила.

Обичам го,той ме обича,дава ми вс за което някой може да си мечтае,какво повече да искам :smt057 :P

leko_otkachena
09-12-2008, 14:58
:( аз НЕ бих!Някво тъпо е!

napalm
09-12-2008, 15:06
Бихте ли изневерили на гаджето си, ако сте 100% убедени че никой няма да разбере. Примерно сте били някъде, ударил ви е хормона и после другия просто изчезва. Защо? И след това какво ще стане с връзката ви? Не, изневярата е много гадно нещо.

anichkaaaa
09-12-2008, 15:13
И какво като е в пълна тайна ?! Нали аз ще знам,че съм го направила и ще ми е МЕГА кофти ... :(

slun4ice_90
09-12-2008, 15:51
Бихте ли изневерили на гаджето си, ако сте 100% убедени че никой няма да разбере. Примерно сте били някъде, ударил ви е хормона и после другия просто изчезва. Защо? И след това какво ще стане с връзката ви? НЕ!Ако реша да съм с друг първо го късам и така... :? Какъв е смисъла да нараня човек,който си дава живота за мен?... :)

Sladuranka :)
09-12-2008, 15:59
за сега не съм имала такава ситуация..но предполагам че не бих направила такова нещо 8-) (кой знае..може и да лъжа :D )

cherinka
09-12-2008, 16:44
Всъщност, 100% извинявай.. но няма.. разбирам, че просто искаш да видиш мнения, в които да е съобразено това "100% няма да се разбере", но истината е съвсем другаде..
И аз така съм си мислила, че с този човек никога повече няма да се видим, че всичко е било квото е било, че никой няма да разбере, но в повечето случаи съм грешала...
Просто света е адски малък, адски.. (не става въпрос за града, в който живея), рано или късно всичко се разбира, все ще се засечеш някъде с тоя човек, все ще се намери някой общ познат... смисъл, не става въпрос, че ще се разбере че сте спали заедно, а просто винаги ще се намерите, отново.. а това стане ли, тогава вече се губи сигурността това, което сте преживели да не излезе на яве ;)

Иначе и аз преди много твърдях, че няма лошо в това да изневеряваш и да си правиш шоуто, защото на света ТИ си най-важния човек и трябва да гледаш собствения си кеф, но от много време на сам мнението ми коренно се промени, и вече съм на мнение, че когато си с един човек трябва да си само с него! Защото ти си си го избрала.. и вече ако нещо ти липсва в партньора ти, то е необходимо да го зарежеш и да търсиш щастието си с някой друг, който ще ти дава всичко онова, което ти е липсвало с човека преди него...
Естествено е всеки да постъпва супер егоистично - пази си питомното и тича при дивото и си мисли и се надява, че няма да се разбере. Тези хора нямат съвест..
Защото, примерно, мен слабо ме интересува дали ще нараня човека до себе си и т.н, за мен по-важното е да съм чиста пред себе си, защото дори да стане нещо такова и той да не знае, аз ще се измъчвам от това, че той просто по никъв начин не си е заслужил подобно отношение от мен...

Е сега вече.. във връзки, в които не ви върви с партньора ви, тормози ви, държи се с вас все едно сте някво малко псенце и си ви прави каквото си иска, тогава вече ви е позволено да скачате при други....
ще дам за пример една моя приятелка.. вече три години са заедно с нейния приятел, и тя просто не може да го зареже въпреки гадното държание от негова страна, защото зареже ли го - майка й ще се откаже от нея, ще си навлече супер много проблеми, смисъл.. са не знам как да ви го обесна, но при нея ситуацията е супер сложна, и за това тя си го търпи и същевременно с това се забавлява и с други момчета :)... от части го прави и за да не мисли за нейния и да не се самоизмъчва.. просто се разсейва с всички тях.
оф, абе както и да е.


Та, с две думи по темата:

100%, 50%, 200000% нема да изневеря!

windyar
09-13-2008, 14:41
Всъшност за мен просто беше важно мнението на другите:) Смятам че най-важно е да бъдеш честен пред себе си. Ако изневериш и се държиш все едно нищо не е станало, значи лъжеш освен човека до теб и самия теб. Макар че според мен едно кръшкане не е повод за раздяла, важно е да не е тайна:)