PDA

View Full Version : Пъпки по дупето



i_hate_you_but_i_love_you
09-12-2008, 11:01
От 1 година имам малък проблем.. Появяват ми се пъпки по задните части и като забележа много се сдухвам :o При положение, че спазвам добра хигиена.. (къпя се всеки ден, а по някога и 2 пъти на ден) , каква е причината и мога ли да ги предотвратя.. А вие имате ли такъв проблем и мажете ли се с някакъв крем.. или ддз..
Просто е много кофти.. тъкмо едната се маха и се появява друга.. ужасно е :x

ndle
09-12-2008, 11:04
Спри да ги мажеш с лайна !

09-12-2008, 11:27
otidi do lichniq ti lekar...ii go pomoli da ti dade napravlenie za kojen lekar...!! tova e nai-dobriqt variant....!
aa mejduvremenno(dokato idesh) si kupi krem zdrave.. :) :grin: uspexii {} :-)

xxxSnowflakexxx
09-12-2008, 11:36
otidi do lichniq ti lekar...ii go pomoli da ti dade napravlenie za kojen lekar...!! tova e nai-dobriqt variant....!
aa mejduvremenno(dokato idesh) si kupi krem zdrave.. :) :grin: uspexii {} :-)

s3xy
09-12-2008, 11:53
^ дам

BaBy_bS
09-12-2008, 12:02
и аз мисля,че крем здраве ще ти помогне

_wait_and_bleed_
09-12-2008, 12:03
Бе наред ли сте?!Да ходи на лекар,щото и се появила няква кирлива пъпка за задника! :-x Тва е от потта и заради мъхчета, които не могат да пробият кожата.Купи си ексфолиант за тяло.

mimsssssss
09-12-2008, 12:13
osven ot puberteta edinstvenoto drygo koeto moje e da e alergiq.primerno ot danteleno belio,qica ili nai 4esto ot prekomerno koli4estvo 6okolad.idi na kojen i toi 6te ti kaje.ne mislq 4e e ot pot prosto za6toto e celogodi6no.probvai da spre6 qica i 6okolad za 2 sedmici ina4e ako e za po malko nqma da ima efekt.organizma ne moje da se iz4isti tolkova burzo.
p.p.ne gi 4opli i ne gi maji s razni krem4eta za mazna koja na liceto primerno i tem podobni

TheNewReligion
09-12-2008, 12:40
Алеле Боже! :shock: Как може от една година да имаш този проблем и да не си потърсила лекарска помощ? :shock: :shock: :shock: Без да се обиждаш, ама си малоумна! :?

i_hate_you_but_i_love_you
09-12-2008, 13:05
Алеле Боже! :shock: Как може от една година да имаш този проблем и да не си потърсила лекарска помощ? :shock: :shock: :shock: Без да се обиждаш, ама си малоумна! :?
Ами до сега не съм им обръщала внимание.. те не са и много.. най-много да се появят 3-4.. Даже преди 1 месец като ходих на море бяха изчезнали за 2 седмици някъде.. Ама сега пак започнаха :?

mArMaLaDkA
09-12-2008, 13:10
Само да те светна:

:arrow: по лицето е пъпка
:arrow: а навсякъде другаде е цирей.

ExoticPeace
09-24-2010, 16:57
Ми мацка имам същия проблем,самоче моята не е една и са от скоро.Ползвам крем "Здраве" от 1-2 дни и определено не виждам разлика,но ще бъда по-търпелива и ще изчакам да видя дали има ефект.Ако не - дерматолог....

Stellsy
09-24-2010, 19:07
Ми мацка имам същия проблем,самоче моята не е една и са от скоро.Ползвам крем "Здраве" от 1-2 дни и определено не виждам разлика,но ще бъда по-търпелива и ще изчакам да видя дали има ефект.Ако не - дерматолог....

Пет Сеп 12, 2008 пъпките са й/му минали отдавна ... :-o

darka1
09-24-2010, 19:12
Ми мацка имам същия проблем,самоче моята не е една и са от скоро.Ползвам крем "Здраве" от 1-2 дни и определено не виждам разлика,но ще бъда по-търпелива и ще изчакам да видя дали има ефект.Ако не - дерматолог....

Пиша го за теб, зашото явно темата е стара ... крем ' Гентамицин ' ... гаранция, че ще се оправиш ... кремът е около 2 и нещо ... имах същия проблем и се оправих :)

ExoticPeace
09-24-2010, 20:05
Ми мацка имам същия проблем,самоче моята не е една и са от скоро.Ползвам крем "Здраве" от 1-2 дни и определено не виждам разлика,но ще бъда по-търпелива и ще изчакам да видя дали има ефект.Ако не - дерматолог....

Пиша го за теб, зашото явно темата е стара ... крем ' Гентамицин ' ... гаранция, че ще се оправиш ... кремът е около 2 и нещо ... имах същия проблем и се оправих :)

Благодаря,ти много :)

ExoticPeace
09-24-2010, 20:07
Помежду другото да попитам,за какъв период от време се възтанови?

footballgirl
09-25-2010, 08:17
абе вие сте малоумни не тя :D трябва да уточниш първо какви са пъпките - ако са гнойни си за лекар , ако са просто малки зачервени подутинки не се притеснявай, позлвай някакъв скраб или крем здраве :)

Di
09-25-2010, 09:16
и аз мисля,че крем здраве ще ти помогне