PDA

View Full Version : Хламидии



girl_in_black
09-11-2008, 17:21
Интересува ме дали човек може да се зарази с хламидии при посещение в обществена тоалетна?Нека пишат само хора, които са сигурни, че направо ще се побъркам.Днес бях на лекар,тъй като имам болки ниско долу в корема и неговото мнение беше, че може да са хламидии, а аз последно съм правила секс декември и никога не съм правила секс без презерватив-следователно вероятността да съм се заразила чрез секс според мен е минимална, а и момчето, а което съм била няма някакви проблеми.

WaKo
09-11-2008, 17:36
Не става от обществена тоалетна - това са митове и легенди. Особено за хламидии. И как пък лекаря реши без изследване, че може да са хламидии? Може да има още сума причини за тая болка

pampers
09-11-2008, 18:18
Не става от обществена тоалетна - това са митове и легенди. Особено за хламидии. И как пък лекаря реши без изследване, че може да са хламидии? Може да има още сума причини за тая болка

+1 8)

SpOrTs_GiRl
09-11-2008, 18:22
Хм .. лекаря каза ли ти със сигурност, че са хламидии или това са само предположеия?

girl_in_black
09-11-2008, 18:29
Хм .. лекаря каза ли ти със сигурност, че са хламидии или това са само предположеия?

Само предположения са за сега, резултатът от пробата ще излезе в сряда, но на мен ми е интересно има ли изобщо някаква такава вероятност при положение, че не съм правила секс без презерватив и топреди толкова време

sweet_baby_cool
09-11-2008, 18:35
Не става от обществена тоалетна - това са митове и легенди. Особено за хламидии. И как пък лекаря реши без изследване, че може да са хламидии? Може да има още сума причини за тая болка

+1 8)
+2

natedog
09-11-2008, 19:53
Не става от обществена тоалетна - това са митове и легенди. Особено за хламидии. И как пък лекаря реши без изследване, че може да са хламидии? Може да има още сума причини за тая болка
+1

WaKo
09-11-2008, 20:08
Хм .. лекаря каза ли ти със сигурност, че са хламидии или това са само предположеия?

Само предположения са за сега, резултатът от пробата ще излезе в сряда, но на мен ми е интересно има ли изобщо някаква такава вероятност при положение, че не съм правила секс без презерватив и топреди толкова време

Гледай сега - хламидий се хващат и от други неща, не само от сексуален контакт - от птици и други, но и презерватива не е 100% защита срещу хламидиите. Но така както описваш се съмнявам да е това - все пак е минало доста време и ако нямаш някакви течения или парения и болки при секс и уриниране най-вероятно е нещо друго

girl_in_black
09-11-2008, 20:23
Хм .. лекаря каза ли ти със сигурност, че са хламидии или това са само предположеия?

Само предположения са за сега, резултатът от пробата ще излезе в сряда, но на мен ми е интересно има ли изобщо някаква такава вероятност при положение, че не съм правила секс без презерватив и топреди толкова време

Гледай сега - хламидий се хващат и от други неща, не само от сексуален контакт - от птици и други, но и презерватива не е 100% защита срещу хламидиите. Но така както описваш се съмнявам да е това - все пак е минало доста време и ако нямаш някакви течения или парения и болки при секс и уриниране най-вероятно е нещо друго

Мерси за мнението :)

schranz
09-11-2008, 21:40
Хламидийте могат да се "хванат" само при секс : вагинален,анален и орален,като при оралния е по-малка вероятността,но я има !!! По никакъв друг начин немогат да се хванат...разрови се из интеренет...има доста информация не само за хламидийте.