PDA

View Full Version : Конфедерацията



General
09-11-2008, 18:16
Аз линчо ли подкрепям ! :grin: http://www.zazz.bg/play:6ebe03d8

Diam0nD
09-11-2008, 18:38
ами не съм им фен ,заради робството ... все пак ние като сме били роби и ся турците да си пускат такива клипчета за османската империя ... ташак пълен ...

General
09-11-2008, 19:03
ами не съм им фен ,заради робството ... все пак ние като сме били роби и ся турците да си пускат такива клипчета за османската империя ... ташак пълен ...
ама ние сме над негрите :D

Diam0nD
09-11-2008, 20:32
ами не съм им фен ,заради робството ... все пак ние като сме били роби и ся турците да си пускат такива клипчета за османската империя ... ташак пълен ...
ама ние сме над негрите :D може би от гледна точка на бял човек ... а от на черен ??

Националист
09-11-2008, 20:51
Белите са по умни от негри ,а негрите са по силни физически. На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.А американците да си се оплакват колкото искат от тях ,но те сами са си ги докарали в Америка.
По темата за робството съм съгласен с Diam0nD никой човек не заслужава да бъде роб. И не трябва да забравяме че българите никога не сме имали роби.

Diam0nD
09-11-2008, 21:19
Белите са по умни от негри ,а негрите са по силни физически. На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.А американците да си се оплакват колкото искат от тях ,но те сами са си ги докарали в Америка.
По темата за робството съм съгласен с Diam0nD никой човек не заслужава да бъде роб. И не трябва да забравяме че българите никога не сме имали роби.затова ние сме над тях ... те осъзнават че е жестоко да имат роби ехее чак кога ... а ние винаги сме си го знаели :)

InitialD
09-12-2008, 00:56
Белите са по умни от негри ,а негрите са по силни физически. На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.А американците да си се оплакват колкото искат от тях ,но те сами са си ги докарали в Америка.
По темата за робството съм съгласен с Diam0nD никой човек не заслужава да бъде роб. И не трябва да забравяме че българите никога не сме имали роби.затова ние сме над тях ... те осъзнават че е жестоко да имат роби ехее чак кога ... а ние винаги сме си го знаели :)

Истина е ...

EarthShaker
10-22-2008, 20:22
На мен лично не ми пречат стига да си седят в Африка и да не идват тук.

а ако някой бял чужденец.. французин примерно дойде.. пречи ли ти? защото човек да ти 'пречи' само заради цвета на кожата...

Nam3less3
10-30-2008, 19:32
Чернокожите трябва да си направят техен си Ку-Клукс-Клан, да накажат расистите 8)
Обективно погледнато, европейците(белите хора) по са се развили(заради климата), почваш да колонизират и експлоатират по-бедните, създават щатите, и пращат като роби африканците там. После робите биват избивани и тормозени от расистите. Това е голяма несправедливост, и расистите заслужават до един да ги отведат като роби и накрая да ги разстрелят. Добре, едно време такива неща е можело да се случат, но щом и в момента има расисти, те трябва да знаят къде им е мястото. Опитват се да се изкарат повече от другите раси за да си подобряват самочувствието ли? Такива дивотий не са за съвремието. Е, и аз ненавиждам циганите, ама не съм расист, и не мразя милионното негърско население на африка.

Националист
10-30-2008, 21:26
EarthShaker написа:

а ако някой бял чужденец.. французин примерно дойде.. пречи ли ти? защото човек да ти 'пречи' само заради цвета на кожата...

Да пречи ми! България за българите!

Diam0nD
10-30-2008, 21:31
няма лошо да е за българите и пак да си живеят и други ,различни , хора !!

Националист
10-30-2008, 21:46
Кое ще по-добре ,ако се заселят чужденци. Или ще ни изкупуват земята, а някой ще търсят и евтина работна ръка .А пък ,ако са по-бедни на наш гръб ще живеят. Давам конкретни примери:
Англо-бурската война в ЮАР .Проблемите ,които има Франция с арабите.
Въобще ,ако в една държава има няколко по-големи маси от два или повече народа винаги има някакви притиворечия и често се стига до конфликти.

valkanovb
10-30-2008, 21:47
Кое ще по-добре ,ако се заселят чужденци. Или ще ни изкупуват земята, а някой ще търсят и евтина работна ръка .А пък ,ако са по-бедни на наш гръб ще живеят. Давам конкретни примери:
Англо-бурската война в ЮАР .Проблемите ,които има Франция с арабите.
Въобще ,ако в една държава има няколко по-големи маси от два или повече народа винаги има някакви притиворечия и често се стига до конфликти.
Ква Англо-бурска война бе.

Националист
10-30-2008, 21:51
Е такава бе:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B2%D0%BE% D0%B9%D0%BD%D0%B8

valkanovb
10-30-2008, 21:53
Е такава бе:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%83%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8_%D0%B2%D0%BE% D0%B9%D0%BD%D0%B8
Знам за тази война но ме учуди че я използваш щом са минали повече от 120 години. Няма никакъв смисъл.

Националист
10-30-2008, 21:59
И 500 години да са минали какво!? Примера е идеален това си е като в природата. Или по-силния народ взема надмощие и постепенно може да асимилира другия ,или се стига до конфликт!