PDA

View Full Version : Препоръчайте шампоан за коса...



girl91
09-11-2008, 16:53
Препоръчайте ми някой хубав шампоан за коса.
Използвам Head & Shoulders и Sunsilk, обаче косата ми става много суха и няма никакъв обем(шампоаните и балсамите, които са специално за обем не правят нищо, изпозлвала съм различни).

BlueCat
09-11-2008, 16:59
ELSEVE? :)

mhmhmhmhm
09-11-2008, 17:01
Абе на мене от елсев много гадна ми става косата..
а иначе-Гарниер.

lady_starlight
09-11-2008, 17:16
Гарниер Фруктис,аз съм най-доволна от него

deva
09-11-2008, 17:19
Да, Гарниер Фруктис е много добър. А щом косата ти става суха използвай и балсама.

denuutu
09-11-2008, 17:20
Advance Techniques :grin:

girl91
09-11-2008, 17:25
Advance Techniques :grin:

Шампоаните на Advance Techniques не ми харесват. Взимала съм си за кестенява коса - пак ми правеше косата суха.
Ти кой шампоан от серията използваш?

girl91
09-11-2008, 17:27
Да, Гарниер Фруктис е много добър. А щом косата ти става суха използвай и балсама.

Използвам маската за коса, която наскоро рекламираха, но косата ми въобще няма обем.

GbSy
09-11-2008, 17:28
Глис Кюр също са добри, както и Шаума.

Сега съм си взела Клиър за мазна коса, ще видим какво ще стане.

Gnidi4ka
09-11-2008, 17:28
ako ne si se podstrigvala ot 3 mes nqma kak da ti e hubava kosata :) a ina4e sum napuln osuglasna za 6ampoanite na garnier

denuutu
09-11-2008, 17:29
лилавия...ми незнам на мене поне пи седи добре косичката от тоз шампоан :P

GbSy
09-11-2008, 17:30
лилавия...ми незнам на мене поне пи седи добре косичката от тоз шампоан :P

Да, и леля ми е доволна от този шампоан.

sladku_bebzi
09-11-2008, 17:35
Елсев и Глис Кюр.

PaTeToO
09-11-2008, 18:04
А аз за да не пускам нова тема някой знае ли дали шампоана и балсама за обем на Avon са добри ? 8-)

GbSy
09-11-2008, 18:14
^Леля ми е доволна от него.

Bianca
09-11-2008, 18:34
Всички тези, които изброихте, са комерсиални рекламирани фъшкии, без извинение..
Гарние са пълен боклук, Елсев също, най-много съм доволна от Дулгон-подхранващия, точно като за теб. Евтин е, и има страхотен ефкт.
Поне е качествен. :o

girl91
09-11-2008, 18:43
А аз за да не пускам нова тема някой знае ли дали шампоана и балсама за обем на Avon са добри ? 8-)

Може да съм представител на Ейвън, ама не мога да рекламирам някой продукт, който не ми харесва.
Взимала съм от тази серия Балсам и Серум за обем. Балсамът- слагах си 2 пъти от него и спрях. Не ми харесва, също на сестра ми и майка ми. А този Серум за обем е без отмиване, сложих на мита коса. След това косата ми седеше като немина, мазна. Всъщност майка ми си го купи, ама си седи така пълен и до днес :-D

iiirish
09-11-2008, 19:25
Елсев
Който и от вариантите му да избереш ще останеш 100% доволна :)

PaTeToO
09-11-2008, 19:27
А аз за да не пускам нова тема някой знае ли дали шампоана и балсама за обем на Avon са добри ? 8-)

Може да съм представител на Ейвън, ама не мога да рекламирам някой продукт, който не ми харесва.
Взимала съм от тази серия Балсам и Серум за обем. Балсамът- слагах си 2 пъти от него и спрях. Не ми харесва, също на сестра ми и майка ми. А този Серум за обем е без отмиване, сложих на мита коса. След това косата ми седеше като немина, мазна. Всъщност майка ми си го купи, ама си седи така пълен и до днес :-D

Ок :) Много ти благодаря.

HatebeeD
09-11-2008, 19:29
Ами аз използвам Herbal Esences и съм много доволна един оранджев...с балсам са в комплект...балсама е един жълтеникъв... :)

gabi_94
09-11-2008, 19:43
Гарниер Фруктис,аз съм най-доволна от него

+1! :)

ValzZi
09-11-2008, 19:44
Аз ползвам Хед енд шоудърс и след тфа балсам на ейвън някав с лайка
иначе или балсам или маска за коса и нямаш проблем като този за койото казваш :)

SunSmile
09-11-2008, 19:48
Пантен или Дав! Аз използвам тях и съм много доволна. А твоята коса, като е суха използвай някакви серуми, които ще я подхранват. Не мога да ти препоръчам конкретен серум, зависи от нуждите на косата ти, но има на Глисс нежна коприна и други... Може и кристали з акоса да използваш, ако не откриеш подходящия серум :)

s1NNer
09-11-2008, 19:50
Пантен :]

girl91
09-11-2008, 19:54
А аз за да не пускам нова тема някой знае ли дали шампоана и балсама за обем на Avon са добри ? 8-)

Може да съм представител на Ейвън, ама не мога да рекламирам някой продукт, който не ми харесва.
Взимала съм от тази серия Балсам и Серум за обем. Балсамът- слагах си 2 пъти от него и спрях. Не ми харесва, също на сестра ми и майка ми. А този Серум за обем е без отмиване, сложих на мита коса. След това косата ми седеше като немина, мазна. Всъщност майка ми си го купи, ама си седи така пълен и до днес :-D

Ок :) Много ти благодаря.

Има и хора, които са доволни от тази серия. Така че ти си решаваш. Може да си поръчаш и да го пробваш :)

PaTeToO
09-12-2008, 06:21
А аз за да не пускам нова тема някой знае ли дали шампоана и балсама за обем на Avon са добри ? 8-)

Може да съм представител на Ейвън, ама не мога да рекламирам някой продукт, който не ми харесва.
Взимала съм от тази серия Балсам и Серум за обем. Балсамът- слагах си 2 пъти от него и спрях. Не ми харесва, също на сестра ми и майка ми. А този Серум за обем е без отмиване, сложих на мита коса. След това косата ми седеше като немина, мазна. Всъщност майка ми си го купи, ама си седи така пълен и до днес :-D

Ок :) Много ти благодаря.

Има и хора, които са доволни от тази серия. Така че ти си решаваш. Може да си поръчаш и да го пробваш :)

ми ще видим :) ще попитам няколко фр които също са представители на Avon

Just_me_&_myself
09-12-2008, 07:07
vichy- знам че е по-скъп, но само този шампоан ми помага или не точо помага но само с него я чувствам жизнена, с обем, и мн блестяща, може да издържи по 4-5 дни без въобще да се омазнява.

techCandy
09-12-2008, 08:08
Herbal е готин, мирише много хубаво, и примерно като пише, че е за обем,
значи наистина е за обем. Гарние и Пантен са най- големите боклуци, Елсев също, всъщност в западна Европа Елсев съществува под друго име, к/о е показателно за мен. На мен ми допадат също Yves Rocher, Phyto, Rene Furterer.

yellow_bubblegum
09-12-2008, 08:18
на мен кафявата Шаума мн ми харесва :)

Bianca
09-12-2008, 08:23
Дулгон или Шаума.
Скъпите и рекламираните са боклуци.

yellow_bubblegum
09-12-2008, 08:26
ами незнам дали са боклуци.лично съм пробвала Гарниер фруктис и шампоан и маска за коса. не бяха лоши. все пак всеки продукт действа различно на различните коси :)

gorska
09-12-2008, 08:35
Сега ще ти кажа аз какъв шампоан ползвам. Уош енд гоу. Супер доволна съм, използвам един за нормална коса, т.е. абсолютно най-обикновенният, а косата ми си стои чиста поне 3 дни... което преди беше немислимо, пробвала съм вероятно всички марки шампоани, като си взимах специални за мазна коса, па за мазна коса и пърхут, но нищо не ми хареса. На бас, че звуча като в реклама. Както и да е, понякога като взема да си мия косата с някой друг шампоан, после не мога да се среша... Не знам защо се получава така, не знам и защо косата ми вече не се омазнява, може да не е от шампоана, а просто аз да дъм се променила.. Плюс това е сигурно 2 пъти по-евтин от другите шампоани..