PDA

View Full Version : Бърз растеж



LittleWoman
09-11-2008, 16:40
Привет.Знам,че има много теми за растежа на косата,но при мене е малко по-различно.Препоръчайте ми продукт за бърз растеж на косата,който обаче да не я омазнява,понеже тя и без това е мазна.И ако може да ми кажете колко см коре долу израства косата на месец.Благодаря ви предварително.

Peteto633
09-11-2008, 16:43
Ami za po-burz raztej probvai s hininova voda, a kolkoto do razteja na kosata,na vseki 4ovek raste razli4no,no poprincip okolo santimetyr-santimetur i polovina :) :grin:

GbSy
09-11-2008, 16:46
От нашето у-ще има едно момиче с коса до кръста. Една приятелка ми каза, че въпросното момиче се подстригало до раменете в един момент, мазала се с евкалиптово масло и косата й пораснала доста бързо на същата дължина /пак до кръста/ :shock: . Не знам колко е вярно, но нищо не ти струва да попиташ в аптеката! :)

ElisaDay
09-11-2008, 17:03
Ставате противни вече с тоя растеж.

g1rl4eto_
09-11-2008, 17:40
Ставате противни вече с тоя растеж.

+1 ima adski mnogo takiva temi i tolkova mnogo informaciq v google :x

g1rl4eto_
09-11-2008, 17:47
bademovo maslo...chuvala sum che pomaga,no ne garantiram ne sum go probvala

GbSy
09-11-2008, 17:51
Ставате противни вече с тоя растеж.

+1 ima adski mnogo takiva temi i tolkova mnogo informaciq v google :x

Абе, какво като има в Гугъл? Тя пита тук, за да й дадат компетентно мнение хора, които са пробвали, а не прехвалени продукти от реклами, за които не се знае дали помагат!

ElisaDay
09-11-2008, 18:42
GbSy , а имаш ли си напредстава колко теми има във форума?Колко хора искат компетентно мнение ? Ако не знаеш ще си отделя 10 минути да ти покажа :wink:

g1rl4eto_
09-12-2008, 06:31
Ставате противни вече с тоя растеж.

+1 ima adski mnogo takiva temi i tolkova mnogo informaciq v google :x

Абе, какво като има в Гугъл? Тя пита тук, за да й дадат компетентно мнение хора, които са пробвали, а не прехвалени продукти от реклами, за които не се знае дали помагат!

толкова такива теми има в тоя и в други форуми,в които всичко е обяснено има съвети и мнения и как какво има в Гугъл...супер много информация можеше да си направи труда да потърси нещо не да пуска 10 такава тема

GbSy
09-12-2008, 11:54
Ставате противни вече с тоя растеж.

+1 ima adski mnogo takiva temi i tolkova mnogo informaciq v google :x

Абе, какво като има в Гугъл? Тя пита тук, за да й дадат компетентно мнение хора, които са пробвали, а не прехвалени продукти от реклами, за които не се знае дали помагат!

толкова такива теми има в тоя и в други форуми,в които всичко е обяснено има съвети и мнения и как какво има в Гугъл...супер много информация можеше да си направи труда да потърси нещо не да пуска 10 такава тема

Добре де, добре.

Lysit0
09-12-2008, 13:59
Хининова вода.След къпане,на мокра коса,без отмиване.

electroclashh
09-12-2008, 15:02
ахахаххаха,о не XDDD
слагай си допълнително коса, кат ти е толко зор. :р

In4iTu_
09-12-2008, 15:38
Хининова вода(Адда и Кокона са най-хубави), бадемово масло, стимулант за коса на Икаров, маска с тривитаминол, чувала съм и за масло от розмарин, спрей за коса на Билка. А това дали ще ти омазняват косата или не, зависи от самата ти коса. При всеки е различно. На мен хининовата вода не ми омазнява, но имам приятелки, които имат този проблем. При всеки е различно. Пробвай и успех! :)

BeBsItO
09-12-2008, 15:42
:D Добре де ,защо толко много искате коса до кръста......скъпи мои чалга диви???!?

Едно момиче ако е хубаво...и на паница да я пострижеш ,пак ше си е хубаво :D


Иначе съм чувала за Хининовата вода и маска с хума....

mysterious93
09-12-2008, 17:00
:D Добре де ,защо толко много искате коса до кръста......скъпи мои чалга диви???!?

Едно момиче ако е хубаво...и на паница да я пострижеш ,пак ше си е хубаво :D


Иначе съм чувала за Хининовата вода и маска с хума....

аа тука може да поспорим :D 1 не е казано че трябва да е чалга дива...а и за това че ако едно момиче е хубаво и на паница да я пострижеш ще е хубаво също не съм съгласна..косата играе важна роля във външния вид. :-D :) има разлиак дали си 0 номер или пък с по дълга коса,нали? :P

BeBsItO
09-12-2008, 17:08
:D Добре де ,защо толко много искате коса до кръста......скъпи мои чалга диви???!?

Едно момиче ако е хубаво...и на паница да я пострижеш ,пак ше си е хубаво :D


Иначе съм чувала за Хининовата вода и маска с хума....

аа тука може да поспорим :D 1 не е казано че трябва да е чалга дива...а и за това че ако едно момиче е хубаво и на паница да я пострижеш ще е хубаво също не съм съгласна..косата играе важна роля във външния вид. :-D :) има разлиак дали си 0 номер или пък с по дълга коса,нали? :P Това беше образно казано,разбира се :D Шегувах се. Иначе наистина не удобрявам...манията с дълфите топирани,пресирани, изправени, изкуствени коси....... Просто не ме кефи....

пп Мое мнение 8-) Просто ..бъдете по-естествени....

touchin'me softly
09-12-2008, 19:40
отделяш си шампоан смесваш го с аспирин(1 или 2 зависи от дължината и разтежа накосата ,също така трябва да е стрит) иии на косата 1 2 минути-не повече!Ефект-Блясък,здравина и дължина,хах даже и рима има :)

LittleWoman
09-12-2008, 20:35
Ставате противни вече с тоя растеж.

+1 ima adski mnogo takiva temi i tolkova mnogo informaciq v google :x
Вярно е ,че има много такива теми,НО а поясних,че на мен ми трябва продукт,който да не омазнява допълнително косата.Целта ми не е да правя еднакви теми,просто ми трябваше малко помощ.


Благодаря на всички,които ми помогнаха :)

ElisaDay
09-13-2008, 09:00
Както забелязваш ти дадоха абсолютно същите варианти 8-) Независимо мазна,суха,права,къдрава,чу плива и т.н. коса.

devastatorr
09-13-2008, 13:07
Ami za po-burz raztej probvai s hininova voda, a kolkoto do razteja na kosata,na vseki 4ovek raste razli4no,no poprincip okolo santimetyr-santimetur i polovina :) :grin:

а искам да питам тая хининова вода само докато я ползвам ли има ефект или като спра да я ползвам ефекта си остава

ElisaDay
09-13-2008, 14:37
:lol: :lol: :lol:
Много ясно, че само докато я ползваш има ефект.ОМГ ..
:razz:

LittleWoman
09-14-2008, 16:14
Както забелязваш ти дадоха абсолютно същите варианти 8-) Независимо мазна,суха,права,къдрава,чу плива и т.н. коса.
Не съвсем,мнението на touchin'me softly ще ми бъде от голяма полза :)

mhmhmhmhm
09-14-2008, 16:20
Ставате противни вече с тоя растеж.

+1 ima adski mnogo takiva temi i tolkova mnogo informaciq v google :x
Е то по тая логика за кво го има тоя раздел и форума,като има гуугъл??