PDA

View Full Version : Какво иска той?!?



svetlidim
09-12-2008, 00:30
Харесвах едно момче,малко по-голямо от мен (всъщност той казваше,че 4 години са много ) , което отначало не знаеше нищо. Собственоръчно му издирих skype и там му признах какво чувствам,но без да покажа снимка. Той ми отвърна,че е много влюбен в друго момиче и не иска и не му се мисли за никоя друга. Много трудно вървяха разговорите с него - затапваше ме, представяше се за пълен непукист, остговаряше с 'не ; да ; нз ;може би' , много ме нараняваше през този период. Не знам дали го е правил съзнателно или не, но един ден седнах пред PC с пълната нагласа да му дам снимка каквото ще да става!!! Виждах,че няма да се получи. Беше ми все тая ! Като му я пратих дори не ме позна, след това се видяхме тук-там и вече не беше така резервиран в разговорите ни.
Нещата като че ли потръгнаха, по-лесно общувахме вече :) Колкото повече го опознавах,толкова повече се сприятелявах с него и вече държах да ми бъде приятел,а не гадже. :) Бях много щастлива ! Истински щастлива от факта,че усилията ми, срама, голямото търпение, което проявих и стиснах зъби пред цялата си гордост и достойство..Всичко това не е било напразно ! :) Вече и той и аз си говорехме по-свободно и по-нормално , въпреки че винаги аз трябваше да го потърся и да започна разговора. Така един ден му писах , като започнах с някаква шега или по-скоро нещо което ми беше направило впечатление. Но не го бях хванала в настроение. Той ми се разсърди,накара ми се , както се казва върна ме в 1-ви клас и ме блокира. Помислих се как после ще ме гледа по улицата??? :( На момента не го взех насериозно и оставх бурята да отмине, като си мислех че ще отмине ... След няколко дни го питах има ли намерение да ме отблокира, той ми каза 'не' и каза по-добре да го изтрия от абонатите. Така и направих и не мислих за тези глупости вече !
До онзи ден, когато го видях...Бях с майка си и се бях заблеяла. Забелязах го малко преди да се разминем. Усмихна ми се лекичко,но не като 'здрасти' , а като ' тцтц..не се познаваме вече' Поне аз така го усетих. Лекичко ме заболя като се разминахме ей така..имах време да го поздравя , но не го направих,защото той срина за секунди всичко което бях изтърпяла през тези месеци само и само да стигнем до едно прилично положение, а той срина всичко за секунди цялото стискане на зъби и т.н. Реших, че трябва да го оставя щом не иска да има нищо общо с мен, явно не съм достатъчно добра за него , но не ми пука вече...Факт е само едно - когато се държеше добре с мен , бях щастлива , а сега когато се разминаваме студено, някак си...боли.

Искам да видя вашите мнения за споделеното.

HristoVB
09-12-2008, 01:04
Здравей,
ще бъда точен и директен с теб.
1-во: Когато вървиш към него и му се молиш никога ама никога няма да има нещо общо между вас.
2-ро: Просто продължи напред и нагоре и стига си гледала само в една точка.
3-то: Ще ти задам аз един въпрос на теб : Пробвала ли си да бъдеш с други, докато си била "влюбена" в него.
Ако не просто пробвай с друг.
Ако да .... просто си помисли дали си струва всичко, което правиш за него и дали го заслужава!
И недей забравя, че си има приятелка.На теб няма да ти е приятно някой да дойде да занимава приятеля ти нали ?

BaiToq
09-12-2008, 05:46
Като прочетох за скайп и не
продължих по-нататък.
Можеш да го почерпиш нещо в
скайп така (кафе)...примерно,
за да е пълноценна връзката ви.

sasha_90
09-12-2008, 06:29
Не се занимавай с него,забрави го.Вижда се,че няма интерес към теб.В противен случай сам щеше да те потърси или най-малкото-щеше да те поздрави,когато сте се разминали.

zaraaa
09-12-2008, 08:57
Здравей,
ще бъда точен и директен с теб.
1-во: Когато вървиш към него и му се молиш никога ама никога няма да има нещо общо между вас.
2-ро: Просто продължи напред и нагоре и стига си гледала само в една точка.
3-то: Ще ти задам аз един въпрос на теб : Пробвала ли си да бъдеш с други, докато си била "влюбена" в него.
Ако не просто пробвай с друг.
Ако да .... просто си помисли дали си струва всичко, което правиш за него и дали го заслужава!
И недей забравя, че си има приятелка.На теб няма да ти е приятно някой да дойде да занимава приятеля ти нали ?

+10 Продължи Напред!

devil_feel_f
09-12-2008, 09:10
Не си струва да се занимаваш с него.Опитай се да го забравиш, колкото и да ти е трудно.Явно той не се интересува от теб и ти няма какво повече да направиш.

S_L_A_D_U_R_K_A
09-12-2008, 09:34
Остави го, защо трябва ти да го търсиш и мислиш, а той да си вдига самочувствието. Той не е за теб, продължи напред с вдигната глава и това е :) Успех

Lysit0
09-12-2008, 09:35
Няма смисъл да се занимаваш с него.Той явно не иска това.Остави го ,ще си намериш нови приятели.

Crazytu
09-12-2008, 11:41
Пфф въобще да не ти пука за тоя ... той явно не се интересува от теб ... по-добре е да го забравиш.Като тичаш след него само му вдигаш самочувствието ...

xxxSnowflakexxx
09-12-2008, 12:24
Като прочетох за скайп и не
продължих по-нататък.
Можеш да го почерпиш нещо в
скайп така (кафе)...примерно,
за да е пълноценна връзката ви.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

MP
09-12-2008, 14:10
Като прочетох за скайп и не
продължих по-нататък.
Можеш да го почерпиш нещо в
скайп така (кафе)...примерно,
за да е пълноценна връзката ви.

Случи ми се същото.Шом прочетох думата skype забравих езика и недочетох 8-)

leko_otkachena
09-12-2008, 14:20
Не си струва да се занимаваш с него.Опитай се да го забравиш, колкото и да ти е трудно.Явно той не се интересува от теб и ти няма какво повече да направиш.
дааа! :-P

Just_me_&_myself
09-12-2008, 14:34
давай напред...светът е пълен с хубави хора

svetlidim
09-12-2008, 16:56
Meрси на всички :) Само да поясня ,че това момиче в което е влюбен дори не знае и съвсем не му е приятелка... И това че съм започнала от скайп не значи , че не съм говорила с него очи в очи , ок ? :) Nice , have a nice day all :-)