PDA

View Full Version : Помощ........бременна ли съм...



Tedi4ka
09-12-2008, 00:56
Моля ви помогнете ми приятеля ми се съмнява че съм бременна пък аз не мисля така,защото не сме правили нищо от близо 15 дена и ми няма нищо в смисъл няма признаци нито напълнявам нито ми се гади нито нищо кажете според вас за тези 15 дена ако съм бременна според вас какви признаци би трябвало да има.Съжелявам ако темата не е за тук :(

BlackWings
09-12-2008, 05:09
Ъъъ не е задължително да ти се гади , а и няма как да си напълняла , защото са минали само 2 седмици все пак ! Как ти хрумна че трябва да си напълняла :shock: В смисъл , ако не ти идва може да си бременна , но може и да не си , няма начин да ти кажем. Купи си Surechek , той отчида дори 1 седмица след акта .

Seducti0n
09-12-2008, 06:06
Бубоооо,
не говори такива неща, моля ти се. :-k
Как така ще си бременна, нали внимавате...?! :?
Иначе дори да е станала белята/искрено се надявам, че си внушаваш/, толкова рано не може да се проявят симптомите или пък да напълнееш.
Айде вземи си тестче, чуваш ли!!

pisenceto_94
09-12-2008, 06:50
Най-добре си вземи тест :) :) :)

Tedi4ka
09-12-2008, 07:46
Бубоооо,
не говори такива неща, моля ти се. :-k
Как така ще си бременна, нали внимавате...?! :?
Иначе дори да е станала белята/искрено се надявам, че си внушаваш/, толкова рано не може да се проявят симптомите или пък да напълнееш.
Айде вземи си тестче, чуваш ли!!


да бубо чувам ще си говориме с тебе по скаипа :-) а иначе ми идва този месец и си беше сичко нормално :(

Mariolcheto
09-12-2008, 08:16
Съжалявам много,че отклонявам темата,но сега ЦвЕтИтО (модераторката)
щеше да заключи тази тема ако не познаваше авторката!Била съм свидетел на други теми "Бременна ли съм?" които ЦвЕтИтО ги заключва с думи като "Има 5762865 такива теми,за какво е тази търсачка???" А ти защо си модератор когато не си вършиш работата ... След няколко дена ако пуснат същата тема и ти я заключиш ще направя специална тема за теб!!!Аман вече!!! ;)

Lysander
09-12-2008, 08:37
Стачка, стачка, стачка! :D

BaBy_bS
09-12-2008, 08:45
Съжалявам много,че отклонявам темата,но сега ЦвЕтИтО (модераторката)
щеше да заключи тази тема ако не познаваше авторката!Била съм свидетел на други теми "Бременна ли съм?" които ЦвЕтИтО ги заключва с думи като "Има 5762865 такива теми,за какво е тази търсачка???" А ти защо си модератор когато не си вършиш работата ... След няколко дена ако пуснат същата тема и ти я заключиш ще направя специална тема за теб!!!Аман вече!!! ;)
трябва да си VIP ...
по темата-абе изобщо има ли за какво да се притесняваш?
нали се пазите?
станал ли е някакъв гаф?
нали ти е дошло?
:-o :-o :-o

Tedi4ka
09-12-2008, 09:01
Съжалявам много,че отклонявам темата,но сега ЦвЕтИтО (модераторката)
щеше да заключи тази тема ако не познаваше авторката!Била съм свидетел на други теми "Бременна ли съм?" които ЦвЕтИтО ги заключва с думи като "Има 5762865 такива теми,за какво е тази търсачка???" А ти защо си модератор когато не си вършиш работата ... След няколко дена ако пуснат същата тема и ти я заключиш ще направя специална тема за теб!!!Аман вече!!! ;)
трябва да си VIP ...
по темата-абе изобщо има ли за какво да се притесняваш?
нали се пазите?
станал ли е някакъв гаф?
нали ти е дошло?
:-o :-o :-o


ахам да току що ми свърши но все си мисля че ако ми идва и ако има нещо все пак за тези 15 20 дена е трябвало поне по нещо малко да е но да проличи :?

Lysit0
09-12-2008, 10:09
Надали си бременна...а корем се появява чак след 2-рият месец.

SuNsEt
09-12-2008, 12:31
Спокойствие...!Щом ти е дошло и ти не усещаш никакви признаци от сорта на гадене и т.н.-притесненията са излишни.Вярно,че има и случай от сорта на'Тя забременя без да разбере.Всичко й беше нормално,без никакви признаци' ,но не ми се вярва и при теб да е така.Все пак това се случва рядко.Направи си тест,даже 2,за да си сигурна в резултата и дано всичко е наред. :)

LadyDy
09-12-2008, 12:45
Съжалявам много,че отклонявам темата,но сега ЦвЕтИтО (модераторката)
щеше да заключи тази тема ако не познаваше авторката!Била съм свидетел на други теми "Бременна ли съм?" които ЦвЕтИтО ги заключва с думи като "Има 5762865 такива теми,за какво е тази търсачка???" А ти защо си модератор когато не си вършиш работата ... След няколко дена ако пуснат същата тема и ти я заключиш ще направя специална тема за теб!!!Аман вече!!! ;)

Да, така е и по мои наблюдения, но в крайна сметка, нейна си работа. Каквото си иска да прави.

darla
09-12-2008, 13:42
Бубоооо,
не говори такива неща, моля ти се. :-k
Как така ще си бременна, нали внимавате...?! :?
Иначе дори да е станала белята/искрено се надявам, че си внушаваш/, толкова рано не може да се проявят симптомите или пък да напълнееш.
Айде вземи си тестче, чуваш ли!!


да бубо чувам ще си говориме с тебе по скаипа :-) а иначе ми идва този месец и си беше сичко нормално :(
na kakvo togava se bazirat sumneniqta ti?!?!?! :-o

Sofff
09-12-2008, 14:43
Не се притеснявай , щом ти е идвало нормално приятелят ти просто си втълпява , вземи си един тест за бременност да се успокоиш.

Seducti0n
09-12-2008, 15:03
До сега не си спомням да съм давала подобни напътствания, независимо от естеството на темата претърпяла модерация.
Ще те помоля да ме цитираш и тогава пак да говорим.
Човечност?Хората тук влизат за да им се даде напътствие и може би за да получат утеха.
Знаеш ли колко лесно ми е да завъртя ключа?

Дано никога не изпаднеш в ситуация като тази на авторката.
Момичето е притиснено, ама дайте да се правим на програмирани роботи... :?

harabelka
09-12-2008, 15:15
ami haide zakluchvai q veche tazi tema.. shtom i e doshlo i pak pita
IMA TARSA4KA S HILQDI TAKIVA TEMI!

Seducti0n
09-12-2008, 15:38
Не съм ви прислужница, окей?
Както аз ви уважавам като потребители, така очаквам и коректно отношение от ваша страна.Приятна вечер...